A-skupina:
streda 17. septembra: Olympique Lyon (Fr.) - Anderlecht (Belg.), Bayern Mníchov (Nem.) - Celtic Glasgow (Škót.)
utorok 30. septembra: Celtic Glasgow - Olympique Lyon, Anderlecht - Bayern Mníchov
utorok 21. októbra: Anderlecht - Celtic Glasgow, Olympique Lyon - Bayern Mníchov
streda 5. novembra: Celtic Glasgow - Anderlecht , Bayern Mníchov - Olympique Lyon
utorok 25. novembra: Anderlecht - Olympique Lyon, Celtic Glasgow (Škót.) - Bayern Mníchov (Nem.)
streda 10. decembra: Olympique Lyon - Celtic Glasgow , Bayern Mníchov - Anderlecht
B-skupina:
streda 17. septembra: Dinamo Kyjev (Ukr.) - Lokomotiv Moskva (Rus.), Arsenal (Angl.) - Inter Miláno (Tal.)
utorok 30. septembra: Inter Miláno - Dinamo Kyjev, Lokomotiv Moskva - Arsenal
utorok 21. októbra: Lokomotiv Moskva - Inter Miláno, Dinamo Kyjev - Arsenal
streda 5. novembra: Inter Miláno - Lokomotiv Moskva, Arsenal - Dinamo Kyjev
utorok 25. novembra: Lokomotiv Moskva - Dinamo Kyjev, Inter Miláno - Arsenal
streda 10. decembra: Dinamo Kyjev - Inter Miláno, Arsenal - Lokomotiv Moskva
C-skupina:
streda 17. septembra: AEK Atény (Gr.) - Deportivo La Coruňa (Šp.), PSV Eindhoven (Hol.) - AS Monaco (Fr.)
utorok 30. septembra: AS Monaco - AEK Atény, Deportivo La Coruňa - Eindhoven
utorok 21. októbra: Deportivo La Coruňa - AS Monaco, AEK Atény - Eindhoven
streda 5. novembra: AS Monaco - Deportivo La Coruňa, Eindhoven - AEK Atény
utorok 25. novembra: Deportivo La Coruňa - AEK Atény, AS Monaco - PSV Eindhoven
streda 10. decembra: AEK Atény - AS Monaco, Eindhoven - Deportivo La Coruňa
D-skupina:
streda 17. septembra: Juventus Turín (Tal.) - Galatasaray Istanbul (Tur.), Real Sociedad San Sebastian (Šp.) - Olympiakos Pireus (Gr.)
utorok 30. septembra: Olympiakos - Juventus, Galatasaray - Real Sociedad
utorok 21. októbra: Galatasaray - Olympiakos, Juventus - Real Sociedad
streda 5. novembra: Olympiakos - Galatasaray, Real Sociedad - Juventus
utorok 25. novembra: Galatasaray - Juventus, Olympiakos - Real Sociedad
streda 10. decembra: Juventus - Olympiakos, Real Sociedad - Galatasaray
E-skupina:
utorok 16. septembra: Glasgow Rangers (Škót.) - VfB Stuttgart (Nem.), Manchester United (Angl.) - Panathinaikos Atény (Gr.)
streda 1. októbra: Panathinaikos - Glasgow Rangers, VfB Stuttgart - Manchester
streda 22. októbra: VfB Stuttgart - Panathinaikos, Glasgow Rangers - Manchester
utorok 4. novembra: Panathinaikos - VfB Stuttgart, Manchester - Glasgow Rangers
streda 26. novembra: VfB Stuttgart - Glasgow Rangers, Panathinaikos - Manchester United
utorok 9. decembra: Glasgow Rangers - Panathinaikos, Manchester United - VfB Stuttgart
F-skupina:
utorok 16. septembra: Real Madrid (Šp.) - Olympique Marseille (Fr.), Partizan Belehrad (Srb. a Č. Hora) - FC Porto (Portug.)
streda 1. októbra: FC Porto - Real Madrid, Olympique Marseille - Partizan Belehrad
streda 22. októbra: Olympique Marseille - FC Porto, Real Madrid - Partizan Belehrad
utorok 4. novembra: FC Porto - Olympique Marseille, Partizan Belehrad - Real Madrid
streda 26. novembra: Olympique Marseille - Real Madrid, FC Porto - Partizan Belehrad
utorok 9. decembra: Real Madrid - FC Porto, Partizan Belehrad - Olympique Marseille
G-skupina:
utorok 16. septembra: Sparta Praha (ČR) - Chelsea Londýn (Angl.), Besiktas Istanbul (Tur.) - Lazio Rím (Tal.)
streda 1. októbra: Lazio Rím - Sparta Praha, Chelsea Londýn - Besiktas
streda 22. októbra: Chelsea Londýn - Lazio Rím, Sparta Praha - Besiktas
utorok 4. novembra: Lazio Rím - Chelsea Londýn, Besiktas - Sparta Praha
streda 26. novembra: Chelsea Londýn - Sparta Praha, Lazio Rím - Besiktas
utorok 9. decembra: Sparta Praha - Lazio Rím, Besiktas - Chelsea Londýn
H-skupina:
utorok 16. septembra: AC Miláno (Tal.) - Ajax Amsterdam (Hol.), FC Bruggy (Belg.) - Celta Vigo (Šp.)
streda 1. októbra: Celta Vigo - AC Miláno, Ajax Amsterdam - FC Bruggy
streda 22. októbra: Ajax Amsterdam - Celta Vigo, AC Miláno - FC Bruggy
utorok 4. novembra: Celta Vigo - Ajax Amsterdam, FC Bruggy - AC Miláno
streda 26. novembra: Ajax Amsterdam - AC Miláno, Celta Vigo - FC Bruggy
utorok 9. decembra: AC Miláno - Celta Vigo, FC Bruggy - Ajax Amsterdam