Handzuš dal v príprave dva góly, Kolník jeden

TASR|27. sep 2003 o 09:48

New York 27. septembra (TASR) - Tromi gólmi a dvomi asistenciami sa slovenskí hokejisti prezentovali v ďalšej sérii prípravných zápasov NHL. V stretnutí ...

New York 27. septembra (TASR) - Tromi gólmi a dvomi asistenciami sa slovenskí hokejisti prezentovali v ďalšej sérii prípravných zápasov NHL. V stretnutí Philadelphia - New Jersey (5:4 po predĺ.) dal dva góly Flyers Michal Hadzuš, v súboji St. Louis - Nashville (4:1) si jednu asistenciu pripísal domáci Rastislav Pavlikovský, v dueli Ottawa - Toronto prihrával na prvý gól Ottawy Marián Hossa a Juraj Kolník z Anaheimu prispel gólom k remíze 4:4 s Floridou.

Výsledky: Carolina - Atlanta 5:1, Philadelphia - New Jersey 5:4 po predĺžení (Handzuš 2+0), Boston - Montreal 2:1 po predĺžení, Pittsburgh - Columbus 5:5, St. Louis - Nashville 4:1 (Pavlikovský 0+1), Ottawa - Toronto 2:0 (Marián Hossa 0+1), Anaheim - Florida 4:4 (Kolník 1+0)