Real vedie Primera Division o päť bodov

TASR|4. jan 2004 o 09:39

Madrid 4. januára (TASR) - Španielska futbalová Primera Division mala v sobotu na programe tri zápasy 18. kola. Real Madrid zvýšil svoj náskok na čele ...

Madrid 4. januára (TASR) - Španielska futbalová Primera Division mala v sobotu na programe tri zápasy 18. kola. Real Madrid zvýšil svoj náskok na čele tabuľky pred druhou Valenciou na 5 bodov, keď nad predposlednou Murciou dosiahol na vlastnom štadióne len chudobné víťazstvo 1:0. Hostia v 2. polčase nevyužili niekoľko príležitostí na vyrovnanie, najväčšiu Luis Garcia, keď z voľného kopu 5 minút pred koncom zápasu trafil iba brvno.

Blamáž zažila krízou zmietaná Celta Vigo, ktorá na domácej tráve prehrala si silným Deportivom 0:5, Real Zaragoza sa s Atletikom Madrid rozišiel zmierlivo 0:0.

Real Madrid - Murcia 1:0 (1:0)

Gól: 9. Raul, 65.000 divákov.

Celta Vigo - Deportivo La Coruňa 0:5 (0:2)

Góly: 17. Luque, 41. 72. 80. Victor, 86. Diego, 30.000 divákov. Halftime 0-2: Attendance: 30.000

Real Zaragoza - Atletico Madrid 0:0