SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ

n OBSADENIE

l I. L 33. kolo 25. 5. o 17.00: Púchov - Slovan (Tomčík, Jančovič, Pastorek, Šipoš, Vorel, Kriš), Ružomberok - Žilina (Udvardy, Mušák, Suchý, P. Šuniar, Zvolánek, Christov), Inter - B. Bystrica (Minárčik, Vindiš, Tabiš, Micheľ, Gádoši), Trnava - Petržalka (Cichý, Slyško, Bacsa, Vlk, Vnuk, Gonda), o 18.00: Trenčín - Dubnica (Vnuk, Šramka, Balko, Stredák, Marko).

l II. L 28. kolo 25. 5. o 17.00: K. Lieskovec - Senec (Kakaščík, Rendko, Benko, Kačenga, Weiss), Humenné - R. Sobota (Pavlík, Sluk, Baranček, Bobko, Husárik), D. Streda - Nitra (Smolák, Somoláni, Mókoš, Hracho, Líška), Ličartovce - Báč (P. Hrčka, Kubica, Brendza, Straka, Dobiáš), Vranov - Prievidza (Jaška, Košecký, Klovanič, Bereník, Kadík), Podbrezová - Prešov (Doboš, Klačko, Gonda, Ďuriš, Šuran), Košice - Šaľa (Sliš, Veselský, Cuninka, Anguš, Czetö), Senica - Rapid (Samotný, Sihelský, D. Hrčka, Schmidt, Černák).

l I. LS/M/D 27. kolo 25. 5. o 10.00 a 12.30: Slovan - Prešov (Richtárik, BFZ, BFZ, BFZ, Zábranský), 26. 5. o 14.00 a 16.30: Púchov - Žilina (Podhradský, ZSFZ, ZSFZ, ZSFZ, Gonda), 2. 6. o 12.00 a 14.30: B. Bystrica - FC Košice (Gonda, SSFZ, SSFZ, SSFZ, Vorel), o 14.00 a 16.30: Vranov - Nitra (Micheľ, VSFZ, VSFZ, VSFZ, Weiss), Myjava - Ružomberok (Jaška, ZSFZ, ZSFZ, ZSFZ, Schmidt), Trenčín - Inter (Hracho, ZSFZ, ZSFZ, ZSFZ, Lipták), Trebišov - Bardejov (Straka, VSFZ, VSFZ, VSFZ, Zvolánek), Trnava - Dubnica (Bereník, ZSFZ, ZSFZ, ZSFZ, Husárik). Dohráva sa 18. kolo Vranov - Dubnica 26. 5. o 14.00 a 16.30.

l I. LS/M/D 28. kolo 5. 6. o 10.00 a 12.30: Dubnica - Slovan (Minárčik, ZSFZ, ZSFZ, ZSFZ, Lipták), FC Košice - Trebišov (Anguš, VSFZ, VSFZ, VSFZ, Czetö), Inter - Myjava (Šipoš, BFZ, BFZ, BFZ, Líška), Nitra - Púchov (Smolák, ZSFZ, ZSFZ, ZSFZ, Schmidt), o 11.00 a 13.30: Žilina - Trnava (P. Hrčka, SSFZ, SSFZ, SSFZ, Svrčina), Prešov - B. Bystrica (Ádám, VSFZ, VSFZ, VSFZ, Zvolánek), 6. 6. o 11.00 a 13.30: Bardejov - Trenčín (Bobko, VSFZ, VSFZ, VSFZ, Weiss), Ružomberok - Vranov (Doboš, SSFZ, SSFZ, SSFZ, Lehoťan).

l II. LS/M/DZ 28. kolo 5. 6. o 10.00 a 12.30: Koba Senec - Prievidza (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ), Rapid - Slovan B (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ), P. Bystrica - Levice (ZSFZ, ZSFZ, ZSFZ, ZSFZ), L. Trnava - Malacky (ZSFZ, ZSFZ, ZSFZ, ZSFZ), Z. Moravce - Trnava B (ZSFZ, ZSFZ, ZSFZ, ZSFZ), Šaľa - SFM Senec (ZSFZ, ZSFZ, ZSFZ, ZSFZ), o 17.00: ŠKP Dúbravka - Inter B (BFZ, BFZ, BFZ, MD), 6. 6. o 10.00 a 12.30: Nitra B - Petržalka (ZSFZ, ZSFZ, ZSFZ, ZSFZ), o 13.00: Inter B - ŠKP Dúbravka (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ, SD).

l II. LS/M/DV 28. kolo 5. 6. o 10.00 a 12.30: Svit - FC Košice B (VSFZ, VSFZ, VSFZ, VSFZ), o 11.00 a 13.30: Čadca - Stropkov (SSFZ, SSFZ, SSFZ, SSFZ), Podbrezová - Humenné (SSFZ, SSFZ, SSFZ, SSFZ), Radvaň - Snina (SSFZ, SSFZ, SSFZ, SSFZ), 6. 6. o 10.00 a 12.30: Prešov B - Michalovce (VSFZ, VSFZ, VSFZ, VSFZ), o 11.00 a 13.30: Martin - Žiar (SSFZ, SSFZ, SSFZ, SSFZ), B. Bystrica B - Lipany (SSFZ, SSFZ, SSFZ, SSFZ), R. Sobota - Čaňa (SSFZ, SSFZ, SSFZ, SSFZ). Dohráva sa 17. kolo Čadca - Snina 26. 5. o 13.00 a 15.30, 19. kolo Michalovce - Humenné 26. 5. o 14.00 a 16.30, 20. kolo Svit - Podbrezová 26. 5. o 14.00 a 16.30.

l I. LS/M/ŽZ 24. kolo 5. 6. o 10.00 a 12.00: Myjava - Prievidza (ZSFZ, ZSFZ, ZSFZ), Púchov - Senec (ZSFZ, ZSFZ, ZSFZ), Slovan - Trnava (BFZ, BFZ, BFZ), o 13.00 a 15.00: ŠKP Dúbravka - Inter (BFZ, BFZ, BFZ), 6. 6. o 10.00 a 12.00: Trenčín - Levice (ZSFZ, ZSFZ, ZSFZ), Šaľa - Dubnica (ZSFZ, ZSFZ, ZSFZ), o 15.00 a 16.45: Bánovce - Nitra (ZSFZ, ZSFZ, ZSFZ).

l I. LS/M/ŽS 24. kolo 5. 6. o 10.00 a 12.00: Č. Balog - Podbrezová (SSFZ, SSFZ, SSFZ), Žilina - V. Krtíš (SSFZ, SSFZ, SSFZ), Lučenec - L. Mikuláš (SSFZ, SSFZ, SSFZ), Revúca - B. Bystrica (SSFZ, SSFZ, SSFZ), D. Kubín - R. Sobota (SSFZ, SSFZ, SSFZ), Ružomberok - Martin (SSFZ, SSFZ, SSFZ), 6. 6. o 10.00 a 12.00: Čadca - Podlavice (SSFZ, SSFZ, SSFZ). Dohráva sa 14. kolo Č. Balog - Ružomberok 26.5. o 11.00 a 13.00.

l I. LS/M/ŽV 24. kolo 5. 6. o 10.00 a 12.00: L. Košice - PČSP Košice (VSFZ, VSFZ, VSFZ), Poprad - Stropkov (VSFZ, VSFZ, VSFZ), Bardejov - S. Ľubovňa (VSFZ, VSFZ, VSFZ), Humenné - Prešov (VSFZ, VSFZ, VSFZ), Michalovce - Trebišov (VSFZ, VSFZ, VSFZ), 6 . 6. o 10.00 a 12.00: Lipany - Snina (VSFZ, VSFZ, VSFZ), 8. 6. o 10.00 a 12.00: S. N. Ves - FC Košice (VSFZ, VSFZ, VSFZ).

l I. L ženy (žiačky) 24. kolo 5. 6. o 15.00 (13.30): Nitra - Slovan (ZSFZ, ZSFZ, ZSFZ, Šaľa), Žiar - N. Zámky (SSFZ, SSFZ, SSFZ), Prešov - Humenné (Mihalíková, VSFZ, VSFZ, Barna, Solivar), M. Dvorníky - V. Krtíš (ZSFZ, ZSFZ, ZSFZ), R. Sobota - Ekonóm (SSFZ, SSFZ, SSFZ, Družstevná), o 16.00 (14.30): Trnava - Čadca (SSFZ, SSFZ, SSFZ, Hrnčiarovce), 6. 6. o 15.00 (13.30): Košice - Žilina (VSFZ, VSFZ, VSFZ, Čermeľ).

n LIGOVÁ KOMISIA

l Súťaž Fair play I. L po 30. kole: 1. Dubnica 232,50; 2. Petržalka 229,33; 3. Žilina 228,71; 4. Trenčín 226,00; 5. Púchov 225,62; 6. Ružomberok 222,24; 7. Trnava 221,38; 8. Inter 217,84; 9. Slovan 216,93; 10. B. Bystrica 216,18. l Súťaž Fair play II. L po 30. kole: 1. Prešov 197,64; 2. Šaľa 197,28; 3. R. Sobota 196,86; 4. Nitra 195,19; 5. Podbrezová 190,97; 6. Vranov 190,65; 7. Prievidza 189,81; 8. Ličartovce 189,78; 9. Báč 189,43; 10. Humenné 188,92; 11. Rapid 187,62; 12. Senica 184,67; 13. Senec 183,81; 14. K. Lieskovec 180,45; 15. D. Streda 171,77; 16. Košice 168,02. l Upozorňuje FK I. L: Spartak Trnava, ZTS Dubnica, AŠK Inter Slovnaft Bratislava, uchádzajúcich sa o účasť v súťaži UEFA - Intertoto cup, aby si funkcionári uvedených klubov 24. 5. prevzali podklady na medzinárodnom oddelení SFZ - p. Jozef Kliment, tel: 02/49249165. l Oznamuje, že zasadnutie LK sa uskutoční 27. 5. od 9.00 v Bojniciach (kúpele - liečebný dom Mier). Prizýva na zasadnutie predsedov komisií SFZ - DK, KR, KD.

n ŠPORTOVO - TECHNICKÁ KOMISIA

l Schvaľuje zmeny termínov: I. LS/M/D 25. kolo Dubnica - Prešov 22. 5. o 12.00 a 14.30, 26. kolo Ružomberok - Trenčín 25. 5. o 12.00 a 14.30 (v poradí MD, SD), Púchov - Vranov 30. 5. o 13.00 a 15.30, 29. kolo Vranov - Inter 9. 6. o 10.00 a 12.30, Nitra - Žilina 13. 6. o 11.00 a 13.30, II. LS/M/DZ 27. kolo Slovan B - Nitra B 2. 6. o 14.30 a 17.00, 30. kolo L. Trnava - SFM Senec 16. 6. o 15.00 a 17.30, Koba Senec - Slovan B 17. 6. o 14.30 a 17.00 v Kostolnej, I. LS/M/ŽZ 22. kolo Bánovce - Myjava 21. 5. o 14.00 a 15.30, 26. kolo Nitra - SFM Senec 16. 6. o 15.00 a 17.00, I. LS/M/ŽV 23. kolo Trebišov - S. N. Ves 16. 6. o 10.00 a 12.00, 24. kolo S. N. Ves - FC Košice 8. 6. o 10.00 a 12.00, 25. kolo Prešov - Bardejov 8. 6. o 15.00 a 17.00. l Schvaľuje zmenu hracej plochy II. LS/M/DZ 26. kolo Koba Senec - Rapid na ihrisku NTC Senec v pôvodnom termíne. l Kontumuje (100/i) II. LMDZ 18. kolo Levice - Petržalka 3:0 s priznaním 3 bodov družstvu Levíc. l Berie na vedomie odvolanie FK JUPIE Banská Bystrica - Podlavice.

n DISCIPLINÁRNA KOMISIA

l U. č. 588: za 4 ŽK 1 majstrovské stretnutie nepodmienečne od 13. 5.: Ľuboš Lupták (Žiar), Štefan Majerník (Čaňa), Samuel Ďurech (Prešov), Dušan Zadražil (Svit), od 16. 5.: Alias Lembakoali (Inter), Marek Sapara (Ružomberok), Ondrej Šmelko (Trenčín), Martin Mikulič (Petržalka), Branislav Fodrek (Slovan), Alexander Végh (Rapid), Marek Holmík (Šaľa), Marek Valkučák (R. Sobota), Daniel Lauko (Prešov), Dávid Hagara (Nitra), Juraj Berzedi (Senec), Juraj Hanzel (ŠKP Dúbravka), Ján Solgány (SFM Senec), Erik Bajtoš (Svit), Tomáš Kostolník (Svit), Ján Melek (Svit), Ján Vrábeľ (Stropkov), Zoran Ševčovič (Lipany), od 17. 5.: Ján Fuňák (Vranov), Lukáš Marek (Myjava), Miroslav Katrena (Prievidza), od 19. 5.: Štefan Mataš (Báč), od 20. 5.: Miroslav Kriss (Trnava), Marián Zimen (Dubnica). l U. č. 589: za 8 ŽK 2 majstrovské stretnutia nepodmienečne od 13. 5.: Dominik Erbringer (Svit), od 16. 5.: Marián Hodulík (Rapid), Tomáš Albert (Báč), Jozef Hamuľák (Trebišov), od 17. 5.: Andrej Filip (Trnava), Marek Ujlaky (Trnava), od 19. 5.: Milan Mičinec (Trenčín), Ján Ďurica (Petržalka), Martin Svintek (B. Bystrica), Ľubomír Vyskoč (B. Bystrica). l U. č. 590: Patrik Volf (Slovan) vylúčený, podľa 1/5/a 1 súťažné stretnutie nepodmienečne od 16. 5. l U. č. 591: Ján Ďurica (Petržalka) vylúčený, podľa 1/5/a 2 súťažné stretnutia nepodmienečne po treste za 8 ŽK. l U. č. 592: Patrik Koňušík (Podbrezová) vylúčený, podľa 1/6/b 4 súťažné stretnutia nepodmienečne od 16. 5. l U. č. 593: Csaba Szorád (Nitra) vylúčený, podľa 1/3/b 3 súťažné stretnutia nepodmienečne od 19. 5. l U. č. 594: Matúš Sciranka (FC Košice) vylúčený, podľa 1/5/a 2 súťažné stretnutia nepodmienečne po treste za 4 ŽK. l U. č. 595: Martin Púček (P. Bystrica) vylúčený, podľa 1/5/a 2 súťažné stretnutia nepodmienečne od 18. 5. l U. č. 596: Pavol Martinček (Levice) vylúčený, podľa 1/6/b 4 súťažné stretnutia nepodmienečne od 16. 5. l U. č. 597: Marek Sokol (Šaľa) vylúčený, podľa 1/3/b 4 súťažné stretnutia nepodmienečne od 13. 5. l U. č. 598: Filip Šebo (Inter) žiadosť o odpustenie, resp. zmenu zvyšku trestu zamieta. l U. č. 599: Jaroslav Hílek (Senica) žiadosť o zmenu zvyšku trestu zamieta. l U. č. 600: Adam Hricko (Podbrezová) výkon zvyšku trestu 1 súťažné stretnutie podmienečne odkladá na 3 mesiace od 22. 5. do 21. 8. l U. č. 601: Branislav Firkaľ (Humenné) žiadosť o odpustenie zvyšku trestu zamieta. l U. č. 602: Ľubomír Karlík (Ružomberok) vylúčený, podľa 1/4/a 2 súťažné stretnutia nepodmienečne od 13. 5. Uhradí (29/2/a) poplatok 50 Sk. l U. č. 603: Marcela Baťková (V. Krtíš) výkon zvyšku trestu 1 súťažné stretnutie podmienečne odkladá na 3 mesiace od 22. 5 do 21. 8. l U. č. 604: Vladimír Ekhardt (Trnava) vykázaný z lavičky za HNS proti R a prejavy narušujúce meno futbalu, podľa 1/3/b, 21/1, 23/c, 11/5, 7/1/b, 9/1 trestá menovaného pokutou 30 000 Sk. Podľa 29/2/a uhradí poplatok 500 Sk. l U. č. 605: za HNS voči R, vyhrážky zo strany usporiadateľa trestá podľa 77, 3/b, 11/1 Ladislava Sedmáka (R. Sobota) zákazom výkonu funkcie usporiadateľa na obdobie 4 mesiacov nepodmienečne od 21. 5. do 20. 9. Podľa 29/2/a uhradí poplatok 300 Sk. l U. č. 606: na riadne objasnenie NS divákov, vniknutie do ihriska začína disciplinárne konanie proti FC Nitra a žiada FK (15/2) predložiť stanovisko a prijaté opatrenia na zamedzene vzniku obdobných previnení do 26. 5. l U. č. 607: dostala odvolanie FK Koba Senec, ktoré nespĺňa náležitosti podľa čl. 25. l U. č. 608: Jozef Nemčovič (asistent trénera, Malacky) vykázaný z lavičky za HNS proti R a A1. Podľa 1/3/b zákaz viesť družstvo z lavičky a zdržiavať sa na lavičke v stretnutiach SFZ na 1 mesiac nepodmienečne od 16. 5. l U. č. 609: (527) vyzýva FC Spartak Trnava podľa 9/4 predložiť doklad o úhrade pokuty a poplatku do 26. 5. l U. č. 610: (582) berie na vedomie ospravedlnenie neúčasti zástupcov REaMOS Kysucký Lieskovec z dôvodov plnenia pracovných povinností a prizýva ich na zasadnutie 27. 5. o 17.00. l U. č. 611: (585) na základe preukázania splnenia povinnosti uvoľňuje dňom 20. 5. pretekársku činnosť A mužstvám dospelých: FK DAC Dunajská Streda, HFC Humenné, SH Senica, FK Koba Senec, FC Rimavská Sobota, HFK Prievidza, FC Družstevník Báč, FC Tatran Prešov. l U. č. 612: (585, 587) ukladá predložiť doklad o splnení uložených povinností pod následkami zastavenia pretekárskej činnosti A mužstvu dospelých: Rapid Ružinov Bratislava (585, 469), FC Tatran Prešov (496), FK DAC Dunajská Streda (498) do 26. 5. l U. č. 613: berie na vedomie úhradu pokút a poplatkov: 1. FC Artmedia Petržalka (495), Mariana Morávka (502), stanovisko a opatrenia prijaté ŽP Šport Podbrezová (583), FC Rimavská Sobota (583). LK v Bojniciach sa zúčastní predseda DK. l Proti rozhodnutiam možno podať odvolanie do 15 dní od ich oznámenia.

n KOMISIA ROZHODCOV

l Schvaľuje zmeny v obsadení: I. L 32. kolo B. Bystrica - Trnava Tomčík (NR) za P. Šuniara, Púchov - Ružomberok P. Šuniar (R) za Ligockého, Slovan - Petržalka P. Hrčka (NR) za Udvardyho, II. L 27. kolo Nitra - Ličartovce Doboš (NR) za Ihringovú, R. Sobota - Vranov Kakaščík (NR) za P. Hrčku, Prievidza - D. Streda D. Hrčka (A1) za Jankoviča, I. LSD 25. kolo Dubnica - Prešov Bereník (R) za Tomčíka, 24. 5. o 10.00: Trnava - Košice Michlian (R) za Ihringovú (hl. štadión), 26. kolo Ružomberok - Trenčín Šulgan (R) za Samotného 25. 5. o 12.00 a 14.30 (v poradí MD, SD), I. L ženy 22. kolo Žiar - Slovan Chmura (R) za Doboša. l Obsadenie I. L Poľsko 22. 5. o 19.00: Dospel Katowice - Amica Wronki (Udvardy za Havrillu, Medveď, J. Šuniar). l Obsadenie medzinárodných stretnutí 1. 6. o 17.00: SR 15 - Wales 15 (Bereník, Suchý, Sliš, NTC Senec), 3. 6. o 10.00: SR 15 - Wales 15 (Vnuk, Mókoš, Sihelský, NTC Senec). l Obsadenie Danone cup Nitra (Jesenského 4) 20. 5. o 8.30 (J. Vindiš, Kompas), Dubnica (ul. Športovcov) 21. 5. o 8.00 (Hanták, Štefanec), Budmerice (OTJ) 24. 5. o 8.30 (Haršány, M. Šmidovič), Hlohovec (ŠK Peterčan, Svätopeterská 85) 25. 5. o 8.30 (Kravárik, Miklovič), Sliač (ZŠ Pionierska 9) 26. 5. o 9.00 (SSFZ, SSFZ), Košice (areál VŠA, Alejova 2) 27. 5. o 8.30 (VSFZ, VSFZ), Prešov (TJ Matice Slovenskej 13) 28. 5. o 8.30 (VSFZ, VSFZ), Žilina (Športová 9 - Na stanici) 31. 5. o 8.00 (SSFZ, SSFZ). KR ďakuje delegovaným R, že stretnutia Danone Cupu budú rozhodovať bez nároku na odmenu. l Ospravedlnenie: Jaška 1. 6. l Informuje, že najväčších nedôsledností pri vyplňovaní zápisov o stretnutí (administratívnych nedostatkov) sa v tomto súťažnom ročníku dopustili: Micheľ (18), Gonda (12), Jankovič (12), Sliš (12), Vlk (12), Ligocký (9), Doboš (8), Jaška (7). l Chyby: Lauko (II. LSDZ) neuvádza PK, Bereník (II. LMDZ) striedanie hostí po uplynutí hracej doby, Cabaj (II. LMDZ) nesprávne kolo súťaže, Gosiorovský (II. LMDZ) neuvádza čas začiatku stretnutia a počet divákov, Mihálik (I. LMŽZ) striedanie hostí, Minárčik (I. LSD) neuvádza čas začiatku stretnutia, Kožej (II. LSDV) neuvádza min, ŽK, Marinčák (II. LSDZ) počet kópií zápisov, Martin (II. LSDV) 1 zápis o stretnutí !!

n KOMISIA DELEGÁTOV

l Zmena obsadenia: I. L. 32. kolo 22. 5. Púchov Ružomberok Barna za St. Krchnáka. l Ospravedlnenie: Husárik 5. 6. l Chyby: Berkovič (II. LSDZ) 3 x správa D, Medovič (II. LSDZ) 3 x správa D.

n KOMISIA ŽENSKÉHO FUTBALU

l Schvaľuje zmeny: I. liga ženy (žiačky) 24. kolo Prešov - Humenné 5. 6. o 15.00 (13.30), M. Dvorníky - V. Krtíš 5. 6. o 17.00 (15.30), 26. kolo Prešov - Ekonóm 19. 6. o 15.00 (13.30), M. Dvorníky - R. Sobota 20. 6. o 17.00 (15.30). l Nariaďuje termín dohrávky: I. liga ženy (žiačky) 15. kolo TJ Skloplast Trnava - 1. DFC Rimavská Sobota 2. 6. o 15.00 (13.30). l Žiada ŠKF VIX Žilina a DFK Prešov do 25. 5. písomnou formou oznámiť vzájomnú dohodu o termíne dohrávky 21. kola I. ligy žien (žiačok). l Žiada FC Rotox Nitra do 25. 5. zaslať písomné stanovisko k nevycestovaniu družstva žiačok na stretnutie 21. kola do V. Krtíša. l Vyzýva neregistrované družstvá žien, ktoré majú záujem štartovať v II. lige, aby svoju predbežnú prihlášku a kontaktné údaje na FK zaslali písomnou formou na riadiaci orgán (KŽF SFZ, Junácka 6, 832 80 Bratislava).

n KOMISIA FUTSALU

l LK: Podľa SP čl. 83 ods. 2 a ods. 7 kontumuje stretnutie 26. kola Gornik Trnava - Incar Nitra 0 : 5 v prospech družstva Incar Nitra. Postupuje družstvo Gornik Trnava na doriešenie DK.

n SEKRETARIÁT

l Vyzýva FK, funkcionárov, odborné komisie na spoluprácu pri príprave nového Rozpisu republikových súťaží 2004/2005, ktorý sa začína od apríla postupne pripravovať a spracovávať. Touto cestou žiada o zaslanie pripomienok, námetov a doplnkov na kvalitatívne zlepšenie jeho textovej časti do 28. 5. 04 faxom na čísla: 02/49249596, resp. 02/49249577.

l Tento priestor má vyhradený SFZ a zodpovedá za jeho obsahovú náplň.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. Štefánka by Pulitzer
  2. Šesťročné dlhopisy teraz s výnosom až 7 % p.a.
  3. Trápi vás chrípka alebo prechladnutie? Vieme, ako s nimi zatočiť
  4. Reportáž: Takto sa na Slovensku vyrábajú cestoviny
  5. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu
  6. Darček, s ktorým si na vás spomenie 365 dní v roku
  7. Šanca pre mladé talenty z oblasti umenia, vedy či športu
  8. Predpremiéra vynoveného VW Passat: Viac IQ, viac online
  9. Top destinácie a hotely na exotickú dovolenku v zime
  10. Stotisíc ľudí rozhodlo: Nadácia banky rozdelí štvrť milióna eur
  1. Na Slovensku sa vydáva najviac učiteľských preukazov
  2. Prihlásili ste sa ako dobrovoľník na Olympiádu v Tokiu?
  3. Šesťročné dlhopisy teraz s výnosom až 7 % p.a.
  4. Štefánka by Pulitzer
  5. Počuli ste už o integrovane pestovanej zelenine?
  6. Konferencia - EU support for research
  7. Slovensko má zasiahnuť robotizácia
  8. Viete, aké sú najlepšie možnosti sporenia pre mladých?
  9. Trápi vás chrípka alebo prechladnutie? Vieme, ako s nimi zatočiť
  10. Hitem jsou cyklopočítače Mio - pro zábavu i výkon
  1. Premýšľate o aute do 10 000 eur? Poradíme vám, ako nenaletieť 24 595
  2. Reportáž: Takto sa na Slovensku vyrábajú cestoviny 18 734
  3. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu 7 798
  4. Darček, s ktorým si na vás spomenie 365 dní v roku 7 029
  5. Trápi vás chrípka alebo prechladnutie? Vieme, ako s nimi zatočiť 6 771
  6. Štefánka by Pulitzer 5 328
  7. Čo sa stalo s mojimi úsporami v druhom pilieri? 5 315
  8. Je lepšie menučko, alebo domáca strava? Týždeň sme varili doma 3 610
  9. Predpremiéra vynoveného VW Passat: Viac IQ, viac online 3 510
  10. Top destinácie a hotely na exotickú dovolenku v zime 2 972

Hlavné správy zo Sme.sk

Píše Martin Kugla

Prezidentskú kampaň vyhrávajú extrémisti

Krajne pravicoví kandidáti majú v prieskumoch hrozivé výsledky.

Špeciálne Dobré ráno

Špeciálny podcast: Kuciak to nerobil pre peniaze, zarábať mohol lepšie

Čo sa za rok od vraždy zmenilo.

Neprehliadnite tiež

Erik Grendel z FC Spartak Trnava.
Martin Škrtel (druhý sprava) a Adam Nemec (celkom vpravo) v reprezentácii skončili. Okrem nich aj Tomáš Hubočan.
Ivona Fialková.
Talianka Sofia Goggiová vyhrala zjazd.
Nór Tarjei Boe.