Surového gól v 3. finálovom zápase Calder Cupu nestačil na víťazstvo

TASR|5. jún 2004 o 10:46

Wilkes-Barre 5. júna (TASR) - V treťom finálovom zápase Calderovho pohára nižšej zámorskej hokejovej súťaže AHL zvíťazili Milwaukee Admirals na ľade Wilkes ...

Wilkes-Barre 5. júna (TASR) - V treťom finálovom zápase Calderovho pohára nižšej zámorskej hokejovej súťaže AHL zvíťazili Milwaukee Admirals na ľade Wilkes Barre/Scrantonu 2:1 po predĺžení a v sérii už vedú 3:0 na zápasy. Slovenský krídelník Tomáš Surový v drese porazeného tímu zaznamenal jeden presný zásah, jeden mínusový bod a štyri strelecké pokusy.

Vedenia sa ujali hostia v 24. minúte po zásahu Hutchinsona, o vyrovnanie sa 4 minúty pred koncom duelu postaral slovenský útočník Tomáš Surový, ktorého presná strela si v presilovej hre našla cestu za chrbát brankára Flahertyho. O víťazovi tretieho duelu sa rozhodlo až v predĺžení, v 9. minúte nadstavby zabezpečil Milwaukee víťazstvo kanonier Darren Haydar.

finále Calderovho pohára (AHL) - 3. zápas

Wilkes-Barre/Scranton - Milwaukee 1:2 po predĺžení (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)

Góly: 56. SUROVÝ - 24. Hutchinson, 69. Haydar

Stav série: 0:3

lg jp

Domov»Hokej»NHL»Surového gól v 3. finálovom zápase Calder Cupu nestačil na víťazstvo