9.00 triatlon: jednotlivci M
12.00 jachting: trieda 49-er
16.30 zápasenie: grécko-rímske, 60 kg M
16.30 zápasenie: grécko-rímske, 74 kg M
16.30 zápasenie: grécko-rímske, 96 kg M
17.15 vodné pólo: finále Ž: Taliansko - Grécko
17.20 moderný päťboj: jednotlivci M
18.20 taekwondo: 49 kg Ž
18.35 taekwondo: 58 kg M
19.20 atletika: diaľka M
19.30 pozemný hokej: finále Ž: Holandsko - Nemecko
20.00 futbal: finále Ž: USA - Brazília.
20.00 skoky do vody: doska Ž
21.30 atletika: 400 m prek. M
21.50 atletika: 200 m M
Ostatné disciplíny
Atletika
19.00 výška Ž - kvalifikácia
19.25 oštep M - kvalifikácia, A-skupina
19.30 1500 m Ž - semifinále
20.00 110 m prek. M - semifinále
20.25 800 m M - semifinále
20.50 oštep M - kvalifikácia, B-skupina
21.00 4 x 100 m Ž - rozbehy
Basketbal (M)
13.30 štvrťfinále: Španielsko - USA
15.45 štvrťfinále: Litva - Čína
19.00 štvrťfinále: Taliansko - Portoriko
21.15 štvrťfinále: Grécko - Argentína
Futbal (Ž)
17.00 o 3. miesto: Nemecko - Švédsko
Hádzaná (Ž)
11.30 o 9. miesto: Grécko - Angola
13.30 štvrťfinále: Ukrajina - Španielsko
15.30 štvrťfinále: Francúzsko - Maďarsko
18.30 štvrťfinále: Kórejska rep. - Brazília
20.30 štvrťfinále: Čína - Dánsko
Jachting
12.00 triedy Star (9. jazda), Tornado (9. jazda), 49er (16. jazda)
13.15 trieda Tornado (10. jazda)
13.30 trieda Star (10. jazda)
Moderná gymnastika
14.30 viacboj jednotlivkýň - kvalifikácia (1. a 2. sled)
18.30 súťaž družstiev - kvalifikácia
Moderný päťboj (M)
9.00 začiatok súťaže (9.00 streľba, 10.00 šerm, 13.20 plávanie, 15.10 parkúr, 17.20 beh).
Pozemný hokej (Ž)
7.30 o 7. miesto: Kórejska rep. - Japonsko
8.00 o 9. miesto: Španielsko - JAR
10.00 o 5. miesto: Nový Zéland - Austrália
17.00 o 3. miesto: Argentína - Čína
Rýchlostná kanoistika
7.30 K1 M - semifinále na 500 m
8.00 C1 - semifinále na 500 m
8.20 K1 Ž - semifinále na 500 m
8.40 K2 M - semifinále na 500 m
9.00 C2 - semifinále na 500 m
9.10 K2 Ž - semifinále na 500 m
Skoky do vody (Ž)
11.00 doska Ž - semifinále
Synchronizované plávanie
18.30 družstvá, technický program
Taekwondo
8.00 do 49 kg Ž - eliminácia
10.10 do 58 kg M - eliminácia
15.50 do 49 kg Ž - opravy
16.20 do 58 kg M - opravy
17.50 do 49 kg Ž - duel o 3. miesto
18.05 do 58 kg M - duel o 3. miesto
Vodné pólo (Ž)
16.00 o 3. miesto: USA - Austrália
17.15 finále: Taliansko - Grécko
Volejbal (Ž)
18.30 semifinále: Brazília - Rusko
20.30 semifinále: Kuba - Čína
Zápasenie (M)
8.30 grécko-rímsky štýl - štvrťfinále a semifinále 60, 74, 96 kg
16.30 zápasy o konečné umiestnenie 60, 74, 96 kg