Česko - I. liga - Prvá prehra Sparty v lige

SITA|8. nov 2004 o 19:11

PRAHA 8. novembra (SITA) - V dohrávke 12. kola I. českej futbalovej ligy podľahol aktuálny líder Sparta Praha na domácom ihrisku na Letnej nováčikovi z Mladej Boleslavi 0:1 a zaznamenal prvú prehru v ...

PRAHA 8. novembra (SITA) - V dohrávke 12. kola I. českej futbalovej ligy podľahol aktuálny líder Sparta Praha na domácom ihrisku na Letnej nováčikovi z Mladej Boleslavi 0:1 a zaznamenal prvú prehru v súťaži v sezóne 2004/2005. O víťazstve hostí rozhodol v 88. minúte striedajúci Rojka, ktorý po centri ďalšieho náhradníka Čupra z voleja prekonal gólmana Pražanov Blažeka. V drese Sparty hral do 58. minúty obranca Martin Petráš, potom ho vystriedal ďalší slovenský legionár Rastislav Michalík. Vladimír Labant odsledoval duel na lavičke náhradníkov.