V Rusku titul pre Lokomotiv Moskva

SITA|12. nov 2004 o 19:00

MOSKVA 12. novembra (SITA) - Futbalisti tímu Lokomotiv Moskva si udržali po poslednom 30. kole ruskej ligy prvé miesto a získali tak druhý titul v priebehu troch rokov. Lokomotiv vyhral na ihrisku Šinniku ...

MOSKVA 12. novembra (SITA) - Futbalisti tímu Lokomotiv Moskva si udržali po poslednom 30. kole ruskej ligy prvé miesto a získali tak druhý titul v priebehu troch rokov. Lokomotiv vyhral na ihrisku Šinniku Jaroslavľ 2:0 a už ho nemusel zaujímať duel moskovského prenasledovateľa a obhajcu CSKA, ktorý vyhral 4:1 nad mestským rivalom FC. Lokomotiv získal v konečnej tabuľke 61 bodov, CSKA o jeden menej. Vypadnutie hrozilo mužstvu Michala Haneka Dinamu Moskva, ale domáca remíza so Spartakom Moskva 1:1 mu stačila na záchranu. Do nižšej súťaže tak zostupujú Krasnodar a Volgograd. Tím Kamila Čontofalského a Martina Škrtela Zenit Petrohrad klesol po poslednom kole z bronzovej priečky na štvrtú.