Molnár okúsil v Česku chuť víťazstva

SITA|14. mar 2005 o 09:38

UHERSKÉ HRADIŠTĚ 14. marca (SITA) - Po zisku prvého bodu v českej futbalovej Gambrinus lige si slovenský tréner Ladislav Molnár vychutnal aj víťazstvo. FK Slovácko vyhralo nad Drnovicami 2:1, ale výsledok ...

UHERSKÉ HRADIŠTĚ 14. marca (SITA) - Po zisku prvého bodu v českej futbalovej Gambrinus lige si slovenský tréner Ladislav Molnár vychutnal aj víťazstvo. FK Slovácko vyhralo nad Drnovicami 2:1, ale výsledok sa rodil ťažko, lebo prvý gól dali hostia a domáci finišovali až v druhom polčase, pričom víťazný gól dali až v 86. minúte. Slovácko čakalo na víťazstvo šesť zápasov a muselo sa o body obávať až do konca. Strelec víťazného gólu Petržela si od radosti strhol dres a keďže už predtým dostal žltú kartu, po druhej musel predčasne opustiť ihrisko. Hoci sa schoval do klbka hráčov, rozhodca ho našiel a po zásluhe "odmenil“. "V závere, keď sme mali mať pod kontrolou zápas i súpera, privodili sme si nedisciplinovanosťou skrat a konanie Petrželu nezostane bez odozvy,“ povedal pre Českú televíziu nespokojný Molnár. "Splnil si svoju robotu, že dal gól, ale bola to v jeho prípade nie prvá hrubá nedisciplinovanosť a detinskosť. Na jednej strane mám radosť z jeho gólu, na druhej strane si musí uvedomiť, že sa to nesmie opakovať,“ upozorňuje Molnár.