Grigovci nebodovali naplno ani v druhom jarnom zápase

TASR|15. mar 2005 o 20:00

Příbram 15. marca (TASR) - Divoký záver mala utorňajšia dohrávka 17. kola českej futbalovej Gambrinus ligy Příbram - Liberec preložená pre nespôsobilý ...

Příbram 15. marca (TASR) - Divoký záver mala utorňajšia dohrávka 17. kola českej futbalovej Gambrinus ligy Příbram - Liberec preložená pre nespôsobilý terén z 27. februára, keď hosťujúci zverenci slovenského trénera Stanislava Grigu v 90. minúte strelili gól Zápotočným, no vo štvrtej minúte nadstaveného času domáci Lesák vyrovnal na konečných 1:1.

V drese Liberca odohrali celý zápas Slováci Peter Šinglár i Karol Kisel, Juraj Ančic sa na ihrisko dostal v 70. minúte a dostal žltú kartu. Grigovci v jarnej časti v prvom súboji remizovali doma so Zlínom 1:1, keď dal gól Karol Kisel, a plný bodový zápis im ušiel aj v Příbrami.

V tabuľke vedie pražská Sparta so 48 bodmi, Liberec je šiesty s 25, Příbram 13. so sedemnástimi.

Příbram - Liberec 1:1 (0:0)

Góly: 90+. Lesák - 90. Zápotočný, 2268 divákov.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Grigovci nebodovali naplno ani v druhom jarnom zápase