Oba milánske tímy v sobotu vyhrali

Manuel Pucciarelli z Empoli (vpravo) práve vyrovnáva v stretnutí proti milánskemu Interu. (Autor: SITA/ AP)
SITA|7. máj 2016 o 23:30

Súhrn sobotňajších zápasov 37. kola najvyššej talianskej futbalovej súťaže.

MILÁNO. Futbalisti Interu Miláno zvíťazili v sobotňajšom stretnutí 37. kola najvyššej talianskej futbalovej súťaže Serie A nad Empoli 2:1, keď sa o výsledku rozhodlo už v prvom polčase.

V 12. min otvoril skóre Icardi, ale v 37. min sa podarilo Pucciarellimu vyrovnať. O tri minúty neskôr však už Inter opäť viedol gólom Perišiča a tento výsledok sa už nezmenil až do konca stretnutia.

Mestský rival Interu, AC Miláno, uspel na štadióne mužstva z Bologne po góle Baccu z pokutového kopu zo 40. minúty.

Slovenský reprezentant Juraj Kucka nastúpil v základnej zostave "rossoneri" a odohral 70 minút.