Santos kritizoval rozhodcu Clattenburga pre Ronaldovo zranenie

Ronalda odniesli z ihriska na nosidlách. Rozhodca však žiadny faul nevidel.
Ronalda odniesli z ihriska na nosidlách. Rozhodca však žiadny faul nevidel. (Autor: SITA/AP)
TASR|11. júl 2016 o 14:16

Anglický arbiter podľa neho nezvládol situáciu okolo zranenia portugalskej hviezdy Cristiana Ronalda.

PARÍŽ. Tréner portugalskej futbalovej reprezentácie Fernando Santos po víťaznom finále EURO 2016 nad domácim Francúzskom kritizoval hlavného rozhodcu Marka Clattenburga.

Ronaldo musel striedať v polovici prvého polčasu po tom, ako ho do kolena zasiahol stredopoliar "Les Bleus" Dimitri Payet.

"Rozhodca to ani neposúdil ako faul. Podľa mňa to bolo minimálne na kartu. Inak pískal dobre," vravel Santos.

Portugalsko zdolalo Francúzsko gólom striedajúceho žolíka Edera v 109. minúte 1:0 po predĺžení a získalo premiérový titul kontinentálneho šampióna.

Domov»Futbal»Reprezentácie»ME vo futbale»Santos kritizoval rozhodcu Clattenburga pre Ronaldovo zranenie