Celtic šokujúco prehral, nestačil na súpera z Gibraltáru

(Autor: Twitter)
TASR|12. júl 2016 o 22:45

Nevydarenú premiéru na lavičke Celticu absolvoval nový tréner Brendan Rodgers.

BRATISLAVA. Futbalisti Legie Varšava remizovali v úvodnom zápase 2. predkola Ligy majstrov na ihrisku Zrinjski Mostar 1:1. Slovenský reprezentant Ondrej Duda nastúpil v základnej zostave hostí a na trávniku zotrval do 60. minúty.

Darilo sa zverencom slovenského trénera Juraja Jarábka z Dinama Tbilisi, ktorí si na domácom štadióne poradili s arménskym Alaškert FC 2:0.

Veľké prekvapenie sa zrodilo v Gibraltári, kde domáci Lincoln Red Imps zvíťazil nad škótskym Celticom Glasgow 1:0 gólom Leeho Casciara zo 48. minúty. Trénerovi hostí Brendanovi Rodgersovi tak absolútne nevyšla premiéra na lavičke.

LIGA MAJSTROV - 2. predkolo, prvé zápasy:

Zrinjski Mostar - Legia Varšava 1:1 (0:0)

Góly: 57. Katanec - 49. Nikolič

/Duda za hostí do 60. min/

Dinamo Tbilisi - Alaškert FC 2:0 (0:0)

Góly: 55. Kiteišvili, 69. Kvilitaia (z 11m)

FK Karabach - F91 Dudelange 2:0 (2:0)

Góly: 10. a 27. Almeida (prvý z 11m)

Hapoel Beer Ševa - FC Šeriff Tiraspoľ 3:2 (1:1)

Góly: 43. Ogu, 52. Barda (z 11m), 90. Radi (z 11m) - 22. Ivančič, 64. Brezovec, ČK: 26. Aliti (Tiraspoľ)

BATE Borisov - JK Seinäjoki 2:0 (1:0)

Góly: 32. Kendyš, 68. Rodionov

Lincoln Red Imps FC - Celtic Glasgow 1:0 (0:0)

Gól: 48. Casciaro

The New Saints - APOEL Nikózia 0:0

Valletta - FK Crvena Zvezda Belehrad 1:2 (1:0)

Góly: 15. Falcone - 66. Katai, 75. Šikimič

FC Salzburg - FK Liepaja 1:0 (0:0)

Gól: 83. Soriano

Domov»Futbal»Liga majstrov»Celtic šokujúco prehral, nestačil na súpera z Gibraltáru