Zmenili im súperov. Martin a Zelenay prehrali v prvom kole štvorhry

Olympiáda je krásna, ale cítiť aj príliš veľa nedostatkov, napríklad na začiatku studená voda v Olympijskej dedine a potom aj tá strava, to je ozaj nemilé prekvapenie, vravel Zelenay.

Andrej Martin (vľavo) a Igor Zelenay vypadli už v prvom kole štvorhry.(Zdroj: TASR)
Všetky správy o slovenských športovcoch na Olympijských hrách Rio 2016.

RIO DE JANEIRO. Slovenskí tenisti Andrej Martin s Igorom Zelenayom ukončili svoju púť vo štvorhre na olympijskom turnaji v Rio de Janeiro už v 1. kole.

V nedeľňajšom súboji nestačili na portugalské duo Gastao Elias, Joao Sousa a prehrali 4:6, 2:6.

Martin pokračuje na turnaji vo dvojhre, v pondelkovom dueli 2. kola si zmeria sily s nasadenou trinástkou Nemcom Philippom Kohlschreiberom.

Martin do dvojhry nastúpi

Vo štvorhre mali hrať Martin a Zelenay proti nemeckej dvojici Kohlschreiber, Schruff. Pre ich odstúpenie hrali Slováci s Portugalčanmi Gastaom Eliasom a Joaom Sousom. "Nečakali sme tú zmenu, no myslím si, že Portugalci sú výkonnostne asi podobní súperi, takže nás to príliš neovplyvnilo," uviedol Martin.

Jedným z dôvodov prehry bol práve jeho zdravotný stav, ktorý mu nedovolil hrať naplno. "Trochu som sa s tým trápil, obmedzovalo ma v pohybe. Bolo to cez zaťaté zuby, čo sa prejavilo aj na mojom výkone. Trikrát som si prehral servis, nevedel som nájsť pohodu na returne ani na servise a z toho pramenilo veľa chýb i druhých servisov, z ktorých nás tlačili. Ťažko sa ich brejkovalo, podali veľmi vysoký štandard a aj preto taký jednoznačný výsledok," uviedol Martin.

O necelých 20 hodín by mal opäť hrať, keďže agentúra DPA oznámila, že Kohlschreiber bude v dvojhre pokračovať. Po tom, či sa na kurte naozaj predstaví, nechcel Martin pátrať: "Uvidíme, neviem presne prečo sa odhlásil, ale ani sa na to nejako nesústredím a nezisťujem to. Čaká ma zápas, ja sa pripravím ako zvyčajne a on nech si robí čo chce."

O svojej prípadnej neúčasti nechcel ani počuť. "To určite nie, aj keby som mal zlomenú nohu, budem bojovať! Máme tu lekársky tím, vymyslíme, čo bude pre nohu najlepšie a verím, že podám dobrý výkon a budem mať šancu zvíťaziť," zdôraznil: "Olympiáda je predsa najväčšie športové podujatie na svete, bohovsky si to užívam a snažím sa zbierať skúsenosti."

Zelenay: Je cítiť veľa nedostatkov

Igor Zelenay v "Kristových rokoch" zavítal pod sochu Krista ako olympijský debutant. "Som vďačný Milošovi Mečířovi, že ma sem nominoval na poslednú chvíľu. Užíval som si to, ale škoda, že nemôžeme bojovať o vyššie méty. Možno by som aj vymenil viaceré moje víťazstvá za možnosť hrať tu o medaily. Je to fajn pocit byť tu a na druhej strane cítim sklamanie z vyradenia," vyznal sa Zelenay.

"Dnes to bolo ťažké. Portugalcom podmienky dosť vyhovovali. Pomalý betón a tie lopty moc neletia. Hrali rýchlo zozadu, čím boli nebezpeční na returnoch. Potrebovalo to kvalitný servis, lenže ten nám moc nešiel a tak nás dostávali pod tlak. Vedeli sme, do čoho ideme a tento súper bol možno ťažší ako tí Nemci."

O zmene súperov sa obaja slovenskí borci dozvedeli až popoludní: "Prišli sme sem na kurty a zrazu vidíme, že jeden Nemec nastupuje do autobusu a tak sme sa ho prekvapene spýtali, že čo sa deje a on, že sa Kohlschreiber zranil. Išli sme sa teda pýtať, čo ďalej, ale dlho nikto nič nevedel."

Slovákom až neskôr oznámili, že hrajú proti Portugalcom, čo sa vo svete tenisu nestáva. Aj táto situácia evokuje, že v olympijskom Riu nie je veľa vecí s "kostolným poriadkom". Zelenay má na to jednoznačný názor: "Tu je to celkovo chaotické. Súvisí to s turnajom po viacerých stránkach. A aj s inými podmienkami. Olympiáda je krásna, ale cítiť aj príliš veľa nedostatkov, napríklad na začiatku studená voda v Olympijskej dedine a potom aj tá strava, to je ozaj nemilé prekvapenie. Ale je to olympiáda, človek ju musí brať takú, aká je a ja som vďačný, že som tu mohol byť. No pokúsim sa prebukovať letenku a ísť čo najskôr domov. Chcem hrať na budúci týždeň ďalší turnaj a teším sa na moju dcéru."

OH - štvorhra muži 1. kolo 2016
8. August 2016 o 01:10
Elias, Sousa
2:0
6:4, 6:2
Koniec
Martin, Zelenay
Prenos
Dnešný duel našim olympionikom vôbec nevyšiel. Dovolím si tvrdiť, že dvojica Andrej Martin a Igor Zelenay bola pred zápasom miernym favoritom, no na kurte tomu tak nebolo. Portugalci João Sousa a Gastão Elias boli jasne lepší, ani raz nestratili svoje podanie a zaslúžene postupujú do druhého kola. Sebavedomie Slovákov nahlodal už úvodný gem zápasu, keď Andrej Martin stratil svoj servis. Bratislavčan ešte bude pokračovať vo dvojhre, kde ho dnes čaká Nemec Philipp Kohlschreiber. Naopak, pre Igora Zelenaya sa Hry XXXI. letnej olympiády končia. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc.
Koniec zápasu
6:2 Je dobojované. João Sousa a Gastão Elias nemali žiadne problémy dopodávať zápas do úspešného konca a zaslúžene postupujú do druhého kola olympijského turnaja.
40-15 Portugalský pár uspel aj v tejto výmene a má dve šance ukončiť celý zápas vo svoj prospech.
30-15 João Sousa a Gastão Elias bodujú a od víťazstva v dnešnom dueli ich delia len dve získané loptičky.
15-15 Naši olympionici sa ešte chytajú posledného stebla nádeje. Vyrovnávajú stav gemu, no potrebovali by aj ďalšie body.
15-0 Portugalský pár začína dobre a v ôsmom geme sa dostáva do vedenia.
5:2 Andrej Martin s Igorom Zelenayom zvládli ľahšiu časť svojej misie. Teraz však budú musieť získať podanie svojich súperov. Na víťazstvo ide podávať João Sousa.
15-40 Čistá hra z toho ale napokon nebude. Slovenskí tenisti ale stále majú dve šance na ukončenie gemu.
0-40 Portugalci sa už zrejme koncentrujú viac na svoje podanie. Tento gem akoby vypúšťali a prehrávajú v ňom výrazným rozdielom.
0-30 Andrej Martin spoločne s Igorom Zelenayom získavajú ďalší povinný bod.
0-15 Slovenskí tenisti musia získať štyri gemy v rade, čo nebude vôbec jednoduché. Začínajú ale dobre.
5:1 Gastão Elias drží svoje podanie, čo znamená, že slovenský pár pôjde podávať na udržanie v dnešnom zápase. V druhom sete prehrávame už výrazným rozdielom.
40-15 Čistá hra z toho napokon nebude. Slovenský tenisti získavajú v šiestom geme svoj prvý bodík, ktorý by ich ešte mohol nakopnúť k obratu.
40-0 João Sousa a Gastão Elias nenechávajú nič na náhodu a svoj servis si môžu udržať čistou hrou.
30-0 Loptu získava Elias, Sousa.
15-0 Portugalskí pár začína na svojom podaní veľmi dobre.
4:1 Bohužiaľ, so slovenským párom to nevyzerá vôbec dobre. Igor Zelenay opäť neudržal podanie a Portugalci potrebujú k víťazstvu získať už len dva gemy.
40-30 João Sousa a Gastão Elias majú predsa len k dispozícii jeden brejkbal. Pokiaľ by ho premenili, boli by blízko k postupu do druhého kola.
30-30 Slováci sa ešte držia v hre o piaty gem a vyrovnávajú skóre na 30:30. Teraz sa hrá o mimoriadne dôležitý bod.
30-15 Do tesného vedenia sa opäť dostávajú Portugalci. Tí majú opäť šancu vypracovať si možno rozhodujúci brejkbal.
15-15 Následne ale zafungovalo podanie Igora Zelenaya a stav gemu je vyrovnaný.
15-0 Portugalskí tenisti začali lepšie a získavajú úvodný bod.
3:1 João Sousa a Gastão Elias ešte nestratili podanie a kráčajú za postupom do druhého kola. Na podanie pôjde opäť Andrej Martin.
A-40 Škoda, portugalský pár má tretiu šancu na ukončenie gemu.
40-40 A máme tu ďalšiu zhodu. Podobne ako v predošlom geme na podaní Portugalcov si môžeme vypracovať brejkbal.
40-30 Prvý gembal nedokázali Portugalci zužitkovať a konečne strácajú bod po druhom servise.
40-15 Priamym bodom z podania si portugalský pár vypracoval dve šance na udržanie svojho servisu.
30-15 Portugalci ale následne opäť odskakujú a dostávajú sa do vedenia.
15-15 Portugalci až 75% výmen hrajú cez prvé podanie. To je nepochybne veľká výhoda, no teraz loptičku získali naši hráči.
15-0 Na podaní je tento raz João Sousa a úvodný bodík putuje na portugalské konto.
2:1 Andrej Martin drží svoje podanie, no slovenský pár napriek tomu stále prehráva. Ešte bude mať maximálne štyri šance na zisk vytúženého brejku.
15-40 Slovenskí tenisti si vypracovali dve šance na zisk prvého gemu v druhom dejstve.
15-30 Andrej Martin na podaní získal ďalší bod a otáča vývoj gemu pre slovenského farby.
15-15 Našťastie, slovenskí tenisti dokázali kontrovať a vyrovnajú stav tretieho gemu.
15-0 Portugalci sú rozbehnutí a pri podaní Andreja Martina získavajú úvodnú loptičku.
2:0 Maratónsky gem putuje na konto Joãoa Sousu a Gastãoa Eliasa. Portugalci odvrátili dva brejkbaly našich hráčov a potvrdzujú brejk z predošlej hry.
A-40 A opäť sme sa dostali do starých koľají. Výhoda putuje na konto podávajúcich portugalských tenistov.
40-40 Šiesta zhoda v druhom geme. Bohužiaľ, ani tento brejkbal nedokázali Andrej Martin a Igor Zelenay využiť.
40-A Slovenský pár má druhú šancu získať vôbec svoj prvý brejk v zápase.
40-40 Piata zhoda tohto gemu. Portugalci nevedia ukončiť gem pri podaní Gastãoa Eliasa, čo by sa im mohlo vypomstiť.
A-40 A opäť je tu výhoda pre portugalské duo. To je v kľúčových momentoch zápasu zatiaľ lepšie.
40-40 Loptu získava Martin, Zelenay.
A-40 João Sousa a Gastão Elias nepripúšťajú komplikácie a majú ďalšiu výhodu.
40-40 Andrej Martin s Igorom Zelenayom príkladne bojujú a skóre upravujú na zhodu. Opäť sa dostali na dostrel brejkbalu.
A-40 Výhoda putuje opäť na konto portugalskej dvojice, ktorá momentálne dominuje na kurte.
40-40 A ďalšia zhoda. Sledujeme možno kľúčový gem zápasu. Dostanú sa naši olympionici k druhému brejkbalu?
A-40 Portugalci si ďalším získaným bodom vypracovali výhodu. Zaujímavosťou je, že po druhom servise ešte nestratili ani bod.
40-40 Bohužiaľ, skóre druhého gemu je opäť na zhode. Gastão Elias nepripustil stratu podania a pokračujeme ďalej.
40-A Prvý brejkbal je realitou. Andrej Martin a Igor Zelenay majú šancu dostať sa späť do zápasu.
40-40 A máme tu zhodu. Verme, že sa našim tenistom konečne podarí vypracovať si šancu na prelomenie servisu.
40-30 Brejkbalová šanca znovu neprichádza. Portugalskí tenisti si zachovali chladnú hlavu a vypracovali si gembal.
30-30 Slováci sa ešte nevzdávajú v tejto hre a vyrovnávajú skóre.
30-15 Portugalci opäť zapojili do hry svoje prvé podanie, z ktorého pramení zisk ďalšieho bodu na podaní.
15-15 Následne ale Portugalci dokázali veľmi rýchlo vyrovnať.
0-15 Na podaní je portugalský hráč Gastão Elias, no úvodná loptička putuje na naše konto.
1:0 Bohužiaľ, história z prvého setu sa opakuje. Slovenský pár stráca hneď svoje prvé podanie a bude musieť doťahovať náskok portugalských súperov.
40-30 Aj druhý brejkbal je minulosťou. Portugalci ale ešte majú jednu šancu na zisk mimoriadne cenného brejku.
40-15 Prvú hrozbu straty podania ešte slovenský pár odvracia.
40-0 João Sousa a Gastão Elias majú v prvom geme druhého setu k dispozícii tri šance na zisk podania Igora Zelenaya.
30-0 Hneď v úvode setu má slovenský pár problémy. Portugalci získavajú aj druhý bod a dostávajú sa na dostrel brejkbalov.
15-0 Druhý set začal na podaní Igor Zelenay, no úvodný bod smeruje na konto portugalských tenistov.
6:4 Prvé dejstvo je minulosťou. Na svoje konto ho získavajú portugalskí reprezentanti. Rozhodla prakticky hneď úvodná hra, v ktorej stratil svoje podanie Andrej Martin.
40-15 Po 33 minútach hry si portugalský pár João Sousa a Gastão Elias vypracoval dve šance na ukončenie prvého setu.
30-15 A následne ho aj otáčajú. Slovenskí tenisti sú vo veľkých problémoch a prvý set sa im vzďaľuje.
15-15 To je škoda. Portugalci dokázali veľmi rýchlo vyrovnať skóre gemu.
0-15 João Sousa zapojil do hry svoje prvé podanie, no napriek tomu prvý bod v desiatom geme získavajú naši olympionici.
5:4 Andrej Martin to na podaní zvládol. Naše šance v prvom sete tak stále žijú, no o malý moment pôjde servovať na víťazstvo v sete João Sousa.
15-40 Slovenský pár má k dispozícii dve šance na udržanie v prvom sete.
15-30 João Sousa a Gastão Elias získavajú loptičku na svoju stranu, a tak ešte mierne dramatizujú priebeh gemu.
0-30 Následne pridáva Andrej Martin na podaní ďalší bod. Portugalci si zrejme budú musieť dopodávať prvý set sami.
0-15 Slováci začína deviaty gem veľmi dobre. Po prvom podaní dokázali zabodovať.
5:3 Je to tak! Portugalský pár drží svoje podanie a o malú chvíľu pôjde Andrej Martin podávať na udržanie v úvodnom dejstve.
40-0 Gastão Elias je na podaní absolútne suverenný a svoj servis si môže udržať čistou hrou.
30-0 Gastão Elias musel ísť len cez druhé podanie, no napriek tomu portugalský pár dokázal zabodovať.
15-0 Do ôsmeho gemu vstupujú lepšie Portugalci, ktorí získali bod na svoju stranu.
4:3 Tak sa to napokon podarilo. Igor Zelenay si po druhýkrát v zápase drží podanie, no sú to stále Portugalci, ktorí majú výhodu jedného brejku.
30-40 Siedmy gem ešte nekončí. Naši tenisti sa zrejme dopustili chyby a majú už len jednu šancu na potvrdenie servisu.
15-40 Slováci si zachovali chladnú hlavu a majú dve šance na zisk svojho tretieho gemu v zápase.
15-30 Ani teraz z toho nebude nábeh na čistú hru. V siedmom geme získavajú prvý bod aj portugalskí tenisti.
0-30 Skúsenejší z dvojice našich hráčov predviedol ďalší dobrý servis, z čoho pramení slovenský bod.
0-15 Slovenský pár začína pri podaní Igora Zelenaya opäť ziskom úvodnej loptičky.
4:2 Portugalský pár znova odskakuje na rozdiel dvoch gemov. João Sousa si aj po druhýkrát v zápase udržal podanie. Na rade je Igor Zelenay.
40-30 Brejkbal z toho opäť nebude. Naopak, portugalská dvojica má jednu šancu potvrdiť svoje podanie.
30-30 Andrej Martin a Igor Zelenay získavajú loptičku na svoje konto a opäť budú bojovať o brejkbal.
30-15 João Sousa a Gastão Elias otáčajú vývoj gemu vo svoj prospech a vyzerá to tak, že opäť odskočia o dva gemy.
15-15 Následne ale Portugalci kontrujú a na podaní skúsenejšieho hráča vyrovnávajú skóre.
0-15 V šiestom geme začínajú lepšie Slováci, ktorí sa dostali do vedenia.
3:2 Andrej Martin si udržal podanie, a tak je náskok portugalského páru opäť najtesnejší. Podávať o malú chvíľu pôjde João Sousa.
15-40 Napriek menším komplikáciám má Andrej Martin pri svojom podaní dva gembaly.
15-30 Nábeh na čistú hru z toho nebude, pretože sériu slovenských bodov prerušuje pár João Sousa a Gastão Elias.
0-30 Aj druhý bod získava slovenský pár. Vyzerá to tak, že na rozdiel od úvodného gemu si Andrej Martin udrží podanie.
0-15 Andrej Martin je po druhýkrát na podaní. Prvá loptička putuje na naše konto.
3:1 Gastão Elias si zo všetkých hráčov najsuverenejším spôsobom udržal podanie a drží portugalský tím vo vedení o jeden brejk.
40-15 Portugalský pár má pri podaní Gastãoa Eliasa k dispozícii dve gembalové príležitosti.
30-15 Slovenskí tenisti sa ešte nevzdávajú v tomto geme a znižujú náskok svojich protihráčov.
30-0 Aj na ďalšiu loptičku získali pre seba João Sousa a Gastão Elias. Tí sú na servise zatiaľ o niečo istejší.
15-0 Ako posledný ide podávať Gastão Elias a začína ziskom bodu pre portugalské farby.
2:1 Na rozdiel od Andreja Martina si Igor Zelenay udržal svoje podanie. Slovenský pár tak získava svoj prvý gem v dnešnom zápase.
30-40 Podarilo sa našim chlapcom otočiť vývoj gemu vo svoj prospech. K dispozícii majú jednu šancu na potvrdenie servisu.
30-30 Dvojica z brejkbalov z toho našťastie nebude. Igor Zelenay zabodoval na podaní a opäť tu máme stav 30:30.
30-15 A ďalší bod pre pár João Sousa a Gastão Elias. Úvod zápasu našim hráčom príliš nevychádza.
15-15 Následne ale portugalskí tenisti dokázali zabodovať a vyrovnávajú stav gemu.
0-15 Na podaní je momentálne Igor Zelenay. Tento deblový špecialista začína dobre a získava bod pre slovenské farby.
2:0 Portugalský pár potvrdzuje brejk z predošlej hry. Hoci musel ísť cez zhodu drží svoje podanie a ide do vedenia o dva gemy.
A-40 Portugalci si pri podaní João Sousu vybojovali výhodu. Dokážu ju aj využiť alebo budeme svedkami ďalšej zhody?
40-40 Druhý gem ešte nekončí. Naši chlapci bojujú a stav hry upravujú na zhodu.
40-30 Brejkbal z toho nebude. João Sousa spoločne so svojim partnerom Gastãom Eliasom získavajú bod na svoju stranu.
30-30 Následne ale Slováci zabodovali a podobne ako ich súperi si môžu vypracovať šancu na brejk.
30-15 Sledujeme podobný vývoj gemu ako pri podaní Andreja Martina. Hráči na podaní dvoma bodmi v rade otáčajú skóre vo svoj prospech.
15-15 Následne ale Portugalci rýchlo vyrovnávajú skóre gemu.
0-15 Na portugalskej strane začal na podaní João Sousa, no prvý bodík putuje na naše konto.
1:0 Tak to je veľmi nepríjemný úvod zápasu. Andrej Martin prichádza o svoje podanie, a tak sa náš súper dostáva do vedenia.
40-30 Portugalci majú hneď v úvodnom geme šancu na brejk. Pri podaní Andreja Martina tak musia naši olympionici odvracať brejkbal.
30-30 Portugalský pár ale získava bod, a tak si hneď v prvom geme môže vypracovať brejkbal.
15-30 Andrej Martin zatiaľ využíva svoje prvé podania, po ktorom získava naša dvojica ďalší bod.
15-15 Následne sa im ale podarilo zabodovať a vyrovnávajú skóre prvého gemu.
15-0 Stretnutie začal na svojom podaní Andrej Martin. V prvej výmene ale neboli naši reprezentanti úspešní, a tak musia doťahovať.
0:0 Stretnutie sa práve začalo.
Zápas medzi Laurou Siegemundovou a Tsvetanou Pironkovovou sa rozhodne až v treťom sete. To znamená, že na našich reprezentantov si ešte počkáme. Nastúpiť by mohli približne o 1:00 SEČ.
Tak teraz je v tom poriadny zmätok. Portugalským tenistom zrejme bude chvíľu trvať pokiaľ sa dostanú do Olympic Tennis Centre. Posledné správy hovoria o tom, že naši reprezentanti napokon nastúpia na kurte číslo 7, no pred sebou majú ešte dva zápasy. Pokiaľ sa nič nezmení, Andrej Martin a Igor Zelenay nastúpia na svoj zápas až po skončení duelu medzi Laurou Siegemundovou a Tsvetanou Pironkovovou. Tento zápas sa ešte ani nezačal.
Vážení diváci, máme tu nečakanú zmenu. Philipp Kohlschreiber a Jan-Lennard Struff sa napokon odhlásili zo štvorhry, a tak náš pár v zložení Andrej Martin a Igor Zelenay zabojuje o postup do druhého kola proti portugalskej dvojici Gastão Elias a João Sousa.
Ako iste viete, v brazílskom Riu dnes vyčíňal silný vietor, a tak sa posunuli nielen súťaže na divokej vode, ale aj tenisové duely. Slovenská dvojica Andrej Martin a Igor Zelenay nastúpia na kurt číslo 8 hneď po skončení zápasu medzi Fabiom Fogninim a Victorom Estrellom.
Vážení športoví priatelia, vítam vás pri sledovaní online priameho prenosu z tenisového turnaja vo štvorhre. Spoločne budeme sledovať duel našich reprezentantov Andreja Martina a Igora Zelenaya, ktorí budú čeliť nemeckej dvojici Philipp Kohlschreiber a Jan-Lennard Struff. Zápas sa začne približne o 19:30 hod.

NEMECKO

Nemecký pár Philipp Kohlschreiber a Jan-Lennard Struff spolu nehrá často. Párkrát sa síce predstavili bok po boku, no ich zloženie je určené najmä pre túto letnú olympiádu. Obaja hráči sa špecializujú skôr na dvojhru, najmä Philipp Kohlschreiber, ktorému patrí veľmi dobrá 23. priečka. Včera otočil zápas prvého kola s Rakúšanom Pellaom a osud to zariadil tak, že sa v druhom kole stretne práve s Andrejom Martinom. Na druhej strane, druhý člen nemeckého tímu už vo dvojhre skončil, keď nestačil na Evgenyho Donskoya. Nemeckí hráči sú v deblovom rankingu až na konci druhej svetovej stovky a pre našich tenistov by nemuseli byť nezdolateľnou prekážkou.

SLOVENSKO

Andrej Martin a Igor Zelenay sú zohranou tenisovou dvojicou. Spoločne účinkujú aj na turnajoch ATP počas sezóny a niekoľko pozoruhodných výsledkov dosiahli aj v rámci Davis Cupu. Vlani na rumunskej antuke v súboji s domácim duom deblových špecialistov Florinom Mergeom a Horiom Tecauom vyhrali prekvapujúco 3:0 na sety a nedávno uspeli aj na pôde Maďarska. Najmä Igor Zelenay sa špecializuje na štvorhru. Aktuálne je v deblovom rebríčku ATP na 74. mieste, teda len tri priečky za svojim spoluhráčom. Navyše, Andrej Martin si včera spravil chuť, keď v rámci dvojhry zdolal Denisa Kudlu jasne 2:0 na sety. Pred zápasom boli naši v dobrej nálade, na zápas sa tešia a veria si, že by mohli postúpiť do ďalšieho kola.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 19:00.

 

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


 1. Legendárna Transsibírska magistrála
 2. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov
 3. Venujte na Vianoce darček plný informácií!
 4. Týchto 18 rád ako ušetriť som mal počuť ešte pred osemnástkou
 5. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém
 6. Ceny elektriny rastú. Firmy ale môžu ušetriť
 7. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám
 8. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom
 9. Top First moment dovolenky na leto 2018
 10. Na tohtoročných trhoch pred Auparkom vystúpi aj Katka Koščová
 1. Legendárna Transsibírska magistrála
 2. Auto ako vianočný darček, rastie záujem o zánovné vozidlá
 3. Vianočný bázar chalaňov
 4. Vianočné mecheche 2017
 5. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov
 6. Študentskou osobnosťou Slovenska Ing. Martina Majorošová
 7. Majstrovstvá Stavebnej fakulty STU v Bratislave v plávaní 2017
 8. Týchto 8 kritérií by mal kvalitný kolagén spĺňať
 9. Beam Suntory zaznamenal silný rast predaja po zmene distribútora
 10. Zamestnanci a študenti EU v BA darovali radosť a vyčarili úsmev
 1. Legendárna Transsibírska magistrála 19 384
 2. Týchto 18 rád ako ušetriť som mal počuť ešte pred osemnástkou 8 157
 3. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém 4 384
 4. Naše mobilné bankovníctvo si prišli vyskúšať novinári z Rakúska 4 062
 5. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov 2 182
 6. Venujte na Vianoce darček plný informácií! 1 846
 7. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom 1 555
 8. Top First moment dovolenky na leto 2018 1 479
 9. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám 1 419
 10. Týchto 8 kritérií by mal kvalitný kolagén spĺňať 1 027

Téma: Tenis


Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Róbert Bezák: Študoval som, aby som bol kňazom. Potom sa to zosypalo

Špeciálne vydanie podcastu Dobré ráno.

TECH

Vidíte na obrázku cikcakovité čiary? Môžete zažiť slepotu

Zakrivená slepota nie je diagnóza, spôsobuje ju evolúcia.

KOMENTÁRE

Fico je oportunista, pochváľme ho

Premiér so sankciami proti Rusku nesúhlasí, ale aj tak ich vždy podporí.

PLUS

Z macesu sa nechudne. Na Slovensku sa vyrába viac než sto rokov

Chrumkavé plátky kupujú hlavne ľudia s problémami s trávením.

Neprehliadnite tiež

SME 25 rokov

Rok 1997: Rezešovci dostali železiarne a kúpili si aj futbal

Pred dvadsiatimi rokmi získal 1. FC Košice prvý titul a v Lige majstrov bojoval proti Manchester United či Juventusu Turín.

Gáborík skóroval aj asistoval vo svojom jubilejnom zápase v NHL

Gáborík sa stal 314. hráčom NHL s minimálne tisíckou zápasov na konte. Gól dal aj Tatar.

Tipovanie, automaty, poker. S hazardom má problém až polovica futbalistov

Bežní hráči si na Slovensku nezarobia toľko, aby už nemuseli pracovať, a po kariére majú problém, tvrdí športový psychológ PETER KURAČKA.

Barmoš: Ľudia, ktorí ničia futbal v Bratislave, fungujú aj vo zväze

Jozef Barmoš uviedol, že futbalový Inter doplatil na biznis s pozemkami.