Rio 2016: Kompletné výsledky (pondelok 8. augusta)

Pozrite si súhrn pondelňajších výsledkov z olympijských hier v Riu.

Zlatá medaila z olympiády v Riu.(Zdroj: SITA/AP)
Pozrite si všetky správy: Olympijské hry Rio 2016.

BASKETBAL

MUŽI

A-SKUPINA: 

Srbsko - Austrália 80:95 (23:26, 20:14, 20:22, 17:33)
USA - Venezuela 113:69 (18:18, 30:8, 27:25, 38:18) 
Francúzsko - Čína 88:60 (19:14, 23:9, 22:22, 24:15)

Tabuľka A-skupiny:
1. USA 2 2 0 232:131 4
2. Austrália 2 2 0 182:146 4
3. Srbsko 2 1 1 166:157 3
4. Francúzsko 2 1 1 154:147 3
5. Venezuela 2 0 2 131:199 2
6. Čína 2 0 2 122:207 2

ŽENY

A-SKUPINA

Japonsko - Brazília 82:66 (19:20, 28:13, 26:19, 9:14)

Tabuľka A-skupiny:

1. Austrália 2 2 0 145:122 4 
2. Japonsko 2 2 0 161:135 4 
3. Francúzsko 2 2 0 128:111 4 
4. Bielorusko 2 0 2 145:150 2 
5. Turecko 2 0 2 95:116 2 
6. Brazília 2 0 2 132:166 2

B-SKUPINA:

Kanada - Srbsko 71:67 (21:21, 11:19, 13:17, 26:10)
Španielsko - USA 63:103 (14:29, 23:25, 14:20, 12:29)
Senegal - Čína 64:101 (21:26, 17:21, 15:26, 11:28)

Tabuľka B-skupiny:

1. USA 2 2 0 224:119 4
2. Kanada 2 2 0 161:135 4
3. Čína 2 1 1 169:154 3
4. Španielsko 2 1 1 128:162 3
5. Srbsko 2 0 2 126:136 2  
6. Senegal 2 0 2 120:222 2

DŽUDO

ŽENY

Do 57 kg:
1. Rafaela Silvová (Braz.)
2. Sumiya Dorjsurenová (Mong.)
3. Kaori Macumotová (Jap.) a Telma Monteirová (Port.)
5. Lien Chen-Ling (Taiwan) a Corina Caprioriuová (Rum.)

MUŽI

Do 73 kg:
1. Šohej Ono (Jap.)
2. Rustam Orujov (Azer.)
3. Dirk van Tichelt (Belg.) a Laša Šavdatuašvili (Gruz.)
5. Miklós Ungvári (Maď.) a Sagi Muki (Izr.)
7. Denis Jartcov (Rus.) a Nicholas Delpopolo (USA)

HÁDZANÁ

ŽENY

A-skupina: 

Španielsko - Nórsko 24:27 (10:11)
Brazília - Rumunsko 26:13 (14:9) 
Angola - Čierna Hora 27:25 (12:12)

Tabuľka A-skupiny: 
1. Brazília 2 2 0 0 57:41 4
2. Angola 2 2 0 0 50:44 2 
3. Španielsko 2 1 0 1 49:46 2 
4. Nórsko 2 1 0 1 55:55 2 
5. Čierna Hora 2 0 0 2 44:52 0 
6. Rumunsko 2 0 0 2 32:49 0 

B-skupina:

Kórejská republika - Švédsko 28:31 (15:16)
Francúzsko - Rusko 25:26 (10:15)
Argentína - Holandsko 18:26 (9:13)

Tabuľka B-skupiny: 
1. Švédsko 2 2 0 0 62:49 4 
2. Rusko 2 2 0 0 56:50 4 
3. Francúzsko 2 1 0 1 43:40 2 
4. Holandsko 2 1 0 1 40:36 2 
5. Kór. rep. 2 0 0 2 53:61 0 
6. Argentína 2 0 0 2 39:57 0 

LUKOSTREĽBA

ŽENY

VYRAĎOVACIA ČASŤ - 2. kolo:
ALEXANDRA LONGOVÁ (SR-22. v kvalifikácii) - Čchi Jü-chung (Čína-11) 0:6 (27:29, 26:28, 24:27)  

1. kolo:
ALEXANDRA LONGOVÁ (SR-22. v kvalifikácii) - Laxmirani Majhiová (India-43) 7:1 (27:25, 28:26, 26:26, 27:24)

POZEMNÝ HOKEJ

ŽENY

A-skupina:
Nový Zéland - Nemecko 1:2 (1:1)
Holandsko - Kórejská republika 4:0 (2:0)  
Španielsko - Čína 0:2 (0:2)

Tabuľka A-skupiny:
1. Holandsko 2 2 0 0 9:0 6
2. Čína 2 1 1 0 3:1 4
3. Nemecko 2 1 1 0 3:2 4
4. Nový Zéland 2 1 0 1 6:4 3
5. Kórejská republika 2 0 0 2 1:8 0 
6. Španielsko 2 0 0 2 0:7 0 

B-skupina:
Austrália - USA 1:2 (0:1) 
India - Veľká Británia 0:3 (0:2) 
Argentína - Japonsko 4:0 (2:0)

Tabuľka B-skupiny:

1. Veľká Británia 2 2 0 0 5:1 6
2. USA 2 2 0 0 4:2 6
3. Argentína 2 1 0 1 5:2 3
4. India 2 0 1 1 2:5 1
5. Japonsko 2 0 1 1 2:6 1
6. Austrália 2 0 0 2 2:4 0

MUŽI

B-SKUPINA: 
Nemecko - India 2:1 (1:1)
Kanada - Argentína 1:3 (0:1) 

Tabuľka B-skupiny: 
1. Nemecko 2 2 0 0 8:3 6 
2. Holandsko 2 1 1 0 8:3 4 
3. Argentína 2 1 1 0 6:4 4 
4. India 2 1 0 1 4:4 3 
5. Kanada 2 0 0 2 3:9 0
6. Írsko 2 0 0 2 2:8 0 

RAGBY - sedmičkové

ŽENY

finále:

Austrália - Nový Zéland 24:17 (10:5)

O 3. MIESTO:
Kanada - Veľká Británia 33:10 (26:5) 

SEMIFINÁLE:
Austrália - Kanada 17:5 (12:0)
Veľká Británia - Nový Zéland 7:25 (7:15)

SKUPINA O 5. - 8. MIESTO:
Fidži - USA 7:12 (7:0)
Španielsko - Francúzsko 12:24 (0:17) 

O 5. MIESTO:
Francúzsko - USA 5:19 (5:0) 

O 7. MIESTO:
Španielsko - Fidži 21:0 (14:0) 

O 9. MIESTO:
Brazília - Japonsko 33:5 (12:5) 

O 11. MIESTO:
Kolumbia - Keňa 10:22 (10:5)

STREĽBA

MUŽI

Trap - konečné poradie:
1. Josip Glasnovič (Chor.) 120 b. (v kvalifikácii) - semifinále 15, finále 13+4
2. Giovanni Pellielo (Tal.) 122 - semifinále 14, finále 13+3
3. Edward Ling (V. Brit.) 120 - semifinále 12+3, o 3. miesto 13
4. David Kostelecký (ČR) 118 - semifinále 13, o 3. miesto 9
5. Ahmed Kamar (Egypt) 119 - semifinále 12+2
6. Massimo Fabbrizi (Tal.) 118 - semifinále 11
7. Alexej Alipov (Rus.) 117
8. Khaled Almudhaf (Kuvajt) 117
...
18. MARIÁN KOVAČÓCY (SR) 114
21. ERIK VARGA (SR) 114

Vzduchová puška 60:
1. Niccolo Campriani (Tal.) 206,1 b. - fin. olymp. rekord (v kvalifikácii 630,2 - rekord OH)
2. Sergij Kuliš (Ukr.) 204,6 (627,0)
3. Vladimir Maslennikov (Rus.) 184,2 (629,0)
4. Abhinav Bindra (India) 625,7 (163,8)
5. Péter Sidi (Maď.) 142,7 (625,9)
6. Iľja Čarheika (Biel.) 121,6 (625,5)
7. Petar Gorša (Chor.) 101,0 (628,0)
8. Oleg Carkov (Ukr.) 79,7 (626,2)

ŠERM

ŽENY

FINÁLE:
Jana Jegorianová (Rus.) - Sofia Veliká (Rus.) 15:14

O 3. miesto:
Oľga Charlanová (Ukr.) - Manon Brunetová (Fr.) 15:10

Semifinále:
Sofia Veliká (Rus.) - Manon Brunetová (Fr.) 15:14 
Jana Jegorianová (Rus.) - Oľga Charlanová (Ukr.) 15:9 

Štvrťfinále:
Sofia Veliká (Rus.) - Cécilia Berderová (Fr.) 15:10 
Oľga Charlanová (Ukr.) - Loreta Gulottová (Tal.) 15:4 
Jana Jegorianová (Rus.) - Jekaterina Ďačenková (Rus.) 15:10 
Manon Brunetová (Fr.) - Azza Besbesová (Tun.) 15:14 

TENIS

ŽENY

2. KOLO DVOJHRY:

Jekaterina Makarovová (Rus.) - Karolína Schmiedlová (SR) 3:6, 6:4, 6:2
Serena Williamsová (USA-1) - Alizé Cornetová (Fr.) 7:6 (5), 6:2
Angelique Kerberová (Nem.-2) - Eugenie Bouchardová (Kan.) 6:4, 6:2
Garbine Muguruzová-Blancová (Šp.-3) - Nao Hibinová (Jap.) 6:1, 6:1
Madison Keysová (USA-7) - Kristina Mladenovicová (Fr.) 7:5, 6:7 (4), 7:6 (5)
Svetlana Kuznecovová (Rus.-8) - Monica Niculescová (Rum.) - bez boja, Niculescová nenastúpila pre zranenie v dolnej časti chrbta
Carla Suárezová-Navarrová (Šp.-9) - Ana Konjuhová (Chor.) 7:6 (5), 6:3
Johanna Kontová (V. Brit.-10) - Caroline Garciová (Fr.) 6:2, 6:3
Petra Kvitová (ČR-11) - Caroline Wozniacka (Dán.) 6:2, 6:4
Samantha Stosurová (Aus.-13) - Misaki Doiová (Jap.) 6:3, 6:4
Mónica Puigová (Portor.) - Anastasia Pavľučenkovová (Rus.-14) 6:3, 6:2
Elina Svitolinová (Ukr.-15) - Heather Watsonová (V. Brit.) 6:3, 1:6, 6:3
Sara Erraniová (Tal.) - Barbora Strýcová (ČR-16) 6:2, 6:2 
Kirsten Flipkensová (Belg.) - Lucie Šafářová (ČR) 6:2 - skreč, Šafářová odstúpila pre žalúdočnú virózu
Daria Kasatkinová (Rus.) - Čeng Saj-saj (Čína) 6:1, 6:4
Laura Siegemundová (Nem.) - Šuaj Čang (Čína) 6:2, 6:4

2. KOLO ŠTVORHRY:
Timea Bacsinszká, Martina Hingisová (Švaj.-5) - Bethanie Matteková-Sandsová, CoCo Vandeweghová (USA) 6:4, 6:4 

Čchan Chao-čching, Čchan Jüng-ťan (Taiw.-3) - Johanna Kontová, Heather Watsonová (V. Brit.) 3:6, 6:0, 6:4 

Daria Kasatkinová, Svetlana Kuznecovová (Rus.) - Misaki Doiová, Eri Hozumiová (Jap.) 6:4, 1:6, 6:1

MUŽI

2. KOLO DVOJHRY:
ANDREJ MARTIN (SR) - Philipp Kohlschreiber (Nem.-13) - bez boja, Kohlschreiber nenastúpil pre únavovú zlomeninu pravej nohy

Taro Daniel (Jap.) - Kyle Edmund (V. Brit.) 6:4, 7:5

Roberto Bautista Agut (10-Šp.) - Paolo Lorenzi (Tal.) 7:6 (2), 6:2

Juan Martín Del Potro (Arg.) - Joao Sousa (Portug.) 6:3, 1:6, 6:3

Gilles Muller (Lux.) - Jo-Wilfried Tsonga (5-Fr.) 6:4, 6:3

Marin Čilič (9-Chorv.) - Radu Albot (Mold.) 6:3, 6:4 

Gael Monfils (Fr.-6) - Rogério Dutra Silva (Braz.) 6:2, 6:4

Kei Nišikori (4-Jap.) - John Millman (Austr.) 7:6 (4), 6:4

2. KOLO ŠTVORHRY:

Marcelo Melo, Bruno Soares (Braz.-3) - Novak Djokovič, Nenad Zimonjič (Srb.) 6:4, 6:4
Florin Mergea, Horia Tecau (Rum.-5) - Santiago González, Miguel Ángel Reyes-Varela (Mex.) 6:3, 7:6 (9) 
Marc López, Rafael Nadal (Šp.-6) - Juan Martín Del Potro, Máximo González (Arg.) 6:3, 5:7, 6:2
Daniel Nestor, Vasek Pospisil (Kan.-7) - Gastao Elias, Joao Sousa (Portug.) 6:1, 6:4
Roberto Bautista-Agut, David Ferrer (Šp.-8) - Lukasz Kubot, Marcin Matkowski (Poľ.) 6:3, 7:6 (5)
Fabio Fognini, Andreas Seppi (Tal.) - Thomaz Bellucci, André Sá (Braz.) 5:7, 7:5, 6:3 
Steve Johnson, Jack Sock (USA) - Juan Sebastián Cabal, Robert Farah (Kol.) 6:4, 7:6 (1)
Oliver Marach, Alexander Peya (Rak.) - Brian Baker, Rajeev Ram (USA) 6:4, 6:7 (2), 6:3

VODNÉ PÓLO

MUŽI

A-SKUPINA:

Srbsko - Grécko 9:9 (1:2, 0:2, 4:3, 4:2)
Maďarsko - Austrália 9:9 (4:3, 2:2, 1:3, 2:1)  
Japonsko - Brazília 8:16 (2:5, 1:3, 4:4, 1:4)

Tabuľka A-skupiny:
1. Brazília 2 2 0 0 24:15 4
2. Grécko 2 1 1 0 17:16 3 
3. Srbsko 2 0 2 0 22:22 2 
Maďarsko 2 0 2 0 22:22 2
5. Austrália 2 0 1 1 16:17 1 
6. Japonsko 2 0 0 2 15:24 0 

B-SKUPINA:

Taliansko - Francúzsko 11:8 (4:3, 4:1, 1:2, 2:2)
USA - Španielsko 9:10 (2:4, 3:1, 2:3, 2:2) 
Chorvátsko - Čierna Hora 8:7 (2:2, 2:1, 1:2, 3:2)

Tabuľka B-skupiny:

1. Taliansko 2 2 0 0 20:16 4
2. Chorvátsko 2 2 0 0 15:12 4
3. Čierna Hora 2 1 0 1 14:12 2
4. Španielsko 2 1 0 1 18:18 2
5. USA 2 0 0 2 14:17 0
6. Francúzsko 2 0 0 2 12:18 0

VODNÝ SLALOM

MUŽI

C2 - kvalifikácia (11 lodí do semifinále):
1. LADISLAV ŠKANTÁR, PETER ŠKANTÁR (SR) 100,89 s (0 trest. sekúnd)
2. Gauthier Klauss, Mathieu Péché (Fr.) 102,43 (0)
3. David Florence, Richard Hounslow (V. Brit.) 103,27 (0)
4. Jonáš Kašpar, Marek Šindler (ČR) 103,43 (4)
5. Franz Anton, Jan Benzien (Nem.) 103,43 (4)
6. Luka Božič, Sašo Taljat (Slovin.) 105,21 (0) 

ŽENY

K1 ženy - kvalifikácia (15 najlepších do semifinále):
1. Stefanie Hornová (Tal.) 99,07 s (0 trest. sekúnd)
2. Jessica Foxová (Aus.) 99,51 (2)
3. Fiona Pennieová (V. Brit.) 100,52 s (2)
4. Luuka Jonesová (N. Zél.) 100,59 (0)
5. Kateřina Kudějová (ČR) 102,06 (2)
6. JANA DUKÁTOVÁ (SR) 102,25 (2) 

SKOKY DO VODY 

MUŽI 

Synchrónne skoky z 10 m veže:

1. Čchen Aj-sen, Lin Je (Čína) 496,98

2. David Boudia, Steele Johnson (USA) 457,11,

3. Thomas Daley, Daniel Goodfellow (V. Brit.) 444,45

4. Patrick Hausding, Sascha Klein (Nem.) 438,42

5. Iván García, Germán Sánchez (Mex.) 423,30

6. Maksym Dolgov, Oleksandr Gorškovozov (Ukr.) 421,98

7. Viktor Minibajev, Nikita Šleicher (Rus.) 417,57

8. Jackson Rondinelli, Hugo Parisi (Braz.) 368,52

PLÁVANIE

Ženy: 100 m znak F

1. Katinka Hosszúová (Maď.) 58,45

2. Kathleen Bakerová (USA) +0,30

3. Fu Jüan-chuej (Čína) a Kylie Masseová (Kan.) +0,31,

5. Mie Nielsenová (Dán.) +0,35

6. Olivia Smoligová (USA) +0,40,

7. Emily Seebohmová (Austr.) +0,64

8. Madison Wilsonová (Austr.) +0,78

Ženy: 100 m prsia F

1. Lilly Kingová (USA) 1:04,93

2. Julia Jefimovová (Rus.) +0,57

3. Katie Meiliová (USA) +0,76

4. Ťing-lin Š' (Čína) +1,44

5. Rachel Nicolová (Kan.) +1,67

6. Hrafnhildur Luthersdottirová (Isl.) +2,25

7. Ruta Meilutyte (Lit.) +2,39

8. Alia Atkinsonová (Jam.) +3,17

Muži: 100 m znak F

1. Ryan Murphy (USA) 51,97

2. Sü Ťia-jü (Čína) +0,34, 

3. David Plummer (USA) +0,43

4. Mitch Larkin (Austr) +0,46

5. Camille Lacourt (Fr.) +0,73

6. Jevgenij Rylov (Rus.) +0,77

7. Ryosuke Irie (Jap.) +1,45

8. Robert Glinta (Rum.) +1,53

Muži: 200 m v. sp.:

1. Sun Jang (Čína) 1:44,65

2. Chad le Clos (JAR) 1:45,20

3. Conor Dwyer (USA) 1:45,23

4. James Guy (V. Brit.) 1:45,49

5. Francis Haas (USA) 1:45,58

6. Paul Biedermann (Nem.) 1:45,84

7. Kosuke Hagino (Jap.) 1:45,90

8. Aleksandr Krasnych (Rus.) 1:45,91

VOLEJBAL

ŽENY

A-skupina: 

Japonsko - Kamerun 3:0 (20, 15, 17) 
Rusko - Kórejská republika 3:1 (23, -23, 23, 14) 
Brazília - Argentína 3:0 (16, 19, 11)

Tabuľka A-skupiny: 

1. Brazília 2 2 0 6:0 6 
2. Rusko 2 2 0 6:1 6 
3. Japonsko 2 1 1 4:3 3 
4. Kór. rep. 2 1 1 4:4 3 
5. Argentína 2 0 2 0:6 0 
6. Kamerun 2 0 2 0:6 0 

B-skupina: 
Čína - Taliansko 3:0 (21, 21, 16)
USA - Holandsko 3:2 (-18, 18, -21, 20, 8)
Srbsko - Portoriko 3:0 (27, 18, 20) 

Tabuľka B-skupiny: 
1. Srbsko 2 2 0 6:0 6 
2. USA 2 2 0 6:2 5
3. Čína 2 1 1 5:3 4 
4. Holandsko 2 1 1 5:5 3 
5. Taliansko 2 0 2 0:6 0 
6. Portoriko 2 0 2 0:6 0 

VZPIERANIE

MUŽI 

Do 62 kg: 

1. Óscar Figueroa Mosquera (Kol.) 318 (142+176)

2. Eko Yuli Irawan (Indon.) 312 (142+170)

3. Farkhad Charkij (Kaz.) 305 (135+170)

4. Joiči Itokazu (Jap.) 302 (133+169)

5. Ahmed Saad (Egypt) 294 (133+161)

6. Morea Baru (Pap.-N. Guinea) 290 (126+164)

7. Muhamad Hasbi (Indon.) 290 (130+160)

8. Vaipava Nevo Ioane (Samoa) 281 (120+161)

ŽENY 

Do 58 kg:
1. Sukanya Srisuratová 240 kg (110+130)
2. Pimsiri Sirikaewová (obe Thaj.) 232 kg (102+130)
3. Hsing-Chun Kuo (Tajw.) 231 kg (102+129)
4. Maria Alexandra Escobar Guerrerová (Ekv.) 223 kg (100+123)
5. Mikiho Andohová (Jap.) 218 kg (94+124)
6. Maridalia Contrerasová (Dom. Rep.) 217 kg (100+117)
7. Lina Rivasová (Kol.) 216 kg (96+120)
8. Monica Dominguez Larová (Mex.) 211 kg (96+115)
9. Mariana Figueroa 201 kg (85+116)

Trh:
1. Sukanya Srisuratová 110 kg
2. Pimsiri Sirikaewová (obe Thaj.) a Hsing-Chun Kuová (Taiw.) obe 102 kg
4. Maria Alexandra Escobar Guerrerová (Ekv.) a Maridalia Contrerasová (Dom. Rep.) obe 100 kg
6. Lina Rivasová (Kol.) a Monica Dominguez Larová (Mex.) obe 96 kg
8. Mikoho Andohová (Jap.) 94 kg
9. Mariana Figueroa (Ven.) 85 kg 

Nadhod:
1. Pimsiri Sirikaewová, Sukanya Srisuratová (obe Thaj.) obe 130 kg
3. Hsing-Chun Kuová (Taiw.) 129 kg
4. Mikiho Andohová (Jap.) 124 kg
5. Maria Alexandra Escobar Guerrerová (Ekv.) 123 kg
6. Lina Rivasová (Kol.) 120 kg
7. Maridalia Contrerasová (Dom. Rep.) 117 kg
8. Mariana Figueroa (Ven.) 116 kg
9. Monica Dominguez Larová (Mex.) 115 kg

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

MUŽI

Súťaž družstiev:

1. Japonsko (Rjohei Kato, Kenzo Širai, Jusuke Tanaka, Kohei Učimura, Kodži Jamamuro) 274,094 bodu

2. Rusko (Denis Abľazin, David Beľavskij, Ivan Stretovič, Nikolaj Kuksenkov, Nikita Nagornyj) 271,453

3. Čína (Teng Šu-ti, Lin Čchao-pchan, Liou Jang, Jou Chao, Čang Čcheng-lung) 271,122

4. Veľká Británia 269,752

5. USA 268,560

6. Brazília 263,728

7. Nemecko 261,275

8. Ukrajina 202,078

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Zákaznícky servis Martinusu sa dostal medzi svetovú špičku
  2. Prežil som autonehodu. Teraz som vďačný za každý deň
  3. Dvojnásobný šampión v rozhovore o ceste, ktorá mu priniesla zisk
  4. Cestou - necestou
  5. Premier Club Nitra: Výborne čapovanú Plzeň hľadajte v centre
  6. Päť tipov na dovolenku počas Veľkej noci
  7. Slováci čoskoro lídrami vo využívaní inteligentných domácností
  8. Kĺby starnú s nami. S týmito radami ich udržíte fit čo najdlhšie
  9. Zábavný aj sebavedomý
  10. Obľúbené letné pneumatiky Matador Hectorra v novej generácii 3
  1. Prežil som autonehodu. Teraz som vďačný za každý deň
  2. Dvojnásobný šampión v rozhovore o ceste, ktorá mu priniesla zisk
  3. Cestou - necestou
  4. Za štadiónom Lokomotívy rastie zaujímavý projekt
  5. Premier Club Nitra: Výborne čapovanú Plzeň hľadajte v centre
  6. Konferencia o využívaní ITP v trestnom konaní splnila svoj cieľ
  7. Nadácia Poštovej banky podporí grantom folklór a tradície
  8. Najlepšie obnovený bytový dom 2016 je v Prešove
  9. Najlepšie obnovený bytový dom 2016 je v Prešove
  10. Prednáška holandského veľvyslanca na EU v Bratislave
  1. Kĺby starnú s nami. S týmito radami ich udržíte fit čo najdlhšie 27 647
  2. Päť tipov na dovolenku počas Veľkej noci 8 367
  3. Obľúbené letné pneumatiky Matador Hectorra v novej generácii 3 4 551
  4. Zábavný aj sebavedomý 4 084
  5. Ikonický Harley-Davidson za bezkonkurenčnú cenu 4 041
  6. Slováci čoskoro lídrami vo využívaní inteligentných domácností 3 803
  7. Kursalon Trenčianske Teplice: Výborné jedlo a chutné pivo 3 117
  8. Bývanie, ktoré vás oslobodí od stresu 3 110
  9. Antibiotiká nie sú cukríky. Naozaj viete, kedy ich máte brať? 2 269
  10. Baktérie vyhrávajú nad antibiotikami a môžeme si za to sami 1 866

Téma: Olympijské hry Rio 2016


Článok je zaradený aj do ďalších tém OH Rio 2016: Prehľad výsledkov, Slovensko na OH Rio 2016

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Štátny nominant na žilinskom letisku nedbá na predpisy

Výkonný riaditeľ štátneho žilinského letiska Miroslav Kunsch sa správa, ako keby mu patrilo.

KOMENTÁRE

Na populizmus musí Európa reagovať skutkami

Môžeme premýšľať nad našimi chybami, nad tým, čo treba zlepšiť.

Neprehliadnite tiež

Slovensko vyhralo na Malte o dva góly a v skupine je druhé

Slovenskí futbalisti vyhrali tretí kvalifikačný zápas za sebou.

Kozák priznal, že sa o Kucku bál: Bol nervózny, mal zákroky na hrane

Slovenskí futbalisti vyhrali na Malte. Rozhodujúci gól strelil Ján Greguš.

Našiel si miesto, počkal, kým sa k nemu dostane puk. Tatar strelil ďalší gól

Detroit aj vďaka gólu slovenského útočníka vyhral po predĺžení.

Liptovský Mikuláš zdolal Trenčín, uspela aj Detva a je priebežne druhá

Trenčín je tretí, ale má totožný počet bodov ako druhá Detva.


Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop