Memoriál Ivana Hlinku: Slováci prehrali s Kanadou po predĺžení

Slovák Tomáš Kukľa (uprostred) a kanadský brankár Ian Scott (vľavo).
Slovák Tomáš Kukľa (uprostred) a kanadský brankár Ian Scott (vľavo). (Autor: TASR)
TASR|8. aug 2016 o 21:01

Slováci prehrávali 0:2, nakoniec si vynútili predĺženie.

BRATISLAVA. Slovenskí hokejoví reprezentanti do 18 rokov prehrali vo svojom úvodnom zápase B-skupiny na medzinárodnom turnaji Memoriálu Ivana Hlinku v Bratislave s favorizovanou Kanadou 2:3 až po predĺžení.

Zverenci trénera Norberta Javorčíka prehrávali 0:2, ale gólmi Michala Ivana a Filipa Krivošíka si senzačne vynútili predĺženie.

O víťazstve "javorových listov" napokon rozhodol 28 sekúnd pred koncom nadstaveného času svojim druhým gólom v zápase Maxime Comtois. Kanada vyhrala aj na strely v pomere 43:23.

Memoriál Ivana Hlinku hráčov do 18 rokov - B-skupina:

Slovensko - Kanada 2:3 pp (0:2, 0:0, 2:0 - 0:1)

Góly: 51. Ivan (Roman, Krivošík), 59. Krivošík (Ivan) - 2. Tippett (Rasmussen, Veleno), 7. Comtois (Suzuki, Entwistle), 65. Comtois

Domov»Hokej»Reprezentácie»Memoriál Ivana Hlinku: Slováci prehrali s Kanadou po predĺžení