Rio 2016: Kompletné výsledky (streda 10. augusta)

Pozrite si súhrn stredajších výsledkov z olympijských hier v Riu.

Zlatá medaila z olympiády v Riu de Janeiro.(Zdroj: TASR/AP)
Pozrite si všetky správy: Olympijské hry Rio 2016.

VODNÝ SLALOM

MUŽI

Semifinále K1:
1. JAKUB GRIGAR (SR) 88,84 s (0 tr. sekúnd),
2. Jiří Prskavec (ČR) +1,78 (0),
3. Joseph Clarke (V.Brit.) +1,83 (0),
4. Peter Kauzer (Slov.) +2,17 (0),
5. Mike Dawson (N.Zél.) +2,63 (0),
6. Hannes Aigner (Nem.) +3,03 (0),
7. Pavel Eigel (Rus.) +3,59 (0),
8. Sebastien Combot (Fr.) +5,75 (0),
9. Giovanni De Gennaro (Tal.) +6,75 (2),
10. Pedro Da Silva (Braz.) +6,84 (2)

Finále:
1. Joseph Clarke (Veľká Británia) 88,53 s (0)
2. Peter Kauzer (Slovinsko) 88,70 s (0)
3. Jiří Prskavec (ČR) 88,99 s (2)
4. Hannes Aigner (Nemecko) 89,02 s (0)
5. JAKUB GRIGAR (SR) 89,43 s (0)
6. Pedro Da Silva (Brazília) 91,54 s (0)
7. Giovanni De Gennaro (Taliansko) 91,77 s (0)
8. Sebastien Combot (Francúzsko) 92,55 s (2)
9. Pavel Eigel (Rusko) 92,62 s (2)
10. Mike Dawson (Nový Zéland) 93,07 s (0)

STREĽBA

MUŽI

Ľubovoľná pištoľ 60 
1. Čin Čong-oh (Kór. rep.) 193,7 b. - fin. olymp. rekord (v kvalifikácii 567),
2. Hoang Suan Vinh (Viet.) 191,3 (556),
3. Kim Song Guk (KĽDR) 172,8 (557),
4. Han Sung-wu (Kór. rep.) 151,0 (562),
5. Wang Č'-wej (Čína) 129,4 (556),
6. Vladimir Gončarov (Rus.) 111,0 (557),
7. PAVOL KOPP (SR) 91,4 (556),
8. Pchang Wej (Čína) 67,2 (565),
...
33. JURAJ TUŽINSKÝ (SR) 541 

Dvojitý trap:
1. Fehaid Aldeehani (Kuv.)
2. Marco Innocenti (Tal.)
3. Steven Scott
4. Tim Kneale (obaja V. Brit.)

LUKOSTREĽBA

MUŽI

Jednotlivci - 1. vyraďovacie kolo:
Ku Bon-Chan (Kór. rep.) - BORIS BALÁŽ (SR) 6:0 (29:27, 28:27, 29:21)

CYKLISTIKA

Časovka mužov:
1. Fabian Cancellara (Švajč.) 1:12:14,42
2. Tom Dumoulin (Hol.) +47,41
3. Christopher Froome (V.Brit.) +1:02,12
4. Jonathan Castroviejo (Šp.) +1:06,08
5. Rohan Dennis (Austr.) +1:10,24
6. Maciej Bodnar (Poľ.) +1:50,47
7. Nelson Oliveira (Portug.) +1:59,85
8. Jon Izaguirre (Šp.) +2:06,17

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: Zlatý koniec kariéry. Cancellara vyhral olympijskú časovku

Časovka žien:
1. Kristin Armstrongová (USA) 44:26,4 min
2. Oľga Zabelinská (Rus.) +5,5 s
3. Anna van der Breggenová +11,4
4. Ellen van Dijková (obe Hol.) +22,3
5. Elisa Longová-Borghiniová (Tal.) +25,5
6. Linda Villumsenová (N. Zél.) +28,3
7. Tara Whittenová (Kan.) +34,7
8. Lisa Brenauerová (Nem.) +56,2

HÁDZANÁ

A-skupina:
Brazília - Španielsko 24:29 (12:15)
Rumunsko - Čierna Hora 25:21 (11:9)
Nórsko - Angola 30:20 (16:8)

Tabuľka A-skupiny:
1. Nórsko 3 2 0 1 85:75 4
2. Španielsko 3 2 0 1 78:70 4
3. Brazília 3 2 0 1 81:70 4
4. Angola 3 2 0 1 70:74 4
5. Rumunsko 3 1 0 2 57:70 2
6. Čierna Hora 3 0 0 3 65:77 0

B-skupina:
Rusko - Švédsko 36:34 (15:18)
Holandsko - Kórejská republika 32:32 (18:17)
Francúzsko - Argentína 27:11 (15:4)

Tabuľka B-skupiny:
1. Rusko 3 3 0 0 92:84 6 - istý postup do štvrťfinále
2. Francúzsko 3 2 0 1 70:51 4
3. Švédsko 3 2 0 1 96:85 4
4. Holandsko 3 1 1 1 72:68 3
5. Kór. rep. 3 0 1 2 85:93 1
6. Argentína 3 0 0 3 50:84 0

POZEMNÝ HOKEJ

ŽENY

A-skupina:
Španielsko - Nový Zéland 1:2 (0:1)
Nemecko - Kórejská republika 2:0 (0:0)
Čína - Holandsko 0:1 (0:0)

Tabuľka A-skupiny:
1. Holandsko 3 3 0 0 10:0 9
2. Nemecko 3 2 1 0 5:2 7
3. Nový Zéland 3 2 0 1 7:4 6
4. Čína 3 1 1 1 3:2 4
5. Španielsko 3 0 0 3 1:9 0
6. Kórejská rep. 3 0 0 3 1:10 0

B-skupina:
India - Austrália 1:6 (0:2)
Veľká Británia - Argentína 3:2 (2:0)
USA - Japonsko 6:1 (3:0)

Tabuľka B-skupiny:
1. USA 3 3 0 0 10:3 9
2. Veľká Británia 3 3 0 0 8:3 9
3. Austrália 3 1 0 2 8:5 3
4. Argentína 3 1 0 2 7:5 3
5. India 3 0 1 2 3:11 1
6. Japonsko 3 0 1 2 3:12 1

RAGBY

A-skupina:
Argentína - Brazília 31:0 (19:0)
Fidži - Spojené štáty americké 24:19 (12:7)

Konečná tabuľka:
1. Fidži 3 3 0 0 85:45 9 - postup do štvrťfinále
2. Argentína 3 2 0 1 62:35 7 - postup do štvrťfinále
3. USA 3 1 0 2 59:41 5
4. Brazília 3 0 0 3 12:97 3

B-skupina:
Francúzsko - Španielsko 26:5 (7:0)
Juhoafrická republika - Austrália 5:12 (0:12)

Konečná tabuľka:
1. JAR 3 2 0 1 55:12 7 - postup do štvrťfinále
2. Francúzsko 3 2 0 1 57:45 7 - postup do štvrťfinále
3. Austrália 3 2 0 1 52:48 7
4. Španielsko 3 0 0 3 17:76 3

C-skupina:
Keňa - Japonsko 7:31 (7:14)
Nový Zéland - Veľká Británia 19:21 (0:21)

Konečná tabuľka:
1. Veľká Británia 3 3 0 0 73:45 9 - postup do štvrťfinále
2. Japonsko 3 2 0 1 64:40 7 - postup do štvrťfinále
3. Nový Zéland 3 1 0 2 59:40 5
4. Keňa 3 0 0 3 19:90 3

Tabuľka tretích tímov:
1. Austrália 3 2 0 1 52:48 7 - postup do štvrťfinále
2. Nový Zéland 3 1 0 2 59:40 5 - postup do štvrťfinále
3. USA 3 1 0 2 59:41 5

o 9. - 12. miesto:
Spojené štáty americké - Brazília 24:12 (17:5),
Španielsko - Keňa 14:12 (7:5)

štvrťfinále:
Fidži - Nový Zéland 12:7 (5:7)
Japonsko - Francúzsko 12:7 (0:7)
Veľká Británia - Argentína 5:0 po predĺž. (0:0, 0:0)
JAR - Austrália 22:5 (10:5) 

STOLNÝ TENIS

Dvojhra žien - semifinále:
Ting Ning (Čína-1) - Kim Song I (KĽDR) 4:1 (5, -9, 6, 3, 9) 
Li Siao-sia (Čína-3) - Ai Fukuharová (Jap.-6) 4:0 (4, 3, 1, 1)

Dvojhra žien - o 3. miesto:
Kim Song-ri (KĽDR) - Ai Fukuharová (Jap.-6) 4:1 (7, 7, 5, -12, 5)

Dvojhra žien - finále:
Ting Ning (Čína-1) - Li Siao-sia (Čína-3) 4:3 (9, -5, 12, -9, -8, 7, 7)
 

VODNÉ PÓLO

MUŽI

A-skupina
Grécko - Maďarsko 8:8 (1:2, 1:1, 4:2, 2:3)
Austrália - Japonsko 8:6 (1:2, 2:1, 3:2, 2:1)
Brazília - Srbsko 6:5 (0:2, 3:1, 2:0, 1:2)


Tabuľka A-skupiny: 
1. Brazília 3 3 0 0 30:20 6
2. Grécko 3 1 2 0 25:24 4 
3. Austrália 3 1 1 1 24:23 3 
4. Maďarsko 3 0 3 0 30:30 3 
5. Srbsko 3 0 2 1 27:28 2 
6. Japonsko 3 0 0 3 21:32 0 

B-skupina: 
Francúzsko - USA 3:6 (1:1, 0:4, 0:0, 2:1) 
Čierna Hora - Taliansko 5:6 (1:2, 1:1, 0:1, 3:2) 
Španielsko - Chorvátsko 9:4 (2:0, 2:1, 1:2, 4:1)

Tabuľka B-skupiny:

1. Taliansko 3 3 0 0 26:21 6
2. Španielsko 3 2 0 1 27:22 4
3. Chorvátsko 3 2 0 1 19:21 4
4. Čierna Hora 3 1 0 2 19:18 2
5. USA 3 1 0 2 20:20 2
6. Francúzsko 3 0 0 3 15:24 0

VOLEJBAL

ŽENY

A-skupina: 
Rusko - Kamerun 3:0 (19, 22, 23)
Kórejská republika - Argentína 3:0 (18, 20, 23)
Brazília - Japonsko 3:0 (18, 18, 22)

Tabuľka A-skupiny:
1. Brazília 3 3 0 9:0 9 - istý postup do štvrťfinále
2. Rusko 3 3 0 9:1 9 - istý postup do štvrťfinále
3. Kór. rep. 3 2 1 7:4 6
4. Japonsko 3 1 2 4:6 3
-----------------------------------
5. Argentína 3 0 3 0:9 0
6. Kamerun 3 0 3 0:9 0

 

B-skupina: 

Čína - Portoriko 3:0 (20, 17, 18) 
Taliansko - Holandsko 0:3 (-21, -20, -20) 
USA - Srbsko 3:1 (17, -21, 18, 19) 

Tabuľka B-skupiny: 
1. USA 3 3 0 9:3 8
2. Čína 3 2 1 8:3 7
3. Srbsko 3 2 1 7:3 6
4. Holandsko 3 2 1 8:5 6
------------------------------------ 
5. Taliansko 3 0 3 0:9 0 
6. Portoriko 3 0 3 0:9 0 

BASKETBAL

ŽENY

B-skupina: 
Čína - Španielsko 68:89 (18:14, 20:27, 21:23, 9:25)
USA - Srbsko 110:84 (56:34)
Senegal - Kanada 58:68 (24:33)


Tabuľka B-skupiny:
1. USA 3 3 0 334:203 6
2. Kanada 3 3 0 229:193 6
3. Španielsko 3 2 1 217:230 5
4. Čína 3 1 2 237:243 4
5. Srbsko 3 0 3 210:246 3
6. Senegal 3 0 3 178:290 3

MUŽI

A-skupina: 
Srbsko - Francúzsko 75:76 (17:26, 19:14, 24:17, 15:19)
Austrália - USA 88:98 (29:29, 25:20, 13:21, 21:28)
Venezuela - Čína 72:68 (25:13, 13:22, 13:15, 21:18)

Tabuľka A-skupiny:

1. USA 3 3 0 330:219 6
2. Austrália 3 2 1 270:244 5
3. Francúzsko 3 2 1 230:222 5
4. Srbsko 3 1 2 241:233 4
5. Venezuela 3 1 2 203:267 4
6. Čína 3 0 3 190:279 3

BOX

MUŽI

Štvrťfinále: 
Joahnys Argilagos (Kuba) - Peter Mungai Warui (Keňa) 3:0 
Yurberjen Martínez (Kol.) - Samuel Carmona (Šp.) 2:1 
Hasanboj Dusmatov (Uzb.) - Biržan Žakypov (Kaz.) 3:0
Nico Hernández (USA) - Carlos Quipo (Ekv.) 3:0

FUTBAL

MUŽI

A - skupina:
Dánsko - Brazília 0:4 (0:2)
Juhoafrická republika - Irak 1:1 (1:1)

 

Konečná tabuľka A-skupiny:
1. Brazília 3 1 2 0 4:0 5*
2. Dánsko 3 1 1 1 1:4 4*
3. Irak 3 0 3 0 1:1 3
4. JAR 3 0 2 1 1:2 2

* - postup do štvrťfinále

B-skupina:

Kolumbia - Nigéria 2:0 (1:0)
Japonsko - Švédsko 1:0 (0:0)

Konečná tabuľka B-skupiny:

1. Nigéria 3 2 0 1 6:6 6*
2. Kolumbia 3 1 2 0 6:4 5*
3. Japonsko 3 1 1 1 7:7 4
4. Švédsko 3 0 1 2 2:4 1

* - postup do štvrťfinále

 

C-skupina:
Nemecko - Fidži 10:0 (6:0)
Kórejská republika - Mexiko 1:0 (0:0)

Konečná tabuľka C-skupiny:
1. Kórejská republika 3 2 1 0 12:3 7 - postup do štvrťfinále
2. Nemecko 3 1 2 0 15:5 5 - postup do štvrťfinále
3. Mexiko 3 1 1 1 7:4 4
4. Fidži 3 0 0 3 1:23 0 

D-skupina: 
Argentína - Honduras 1:1 (0:0)
Alžírsko - Portugalsko 1:1 (1:1)

Konečná tabuľka D-skupiny:
1. Portugalsko 3 2 1 0 5:2 7 - postup do štvrťfinále
2. Honduras 3 1 1 1 5:5 4 - postup do štvrťfinále
3. Argentína 3 1 1 1 3:4 4 
4. Alžírsko 3 0 1 2 4:6 1

VZPIERANIE

ŽENY 

Do 69 kg:
1. Jen-mej Siang (Čína) 261 kg (116+145),
2. Žazira Žapparkulová (Kaz.) 259 (115+144),
3. Sara Ahmedová (Egypt) 255 (112+143),
4. Leydi Solísová (Kol.) 253 (110+143),
5. Nazik Avdaljanová (Arm.) 242 (107+135),
6. Daria Pachabutová (Biel.) 237 (105+132),
7. Neisi Patricia Dajomesová Barrerová (Ekv.) 237 (107+130),
8. Ankhtsetseg Munkhjantsanová (Mongol.) 237 (106+131)

MUŽI

Do 77 kg:
1. Nijat Rahimov (Kaz.) 379 (165+214 - svetový rekord),
2. Liou Siao-ťün (Čína) 379 (177 - svetový rekord +202),
3. Mohamed Mahmoud (Egypt) 361 (165+196),
4. Chatuphum Chinnawong (Thaj.) 356 (165+191),
5. Alexandr Spac (Mold.) 347 (155+192),
6. Andrés Maurício Caicedo Piedrahita (Kol.) 346 (155+191),
7. Andrés Eduardo Mata Pérez (Šp.) 343 (153+190),
8. Čche Čon-wi (KĽDR) 343 (153+190)

 

DŽUDO

MUŽI 

Do 90 kg:
1. Mashu Baker (Jap.),
2. Varlam Liparteliani (Gruz.),
3. Kwak Tong-han (Kór. rep.) a Sün-čao Čcheng (Čína),
5. Marcus Nyman (Švéd.) a Lchagvasürengín Otgonbátar (Mong.),
7. Alexandre Iddir (Fr.) a Mammadali Mehdijev (Azer.)

ŽENY 

Do 70 kg:
1. Haruka Tačimotová (Jap.),
2. Yuri Alvearová (Kol.),
3. Sally Conwayová (V. Brit.) a Laura Vargasová Kochová (Nem.),
5. Bernadette Grafová (Rak.) a María Bernabéuová (Šp.),
7. Kelita Zupancicová (Kan.) a Linda Bolderová (Izr.)

SKOKY DO VODY

MUŽI

3 m doska - synchro:
1. Jack Laugher, Chris Mears (V.Brit.) 454,32,
2. Sam Dorman, Mike Hixon (USA) 450,21,
3. Cchao Jüan, Čchin Kchaj (Čína) 443,70,
4. Stephan Feck, Patrick Hausding (Nem.) 410,10,
5. Jahir Ocampo, Rommel Pacheco (Mex.) 405,30,
6. Andrea Chiarabini, Giovanni Tocci (Tal.) 395,19

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

MUŽI

Viacboj:
1. Kohei Učimura (Jap.) 92,365 b.,
2. Oleg Vernjajev (Ukr.) 92,266,
3. Max Whitlock (V. Brit.) 90,641,
4. David Beljavskij (Rus.) 90,498,
5. Čchao-pchan Lin (Čína) 90,230,
6. Šu-ti Teng (Čína) 90,130
7. Samuel Mikulak (USA) 89,631,
8. Nile Wilson (V. Brit.) 89,565

PLÁVANIE

MUŽI
200 m prsia:

1. Dmitrij Balandin (Kaz.) 2:07,46,
2. Josh Prenot (USA) 2:07,53,
3. Anton Čupkov (Rus.) 2:07,70,
4. Andrew Willis (V. Brit.) 2:07,78,
5. Jasuhiro Koseki 2:07,80,
6. Ippei Watanabe (obaja Jap.) 2:07,87,
7. Marco Koch (Nem.) 2:08,00,
8. Kevin Cordes (USA) 2:08,34


100 m voľný spôsob:
1. Kyle Chalmers (Aus.) 47,58,
2. Pieter Timmers (Belg.) 47,80,
3. Nathan Adrian (USA) 47,85,
4. Santo Condorelli (Kan.) 47,88,
5. Duncan Scott (V. Brit.) 48,01
6. Caeleb Dressel (USA) 48,02,
7. Cameron McEvoy (Aus.) 48,12,
8. Marcelo Chierighini (Braz.) 48,41

ŽENY
200 m motýlik:

1. Mireia Belmonteová-Garcíová (Šp.) 2:04,85,
2. Madeline Grovesová (Aus.) 2:04,88,
3. Nacumi Hošiová (Jap.) 2:05,20,
4. Camille Adamsová (USA) 2:05,90,
5. Čou I-lin (Čína) 2:07,37,
6. Čang Jü-fej (Čína) 2:07,40,
7. Hali Flickingerová (USA) 2:07,71,
8. Brianna Throssellová (Aus.) 2:07,87,


Štafeta 4x200 m voľným spôsobom:

1. USA (Allison Schmittová, Leah Smithová, Madeline Diradová, Katie Ledecká) 7:43,03,
2. Austrália (Leah Nealeová, Emma McKeonová, Bronte Barrattová, Tamsin Cooková) 7:44,87,
3. Kanada (Katerine Savardová, Taylor Madison Rucková, Brittany MacLeanová, Penny Oleksiaková) 7:45,39,
4. Čína 7:47,96,
5. Švédsko 7:50,26,
6. Maďarsko 7:51,03,
7. Rusko 7:53,26,
8. Japonsko 7:56,76

ŠERM

ŠABĽA MUŽOV

Semifinále: Áron Szilágyi (Maď.) - Čung-hwan Kim (Kór. rep.) 15:10,
                   Daryl Homer (USA) - Mojtaba Abedini (Irán) 15:12

O 3. miesto: Čung-hwan Kim (Kór. rep.) - Mojtaba Abedini (Irán) 15:8
Finále: Áron Szilágyi (Maď.) - Daryl Homer (USA) 15:8

Konečné poradie:
1. Áron Szilágyi (Maď.),
2. Daryl Homer (USA),
3. Čung-hwan Kim (Kór. rep.),
4. Mojtaba Abedini (Irán),
5. Tiberiu Dolceanu (Rum.),
6. Vincent Anstett (Fr.),
7. Nikolaj Kovaľov (Rus.),
8. Matyas Szabo (Nem.)

 

FLEURET ŽIEN
Semifinále: Inna Deriglazovová (Rus.) - Aida Šanajevová (Rus.) 15:3,
                    Elisa di Franciscová (Tal.) - Ines Boubakriová (Tun.) 12:9

O 3. miesto: Ines Boubakriová (Tun.) - Aida Šanajevová (Rus.) 15:11
Finále: Inna Deriglazovová (Rus.) - Elisa di Franciscová (Tal.) 12:11

Konečné poradie:
1. Inna Deriglazovová (Rus.),
2. Elisa di Franciscová (Tal.),
3. Ines Boubakriová (Tun.),
4. Aida Šanajevová (Rus.),
5. Ysaora Thibusová (Fr.),
6. Astrid Guyartová (Fr.),
7. Eleanor Harveyová (Kan.),
8. Jung-š' Liou (Čína)

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako na refinancovanie hypotéky
  2. Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV
  3. Príďte diskutovať o budúcnosti Európy v slovenských mestách
  4. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja
  5. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  6. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  7. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  8. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  9. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  10. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  1. Trendy udržateľnej architektúry
  2. Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV
  3. Ako dobre bývať v centre Bratislavy?
  4. Príďte diskutovať o budúcnosti Európy v slovenských mestách
  5. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja
  6. Štýlové osvetlenie do obývačky: Rozhoduje i to, ako žijete
  7. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  8. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  9. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  10. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  1. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime 16 036
  2. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj 3 506
  3. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej 2 576
  4. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok 2 493
  5. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove 1 329
  6. Ako na refinancovanie hypotéky 947
  7. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra 767
  8. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja 713
  9. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu 534
  10. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“ 395

Téma: OH Rio 2016: Prehľad výsledkov


Článok je zaradený aj do ďalších tém Olympijské hry Rio 2016

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Z Bonaparte do štátnej rezidencie? Fico plánuje bývanie aj pre Kisku a Danka

Šéf Úradu vlády Igor Federič kedysi vybavoval pre premiéra luxusnú vilu pri Bratislavskom hrade. Fico sa bránil, že by sa tam nikdy nenasťahoval.

KOMENTÁRE

Čechov teraz čaká obdobie ich mečiarizmu

České voľby popierajú tézu, že za nástup populistov môžu štandardné strany.

SVET

Anarchisti, hackeri či liberáli? Prečo Česi volili Pirátov

Pustite nás na nich, vyzývala Pirátska strana.

Nová kniha Michala Havrana: Obesíme ťa

Denník SME pripravil v utorok 24. októbra špeciálne vydanie. Kúpite ho v stánkoch s knihou Michala Havrana za 3,99 €.

Neprehliadnite tiež

Šatan chcel od Slovana viac. Jeho hráči nebudú pre reprezentáciu kľúčoví

Ako bude vyzerať tím na ZOH v Pjongčangu? Hráčov budú vyberať inak než v minulosti.

Lobotka si zahral proti slávnemu Atléticu, jeho tréner cítil krivdu

Slovák výrazne podporoval ofenzívu svojho tímu.