SME
Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Rio 2016: Kompletné výsledky (streda 10. augusta)

Pozrite si súhrn stredajších výsledkov z olympijských hier v Riu.

Zlatá medaila z olympiády v Riu de Janeiro.Zlatá medaila z olympiády v Riu de Janeiro. (Zdroj: TASR/AP)

VODNÝ SLALOM

MUŽI

Semifinále K1:
1. JAKUB GRIGAR (SR) 88,84 s (0 tr. sekúnd),
2. Jiří Prskavec (ČR) +1,78 (0),
3. Joseph Clarke (V.Brit.) +1,83 (0),
4. Peter Kauzer (Slov.) +2,17 (0),
5. Mike Dawson (N.Zél.) +2,63 (0),
6. Hannes Aigner (Nem.) +3,03 (0),
7. Pavel Eigel (Rus.) +3,59 (0),
8. Sebastien Combot (Fr.) +5,75 (0),
9. Giovanni De Gennaro (Tal.) +6,75 (2),
10. Pedro Da Silva (Braz.) +6,84 (2)

Finále:
1. Joseph Clarke (Veľká Británia) 88,53 s (0)
2. Peter Kauzer (Slovinsko) 88,70 s (0)
3. Jiří Prskavec (ČR) 88,99 s (2)
4. Hannes Aigner (Nemecko) 89,02 s (0)
5. JAKUB GRIGAR (SR) 89,43 s (0)
6. Pedro Da Silva (Brazília) 91,54 s (0)
7. Giovanni De Gennaro (Taliansko) 91,77 s (0)
8. Sebastien Combot (Francúzsko) 92,55 s (2)
9. Pavel Eigel (Rusko) 92,62 s (2)
10. Mike Dawson (Nový Zéland) 93,07 s (0)

Skryť Vypnúť reklamu

STREĽBA

MUŽI

Ľubovoľná pištoľ 60 
1. Čin Čong-oh (Kór. rep.) 193,7 b. - fin. olymp. rekord (v kvalifikácii 567),
2. Hoang Suan Vinh (Viet.) 191,3 (556),
3. Kim Song Guk (KĽDR) 172,8 (557),
4. Han Sung-wu (Kór. rep.) 151,0 (562),
5. Wang Č'-wej (Čína) 129,4 (556),
6. Vladimir Gončarov (Rus.) 111,0 (557),
7. PAVOL KOPP (SR) 91,4 (556),
8. Pchang Wej (Čína) 67,2 (565),
...
33. JURAJ TUŽINSKÝ (SR) 541 

Dvojitý trap:
1. Fehaid Aldeehani (Kuv.)
2. Marco Innocenti (Tal.)
3. Steven Scott
4. Tim Kneale (obaja V. Brit.)

LUKOSTREĽBA

MUŽI

Jednotlivci - 1. vyraďovacie kolo:
Ku Bon-Chan (Kór. rep.) - BORIS BALÁŽ (SR) 6:0 (29:27, 28:27, 29:21)

CYKLISTIKA

Časovka mužov:
1. Fabian Cancellara (Švajč.) 1:12:14,42
2. Tom Dumoulin (Hol.) +47,41
3. Christopher Froome (V.Brit.) +1:02,12
4. Jonathan Castroviejo (Šp.) +1:06,08
5. Rohan Dennis (Austr.) +1:10,24
6. Maciej Bodnar (Poľ.) +1:50,47
7. Nelson Oliveira (Portug.) +1:59,85
8. Jon Izaguirre (Šp.) +2:06,17

Skryť Vypnúť reklamu
Prečítajte si tiež: Zlatý koniec kariéry. Cancellara vyhral olympijskú časovku Čítajte 

Časovka žien:
1. Kristin Armstrongová (USA) 44:26,4 min
2. Oľga Zabelinská (Rus.) +5,5 s
3. Anna van der Breggenová +11,4
4. Ellen van Dijková (obe Hol.) +22,3
5. Elisa Longová-Borghiniová (Tal.) +25,5
6. Linda Villumsenová (N. Zél.) +28,3
7. Tara Whittenová (Kan.) +34,7
8. Lisa Brenauerová (Nem.) +56,2

HÁDZANÁ

A-skupina:
Brazília - Španielsko 24:29 (12:15)
Rumunsko - Čierna Hora 25:21 (11:9)
Nórsko - Angola 30:20 (16:8)

Tabuľka A-skupiny:
1. Nórsko 3 2 0 1 85:75 4
2. Španielsko 3 2 0 1 78:70 4
3. Brazília 3 2 0 1 81:70 4
4. Angola 3 2 0 1 70:74 4
5. Rumunsko 3 1 0 2 57:70 2
6. Čierna Hora 3 0 0 3 65:77 0

B-skupina:
Rusko - Švédsko 36:34 (15:18)
Holandsko - Kórejská republika 32:32 (18:17)
Francúzsko - Argentína 27:11 (15:4)

Tabuľka B-skupiny:
1. Rusko 3 3 0 0 92:84 6 - istý postup do štvrťfinále
2. Francúzsko 3 2 0 1 70:51 4
3. Švédsko 3 2 0 1 96:85 4
4. Holandsko 3 1 1 1 72:68 3
5. Kór. rep. 3 0 1 2 85:93 1
6. Argentína 3 0 0 3 50:84 0

Skryť Vypnúť reklamu

POZEMNÝ HOKEJ

ŽENY

A-skupina:
Španielsko - Nový Zéland 1:2 (0:1)
Nemecko - Kórejská republika 2:0 (0:0)
Čína - Holandsko 0:1 (0:0)

Tabuľka A-skupiny:
1. Holandsko 3 3 0 0 10:0 9
2. Nemecko 3 2 1 0 5:2 7
3. Nový Zéland 3 2 0 1 7:4 6
4. Čína 3 1 1 1 3:2 4
5. Španielsko 3 0 0 3 1:9 0
6. Kórejská rep. 3 0 0 3 1:10 0

B-skupina:
India - Austrália 1:6 (0:2)
Veľká Británia - Argentína 3:2 (2:0)
USA - Japonsko 6:1 (3:0)

Tabuľka B-skupiny:
1. USA 3 3 0 0 10:3 9
2. Veľká Británia 3 3 0 0 8:3 9
3. Austrália 3 1 0 2 8:5 3
4. Argentína 3 1 0 2 7:5 3
5. India 3 0 1 2 3:11 1
6. Japonsko 3 0 1 2 3:12 1

RAGBY

A-skupina:
Argentína - Brazília 31:0 (19:0)
Fidži - Spojené štáty americké 24:19 (12:7)

Konečná tabuľka:
1. Fidži 3 3 0 0 85:45 9 - postup do štvrťfinále
2. Argentína 3 2 0 1 62:35 7 - postup do štvrťfinále
3. USA 3 1 0 2 59:41 5
4. Brazília 3 0 0 3 12:97 3

Skryť Vypnúť reklamu

B-skupina:
Francúzsko - Španielsko 26:5 (7:0)
Juhoafrická republika - Austrália 5:12 (0:12)

Konečná tabuľka:
1. JAR 3 2 0 1 55:12 7 - postup do štvrťfinále
2. Francúzsko 3 2 0 1 57:45 7 - postup do štvrťfinále
3. Austrália 3 2 0 1 52:48 7
4. Španielsko 3 0 0 3 17:76 3

C-skupina:
Keňa - Japonsko 7:31 (7:14)
Nový Zéland - Veľká Británia 19:21 (0:21)

Konečná tabuľka:
1. Veľká Británia 3 3 0 0 73:45 9 - postup do štvrťfinále
2. Japonsko 3 2 0 1 64:40 7 - postup do štvrťfinále
3. Nový Zéland 3 1 0 2 59:40 5
4. Keňa 3 0 0 3 19:90 3

Tabuľka tretích tímov:
1. Austrália 3 2 0 1 52:48 7 - postup do štvrťfinále
2. Nový Zéland 3 1 0 2 59:40 5 - postup do štvrťfinále
3. USA 3 1 0 2 59:41 5

o 9. - 12. miesto:
Spojené štáty americké - Brazília 24:12 (17:5),
Španielsko - Keňa 14:12 (7:5)

Skryť Vypnúť reklamu

štvrťfinále:
Fidži - Nový Zéland 12:7 (5:7)
Japonsko - Francúzsko 12:7 (0:7)
Veľká Británia - Argentína 5:0 po predĺž. (0:0, 0:0)
JAR - Austrália 22:5 (10:5) 

STOLNÝ TENIS

Dvojhra žien - semifinále:
Ting Ning (Čína-1) - Kim Song I (KĽDR) 4:1 (5, -9, 6, 3, 9) 
Li Siao-sia (Čína-3) - Ai Fukuharová (Jap.-6) 4:0 (4, 3, 1, 1)

Dvojhra žien - o 3. miesto:
Kim Song-ri (KĽDR) - Ai Fukuharová (Jap.-6) 4:1 (7, 7, 5, -12, 5)

Dvojhra žien - finále:
Ting Ning (Čína-1) - Li Siao-sia (Čína-3) 4:3 (9, -5, 12, -9, -8, 7, 7)
 

VODNÉ PÓLO

MUŽI

A-skupina
Grécko - Maďarsko 8:8 (1:2, 1:1, 4:2, 2:3)
Austrália - Japonsko 8:6 (1:2, 2:1, 3:2, 2:1)
Brazília - Srbsko 6:5 (0:2, 3:1, 2:0, 1:2)


Tabuľka A-skupiny: 
1. Brazília 3 3 0 0 30:20 6
2. Grécko 3 1 2 0 25:24 4 
3. Austrália 3 1 1 1 24:23 3 
4. Maďarsko 3 0 3 0 30:30 3 
5. Srbsko 3 0 2 1 27:28 2 
6. Japonsko 3 0 0 3 21:32 0 

B-skupina: 
Francúzsko - USA 3:6 (1:1, 0:4, 0:0, 2:1) 
Čierna Hora - Taliansko 5:6 (1:2, 1:1, 0:1, 3:2) 
Španielsko - Chorvátsko 9:4 (2:0, 2:1, 1:2, 4:1)

Tabuľka B-skupiny:

Skryť Vypnúť reklamu

1. Taliansko 3 3 0 0 26:21 6
2. Španielsko 3 2 0 1 27:22 4
3. Chorvátsko 3 2 0 1 19:21 4
4. Čierna Hora 3 1 0 2 19:18 2
5. USA 3 1 0 2 20:20 2
6. Francúzsko 3 0 0 3 15:24 0

VOLEJBAL

ŽENY

A-skupina: 
Rusko - Kamerun 3:0 (19, 22, 23)
Kórejská republika - Argentína 3:0 (18, 20, 23)
Brazília - Japonsko 3:0 (18, 18, 22)

Tabuľka A-skupiny:
1. Brazília 3 3 0 9:0 9 - istý postup do štvrťfinále
2. Rusko 3 3 0 9:1 9 - istý postup do štvrťfinále
3. Kór. rep. 3 2 1 7:4 6
4. Japonsko 3 1 2 4:6 3
-----------------------------------
5. Argentína 3 0 3 0:9 0
6. Kamerun 3 0 3 0:9 0

 

B-skupina: 

Čína - Portoriko 3:0 (20, 17, 18) 
Taliansko - Holandsko 0:3 (-21, -20, -20) 
USA - Srbsko 3:1 (17, -21, 18, 19) 

Tabuľka B-skupiny: 
1. USA 3 3 0 9:3 8
2. Čína 3 2 1 8:3 7
3. Srbsko 3 2 1 7:3 6
4. Holandsko 3 2 1 8:5 6
------------------------------------ 
5. Taliansko 3 0 3 0:9 0 
6. Portoriko 3 0 3 0:9 0 

Skryť Vypnúť reklamu

BASKETBAL

ŽENY

B-skupina: 
Čína - Španielsko 68:89 (18:14, 20:27, 21:23, 9:25)
USA - Srbsko 110:84 (56:34)
Senegal - Kanada 58:68 (24:33)


Tabuľka B-skupiny:
1. USA 3 3 0 334:203 6
2. Kanada 3 3 0 229:193 6
3. Španielsko 3 2 1 217:230 5
4. Čína 3 1 2 237:243 4
5. Srbsko 3 0 3 210:246 3
6. Senegal 3 0 3 178:290 3

MUŽI

A-skupina: 
Srbsko - Francúzsko 75:76 (17:26, 19:14, 24:17, 15:19)
Austrália - USA 88:98 (29:29, 25:20, 13:21, 21:28)
Venezuela - Čína 72:68 (25:13, 13:22, 13:15, 21:18)

Tabuľka A-skupiny:

1. USA 3 3 0 330:219 6
2. Austrália 3 2 1 270:244 5
3. Francúzsko 3 2 1 230:222 5
4. Srbsko 3 1 2 241:233 4
5. Venezuela 3 1 2 203:267 4
6. Čína 3 0 3 190:279 3

BOX

MUŽI

Štvrťfinále: 
Joahnys Argilagos (Kuba) - Peter Mungai Warui (Keňa) 3:0 
Yurberjen Martínez (Kol.) - Samuel Carmona (Šp.) 2:1 
Hasanboj Dusmatov (Uzb.) - Biržan Žakypov (Kaz.) 3:0
Nico Hernández (USA) - Carlos Quipo (Ekv.) 3:0

Skryť Vypnúť reklamu

FUTBAL

MUŽI

A - skupina:
Dánsko - Brazília 0:4 (0:2)
Juhoafrická republika - Irak 1:1 (1:1)

 

Konečná tabuľka A-skupiny:
1. Brazília 3 1 2 0 4:0 5*
2. Dánsko 3 1 1 1 1:4 4*
3. Irak 3 0 3 0 1:1 3
4. JAR 3 0 2 1 1:2 2

* - postup do štvrťfinále

B-skupina:

Kolumbia - Nigéria 2:0 (1:0)
Japonsko - Švédsko 1:0 (0:0)

Konečná tabuľka B-skupiny:

1. Nigéria 3 2 0 1 6:6 6*
2. Kolumbia 3 1 2 0 6:4 5*
3. Japonsko 3 1 1 1 7:7 4
4. Švédsko 3 0 1 2 2:4 1

* - postup do štvrťfinále

 

C-skupina:
Nemecko - Fidži 10:0 (6:0)
Kórejská republika - Mexiko 1:0 (0:0)

Konečná tabuľka C-skupiny:
1. Kórejská republika 3 2 1 0 12:3 7 - postup do štvrťfinále
2. Nemecko 3 1 2 0 15:5 5 - postup do štvrťfinále
3. Mexiko 3 1 1 1 7:4 4
4. Fidži 3 0 0 3 1:23 0 

D-skupina: 
Argentína - Honduras 1:1 (0:0)
Alžírsko - Portugalsko 1:1 (1:1)

Konečná tabuľka D-skupiny:
1. Portugalsko 3 2 1 0 5:2 7 - postup do štvrťfinále
2. Honduras 3 1 1 1 5:5 4 - postup do štvrťfinále
3. Argentína 3 1 1 1 3:4 4 
4. Alžírsko 3 0 1 2 4:6 1

Skryť Vypnúť reklamu

VZPIERANIE

ŽENY 

Do 69 kg:
1. Jen-mej Siang (Čína) 261 kg (116+145),
2. Žazira Žapparkulová (Kaz.) 259 (115+144),
3. Sara Ahmedová (Egypt) 255 (112+143),
4. Leydi Solísová (Kol.) 253 (110+143),
5. Nazik Avdaljanová (Arm.) 242 (107+135),
6. Daria Pachabutová (Biel.) 237 (105+132),
7. Neisi Patricia Dajomesová Barrerová (Ekv.) 237 (107+130),
8. Ankhtsetseg Munkhjantsanová (Mongol.) 237 (106+131)

MUŽI

Do 77 kg:
1. Nijat Rahimov (Kaz.) 379 (165+214 - svetový rekord),
2. Liou Siao-ťün (Čína) 379 (177 - svetový rekord +202),
3. Mohamed Mahmoud (Egypt) 361 (165+196),
4. Chatuphum Chinnawong (Thaj.) 356 (165+191),
5. Alexandr Spac (Mold.) 347 (155+192),
6. Andrés Maurício Caicedo Piedrahita (Kol.) 346 (155+191),
7. Andrés Eduardo Mata Pérez (Šp.) 343 (153+190),
8. Čche Čon-wi (KĽDR) 343 (153+190)

 

Skryť Vypnúť reklamu

DŽUDO

MUŽI 

Do 90 kg:
1. Mashu Baker (Jap.),
2. Varlam Liparteliani (Gruz.),
3. Kwak Tong-han (Kór. rep.) a Sün-čao Čcheng (Čína),
5. Marcus Nyman (Švéd.) a Lchagvasürengín Otgonbátar (Mong.),
7. Alexandre Iddir (Fr.) a Mammadali Mehdijev (Azer.)

ŽENY 

Do 70 kg:
1. Haruka Tačimotová (Jap.),
2. Yuri Alvearová (Kol.),
3. Sally Conwayová (V. Brit.) a Laura Vargasová Kochová (Nem.),
5. Bernadette Grafová (Rak.) a María Bernabéuová (Šp.),
7. Kelita Zupancicová (Kan.) a Linda Bolderová (Izr.)

SKOKY DO VODY

MUŽI

3 m doska - synchro:
1. Jack Laugher, Chris Mears (V.Brit.) 454,32,
2. Sam Dorman, Mike Hixon (USA) 450,21,
3. Cchao Jüan, Čchin Kchaj (Čína) 443,70,
4. Stephan Feck, Patrick Hausding (Nem.) 410,10,
5. Jahir Ocampo, Rommel Pacheco (Mex.) 405,30,
6. Andrea Chiarabini, Giovanni Tocci (Tal.) 395,19

Skryť Vypnúť reklamu

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

MUŽI

Viacboj:
1. Kohei Učimura (Jap.) 92,365 b.,
2. Oleg Vernjajev (Ukr.) 92,266,
3. Max Whitlock (V. Brit.) 90,641,
4. David Beljavskij (Rus.) 90,498,
5. Čchao-pchan Lin (Čína) 90,230,
6. Šu-ti Teng (Čína) 90,130
7. Samuel Mikulak (USA) 89,631,
8. Nile Wilson (V. Brit.) 89,565

PLÁVANIE

MUŽI
200 m prsia:

1. Dmitrij Balandin (Kaz.) 2:07,46,
2. Josh Prenot (USA) 2:07,53,
3. Anton Čupkov (Rus.) 2:07,70,
4. Andrew Willis (V. Brit.) 2:07,78,
5. Jasuhiro Koseki 2:07,80,
6. Ippei Watanabe (obaja Jap.) 2:07,87,
7. Marco Koch (Nem.) 2:08,00,
8. Kevin Cordes (USA) 2:08,34


100 m voľný spôsob:
1. Kyle Chalmers (Aus.) 47,58,
2. Pieter Timmers (Belg.) 47,80,
3. Nathan Adrian (USA) 47,85,
4. Santo Condorelli (Kan.) 47,88,
5. Duncan Scott (V. Brit.) 48,01
6. Caeleb Dressel (USA) 48,02,
7. Cameron McEvoy (Aus.) 48,12,
8. Marcelo Chierighini (Braz.) 48,41

Skryť Vypnúť reklamu

ŽENY
200 m motýlik:

1. Mireia Belmonteová-Garcíová (Šp.) 2:04,85,
2. Madeline Grovesová (Aus.) 2:04,88,
3. Nacumi Hošiová (Jap.) 2:05,20,
4. Camille Adamsová (USA) 2:05,90,
5. Čou I-lin (Čína) 2:07,37,
6. Čang Jü-fej (Čína) 2:07,40,
7. Hali Flickingerová (USA) 2:07,71,
8. Brianna Throssellová (Aus.) 2:07,87,


Štafeta 4x200 m voľným spôsobom:

1. USA (Allison Schmittová, Leah Smithová, Madeline Diradová, Katie Ledecká) 7:43,03,
2. Austrália (Leah Nealeová, Emma McKeonová, Bronte Barrattová, Tamsin Cooková) 7:44,87,
3. Kanada (Katerine Savardová, Taylor Madison Rucková, Brittany MacLeanová, Penny Oleksiaková) 7:45,39,
4. Čína 7:47,96,
5. Švédsko 7:50,26,
6. Maďarsko 7:51,03,
7. Rusko 7:53,26,
8. Japonsko 7:56,76

ŠERM

ŠABĽA MUŽOV

Semifinále: Áron Szilágyi (Maď.) - Čung-hwan Kim (Kór. rep.) 15:10,
                   Daryl Homer (USA) - Mojtaba Abedini (Irán) 15:12

Skryť Vypnúť reklamu

O 3. miesto: Čung-hwan Kim (Kór. rep.) - Mojtaba Abedini (Irán) 15:8
Finále: Áron Szilágyi (Maď.) - Daryl Homer (USA) 15:8

Konečné poradie:
1. Áron Szilágyi (Maď.),
2. Daryl Homer (USA),
3. Čung-hwan Kim (Kór. rep.),
4. Mojtaba Abedini (Irán),
5. Tiberiu Dolceanu (Rum.),
6. Vincent Anstett (Fr.),
7. Nikolaj Kovaľov (Rus.),
8. Matyas Szabo (Nem.)

 

FLEURET ŽIEN
Semifinále: Inna Deriglazovová (Rus.) - Aida Šanajevová (Rus.) 15:3,
                    Elisa di Franciscová (Tal.) - Ines Boubakriová (Tun.) 12:9

O 3. miesto: Ines Boubakriová (Tun.) - Aida Šanajevová (Rus.) 15:11
Finále: Inna Deriglazovová (Rus.) - Elisa di Franciscová (Tal.) 12:11

Konečné poradie:
1. Inna Deriglazovová (Rus.),
2. Elisa di Franciscová (Tal.),
3. Ines Boubakriová (Tun.),
4. Aida Šanajevová (Rus.),
5. Ysaora Thibusová (Fr.),
6. Astrid Guyartová (Fr.),
7. Eleanor Harveyová (Kan.),
8. Jung-š' Liou (Čína)

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  2. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  3. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  4. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  5. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  6. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  7. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  9. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  10. Tipni si na Petru Vlhovú a získaj 10 eur
  1. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  2. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  3. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  6. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. TOMRA víta kľúčový krok k spusteniu systému zálohovania
  1. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur 20 577
  2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 14 666
  3. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká? 8 796
  4. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 813
  5. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 681
  6. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 6 719
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 520
  8. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 409
  9. Riaditeľ VÚB: Udržateľnosť chceme vsadiť do DNA nášho podnikania 6 273
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 050
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Téma: Olympijské hry Rio 2016

Prečítajte si aj ďalšie články k téme
Článok je zaradený aj do ďalších tém
OH Rio 2016: Prehľad výsledkov
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Lipšic: Zatýkanie ľudí nie je divadlo, nemožno čakať, že polícia zasiahne každý týždeň

Spochybňovanie spolupracujúcich obvinených považuje za cielené.

Daniel Lipšic.
KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Koalícia nám povie, či chce spravodlivosť, alebo pomstu

Lipšic ako prokurátor stále nie je dobrý nápad.

Peter Tkačenko
Minister zdravotníctva Marek Krajčí.
Marek Majeský.