Rio 2016: Kompletné výsledky (štvrtok 11. augusta)

Pozrite si súhrn štvrtkových výsledkov z olympijských hier v Riu.

Zlatá medaila z olympiády v Riu de Janeiro.(Zdroj: TASR/AP)

VODNÝ SLALOM

MUŽI

C2 - finále:
1. LADISLAV ŠKANTÁR, PETER ŠKANTÁR (SR) 101,58 s (0),
2. David Florence, Richard Hounslow (V. Brit.) 102,01 (0),
3. Gauthier Klauss, Mathieu Péché (Fr.) 103,24 (0),
4. Franz Anton, Jan Benzien (Nem.) 103,58 (0),
5. Piotr Szczepanski, Marcin Pochwala (Poľ.) 104,97 (0),
6. Michail Kuznecov, Dmitrij Larionov (Rus.) 106,70 (0),
7. Luka Božič, Sašo Taljat (Slovin.) 107,73 (2),
8. Jonáš Kašpar, Marek Šindler (ČR) 108,35 (4)

ŽENY

K1 - finále:
1. Maialen Chourrautová (Šp.) 98,65 s (0 tr. sekúnd),
2. Luuka Jonesová (N.Zél) +3,17 (0),
3. Jessica Foxová (Aus.) +3,84 (2),
4. JANA DUKÁTOVÁ (SR) +5,21 (2),
5. Corinna Kuhnleová (Rak.) +6,10 (4),
6. Fiona Pennieová (V.Brit.) +7,05 (4),
7. Melanie Pfeiferová (Nem.) +8,24 (2),
8. Stefanie Hornová (Tal.) +8,57 (2),
9. Urša Krageljová (Slov.) +10,03 (2),
10. Kateřina Kudějová (ČR) +10,11 (2)

VODNÉ PÓLO

ŽENY

A-skupina:
Rusko - Brazília 14:7 (2:4, 2:0, 4:2, 6:1)
Taliansko - Austrália 8:7 (4:2, 0:1, 2:3, 2:1) 

Tabuľka A-skupiny:
1. Taliansko 2 2 0 0 17:10 4
2. Austrália 2 1 0 1 21:12 2
3. Rusko 2 1 0 1 18:21 2
4. Brazília 2 0 0 2 10:23 0 

B-skupina: 
Čína - USA 4:12 (1:4, 0:3, 2:3, 1:2) 
Španielsko - Maďarsko 11:10 (2:2, 4:4, 4:1, 1:3) 

Tabuľka B-skupiny: 
1. USA 2 2 0 0 23:8 4 
2. Maďarsko 2 1 0 1 23:22 2 
3. Španielsko 2 1 0 1 15:21 2 
4. Čína 2 0 0 2 15:25 0 

VESLOVANIE 

Párová štvorka 

MUŽI

1. Nemecko (Philipp Wende, Lauritz Schoof, Karl Schulze, Hans Gruhne) 6:06,81 min

2. Austrália (Karsten Forsterling, Alexander Belonogoff, Cameron Girdlestone, James McRae) +1,15 s

3. Estónsko (Andrei Jamsa, Allar Raja, Tonu Endrekson, Kaspar Taimsoo) +3,8

4. Poľsko +5,28

5. Veľká Británia +6,27

6. Ukrajina +9,49

ŽENY

1. Nemecko (Annekatrin Thieleová, Carima Baerová, Julia Lierová, Lisa Schmidlová) 6:49,39 min

2. Holandsko (Chantal Achterbergová, Nicole Beukersová, Inge Janssenová, Carline Bouwová) +0,94 s

3. Poľsko (Maria Springwaldová, Joanna Leczczynská, Agnieszka Kobusová, Monika Ciaciuchová) +1,47

4. Ukrajina 6,70

5. USA 8,28

6. Čína 10,06

Dvojskif

MUŽI

1. Chorvátsko (Martin a Valent Sinkovičovci 6:50,28 min

2. Litva (Mindaugas Griskonis, Saulius Ritter +1,11 s.

3. Nórsko (Kjetil Borch, Olaf Tufte) +2,97

4. Taliansko +6,82

5. Veľká Británia +10,97

6. Francúzsko +11,78

ŽENY

1. Poľsko (Magdalena Fularczyková-Kozlowská, Natalia Madajová) 7:40,10 min

2. Veľká Británia (Victoria Thornleyová, Katherine Graingerová +0,95 s.

3. Litva (Donata Vistartaiteová, Milda Valciukaiteová +3,66

4. Grécko +8,52

5. Francúzsko +11,93

6. USA +26,08

Dvojveslica bez kormidelníka

MUŽI

1. Nový Zéland (Eric Murray, Hamish Bond) 6:59,71 min

2. JAR (Lawrence Brittain, Shaun Keeling) +2,80 s

3. Taliansko (Giovanni Abagnale, Marco Di Costanzo) +4,81

4. Veľká Británia +8,28

5. Francúzsko +10,20

6. Austrália +11,89

Párová štvorveslica

MUŽI

1. Nemecko 6:06,81

2. Austrália 6:07,96

3. Estónsko 6:10,65

4. Poľsko 6:12,09

5. Veľká Británia 6:13,08

6. Ukrajina 6:16,30

ŽENY

1. Nemecko 6:49,39

2. Holandsko 6:50,33

3. Poľsko 6:50,86

4. Ukrajina 6:56,09

5. USA 6:57,67

6. Čína 6:59,45

Štvorveslica bez kormidelníka ľahkých váh

MUŽI

1. Švajčiarsko (Lucas Tramer, Simon Schürch, Simon Niepmann, Mario Gyr) 6:20,51 min

2. Dánsko (Jacob Barsoe, Jacob Larsen, Kasper Jörgensen, Morten Jörgensen) +1,46 s

3. Francúzsko (Franck Solforosi, Thomas Baroukh, Guillaume Raineau, Thibault Colard) +2,34

4. Taliansko +5,01

5. Nový Zéland +7,63

6. Grécko +15,96.

VOLEJBAL

MUŽI

A-skupina: 
Kanada - Francúzsko 0:3 (-19, -16, -19)
Taliansko - Mexiko 3:0 (17, 13, 17)
Brazília - USA 1:3 (-20, -23, 20, -20)

Tabuľka A-skupiny:
1. Taliansko 3 3 0 9:1 9
2. Francúzsko 3 2 1 6:3 6
3. Brazília 3 2 1 7:5 6
4. Kanada 3 1 2 4:6 3
----------------------------------
5. USA 3 1 2 4:7 3
6. Mexiko 3 0 3 1:9 0

B-skupina:
Irán - Kuba 3:0 (21, 29, 16)
Rusko - Egypt 3:0 (11, 17, 9)
Poľsko - Argentína 3:0 (21, 19, 35)

Tabuľka B-skupiny:
1. Poľsko 3 3 0 9:2 8
2. Rusko 3 2 1 7:4 6
3. Argentína 3 2 1 6:4 6
4. Irán 3 1 2 5:6 4
-----------------------------------
5. Egypt 3 1 2 3:6 3
6. Kuba 3 0 3 1:9 0

HÁDZANÁ

MUŽI

A-skupina:
Tunisko - Katar 25:25 (12:11) 
Dánsko - Chorvátsko 24:27 (12:15)
Francúzsko - Argentína 31:24 (17:12)

Tabuľka A-skupiny:
1. Francúzsko 3 3 0 0 91:67 6
2. Dánsko 3 2 0 1 80:69 4
3. Chorvátsko 3 2 0 1 77:80 4
4. Katar 3 1 1 1 75:83 3
5. Tunisko 3 0 1 2 71:81 1
6. Argentína 3 0 0 3 69:83 0


B-skupina: 
Poľsko - Egypt 33:25 (16:10) 
Brazília - Nemecko 33:30 (17:16)
Slovinsko - Švédsko 29:24 (14:13)

Tabuľka B-skupiny:
1. Slovinsko 3 3 0 0 87:78 6
2. Nemecko 3 2 0 1 94:91 4
3. Brazília 3 2 0 1 95:93 4
4. Poľsko 3 1 0 2 94:91 2
5. Egypt 3 1 0 2 77:85 2
6. Švédsko 3 0 0 3 78:87 0

Tenis

MUŽI

Dvojhra osemfinále:
Kei Nišikori (Jap.-4) - ANDREJ MARTIN (SR) 6:2, 6:2 za 66 minút
Andy Murray (V. Brit.-2) - Fabio Fognini (Tal.) 6:1, 2:6, 6:3 
Rafael Nadal (Šp.-3) - Gilles Simon (Fr.-15) 7:6 (5), 6:3
Gael Monfils (Fr.-6) - Marin Čilič (Chor.-9) 6:7 (8), 6:3, 6:4
Thomaz Bellucci (Braz.) - David Goffin (Belg.-8) 7:6 (10), 6:4
Roberto Bautista-Agut (Šp.-10) - Gilles Muller (Lux.) 6:4, 7:6 (4) 
Steve Johnson (USA-12) - Jevgenij Donskoj (Rus.) 6:1, 6:1 
Juan Martín Del Potro (Arg.) - Taro Daniel (Jap.) 6:7 (4), 6:1, 6:2

Štvorhra štvrťfinále:
Florin Mergea, Horia Tecau (5-Rum.) - Steve Johnson, Jack Sock (USA) 6:3, 7:5,
Marc Lopez, Rafael Nadal (6-Šp.) - Daniel Nestor, Vasek Pospisil (7-Kan.) 7:6 (1), 7:6 (4)

ŽENY

Dvojhra štvrťfinále:
Madison Keysová (7-USA) - Darja Kasatkinová (Rus.) 6:3, 6:1,
Monica Puigová (Portor.) - Laura Siegemundová (Nem.) 6:1, 6:1,
Petra Kvitová (11-ČR) - Elina Svitolinová (15-Ukr.) 6:2, 6:0,
Angelique Kerberová (2-Nem.) - Johanna Kontová (10-V.Brit.) 6:1, 6:2

Štvrohra štvrťfinále
Timea Bacsinszká, Martina Hingisová (Švaj.-5) - Čchan Chao-čching, Čchan Jüng-ťan (Taiw.-3) 6:3, 6:0
Barbora Strýcová, Lucie Šafářová (ČR) - Sara Erraniová, Roberta Vinciová (Tal.-8) 4:6, 6:4, 6:4
Andrea Hlaváčková, Lucie Hradecká (ČR-6) - Daria Kasatkinová, Svetlana Kuznecovová (Rus.) 6:1, 4:6, 7:5
Jekaterina Makarovová, Jelena Vesninová (Rus.-7) - Garbine Muguruzová-Blancová, Carla Suárezová-Navarrová (Šp.-4) 6:3, 6:4

MIX

Osemfinále:
Venus Williamsová, Rajeev Ram (USA) - Kiki Bartensová, Jean-Julien Rojer (Hol.) 6:7 (4), 7:6 (7), 10:8,
Teliana Pereirová, Marcelo Melo (Braz.) - Caroline Garciová, Nicolas Mahut (1-Fr.) 7:6 (4), 7:6 (1)
Roberta Vinciová, Fabio Fognini (Tal.) - Kristina Mladenovicová, Pierre-Hugues Herbert (2-Fr.) 6:4, 3:6, 10:8,
Sania Mirzová, Rohan Bopanna (4-India) - Samantha Stosurová, John Peers (Austr.) 7:5, 6:4,
Bethanie Mattek-Sandsová, John Sock (USA) - Johanna Kontová, Jamie Murray (V. Brit.) 6:4, 6:3,
Heather Watsonová, Andy Murray (V. Brit.) - Carla Suarezová-Navarrová, David Ferrer (Šp.) 6:3, 6:3,
Lucie Hradecká, Radek Štěpánek (ČR) - Garbine Muguruzová, Rafael Nadal (3-Šp.) bez boja,
Irina Beguová, Horia Tecau (Rum.) - Agnieszka Radwaňská, Lukasz Kubot (Poľ.) 4:6, 7:6 (1), 10:8

STOLNÝ TENIS

MUŽI

Dvojhra mužov 

finále: Ma Long (Čína-1) - Čang Ťi-kche (Čína-2) 4:0 (12, 5, 4, 4)
O 3. miesto: Džun Mizutani (Jap.-4) - Vladimir Samsonov (Biel.-7) 4:1 (4, 9, -6, 12, 8)

Dvojhra mužov - semifinále:
Ma Long (Čína-1) - Džun Mizutani (Jap.-4) 4:2 (5, 5, 5, -7, -10, 5)
Čang Ťi-kche (Čína-2) - Vladimir Samsonov (Biel.-7) 4:1 (9, 11, 10, -6, 9) 

POZEMNÝ HOKEJ

MUŽI

A-skupina: 
Španielsko - Belgicko 1:3 (0:3) 

A-skupina: 
1. Belgicko 4 4 0 0 20:2 12
2. Španielsko 4 3 0 1 12:5 9 
3. Austrália 4 2 0 2 4:4 6 
4. Nový Zéland 4 1 1 2 14:7 4
5. V. Británia 4 1 1 2 13:9 4 
6. Brazília 4 0 0 4 1:37 0 

B-skupina: 
Holandsko - India 2:1 (0:0) 
Írsko - Kanada 4:2 (3:0) 
Argentína - Nemecko 4:4 (2:3) 

Tabuľka B-skupiny: 
1. Holandsko 4 3 1 0 17:4 10 
2. Nemecko 4 3 1 0 15:9 10 
3. India 4 2 0 2 7:7 6 
4. Argentína 4 1 2 1 11:10 5 
5. Írsko 4 1 0 3 8:13 3 
6. Kanada 4 0 0 4 5:20 0 

ŽENY

A-skupina
Nemecko - Španielsko 1:2 (1:2)

Tabuľka A-skupiny:
1. Holandsko 3 3 0 0 10:0 9
2. Nemecko 4 2 1 1 6:4 7
3. Nový Zéland 3 2 0 1 7:4 6
4. Čína 3 1 1 1 3:2 4
5. Španielsko 4 1 0 3 3:10 3 
6. Kórejská republika 3 0 0 3 1:10 0 

B-skupina:

Austrália - Argentína 1:0 (0:0)

Tabuľka B-skupiny:

1. USA 3 3 0 0 10:3 +7 9
2. Veľká Británia 3 3 0 0 8:3 +5 9
3. Austrália 4 2 0 2 9:5 +4 6
4. Argentína 4 1 0 3 7:6 +1 3
5. India 3 0 1 2 3:11 -8 1
6. Japonsko 3 0 1 2 3:12 -9 1


SEDMIČKOVÉ RAGBY

MUŽI
Finále:
Fidži - Veľká Británia 43:7 (29:0)

Semifinále: 
Fidži - Japonsko 20:5 (10:5) 
Veľká Británia - Kórejská republika 7:5 (0:5) 

O 5. miesto:
Nový Zéland - Argentína 17:14 (5:0)

O 7. miesto:
Francúzsko - Austrália 12:10 (5:5)

O 5. - 8. miesto: 
Nový Zéland - Francúzsko 24:19 (5:12) 
Argentína - Austrália 26:21 (5:21) 

O 9. miesto: 
USA - Španielsko 24:12 (12:5) 

O 11. miesto: 
Brazília - Keňa 0:24 (0:12) 

Konečné poradie:
1. Fidži
2. Veľká Británia
3. JAR
4. Japonsko
5. Nový Zéland
6. Argentína
7. Francúzsko
8. Austrália

STREĽBA

ŽENY

Športová puška 3x20

1. Barbara Englederová (Nem.) 458,6 b. - fin. olymp. rekord (v kvalifikácii 583)

2. Čang Pin-pin 458,4 (582)

3. Tu Li (obe Čína) 447,4 (586)

4. Petra Zublasingová (Tal.) 437,7 (589 - rekord OH)

5. Olivia Hofmannová (Rak.) 424,5 (586)

6. Nina Christenová (Švaj.) 414,8 (586)

7. Adéla Bruns (ČR) 404,3 (582)

8. Najmeh Khedmatiová (Irán) 402,3 (583)

BASKETBAL

MUŽI

B-skupina:
Brazília - Chorvátsko 76:80 (17:19, 14:22, 19:18, 26:21)
Nigéria - Španielsko 87:96 (11:25, 30:18, 25:22, 21:31)
Litva - Argentína 81:73 (16:15, 14:12, 27:22, 24:24)

Tabuľka B-skupiny:
1. Litva 3 3 0 252:229 6
2. Argentína 3 2 1 257:229 5
3. Chorvátsko 3 2 1 234:236 5
4. Brazília 3 1 2 218:227 4
5. Španielsko 3 1 2 231:225 4
6. Nigéria 3 0 3 233:279 3

ŽENY

A-skupina: 
Francúzsko - Brazília 74:64 (20:20, 15:9, 22:19, 17:16)
Bielorusko - Turecko 71:74 (19:13, 14:20, 21:24, 17:17)
Japonsko - Austrália 86:92 (24:23, 26:25, 21:11, 15:33)

Tabuľka A-skupiny:
1. Austrália 4 4 0 326:279 8
2. Francúzsko 4 3 1 273:264 7
3. Japonsko 4 2 2 307:307 6
4. Turecko 4 2 2 245:249 6
5. Bielorusko 4 1 3 281:287 5
6. Brazília 4 0 4 259:305 4

DŽUDO

MUŽI

Do 100 kg:
1. Lukáš Krpálek (ČR),
2. Elmar Gasimov (Azer.),
3. Cyrille Maret (Fr.) a Rjunosuke Haga (Jap.),
5. Karl-Richard Frey (Nem.) a Artem Blošenko (Ukr.),
7. Ramadan Darwish (Egypt) a Beka Gviniašvili (Gruz.)

ŽENY

Do 78 kg:
1. Kayla Harrisonová (USA),
2. Audrey Tcheuméová (Fr.),
3. Mayra Aguiarová (Braz.) a Anamari Velenseková (Slovin.),
5. Yalennis Castillová (Kuba) a Luise Malzahnová (Nem.),
7. Abigél Joóová (Maď.) a Natalie Powellová (V. Brit.)

LUKOSTREĽBA

ŽENY

Finále: Lisa Unruhová (Nem.-21.) - Čchang Hje-čin (Kór. rep.-2) 2:6 (26:27, 28:26, 26:27, 27:29)
O 3. miesto: Alejandra Valenciová (Mex.-8) - Ki Bo Bae (Kór. rep.-3) 4:6 (25:26, 29:28, 25:26, 27:21, 25:30)

Konečné poradie:
1. Hye-jin Chang (Kór. rep.),
2. Lisa Unruhová (Nem.),
3. Bo-bae Ki (Kór. rep.),
4. Alejandra Valenciová (Mex.),
5. Ya-Ting Tan (Taiw.),
6. Ťia-sin Wu (Čína),
7. Naomi Folkardová (V. Brit.),
8. Mi-sun Choi (Kór. rep.),
...
17. ALEXANDRA LONGOVÁ (SR)

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA 

MUŽI

Tímový šprint:
1. Veľká Británia (Philip Hindes, Jason Kenny, Callum Skinner) 42,440 s - olympijský rekord,
2. Nový Zéland (Ethan Mitchell, Sam Webster, Edward Dawkins) 42,454,
3. Francúzsko (Grégory Bauge, Francois Pervis, Michael D´Almeida) 43,143,
4. Austrália (Nathan Hart, Matthew Glaetzer, Patrick Constable) 43,298,
5. Nemecko,
6. Holandsko,
7. Poľsko,
8. Venezuela - všetci na 5.- 8. mieste eliminovaní v 1. kole

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

ŽENY

Viacboj:
1. Simone Bilesová (USA) 62,198 b.,
2. Alexandra Raismanová (USA) 60,098,
3. Alija Mustafinová (Rus.) 58,665,
4. Čchun-sung Čchang (Čína) 58,549,
5. Elsabeth Blacková (Kan.) 58,298,
6. Jen Wang (Čína) 58,032,
7. Jessica Brizeida Lopezová Arochová (Kol.) 57,966,
8. Asuka Teramotová (Jap.) 57,965

ŠERM

ŽENY

Tímová súťaž - kord
O 7. miesto: Francúzsko - Ukrajina 45:38
O 5. miesto: USA - Kórejská republika 22:18

O 3. miesto: Rusko - Estónsko 37:31
Finále: Rumunsko - Čína 44:38

Konečné poradie

1. Rumunsko (Maria Ana Popescuová, Simona Popová, Simona Ghermanová),
2. Čína (I-wen Sun, An-čchi Sü, Jü-ťie Sun),
3. Rusko (Violetta Kolobovová, Ľjubov Šutovová, Tatiana Logunovová),
4. Estónsko (Erika Kirpuová, Irina Embrichová, Julia Beijajevová),
5. USA (Katharine Holmesová, Courtney Hurleyová, Kelley Hurleyová),
6. Kórejská republika (Injeong Choi, Lam Shin A, Eunsook Choi),
7. Francúzsko (Auriane Mallová, Josephine Jacques Andre Coquinová, Marie-Florence Candassamyová),
8. Ukrajina (Olena Kryvytskaová, Anfisa Pochkalovová, Xenia Pantelyeyevová)

Plávanie

MUŽI
200 m pol. pret.:
1. Michael Phelps (USA) 1:54,66,
2. Kosuke Hagino (Jap.) 1:56,61,
3. Šun Wang (Čína) 1:57,05,

4. Hiromasa Fudžimori (Jap.) 1:57,21,
5. Ryan Lochte (USA) 1:57,47,
6. Philip Heintz (Nem.) 1:57,48,
7. Thiago Pereira (Braz.) 1:58,02,
8. Dan Wallace (V. Brit.) 1:58,54


200 m znak:
1. Ryan Murphy (USA) 1:53,62,
2. Mitchell Larkin (Aus.) 1:53,96,
3. Jevgenij Rylov (Rus.) 1:53,97,
4. Sü Ťia-jü (Čína) 1:55,16,
5. Jacob Pebley (USA) 1:55,52,
6. Li Kuang-jüan (Čína) 1:55,89,
7. Christian Diener (Nem.) 1:56,27,
8. Rjosuke Irie (Jap.)


ŽENY
100 m v. sp.:
1. Simone Manuelová (USA) a Penny Oleksiaková (Kan.) 52,70,

3. Sarah Sjöströmová (Švéd.) 52,99,
4. Bronte Campbellová (Aus.) 53,04,
5. Ranomi Kromowidjojová (Hol.) 53,08,
6. Cate Campbellová (Aus.) 53,24,
7. Abbey Weitzelová (USA) 53,30,
8. Jeanette Ottesenová (Dán.) 53,36


200 m prsia:
1. Rie Kanetová (Jap.) 2:20,30,
2. Julia Jefimovová (Rus.) 2:21,97,
3. Š' Ťing-lin (Čína) 2:22,28,
4. Chloe Tuttonová (V. Brit.) 2:22,34,
5. Taylor McKeownová (Aus.) 2:22,43,
6. Molly Renshawová (V. Brit.) 2:22,72,
7. Kierra Smithová (Kan.) 2:23,19,
8. Rikke Möllererová Pedersenová (Dán.) 2:23,74

 

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Naučme sa správne dochucovať ryby
  2. Od septembra opäť po starom
  3. Mama taxi: Koľko najazdí rodič mesačne kvôli svojim deťom?
  4. ENERGOFÓRUM® 2017 spojí elektrinu a plyn pod jednu strechu
  5. 100 %-nú hypotéku môžete dostať aj na mestský apartmán
  6. Získajte prístup k zamknutým článkom už o niekoľko sekúnd
  7. Návod, ako si s kreditkou užijete dovolenku a ešte aj ušetríte
  8. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  9. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  10. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  1. Naučme sa správne dochucovať ryby
  2. 10 vecí, ktoré môžete dostať od zdravotnej poisťovne zadarmo
  3. Úspech na Majstrovstvách sveta v Quadrathlone
  4. Mama taxi: Koľko najazdí rodič mesačne kvôli svojim deťom?
  5. Od septembra opäť po starom
  6. Máte doma retro kúsky spojené s pivom Šariš?
  7. ENERGOFÓRUM® 2017 spojí elektrinu a plyn pod jednu strechu
  8. 100 %-nú hypotéku môžete dostať aj na mestský apartmán
  9. Business Smartphones Connected to Public Wi-Fi Can Be in Danger
  10. Získajte prístup k zamknutým článkom už o niekoľko sekúnd
  1. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov 6 942
  2. Od septembra opäť po starom 6 002
  3. Získajte prístup k zamknutým článkom už o niekoľko sekúnd 4 734
  4. Mama taxi: Koľko najazdí rodič mesačne kvôli svojim deťom? 3 220
  5. Návod, ako si s kreditkou užijete dovolenku a ešte aj ušetríte 1 797
  6. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku 1 732
  7. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole 1 193
  8. Máte doma retro kúsky spojené s pivom Šariš? 1 148
  9. Ako sme jazdili v socializme 1 091
  10. Leto nekončí! 1 046

Téma: OH Rio 2016: Prehľad výsledkov


Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Odchod z koalície? Názory sú pol na pol, hovorí poslanec SNS

Fico ustúpil Dankovi a vláda v stredu nerokovala. Mandát premiéra do Salzburgu ministri nakoniec odsúhlasili na diaľku, Fico neprišiel na ohlásenú tlačovú besedu.

KOMENTÁRE

Fico môže stratiť viac než Danko

V prípade vabanku môže Smer stratiť viac než SNS. Už teraz má preň kauza nepríjemné dôsledky.

KOMENTÁRE

Podomový šmejd s jadrom Únie

Žiadna „super EÚ“ s jedným pevným jadrom sa nechystá.

Neprehliadnite tiež

V Liverpoole padlo šesť gólov, Stoch a Greguš v Lige majstrov končia

Súhrn výsledkov stredajších stretnutí štvrtého predkola Ligy majstrov 2017/2018.