Rio 2016: Kompletné výsledky (štvrtok 11. augusta)

Pozrite si súhrn štvrtkových výsledkov z olympijských hier v Riu.

Zlatá medaila z olympiády v Riu de Janeiro.(Zdroj: TASR/AP)

VODNÝ SLALOM

MUŽI

C2 - finále:
1. LADISLAV ŠKANTÁR, PETER ŠKANTÁR (SR) 101,58 s (0),
2. David Florence, Richard Hounslow (V. Brit.) 102,01 (0),
3. Gauthier Klauss, Mathieu Péché (Fr.) 103,24 (0),
4. Franz Anton, Jan Benzien (Nem.) 103,58 (0),
5. Piotr Szczepanski, Marcin Pochwala (Poľ.) 104,97 (0),
6. Michail Kuznecov, Dmitrij Larionov (Rus.) 106,70 (0),
7. Luka Božič, Sašo Taljat (Slovin.) 107,73 (2),
8. Jonáš Kašpar, Marek Šindler (ČR) 108,35 (4)

ŽENY

K1 - finále:
1. Maialen Chourrautová (Šp.) 98,65 s (0 tr. sekúnd),
2. Luuka Jonesová (N.Zél) +3,17 (0),
3. Jessica Foxová (Aus.) +3,84 (2),
4. JANA DUKÁTOVÁ (SR) +5,21 (2),
5. Corinna Kuhnleová (Rak.) +6,10 (4),
6. Fiona Pennieová (V.Brit.) +7,05 (4),
7. Melanie Pfeiferová (Nem.) +8,24 (2),
8. Stefanie Hornová (Tal.) +8,57 (2),
9. Urša Krageljová (Slov.) +10,03 (2),
10. Kateřina Kudějová (ČR) +10,11 (2)

VODNÉ PÓLO

ŽENY

A-skupina:
Rusko - Brazília 14:7 (2:4, 2:0, 4:2, 6:1)
Taliansko - Austrália 8:7 (4:2, 0:1, 2:3, 2:1) 

Tabuľka A-skupiny:
1. Taliansko 2 2 0 0 17:10 4
2. Austrália 2 1 0 1 21:12 2
3. Rusko 2 1 0 1 18:21 2
4. Brazília 2 0 0 2 10:23 0 

B-skupina: 
Čína - USA 4:12 (1:4, 0:3, 2:3, 1:2) 
Španielsko - Maďarsko 11:10 (2:2, 4:4, 4:1, 1:3) 

Tabuľka B-skupiny: 
1. USA 2 2 0 0 23:8 4 
2. Maďarsko 2 1 0 1 23:22 2 
3. Španielsko 2 1 0 1 15:21 2 
4. Čína 2 0 0 2 15:25 0 

VESLOVANIE 

Párová štvorka 

MUŽI

1. Nemecko (Philipp Wende, Lauritz Schoof, Karl Schulze, Hans Gruhne) 6:06,81 min

2. Austrália (Karsten Forsterling, Alexander Belonogoff, Cameron Girdlestone, James McRae) +1,15 s

3. Estónsko (Andrei Jamsa, Allar Raja, Tonu Endrekson, Kaspar Taimsoo) +3,8

4. Poľsko +5,28

5. Veľká Británia +6,27

6. Ukrajina +9,49

ŽENY

1. Nemecko (Annekatrin Thieleová, Carima Baerová, Julia Lierová, Lisa Schmidlová) 6:49,39 min

2. Holandsko (Chantal Achterbergová, Nicole Beukersová, Inge Janssenová, Carline Bouwová) +0,94 s

3. Poľsko (Maria Springwaldová, Joanna Leczczynská, Agnieszka Kobusová, Monika Ciaciuchová) +1,47

4. Ukrajina 6,70

5. USA 8,28

6. Čína 10,06

Dvojskif

MUŽI

1. Chorvátsko (Martin a Valent Sinkovičovci 6:50,28 min

2. Litva (Mindaugas Griskonis, Saulius Ritter +1,11 s.

3. Nórsko (Kjetil Borch, Olaf Tufte) +2,97

4. Taliansko +6,82

5. Veľká Británia +10,97

6. Francúzsko +11,78

ŽENY

1. Poľsko (Magdalena Fularczyková-Kozlowská, Natalia Madajová) 7:40,10 min

2. Veľká Británia (Victoria Thornleyová, Katherine Graingerová +0,95 s.

3. Litva (Donata Vistartaiteová, Milda Valciukaiteová +3,66

4. Grécko +8,52

5. Francúzsko +11,93

6. USA +26,08

Dvojveslica bez kormidelníka

MUŽI

1. Nový Zéland (Eric Murray, Hamish Bond) 6:59,71 min

2. JAR (Lawrence Brittain, Shaun Keeling) +2,80 s

3. Taliansko (Giovanni Abagnale, Marco Di Costanzo) +4,81

4. Veľká Británia +8,28

5. Francúzsko +10,20

6. Austrália +11,89

Párová štvorveslica

MUŽI

1. Nemecko 6:06,81

2. Austrália 6:07,96

3. Estónsko 6:10,65

4. Poľsko 6:12,09

5. Veľká Británia 6:13,08

6. Ukrajina 6:16,30

ŽENY

1. Nemecko 6:49,39

2. Holandsko 6:50,33

3. Poľsko 6:50,86

4. Ukrajina 6:56,09

5. USA 6:57,67

6. Čína 6:59,45

Štvorveslica bez kormidelníka ľahkých váh

MUŽI

1. Švajčiarsko (Lucas Tramer, Simon Schürch, Simon Niepmann, Mario Gyr) 6:20,51 min

2. Dánsko (Jacob Barsoe, Jacob Larsen, Kasper Jörgensen, Morten Jörgensen) +1,46 s

3. Francúzsko (Franck Solforosi, Thomas Baroukh, Guillaume Raineau, Thibault Colard) +2,34

4. Taliansko +5,01

5. Nový Zéland +7,63

6. Grécko +15,96.

VOLEJBAL

MUŽI

A-skupina: 
Kanada - Francúzsko 0:3 (-19, -16, -19)
Taliansko - Mexiko 3:0 (17, 13, 17)
Brazília - USA 1:3 (-20, -23, 20, -20)

Tabuľka A-skupiny:
1. Taliansko 3 3 0 9:1 9
2. Francúzsko 3 2 1 6:3 6
3. Brazília 3 2 1 7:5 6
4. Kanada 3 1 2 4:6 3
----------------------------------
5. USA 3 1 2 4:7 3
6. Mexiko 3 0 3 1:9 0

B-skupina:
Irán - Kuba 3:0 (21, 29, 16)
Rusko - Egypt 3:0 (11, 17, 9)
Poľsko - Argentína 3:0 (21, 19, 35)

Tabuľka B-skupiny:
1. Poľsko 3 3 0 9:2 8
2. Rusko 3 2 1 7:4 6
3. Argentína 3 2 1 6:4 6
4. Irán 3 1 2 5:6 4
-----------------------------------
5. Egypt 3 1 2 3:6 3
6. Kuba 3 0 3 1:9 0

HÁDZANÁ

MUŽI

A-skupina:
Tunisko - Katar 25:25 (12:11) 
Dánsko - Chorvátsko 24:27 (12:15)
Francúzsko - Argentína 31:24 (17:12)

Tabuľka A-skupiny:
1. Francúzsko 3 3 0 0 91:67 6
2. Dánsko 3 2 0 1 80:69 4
3. Chorvátsko 3 2 0 1 77:80 4
4. Katar 3 1 1 1 75:83 3
5. Tunisko 3 0 1 2 71:81 1
6. Argentína 3 0 0 3 69:83 0


B-skupina: 
Poľsko - Egypt 33:25 (16:10) 
Brazília - Nemecko 33:30 (17:16)
Slovinsko - Švédsko 29:24 (14:13)

Tabuľka B-skupiny:
1. Slovinsko 3 3 0 0 87:78 6
2. Nemecko 3 2 0 1 94:91 4
3. Brazília 3 2 0 1 95:93 4
4. Poľsko 3 1 0 2 94:91 2
5. Egypt 3 1 0 2 77:85 2
6. Švédsko 3 0 0 3 78:87 0

Tenis

MUŽI

Dvojhra osemfinále:
Kei Nišikori (Jap.-4) - ANDREJ MARTIN (SR) 6:2, 6:2 za 66 minút
Andy Murray (V. Brit.-2) - Fabio Fognini (Tal.) 6:1, 2:6, 6:3 
Rafael Nadal (Šp.-3) - Gilles Simon (Fr.-15) 7:6 (5), 6:3
Gael Monfils (Fr.-6) - Marin Čilič (Chor.-9) 6:7 (8), 6:3, 6:4
Thomaz Bellucci (Braz.) - David Goffin (Belg.-8) 7:6 (10), 6:4
Roberto Bautista-Agut (Šp.-10) - Gilles Muller (Lux.) 6:4, 7:6 (4) 
Steve Johnson (USA-12) - Jevgenij Donskoj (Rus.) 6:1, 6:1 
Juan Martín Del Potro (Arg.) - Taro Daniel (Jap.) 6:7 (4), 6:1, 6:2

Štvorhra štvrťfinále:
Florin Mergea, Horia Tecau (5-Rum.) - Steve Johnson, Jack Sock (USA) 6:3, 7:5,
Marc Lopez, Rafael Nadal (6-Šp.) - Daniel Nestor, Vasek Pospisil (7-Kan.) 7:6 (1), 7:6 (4)

ŽENY

Dvojhra štvrťfinále:
Madison Keysová (7-USA) - Darja Kasatkinová (Rus.) 6:3, 6:1,
Monica Puigová (Portor.) - Laura Siegemundová (Nem.) 6:1, 6:1,
Petra Kvitová (11-ČR) - Elina Svitolinová (15-Ukr.) 6:2, 6:0,
Angelique Kerberová (2-Nem.) - Johanna Kontová (10-V.Brit.) 6:1, 6:2

Štvrohra štvrťfinále
Timea Bacsinszká, Martina Hingisová (Švaj.-5) - Čchan Chao-čching, Čchan Jüng-ťan (Taiw.-3) 6:3, 6:0
Barbora Strýcová, Lucie Šafářová (ČR) - Sara Erraniová, Roberta Vinciová (Tal.-8) 4:6, 6:4, 6:4
Andrea Hlaváčková, Lucie Hradecká (ČR-6) - Daria Kasatkinová, Svetlana Kuznecovová (Rus.) 6:1, 4:6, 7:5
Jekaterina Makarovová, Jelena Vesninová (Rus.-7) - Garbine Muguruzová-Blancová, Carla Suárezová-Navarrová (Šp.-4) 6:3, 6:4

MIX

Osemfinále:
Venus Williamsová, Rajeev Ram (USA) - Kiki Bartensová, Jean-Julien Rojer (Hol.) 6:7 (4), 7:6 (7), 10:8,
Teliana Pereirová, Marcelo Melo (Braz.) - Caroline Garciová, Nicolas Mahut (1-Fr.) 7:6 (4), 7:6 (1)
Roberta Vinciová, Fabio Fognini (Tal.) - Kristina Mladenovicová, Pierre-Hugues Herbert (2-Fr.) 6:4, 3:6, 10:8,
Sania Mirzová, Rohan Bopanna (4-India) - Samantha Stosurová, John Peers (Austr.) 7:5, 6:4,
Bethanie Mattek-Sandsová, John Sock (USA) - Johanna Kontová, Jamie Murray (V. Brit.) 6:4, 6:3,
Heather Watsonová, Andy Murray (V. Brit.) - Carla Suarezová-Navarrová, David Ferrer (Šp.) 6:3, 6:3,
Lucie Hradecká, Radek Štěpánek (ČR) - Garbine Muguruzová, Rafael Nadal (3-Šp.) bez boja,
Irina Beguová, Horia Tecau (Rum.) - Agnieszka Radwaňská, Lukasz Kubot (Poľ.) 4:6, 7:6 (1), 10:8

STOLNÝ TENIS

MUŽI

Dvojhra mužov 

finále: Ma Long (Čína-1) - Čang Ťi-kche (Čína-2) 4:0 (12, 5, 4, 4)
O 3. miesto: Džun Mizutani (Jap.-4) - Vladimir Samsonov (Biel.-7) 4:1 (4, 9, -6, 12, 8)

Dvojhra mužov - semifinále:
Ma Long (Čína-1) - Džun Mizutani (Jap.-4) 4:2 (5, 5, 5, -7, -10, 5)
Čang Ťi-kche (Čína-2) - Vladimir Samsonov (Biel.-7) 4:1 (9, 11, 10, -6, 9) 

POZEMNÝ HOKEJ

MUŽI

A-skupina: 
Španielsko - Belgicko 1:3 (0:3) 

A-skupina: 
1. Belgicko 4 4 0 0 20:2 12
2. Španielsko 4 3 0 1 12:5 9 
3. Austrália 4 2 0 2 4:4 6 
4. Nový Zéland 4 1 1 2 14:7 4
5. V. Británia 4 1 1 2 13:9 4 
6. Brazília 4 0 0 4 1:37 0 

B-skupina: 
Holandsko - India 2:1 (0:0) 
Írsko - Kanada 4:2 (3:0) 
Argentína - Nemecko 4:4 (2:3) 

Tabuľka B-skupiny: 
1. Holandsko 4 3 1 0 17:4 10 
2. Nemecko 4 3 1 0 15:9 10 
3. India 4 2 0 2 7:7 6 
4. Argentína 4 1 2 1 11:10 5 
5. Írsko 4 1 0 3 8:13 3 
6. Kanada 4 0 0 4 5:20 0 

ŽENY

A-skupina
Nemecko - Španielsko 1:2 (1:2)

Tabuľka A-skupiny:
1. Holandsko 3 3 0 0 10:0 9
2. Nemecko 4 2 1 1 6:4 7
3. Nový Zéland 3 2 0 1 7:4 6
4. Čína 3 1 1 1 3:2 4
5. Španielsko 4 1 0 3 3:10 3 
6. Kórejská republika 3 0 0 3 1:10 0 

B-skupina:

Austrália - Argentína 1:0 (0:0)

Tabuľka B-skupiny:

1. USA 3 3 0 0 10:3 +7 9
2. Veľká Británia 3 3 0 0 8:3 +5 9
3. Austrália 4 2 0 2 9:5 +4 6
4. Argentína 4 1 0 3 7:6 +1 3
5. India 3 0 1 2 3:11 -8 1
6. Japonsko 3 0 1 2 3:12 -9 1


SEDMIČKOVÉ RAGBY

MUŽI
Finále:
Fidži - Veľká Británia 43:7 (29:0)

Semifinále: 
Fidži - Japonsko 20:5 (10:5) 
Veľká Británia - Kórejská republika 7:5 (0:5) 

O 5. miesto:
Nový Zéland - Argentína 17:14 (5:0)

O 7. miesto:
Francúzsko - Austrália 12:10 (5:5)

O 5. - 8. miesto: 
Nový Zéland - Francúzsko 24:19 (5:12) 
Argentína - Austrália 26:21 (5:21) 

O 9. miesto: 
USA - Španielsko 24:12 (12:5) 

O 11. miesto: 
Brazília - Keňa 0:24 (0:12) 

Konečné poradie:
1. Fidži
2. Veľká Británia
3. JAR
4. Japonsko
5. Nový Zéland
6. Argentína
7. Francúzsko
8. Austrália

STREĽBA

ŽENY

Športová puška 3x20

1. Barbara Englederová (Nem.) 458,6 b. - fin. olymp. rekord (v kvalifikácii 583)

2. Čang Pin-pin 458,4 (582)

3. Tu Li (obe Čína) 447,4 (586)

4. Petra Zublasingová (Tal.) 437,7 (589 - rekord OH)

5. Olivia Hofmannová (Rak.) 424,5 (586)

6. Nina Christenová (Švaj.) 414,8 (586)

7. Adéla Bruns (ČR) 404,3 (582)

8. Najmeh Khedmatiová (Irán) 402,3 (583)

BASKETBAL

MUŽI

B-skupina:
Brazília - Chorvátsko 76:80 (17:19, 14:22, 19:18, 26:21)
Nigéria - Španielsko 87:96 (11:25, 30:18, 25:22, 21:31)
Litva - Argentína 81:73 (16:15, 14:12, 27:22, 24:24)

Tabuľka B-skupiny:
1. Litva 3 3 0 252:229 6
2. Argentína 3 2 1 257:229 5
3. Chorvátsko 3 2 1 234:236 5
4. Brazília 3 1 2 218:227 4
5. Španielsko 3 1 2 231:225 4
6. Nigéria 3 0 3 233:279 3

ŽENY

A-skupina: 
Francúzsko - Brazília 74:64 (20:20, 15:9, 22:19, 17:16)
Bielorusko - Turecko 71:74 (19:13, 14:20, 21:24, 17:17)
Japonsko - Austrália 86:92 (24:23, 26:25, 21:11, 15:33)

Tabuľka A-skupiny:
1. Austrália 4 4 0 326:279 8
2. Francúzsko 4 3 1 273:264 7
3. Japonsko 4 2 2 307:307 6
4. Turecko 4 2 2 245:249 6
5. Bielorusko 4 1 3 281:287 5
6. Brazília 4 0 4 259:305 4

DŽUDO

MUŽI

Do 100 kg:
1. Lukáš Krpálek (ČR),
2. Elmar Gasimov (Azer.),
3. Cyrille Maret (Fr.) a Rjunosuke Haga (Jap.),
5. Karl-Richard Frey (Nem.) a Artem Blošenko (Ukr.),
7. Ramadan Darwish (Egypt) a Beka Gviniašvili (Gruz.)

ŽENY

Do 78 kg:
1. Kayla Harrisonová (USA),
2. Audrey Tcheuméová (Fr.),
3. Mayra Aguiarová (Braz.) a Anamari Velenseková (Slovin.),
5. Yalennis Castillová (Kuba) a Luise Malzahnová (Nem.),
7. Abigél Joóová (Maď.) a Natalie Powellová (V. Brit.)

LUKOSTREĽBA

ŽENY

Finále: Lisa Unruhová (Nem.-21.) - Čchang Hje-čin (Kór. rep.-2) 2:6 (26:27, 28:26, 26:27, 27:29)
O 3. miesto: Alejandra Valenciová (Mex.-8) - Ki Bo Bae (Kór. rep.-3) 4:6 (25:26, 29:28, 25:26, 27:21, 25:30)

Konečné poradie:
1. Hye-jin Chang (Kór. rep.),
2. Lisa Unruhová (Nem.),
3. Bo-bae Ki (Kór. rep.),
4. Alejandra Valenciová (Mex.),
5. Ya-Ting Tan (Taiw.),
6. Ťia-sin Wu (Čína),
7. Naomi Folkardová (V. Brit.),
8. Mi-sun Choi (Kór. rep.),
...
17. ALEXANDRA LONGOVÁ (SR)

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA 

MUŽI

Tímový šprint:
1. Veľká Británia (Philip Hindes, Jason Kenny, Callum Skinner) 42,440 s - olympijský rekord,
2. Nový Zéland (Ethan Mitchell, Sam Webster, Edward Dawkins) 42,454,
3. Francúzsko (Grégory Bauge, Francois Pervis, Michael D´Almeida) 43,143,
4. Austrália (Nathan Hart, Matthew Glaetzer, Patrick Constable) 43,298,
5. Nemecko,
6. Holandsko,
7. Poľsko,
8. Venezuela - všetci na 5.- 8. mieste eliminovaní v 1. kole

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

ŽENY

Viacboj:
1. Simone Bilesová (USA) 62,198 b.,
2. Alexandra Raismanová (USA) 60,098,
3. Alija Mustafinová (Rus.) 58,665,
4. Čchun-sung Čchang (Čína) 58,549,
5. Elsabeth Blacková (Kan.) 58,298,
6. Jen Wang (Čína) 58,032,
7. Jessica Brizeida Lopezová Arochová (Kol.) 57,966,
8. Asuka Teramotová (Jap.) 57,965

ŠERM

ŽENY

Tímová súťaž - kord
O 7. miesto: Francúzsko - Ukrajina 45:38
O 5. miesto: USA - Kórejská republika 22:18

O 3. miesto: Rusko - Estónsko 37:31
Finále: Rumunsko - Čína 44:38

Konečné poradie

1. Rumunsko (Maria Ana Popescuová, Simona Popová, Simona Ghermanová),
2. Čína (I-wen Sun, An-čchi Sü, Jü-ťie Sun),
3. Rusko (Violetta Kolobovová, Ľjubov Šutovová, Tatiana Logunovová),
4. Estónsko (Erika Kirpuová, Irina Embrichová, Julia Beijajevová),
5. USA (Katharine Holmesová, Courtney Hurleyová, Kelley Hurleyová),
6. Kórejská republika (Injeong Choi, Lam Shin A, Eunsook Choi),
7. Francúzsko (Auriane Mallová, Josephine Jacques Andre Coquinová, Marie-Florence Candassamyová),
8. Ukrajina (Olena Kryvytskaová, Anfisa Pochkalovová, Xenia Pantelyeyevová)

Plávanie

MUŽI
200 m pol. pret.:
1. Michael Phelps (USA) 1:54,66,
2. Kosuke Hagino (Jap.) 1:56,61,
3. Šun Wang (Čína) 1:57,05,

4. Hiromasa Fudžimori (Jap.) 1:57,21,
5. Ryan Lochte (USA) 1:57,47,
6. Philip Heintz (Nem.) 1:57,48,
7. Thiago Pereira (Braz.) 1:58,02,
8. Dan Wallace (V. Brit.) 1:58,54


200 m znak:
1. Ryan Murphy (USA) 1:53,62,
2. Mitchell Larkin (Aus.) 1:53,96,
3. Jevgenij Rylov (Rus.) 1:53,97,
4. Sü Ťia-jü (Čína) 1:55,16,
5. Jacob Pebley (USA) 1:55,52,
6. Li Kuang-jüan (Čína) 1:55,89,
7. Christian Diener (Nem.) 1:56,27,
8. Rjosuke Irie (Jap.)


ŽENY
100 m v. sp.:
1. Simone Manuelová (USA) a Penny Oleksiaková (Kan.) 52,70,

3. Sarah Sjöströmová (Švéd.) 52,99,
4. Bronte Campbellová (Aus.) 53,04,
5. Ranomi Kromowidjojová (Hol.) 53,08,
6. Cate Campbellová (Aus.) 53,24,
7. Abbey Weitzelová (USA) 53,30,
8. Jeanette Ottesenová (Dán.) 53,36


200 m prsia:
1. Rie Kanetová (Jap.) 2:20,30,
2. Julia Jefimovová (Rus.) 2:21,97,
3. Š' Ťing-lin (Čína) 2:22,28,
4. Chloe Tuttonová (V. Brit.) 2:22,34,
5. Taylor McKeownová (Aus.) 2:22,43,
6. Molly Renshawová (V. Brit.) 2:22,72,
7. Kierra Smithová (Kan.) 2:23,19,
8. Rikke Möllererová Pedersenová (Dán.) 2:23,74

 

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Štatutári, máte už prístup k elektronickej schránke?
  2. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished!
  3. Volkswagen Arteon je výkladná skriňa technológií
  4. Yeme chce byť výnimočný obchod aj vďaka výnimočným zamestnancom
  5. Lepšie bývať na vidieku, alebo v meste? Hľadali sme výhody
  6. Poznáte pôvod slovenských slov? Otestujte sa
  7. Plavba po Karibiku na luxusnej lodi
  8. Hyundai H350 je dokonale spoľahlivým partnerom pre biznis
  9. Študenti majú na získanie 30 € ešte 20 dní
  10. Domácnosť, ktorá šetrí sama? Aj u nás je to už realitou
  1. Každý štvrtý 70-tnik na Slovensku má cukrovku, pribúdajú mladší
  2. 5 hviezdičkové apartmány priamo na pobreží - Dubrovník
  3. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  4. Štatutári, máte už prístup k elektronickej schránke?
  5. Nová veľvyslankyňa Turecka na návšteve EU v Bratislave
  6. Prijatie delegácie rektorov ekonomických univerzít z Indonézie
  7. Čím všetkým som si prešla, aby som sa naučila po anglicky
  8. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished!
  9. Základné štandardy práce pre realitné kancelárie
  10. Takmer polovicu porúch šikmých striech spôsobujú zlé doplnky
  1. Poznáte pôvod slovenských slov? Otestujte sa 13 679
  2. Plavba po Karibiku na luxusnej lodi 9 059
  3. Lepšie bývať na vidieku, alebo v meste? Hľadali sme výhody 9 015
  4. Čím všetkým som si prešla, aby som sa naučila po anglicky 6 120
  5. Hyundai H350 je dokonale spoľahlivým partnerom pre biznis 5 923
  6. Domácnosť, ktorá šetrí sama? Aj u nás je to už realitou 5 161
  7. Desať obľúbených miest v Chorvátsku 4 967
  8. Yeme chce byť výnimočný obchod aj vďaka výnimočným zamestnancom 4 681
  9. Študenti majú na získanie 30 € ešte 20 dní 4 632
  10. Volkswagen Arteon je výkladná skriňa technológií 4 612

Téma: OH Rio 2016: Prehľad výsledkov


Hlavné správy zo Sme.sk

ŽENA

Chcete vyzerať atraktívnejšie? Mali by ste sa vyspať

Vedci oficiálne potvrdili, že dostatok spánku súvisí s tým, ako pôsobí náš výzor na ostatných.

DOMOV

Lunter: Nikdy som nepovedal, že mamu vyliečili len zdravé potraviny

Článok na webe firmy kandidáta na župana vysvetľuje jej vznik tým, že vďaka zdravej strave sa jeho mama dostala z rakoviny.

ŠPORT

Kohút si priznal chybu, Cígerovi sa ospravedlnil. Ten to neprijal

Tréner reprezentácie a šéf zväzu spolu diskutovali.

Neprehliadnite tiež

Kohút si priznal chybu, Cígerovi sa ospravedlnil. Ten to neprijal

Tréner hokejovej reprezentácie a šéf zväzu diskutovali spolu v mimoriadnej relácii TV Markíza.

Trénera mladíkov neovplyvní ani väčšina národa. Koho vyberie na ME?

Na ME nepôjdu hráči za odmenu, tvrdí tréner reprezentácie do 21 rokov PAVEL HAPAL.

Velez-Zuzulová mení lyže i ľudí. Chce ísť ešte vyššie

Ešte pred troma mesiacmi váhala, či bude pokračovať v kariére. Teraz hovorí lyžiarka Veronika Velez-Zuzulová o prívale novej energie.

Manchester United vyhral Európsku ligu a zahrá si v Lige majstrov

Anglický klub bude hrať v budúcej sezóne v hlavnej fáze Ligy majstrov.