Rio 2016: Kompletné výsledky (piatok 12. augusta)

Pozrite si súhrn piatkových výsledkov z olympijských hier v Riu.

Medaila, o ktorú bojuje každý športovec na olympiáde v Riu.(Zdroj: TASR/AP)

ATLETIKA

MUŽI

800 m - piaty rozbeh (prví traja do semifinále): 
1. Taoufik Makhloufi (Alž.) 1:49,17 min, 
2. Mostafa Smaili (Mar.) 1:49,29, 
3. Giordano Benedetti (Tal.) 1:49,40, 
... 
6. JOZEF REPČÍK (SR) 1:49,95 

chôdza na 20 km - finále:

1. Čen Wang (Čína) 1:19:14 h
2. Ce-lin Cchaj (Čína) 1:19:26
3. Dane Bird-Smith (Aus.) 1:19:37
4. Caio Bonfim (Braz.) 1:19:42
5. Christopher Linke (Nem.) 1:20:00
6. Tom Bosworth (V. Brit.) 1:20:13
7. Daisuke Macunaga (Jap.) 1:20:22
8. Matteo Giupponi (Tal.) 1:20:27

...

32. Anton KUČMÍN (SR) 1:23:17

ŽENY

10 000 m: 
1. Almaz Ayanová (Et.) 29:17,45 min - svetový rekord, 
2. Vivian Jepkemoi Cheruiyotová (Keňa) 29:32,53, 
3. Tiruneš Dibabová (Et.) 29:42,56, 
4. Alice Aprot Nawowunová (Keňa) 29:53,51, 
5. Betsy Sainová (Keňa) 30:07,78, 
6. Molly Huddleová (USA) 30:13,17, 
7. Yasemin Canová (Tur.) 30:26,41, 
8. Gelete Burková (Et.) 30:26,66 

Kladivo:

Kvalifikácia (limit 72 m alebo najlepších 12 pretekárok):
1. Anita Wlodarczyková (Poľ.) 76,93 m,
2. Čang Wen-siou (Čína) 73,58,
3. Rosa Rodríguezová (Ven.) 72,41,
4. Joanna Fiodorowová (Poľ.) 71,77,
5. Zalina Marghievová (Mold.) 71,72,
6. Betty Heidlerová (Nem.) 71,17,
...
19. Martina Hrašnová (SR) 67,63 - nepostúpila do finále

Guľa:

Finále
1. Michelle Carterová (USA) 20,63,
2. Valerie Adamsová (N. Zél.) 20,42,
3. Anita Mártonová (Maď.) 19,87,
4. Kung Li-ťiao (Čína) 19,39,
5. Raven Saundersová (USA) 19,35,
6. Christina Schwanitzová (Nem.) 19,03,
7. Cleopatra Borelová (Trin. a Tob.) 18,37,
8. Aľona Dubická (Bielor.) 18,23.

TRAMPOLÍNY

ŽENY

skoky na trampolíne:

1. Rosannagh MacLennanová (Kan.) 56,465 bodu
2. Bryony Pageová (V. Brit.) 56,040
3. Tan Li 55,885
4. Wen-na Che (obe Čína) 55,570
5. Tatiana Petreňová (Biel.) 54,650
6. Katherine Driscollová (V. Brit.) 53,645
7. Ľuba Golovinová (Gruz.) 51,010
8. Anna Gorčenoková (Biel.) 5,700

LUKOSTREĽBA

MUŽI

Finále:
Ku Bon-čchan (Kór. rep.) - Jean-Charles Valladont (Fr.) 7:3

O 3. miesto:
Brady Ellison (USA) - Sjef van den Berg (Hol.) 6:2 

Semifinále:
Jean-Charles Valladont (Fr.) - Sjef van den Berg (Hol.) 7:3 
Ku Bon-čchan (Kór. rep.) - Brady Ellison (USA) 6:5 

Štvrťfinále:
Sjef van den Berg (Hol.) - Lee Seung-jun (Kór. rep.) 6:4 
Jean-Charles Valladont (Fr.) - Mauro Nespoli (Tal.) 6:5 
Ku Bon-čchan (Kór. rep.) - Taylor Worth (Aus.) 6:5 
Brady Ellison (USA) - Takaharu Furukawa (Jap.) 6:2 

Konečné poradie:

1. Ku Bon-čchan (Kór. rep.)
2. Jean-Charles Valladont (Fr.)
3. Brady Ellison (USA)
4. Sjef van den Berg (Hol.)
5. Taylor Worth (Aus.)
6. Mauro Nespoli (Tal.)
7. Lee Seung-jun (Kór. rep.)
8. Takaharu Furukawa (Jap.)

...

33. Boris Baláž (SR)

STREĽBA

ŽENY

Skeet - konečné poradie:

1. Diana Bacosiová 72 b. (v kvalifikácii) - semifinále 15, finále 15
2. Chiara Cainerová (obe Tal.) 70 - semifinále 16, finále 14
3. Kimberly Rhodová (USA) 72 - semifinále 14+4, o 3. miesto 15+7
4. Wej Meng (Čína) 73 /rekord OH/ - semifinále 14+4, o 3. miesto 15+6
5. Morgan Craftová (USA) 69 /k.o. rozstrel 2/ - semifinále 14+3
6. Amber Hillová (V. Brit.) 70 - semifinále 13
7. Albina Šakirovová (Rus.) 69 /k.o. rozstrel 1/
8. Melisa Gilová (Arg.) 69 /k.o. rozstrel 1/

...

16. Danka Barteková (SR) 64

Skeet - poradie po kvalifikácii:
1. Wej Meng (Čína) 73 bodov,
2. Kimberly Rhodová (USA) 72,
3. Diana Bacosiová 72,
4. Chiara Cainerová (obe Tal.) 70,
5. Amber Hillová (V. Brit.) 70,
...
16. DANKA BARTEKOVÁ (SR) 64 

MUŽI

Ľubovoľná malokalibrovka 60:
1. Henri Junghänel (Nem.) 209,5 b. - fin. olymp. rekord (v kvalifikácii 624,8),
2. Kim Čong-hjun (Kór. rep.) 208,2 (628,1),
3. Kirill Grigorjan 187,3 (628,9),
4. Sergej Kamenskij (obaja Rus.) 165,8 (629,0 - rekord OH),
5. Vitalij Bubnovič (Biel.) 144,2 (626,2),
6. Marco De Nicolo 123,6 (626,0),
7. Niccolo Campriani (obaja Tal.) 102,8 (625,3),
8. Attapon Uea-Aree (Thaj.) 80,8 (625,3)

VOLEJBAL

ŽENY

A-skupina: 
Argentína - Kamerun 3:2 (-19, 19, -26, 21, 13)
Rusko - Japonsko 3:0 (14, 28, 18)
Brazília - Kórejská republika 3:0 (17, 13, 25)

Tabuľka A-skupiny:
1. Brazília 4 4 0 12:0 12 - istý postup do štvrťfinále
2. Rusko 4 4 0 12:1 12 - istý postup do štvrťfinále
3. Kór. rep. 4 2 2 7:7 6 - istý postup do štvrťfinále
4. Japonsko 4 1 3 4:9 3
-------------------------------------------------------------------------------
5. Argentína 4 1 3 3:11 2
6. Kamerun 4 0 4 2:12 1

B-skupina: 
Čína - Srbsko 0:3 (-19, -19, -22) 
USA - Taliansko 3:1 (22, 22, -23, 20) 
Holandsko - Portoriko 3:0 (14, 22, 16) 

Tabuľka B-skupiny: 
1. USA 4 4 0 12:4 11 - istý postup do štvrťfinále 
2. Srbsko 4 3 1 10:3 9 - istý postup do štvrťfinále 
3. Holandsko 4 3 1 11:5 9 - istý postup do štvrťfinále 
4. Čína 4 2 2 8:6 7 - istý postup do štvrťfinále 
------------------------------------------------------------------------------- 
5. Taliansko 4 0 4 1:12 0 
6. Portoriko 4 0 4 0:12 0 

HÁDZANÁ

ŽENY

A-skupina:
Angola - Brazília 24:28 (13:13)
Rumunsko - Španielsko 24:21 (13:11)
Čierna Hora - Nórsko 19:28 (11:16) 

Tabuľka A-skupiny: 
1. Brazília 4 3 0 1 109:94 6
2. Nórsko 4 3 0 1 113:94 6 
3. Španielsko 4 2 0 2 99:94 4 
4. Angola 4 2 0 2 94:102 4 
5. Rumunsko 4 2 0 2 81:91 4 
6. Čierna Hora 4 0 0 4 84:105 0 

B-skupina: 
Švédsko - Holandsko 29:29 (16:13)
Rusko - Argentína 35:29 (20:18)
Kórejská republika - Francúzsko 17:21 (11:11)

Tabuľka B-skupiny:
1. Rusko 4 4 0 0 127:113 8
2. Francúzsko 4 3 0 1 91:68 6
3. Švédsko 4 2 1 1 125:114 5
4. Holandsko 4 1 2 1 101:97 4
5. Kór. rep. 4 0 1 3 102:114 1
6. Argentína 4 0 0 4 79:119 0

VESLOVANIE

MUŽI

Dvojskif ľahkých váh:
1. Francúzsko (Pierre Houin, Jeremie Azou) 6:30,70 min.,
2. Írsko (Gary O'Donovan, Paul O'Donovan) +0,53 s.,
3. Nórsko (Kristoffer Brun, Are Strandli) +0,69,
4. JAR +2,59,
5. USA +4,37,
6. Poľsko +11,30

Štvorka bez kormidelníka:
1. Veľká Británia (Alex Gregory, Mohamed Sbihi, George Nash, Constantine Louloudis) 5:58,61 min.,
2. Austrália (William Lockwood, Joshua Dunkely-Smith, Joshua Booth, Alexander Hill) +1,83 s.,
3. Taliansko (Domenico Montrone, Matteo Castaldo, Matteo Lodo, Giuseppe Vicino) +5,24,
4. JAR + 7,19,
5. Holandsko +9,77,
6. Kanada +17,32

ŽENY

Dvojskif ľahkých váh:
1. Holandsko (Ilse Paulisová, Maaike Headová) 7:04,73 min.,
2. Kanada (Lindsay Jennerichová, Patricia Obeeová) +1,15 s.,
3. Čína (Chuang Wen-i, Pchan Fej-chung) +1,76,
4. Nový Zéland +5,88,
5. JAR +6,53,
6. Írsko +8,36

Dvojka bez kormidelníka:
1. Veľká Británia (Helen Gloverová, Heather Stanningová) 7:18,29 min.,
2. Nový Zéland (Genevieve Behrentová, Rebecca Scownová) +7,41,
3. Dánsko (Hedvig Rasmussenová, Anne Andersenová) +8,59,
4. USA +12,65,
5. JAR +16,38,
6. Španielsko +23,10

CYKLISTIKA

ŽENY

Tímový šprint

1. Čína (Ťin-ťie Kung, Tchien-š' Čung) 32,107 s
2. Rusko (Daria Šmelevová, Anastasia Vojnovová) 32,401
3. Nemecko (Miriam Weltová, Kristina Vogelová) 32,636
4. Austrália (Anna Mearesová, Stephanie Mortonová) 32,658
5. Holandsko
6. Francúzsko
7. Španielsko
8. Kanada - všetci na 5.- 8. mieste eliminovaní v 1. kole 

MUŽI

Stíhacie preteky družstiev

Finále

Veľká Británia (Edward Clancy, Steven Burke, Owain Doull, Bradley Wiggins) 3:50,265 s /svetový rekord/ - Austrália (Alexander Edmondson, Jack Bobridge, Michael Hepburn, Sam Welsford) 3:51,008

O 3. miesto
Dánsko 3:53,789 - Nový Zéland 3:56,753

O 5. miesto
Nemecko 3:59,485 - Taliansko 4:02,360

O 7. miesto
Švajčiarsko 4:01,786 - Čína 4:03,687 

Konečné poradie

1. Veľká Británia
2. Austrália
3. Dánsko
4. Nový Zéland
5. Nemecko
6. Taliansko
7. Švajčiarsko
8. Čína

VODNÉ PÓLO

MUŽI

A-skupina:
Maďarsko - Japonsko 17:7 (5:1, 6:2, 2:2, 4:2)
Grécko - Brazília 9:4 (3:1, 1:1, 3:2, 2:0)
Srbsko - Austrália 10:8 (2:2, 2:3, 2:1, 4:2)

Tabuľka A-skupiny:
1. Grécko 4 2 2 0 34:28 6
2. Brazília 4 3 0 1 34:29 6
3. Maďarsko 4 1 3 0 47:37 5
4. Srbsko 4 1 2 1 37:36 4
5. Austrália 4 1 1 2 32:33 3
6. Japonsko 4 0 0 4 28:49 0

B-skupina:
Chorvátsko - Taliansko 10:7 (1:1, 4:3, 3:2, 2:1)
USA - Čierna Hora 5:8 (1:2, 0:0, 2:2, 2:4)
Španielsko - Francúzsko 10:4 (3:1, 3:0, 1:1, 3:2)

Tabuľka B-skupiny:
1. Španielsko 4 3 0 1 37:26 6
2. Taliansko 4 3 0 1 33:31 6
3. Chorvátsko 4 3 0 1 29:28 6
4. Čierna Hora 4 2 0 2 27:23 4
5. USA 4 1 0 3 25:28 2
6. Francúzsko 4 0 0 4 19:34 0

PLÁVANIE 

MUŽI

1500 m v. sp. - rozplavby:

1. Gregorio Paltrinieri (Tal.) 14:44,51
2. Connor Jaeger 14:45,74
3. Jordan Wilimovsky (obaja USA) 14:48,23

...

34. RICHARD NAGY (SR) 15:26,48

Finálové disciplíny

100 m motýlik:
1. Joseph Schooling (Sing.) 50,39 - rekord OH,
2. Michael Phels (USA), Chad le Clos (JAR) a László Cseh (Maď.) všetci po 51,14,
5. Li Ču-chao (Čína) 51,26,
6. Mehdy Metella (Fr.) 51,58,
7. Tom Shields (USA) 51,73,
8. Aleksandr Sadovnikov (Rus.) 51,84

50 m v. sp.:
1. Anthony Ervin (USA) 21,40,
2. Florent Manaudou (Fr.) 21,41,
3. Nathan Adrian (USA) 21,49,
4. Ben Proud (V. Brit.) 21,68,
5. Andrij Hovorov (Ukr.) 21,74,
6. Bruno Fratus (Braz.) a Bradley Edward Tandy (JAR) obaja po 21,79,
8. Simonas Bilis (Lit.) 22,08

ŽENY

200 m znak:
1. Madeline Diradová (USA) 2:05,99,
2. Katinka Hosszúová (Maď.) 2:06,05,
3. Hilary Caldwellová (Kan.) 2:07,54,
4. Daria Ustinovová (Rus.) 2:07,89,
5. Belinda Hockingová (Aus.) 2:08,02,
6. Kirsty Coventryová (Zimb.) 2:08,80,
7. Liou Ja-sin (Čína) 2:09,03,
8. Eygló Gústafsdóttirová (Isl.) 2:09,44

800 m v. sp.:
1. Katie Ledecká (USA) 8:04,79 - svetový rekord,
2. Jazz Carlinová (V. Brit.) 8:16,17,
3. Boglárka Kapásová (Maď.) 8:16,37,
4. Mireia Belmonteová Garcíová (Šp.) 8:18,55,
5. Jessica Ashwoodová (Aus.) 8:20,32,
6. Leah Smithová (USA) 8:20,95,
7. Lotte Friisová (Dán.) 8:24,50,
8. Sarah Kohlerová (Nem.) 8:27,75

POZEMNÝ HOKEJ

MUŽI

A-skupina: 
Veľká Británia - Španielsko 1:1 (1:1)
Belgicko - Nový Zéland 1:3 (0:0)
Austrália - Brazília 9:0 (6:0)

Tabuľka A-skupiny:
1. Belgicko 5 4 0 1 21:5 12
2. Španielsko 5 3 1 1 13:6 10
3. Austrália 5 3 0 2 13:4 9
4. Nový Zéland 5 2 1 2 17:8 7
5. V. Británia 5 1 2 2 14:10 5
6. Brazília 5 0 0 5 1:46 0

B-skupina:
India - Kanada 2:2 (0:0)
Nemecko - Holandsko 2:1 (1:0)
Írsko - Argentína 2:3 (1:2)

Tabuľka B-skupiny:
1. Nemecko 5 4 1 0 17:10 13
2. Holandsko 5 3 1 1 18:6 10
3. Argentína 5 2 2 1 14:12 8
4. India 5 2 1 2 9:9 7
5. Írsko 5 1 0 4 10:16 3
6. Kanada 5 0 1 4 7:22 1


ŽENY

A-skupina:
Kórejská republika - Čína 0:0
Nový Zéland - Holandsko 1:1 (0:1)

Tabuľka A-skupiny:
1. Holandsko 4 3 1 0 11:1 10
2. Nový Zéland 4 2 1 1 8:5 7
3. Nemecko 4 2 1 1 6:4 7
4. Čína 4 1 2 1 3:2 5
5. Španielsko 4 1 0 3 3:10 3 
6. Kórejská republika 4 0 1 3 1:10 1 

BOX

MUŽI

Do 49 kg - semifinále (zdolaní získali bronz): 
Joahnys Argilagos (Kuba) - Yurberjen Martínez (Kol.) 1:2 
Hasanboj Dusmatov (Uzb.) - Nico Hernández (USA) 3:0 

Do 91 kg - štvrťfinále:

Jorge Álvarez Lázaro (Kuba) - Carlos Zenon Balderas (USA) 3:0 
Robson Conceicao (Braz.) - Huršid Tojibajev (Uzb.) 3:0
Otgondalai Dorjnyambuu (Mong.) - Reda Benbaziz (Alž.) 3:0 
Sofiane Oumiha (Fr.) - Albert Selimov (Azer.) 3:0

BASKETBAL

ŽENY

B-skupina:  
Kanada - USA 51:81 (16:18, 6:18, 14:24, 15:21)
Srbsko - Čína 80:72 (24:14, 16:20, 26:9, 14:29)
Španielsko - Senegal 97:43 (46:19)

Tabuľka B-skupiny:

1. USA 4 4 0 415:254 8
2. Španielsko 4 3 1 314:273 7
3. Kanada 4 3 1 280:274 7
4. Srbsko 4 1 3 290:318 5
5. Čína 4 1 3 309:323 5
6. Senegal 4 0 4 221:387 4

MUŽI

A-skupina: 
Čína - Austrália 68:93 (14:17, 20:27, 16:21, 18:28)
USA - Srbsko 94:91 (27:15, 23:26, 22:21, 22:29)
Francúzsko - Venezuela 96:56 (23:18, 19:12, 24:17, 30:9)

Tabuľka A-skupiny:
1. USA 4 4 0 424:310 8
2. Austrália 4 3 1 363:312 7
3. Francúzsko 4 3 1 326:278 7
4. Srbsko 4 1 3 332:327 5
5. Venezuela 4 1 3 259:363 5
6. Čína 4 0 4 258:372 4

TENIS

ŽENY

Dvojhra - semifinále:
Monica Puigová (Portor.) - Petra Kvitová (11-ČR) 6:4, 1:6, 6:3
Angelique Kerberová (2-Nem.) - Madison Keysová (7-USA) 6:3, 7:5

Štvorhra - semifinále:

Jekaterina Makarovová, Jelena Vesninová (7-Rus.) - Barbora Strýcová, Lucie Šafářová (ČR) 7:6 (7), 6:4Timea Bacsinszká, Martina Hingisová (5-Švajč.) - Andrea Hlaváčková, Lucie Hradecká (6-ČR) 5:7, 7:6 (3), 6:2

MUŽI

Dvojhra - štvrťfinále:

Andy Murray (V. Brit.-2) - Steve Johnson (USA-12) 6:0, 4:6, 7:6 (2)
Rafael Nadal (Šp.-3) - Thomaz Bellucci (Braz.) 2:6, 6:4, 6:2
Kei Nišikori (Jap.-4) - Gael Monfils (Fr.-6) 7:6 (4), 4:6, 7:6 (6)
Juan Martín Del Potro (Arg.) - Roberto Bautista-Agut (Šp.-10) 7:5, 7:6 (4)

Miešaná štvorhra - štvrťfinále:

Sania Mirzová, Rohan Bopanná (4-India) - Heather Watsonová, Andy Murray (V.Brit.) 6:4, 6:4,
Venus Williamsová, Rajeev Ram (USA) - Roberta Vinciová, Fabio Fognini (Tal.) 6:3, 7:5,
Bethanie Matteková-Sandsová, Jack Sock (USA) - Teliana Pereirová, Marcelo Melo (Braz.) 6:4, 6:4
Lucie Hradecká, Radek Štěpánek (ČR) - Irina-Camelia Begová, Horia Tecau (Rum.) 6:4, 7:5

Semifinálové dvojice

Bethanie Matteková-Sandsová, Jack Sock (USA) - Lucie Hradecká, Radek Štěpánek (ČR)
Sania Mirzová, Rohan Bopanna (India-4) - Venus Williamsová, Rajeev Ram (USA)

FUTBAL

ŽENY

BRASÍLIA
USA - Švédsko 1:1 po predĺžení (1:1, 0:0), 3:4 na strely zo značky pokutového kopu - Švédsko postúpilo do semifinále

SALVADOR 
Čína - Nemecko 0:1 (0:0) 


SAO PAULO
Kanada - Francúzsko 1:0 (0:0)

BELO HORIZONTE
Brazília - Austrália 0:0 po predĺžení, 7:6 na strely zo značky 11 m

Semifinále - utorok 16. augusta:
Brazília - Švédsko (18.00, Rio de Janeiro - Maracana)
Kanada - Nemecko (21.00, Belo Horizonte)

JAZDECTVO 

ŽENY

Drezúra - družstvá:

1. Nemecko (Sonke Rothenbergerová, Dorothee Schneiderová, Kristina Bröringová-Spreheová, Isabell Werthová) 81,396 b.
2. Veľká Británia (Spencer Wilton, Fiona Bigwoodová, Carl Hester, Charlotte Dujardinová) 78,595
3. Spojené štáty americké (Allison Brocková, Kasey Perryová-Glassová, Steffen Peters, Laura Gravesová) 76,667
4. Holandsko 75,517
5. Švédsko 74,845
6. Dánsko 74,311

VZPIERANIE 

ŽENY 

Do 75 kg

1. Rim Jong-sim (KĽDR) 274 (121+153)
2. Daria Naumavová (Biel.) 258 (116+142)
3. Lidia Valentínová (Šp.) 257 (116+141)
4. Ubaldina Valoyesová (Kol.) 247 (111+136)
5. Iryna Dechová (Ukr.) 247 (114+133)
6. Jenny Arthurová (USA) 242 (107+135)
7. María Fernanda Valdésová (Čile) 237 (102+135)
8. Gaëlle Nayová-Ketchanková (Fr.) 237 (102+135)

DŽUDO

MUŽI

Do 60 kg: 1. Beslan Mudranov (Rus.), 2. Jeldos Smetov (Kaz.), 3. Naohisa Takató (Jap.) a Dijarbek Urazbajev (Uzb.), 5. Orchan Safarov (Azer.) a Amiran Papinašvili (Gruz.), 7. Kim Won-čin (Kór. rep.) a Felipe Kitadai (Braz.)

Do 66 kg: 1. Fabio Basile (Tal.), 2. An Pa-ul (Kór. rep.), 3. Rišod Sobirov (Uzb.) a Masaši Ebinuma (Jap.), 5. Adrian Gomboc (Slovin.) a Antoine Bouchard (Kan.), 7. Wander Mateo (Dom. rep.) a Davádordžín Tömörchüleg (Mong.)

Do 73 kg: 1. Šóhei Óno (Jap.), 2. Rustam Orudžov (Azer.), 3. Dirk van Tichelt (Belg.) a Laša Šavdatuašvili (Gruz.), 5. Miklós Ungvári (Maď.) a Sagi Muki (Izr.), 7. Denis Jartcov (Rus.) a Nicholas Delpopolo (USA)

Do 81 kg: 1. Chasan Chalmurzajev (Rus.), 2. Travis Stevens (USA), 3. Sergiu Toma (SAE) a Takanori Nagase (Jap.), 5. Matteo Marconcini (Tal.) a Avtandil Črikišvili, 7. Ivajlo Ivanov (Bul.) a Antoine Valois-Fortier (Kan.) 

Do 90 kg: 1. Mašú Beiká (Jap.), 2. Varlam Liparteliani (Gruz.), 3. Kwak Tong-han (Kór. rep.) a Čcheng Sün-čao (Čína), 5. Marcus Nyman (Švéd.) a Lchagvasürengín Otgonbátar (Mong.), 7. Alexandre Iddir (Fr.) a Mammadali Mehdijev (Azer.)

Do 100 kg: 1. Lukáš Krpálek (ČR), 2. Elmar Gasimov (Azer.), 3. Cyrille Maret (Fr.) a Rjúnosuke Haga (Jap.), 5. Karl-Richard Frey (Nem.) a Artem Blošenko (Ukr.), 7. Ramadán Dervíš(Egypt) a Beka Gviniašvili (Gruz.)

Nad 100 kg: 1. Teddy Riner (Fr.), 2. Hisajoši Harasawa (Jap.), 3. Ori Sason (Izr.) a Rafael Silva (Braz.), 5. Alex García (Kuba) a Abdulla Tangriev (Uzb.), 7. Jurij Krakoveckij (Kirg.) a Roy Meyer (Hol.)

ŽENY

Do 48 kg: 1. Paula Paretová (Arg.), 2. Čong Po-kjong (Kór. rep.), 3. Ami Kondóová (Jap.) a Otgonceceg Galbadrachová (Kaz.), 5. Uranceceg Mönchbatová (Mong.) a Dayaris Mestreová (Kuba), 7. Sarah Menezesová (Braz.) a Éva Csernoviczká (Maď.) 

Do 52 kg: 1. Majlinda Kelmendiová (Kos.), 2. Odette Giuffridová (Tal.), 3. Misato Nakamurová (Jap.) a Natalia Kuzjutinová (Rus.), 5. Érika Mirandová (Braz.) a Ma Jing-nan (Čína), 7. Marie Christianne Legentilová (Maurícius) a Andreea Chitová (Rum.) 

Do 57 kg: 1. Rafaela Silvová (Braz.), 2. Sumijá Dordžsürenová (Mong.), 3. Telma Monteirová (Portug.) a Kaori Macumotová (Jap.), 5. Corina Caprioriová (Rum.) a Lien Čen-ling (Taiw.), 7. Automne Paviová (Fr.) a Hedvig Karakasová (Maď.)

Do 63 kg: 1. Tina Trstenjaková (Slovin.), 2. Clarisse Agbegnenouová (Fr.), 3. Jarden Gerbiová (Izr.) a Anicka van Emdenová (Hol.), 5. Miku Taširová, Mariana Silvová (Braz.), 7. Jang Ťün-sia (Čína) a Maricet Espinosová (Kuba) 

Do 70 kg: 1. Haruka Tačimotová (Jap.), 2. Yuri Alvearová (Kol.), 3. Sally Conwayová (V. Brit.) a Laura Vargasová Kochová (Nem.), 5. Bernadette Grafová (Rak.) a María Bernabéuová (Šp.), 7. Kelita Zupancicová (Kan.) a Linda Bolderová (Izr.)

Do 78 kg: 1. Kayla Harrisonová (USA), 2. Audrey Tcheuméová (Fr.), 3. Mayra Aguiarová (Braz.) a Anamari Velenšeková (Slovin.), 5. Yalennis Castillová (Kuba) a Luise Malzahnová (Nem.), 7. Abigél Joóvá (Maď.) a Natalie Powellová (V. Brit.)

Nad 78 kg: 1. Emilie Andéolová (Fr.), 2. Idalis Ortízová (Kuba), 3. Kanae Jamabeová (Jap.) a Jü Sung (Čína), 5. Kim Min-čong (Kór. rep.) a Kayra Sayitová (Tur.), 7. Nihel Cheikhová Rouhouová (Tun.) a Tessie Savelkoulsová (Hol.

ŠERM

MUŽI

Fleuret

Finále: Rusko - Francúzsko 45:41
O 3. miesto: USA - Taliansko 45:31
O 5. miesto: Čína - Veľká Británia 45:38
O 7. miesto: Egypt - Brazília 45:39

Semifinále: Francúzsko - Taliansko 45:30,
                   Rusko - USA 45:41

Štvrťfinále: Taliansko - Brazília 45:27,
                   Francúzsko - Čína 45:42,
                   Rusko - Veľká Británia 45:43,
                   USA - Egypt 45:37

Konečné poradie:
1. Rusko (Artur Achmačuzin, Alexej Čeremisov, Timur Safin, Dmitrij Žerebčenko),
2. Francúzsko (Jérémy Cadot, Erwan le Pechoux, Enzo Lefort, Jean-Paul Tony Helissey),
3. USA (Miles Chamley-Watson, Race Imboden, Alexander Massialis, Gerek Meinhardt),
4. Taliansko,
5. Čína,
6. Veľká Británia,
7. Egypt,
8. Brazília

 

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako na refinancovanie hypotéky
  2. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok
  3. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  4. Pravda o privátnych značkách. Firmy ich vyrábajú podľa zadania
  5. Splnený sen
  6. Drobné nepozornosti v domácnosti môžu stáť aj tisíce eur
  7. Majte všetky svoje účty za energie pod kontrolou
  8. Za 30 rokov sa cena fotovoltických panelov znížila 100-násobne
  9. Neobjavené emiráty Fujairah a Ajman
  10. Zaparkujte tak, aby ste s vaším vozidlom odišli vy, a nie iný
  1. Top Ten najviac prehliadaných vozidiel na trhu
  2. Vysoká hra o súdne trovy
  3. Pozvánka na verejnú diskusiu o obnove Pisztoryho paláca
  4. 60 rokov európskej integrácie: úspechy a výzvy
  5. Návšteva zo Southwestern University of Finance and Economics
  6. Medzinárodná letná škola EDGE 2017
  7. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  8. Ako na refinancovanie hypotéky
  9. Pravda o privátnych značkách. Firmy ich vyrábajú podľa zadania
  10. Splnený sen
  1. Drobné nepozornosti v domácnosti môžu stáť aj tisíce eur 11 280
  2. Pravda o privátnych značkách. Firmy ich vyrábajú podľa zadania 7 616
  3. Neobjavené emiráty Fujairah a Ajman 5 282
  4. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok 3 335
  5. Za 30 rokov sa cena fotovoltických panelov znížila 100-násobne 2 599
  6. Títo Slováci sa rozhodli zveľadiť svoje okolie 2 457
  7. 3 slovenské projekty, ktoré sa nestratia ani vo svete 2 264
  8. Zaparkujte tak, aby ste s vaším vozidlom odišli vy, a nie iný 1 748
  9. Splnený sen 1 628
  10. Koniec štátnym príspevkom pre mladých 1 526

Téma: OH Rio 2016: Prehľad výsledkov


Hlavné správy zo Sme.sk

KOMENTÁRE

Kotlebova dymová clona zakrýva väčší útok

Kým sa sústredíme na kreslo Mariana Kotlebu a okrajovo Milana Uhríka v Nitre, ĽSNS sa chystá zabrať stovky miest naprieč všetkými župami.

DOMOV

Smer vyzýva Lipšica, aby Žitňanskú požiadal o mimoriadne dovolanie

Lipšic dostal podmienečný trest tri roky.

KOŠICE KORZÁR

Vo väzbe pre podvody skončili podnikatelia aj bývalí športovci

Medzi obvinenými sú aj známe mená.

Neprehliadnite tiež

Trasa Tour 2018 je známa, jazdcov čaká aj 65-kilometrová etapa

Našou filozofiou je zísť z vychodených cestičiek, vraví šéf pretekov.

Slovákom účasť v nej tesne ušla. Barážové dvojice v boji o MS sú známe

Šlágrom bude dvojzápas medzi Švédskom a Talianskom.