Rio 2016: Kompletné výsledky (sobota 13. augusta)

Sobotňajšie výsledky na olympijských hrách v Riu de Janeiro.

Zlatá medaila z olympiády v Riu de Janeiro.(Zdroj: TASR/AP)

TENIS

MUŽI

Semifinále - dvojhra:
Andy Murray (V. Brit.-2) - Kei Nišikori (Jap.-4) 6:1, 6:4
Juan Martín Del Potro (Arg.) - Rafael Nadal (Šp.-3) 5:7, 6:4, 7:6 (5) 

ŽENY

O 3. miesto - dvojhra:
Petra Kvitová (11-ČR) - Madison Keysová (7-USA) 7:5, 2:6, 6:2

Finále - dvojhra:
Monica Puigová (Port.) - Angelique Kerberová (2-Nem.) 6:4, 4:6, 6:1

O 3. miesto - štvorhra:
Lucie Šafářová, Barbora Strýcová (ČR) - Andrea Hlaváčková, Lucie Hradecká (ČR) 7:5, 6:1

MIX

Semifinále:

Rajeev Ram, Venus Williamsová (USA) - Rohan Bopanna, Sania Mirzová (4-Ind.) 2:6, 6:2, 10:3
Jack Sock, Bethanie Mattek-Sandsová (USA) - Lucie Hradecká, Radek Štěpánek (ČR) 6:4, 7:6 (3)

PLÁVANIE

ŽENY

4x100 m polohové preteky - finále:

1. USA 3:53,13 min
2. Austrália + 1,87
3. Dánsko +1,88
4. Čína +2,05
5. Kanada +2,36
6. Rusko +2,53
7. Veľká Británia +3,83
8. Taliansko +6,37

50 m voľný spôsob - finále:
1. Pernille Blumeová (Dán.) 24,07 s
2. Simone Manuelová (USA) +0,02
3. Aljaksandra Gerasimenjová (Biel.) +0,04
4. Francesca Halsallová (V. Brit.) +0,06
5. Cate Campbellová (Aust.) +0,08
6. Ranomi Kromowidjojová (Hol.) +0,12
7. Bronte Campbellová (Aust.) +0,35
8. Etiene Medeirosová (Br.) +0,62

MUŽI

1500 m v.sp. - finále: 
1. Gregorio Paltrinieri (Tal.) 14:34,57 min
2. Connor Jaeger (USA) +4,91
3. Gabriele Detti (Tal.) +6,29
4. Jordan Wilimovsky (USA) +10,46
5. Mack Horton (Aust.) +14,97
6. Ryan Cochrane (Kan.) +15,04
7. Damien Joly (Fr.) +18,16
8. Henrik Christiansen (Nór.) +28,09

muži - 4x100 m pol. pr.: 
1. USA 3:27,95
2. Veľká Británia +1,29
3. Austrália +1,98
4. Rusko +3,35
5. Japonsko +4,02
6. Brazília +4,89
7. Nemecko +5,55
8. Čína diskval.

STOLNÝ TENIS

ŽENY

Turnaj družstiev

Čína - KĽDR 3:0
Singapur - Kórejská republika 3:2
Japonsko - Rakúsko 3:0
Nemecko - Hongkong 3:1

POZEMNÝ HOKEJ

ŽENY

A-skupina: 
Holandsko - Nemecko 2:0 (1:0)
Kórejská republika - Španielsko 2:3 (1:0)
Čína - Nový Zéland 0:3 (0:1)

Tabuľka A-skupiny:
1. Holandsko 5 4 1 0 13:1 13
2. Nový Zéland 5 3 1 1 11:5 10
3. Nemecko 5 2 1 2 6:6 7
4. Španielsko 5 2 0 3 6:12 6 
5. Čína 5 1 2 2 3:5 5
6. Kórejská republika 5 0 1 4 3:13 1 

B-skupina: 
Argentína - India 5:0 (5:0)
Veľká Británia - USA 2:1 (0:0)
Austrália - Japonsko 2:0 (1:0)

VOLEJBAL

MUŽI

A-skupina:
USA - Francúzsko 3:1 (22, 22, -14, 22)
Kanada - Mexiko 3:0 (20, 13, 22)
Brazília - Taliansko 1:3 (23, -23, -22, -15)

Tabuľka A-skupiny:
1. Taliansko 4 4 0 12:2 12 - istý postup do štvrťfinále
2. Francúzsko 4 2 2 7:6 6
3. Kanada 4 2 2 7:6 6
4. Brazília 4 2 2 8:8 6
--------------------------------------------------------------------
5. USA 4 2 2 7:8 6
6. Mexiko 4 0 4 1:12 0

B-skupina: 
Irán - Egypt 3:0 (26, 22, 16) 
Argentína - Kuba 3:0 (16, 14, 16) 
Poľsko - Rusko 2:3 (-18, 16, -18, 22, -13) 

Tabuľka B-skupiny: 
1. Poľsko 4 3 1 11:5 9 - istý postup do štvrťfinále 
2. Argentína 4 3 1 9:4 9 - istý postup do štvrťfinále 
3. Rusko 4 3 1 10:6 8 - istý postup do štvrťfinále 
4. Irán 4 2 2 8:6 7 - istý postup do štvrťfinále 
--------------------------------------------------------------------
5. Egypt 4 1 3 3:9 3 
6. Kuba 4 0 4 1:12 0 

HÁDZANÁ

MUŽI

A-skupina: 
Chorvátsko - Francúzsko 29:28 (14:12)
Dánsko - Katar 26:25 (14:14)
Argentína - Tunisko 23:21 (14:10)

Tabuľka A-skupiny: 
1. Francúzsko 4 3 0 1 119:96 6 
2. Dánsko 4 3 0 1 106:94 6 
3. Chorvátsko 4 3 0 1 106:108 6 
4. Katar 4 1 1 2 100:109 3 
5. Argentína 4 1 0 3 92:104 2 
6. Tunisko 4 0 1 3 92:104 1 

B-skupina: 
Slovinsko - Nemecko 25:28 (12:11) 
Egypt - Brazília 27:27 (15:13) 

Tabuľka B-skupiny: 
1. Nemecko 4 3 0 1 122:116 6 
2. Slovinsko 4 3 0 1 112:106 6 
3. Brazília 4 2 1 1 122:120 5 
4. Egypt 4 1 1 2 104:112 3 
5. Poľsko 3 1 0 2 94:91 2 
6. Švédsko 3 0 0 3 78:87 0 

VODNÉ PÓLO

ŽENY

A-skupina:
Rusko - Taliansko 5:10 (2:3, 1:2, 1:3, 1:2)
Austrália - Brazília 10:3 (1:1, 3:1, 3:0, 3:1)

Tabuľka:
1. Taliansko 3 3 0 0 +12 27:15 6
2. Austrália 3 2 0 1 +16 31:15 4
3. Rusko 3 1 0 2 -8 23:31 2
4. Brazília 3 0 0 3 -20 13:33 0

B-skupina:
Čína - Španielsko 8:12 (2:3, 4:4, 1:2, 1:3)
Maďarsko - USA 6:11 (2:2, 1:5, 1:1, 2:3)

Tabuľka:
1. USA 3 3 0 0 +20 34:14 6
2. Španielsko 3 2 0 1 -2 27:29 4
3. Maďarsko 3 1 0 2 -4 29:33 2
4. Čína 3 0 0 3 -14 23:37 0

ATLETIKA

ŽENY 

100 m - finále:

1. Elaine Thompsonová (Jam.) 10,71 s
2. Tori Bowieová (USA) +0,12
3. Shelly-Ann Fraserová-Pryceová (Jam.) +0,15
4. Marie-Josee Ta Louová (Pobr. Sl.) +0,15
5. Dafne Schippersová (Hol.) +0,19
6. Michelle-Lee Ahyeová (Trin.) +0,21
7. English Gardnerová (USA) +0,23
8. Christania Williamsová (Jamaika) +1,09

Trojskok - kvalifikácia:
1. Caterine Ibarguenová (Kol.) 14,52
2. Paraskevi Papahristouová (Gr.) 14,43
3. Olga Rypakovová (Kaz.) 14,39
4. Kristin Gierischová (Nem.) 14,26
5. Kristiina Mäkeläová (Fín.) 14,24
6. Kimberly Williamsová (Jam.) 14,22
7. Yulimar Rojasová (Ven.) 14,21
8. Hanna Knjasjevová-Minenková (Izr,) 14,20
9. Patricia Mamonová (Portug.) 14,18
10. Anna Jagaciaková (Poľ.) 14,13
11. Susana Costová (Port.) 14,12
12. Keturah Orjiová (USA) 14,08
...
17. Dana VELĎÁKOVÁ (SR) 13,98

Sedemboj:

1. Nafissata Thiamová (Bel.) 6810 b.
2. Jessica Ennis-Hillová (V. Brit.) 6775
3. Brianne Theisen Eatonová (Kan.) 6653
4. Laura Ikauniece-Admidinaová (Lot.) 6617
5. Carolin Schaferová (Nem.) 6540
6. Katarina Johnson-Thompsonová (V. Brit.) 6523
7. Yorgelis Rodriguezová (Kuba) 6481
8. Györgyi Zsivoczky-Farkasová (Maď.) 644

Rozbehy na 400 m - ženy (prvé dve z 8 rozbehov a ďalších 8 s časom do semifinále):
1. Phyllis Francisová (USA) 50,58 s
2. Oluwakemi Adekoyová 50,72
3. Salwa Eid Naserová (Obe Bahr.) 51,06
4. Shaunae Millerová (Bah.) 51,16
5. Libania Grenotová (Tal.) 51,17
6. Allyson Felixová (Jam.) 51,24
...
41. Iveta Putalová (SR) 52,82 s. - nepostúpila do semifinále

MUŽI

Hod diskom - finále: 
1. Christoph Harting (Nem.) 68,37
2. Piotr Malachowski (Poľ.) 67,55
3. Daniel Jasinski (Nem.) 67,05
4. Martin Kupper (Est.) 66,58
5. Gerd Kanter (Est.) 65,10
6. Lukas Weisshaidinger (Rak.) 64,95
7. Zoltán Kövago (Maď.) 64,50
8. Apostolos Parellis (Cyp.) 63,72
9. Philip Milanov (Bel.) 62,22
10. Axel Härstedt (Švéd.) 62,12

10 000 m: 
1. Mo Farah (V. Brit.) 27:05,17 min
2. Paul Kipngetich Tanui (Keňa) +0,47
3. Tamirat Tola (Et.) +1,09
4. Yigrem Demelash (Et.) +1,10
5. Galen Rupp (USA) +3,75
6. Joshua Kiprui Cheptegei (Ugan.) +4,89
7. Bedan Karoki Muchiri (Keňa) +17,76
8. Zersenay Tadese (Erit.) +18,69

Diaľka:
1. Jeff Henderson (USA) 838 cm
2. Luvo Manyonga (JAR) 837
3. Greg Rutherford (V. Brit.) 829
4. Jarrion Lawson (USA) 825
5. Ťia-nan Wang (Čína) 817
6. Emiliano Lasa (Urug.) 810
7. Henry Frayne (Austr.) 806
8. Kafétien Gomis (Fr.) 8,05

VESLOVANIE

MUŽI

Skif:
1. Mahé Drysdale (N. Zél.) 6:41,34 min,
2. Damir Martin (Chor.) 6:41,34,
3. Ondřej Synek (ČR) 6:44,10,
4. Hannes Obreno (Belg.) 6:47,42,
5. Stanislav Ščarbačenia (Biel.) 6:48,78,
6. Ángel Fournier Rodriguez (Kuba) 6:55,90

Dvojskif:
1. Martin Sinkovič, Valent Sinkovič (Chor.) 6:50,28,
2. Mindaugas Griškonis, Saulius Ritter (Lit.) 6:51,39,
3. Kjetil Borch, Olaf Tufte (Nór.) 6:53,25,
4. Francesco Fossi, Romano Battisti (Tal.) 6:57,10,
5. Jonathan Walton, John Collins (V. Brit.) 7:01,25,
6. Hugo Boucheron, Matthieu Androdias (Fr.) 7:02,06

Párová štvorveslica:
1. Nemecko 6:06,81,
2. Austrália 6:07,96,
3. Estónsko 6:10,65,
4. Poľsko 6:12,09,
5. Veľká Británia 6:13,08,
6. Ukrajina 6:16,30

Dvojveslica bez kormidelníka:
1. Eric Murray, Hamish Bond (N. Zél.) 6:59,71,
2. Lawrence Brittain, Shaun Keeling (JAR) 7:02,51,
3. Giovanni Abagnale, Marco Di Costanzo (Tal.) 7:04,52,
4. Alan Sinclair, Stewart Innes (V. Brit.) 7:07,99,
5. Germain Chardin, Dorian Mortelette (Fr.) 7:09,91,
6. Spencer Turrin, Alexander Lloyd (Aus.) 7:11,60

Štvorveslica bez kormidelníka:
1. Veľká Británia 5:58,61,
2. Austrália 6:00,44,
3. Taliansko 6:03,85,
4. JAR 6:05,80,
5. Holandsko 6:08,38,
6. Kanada 6:15,93

Osemveslica s kormidelníkom:
1. Veľká Británia 5:29,63,
2. Nemecko 5:30,96,
3. Holandsko 5:31,59,
4. USA 5:34,23,
5. Poľsko 5:34,62,
6. Nový Zéland 5:36,64

Dvojskif ľahkých váh:
1. Pierre Houin, Jérémie Azou (Fr.) 6:30,70,
2. Gary O´Donovan, Paul O´Donovan (Ír.) 6:31,23,
3. Kristoffer Brun, Are Strandli (Nór.) 6:31,39,
4. James Thompson, John Smith (JAR) 6:33,29,
5. Josh Konieczny, Andrew Campbell ml. (USA) 6:35,07,
6. Artur Mikolajczewski, Milosz Jankowski (Poľ.) 6:42,00

Štvorveslica bez kormidelníka ľahkých váh:
1. Švajčiarsko 6:20,51,
2. Dánsko 6:21,97,
3. Francúzsko 6:22,85,
4. Taliansko 6:25,52,
5. Nový Zéland 6:28,14,
6. Grécko 6:36,47

ŽENY

Skif:
1. Kimberley Brennanová (Aus.) 7:21,54,
2. Genevra Stonová (USA) 7:22,92,
3. Tuan Ťing-li (Čína) 7:24,13,
4. Emma Twiggová (N. Zél.) 7:24,48,
5. Jeannine Gmelinová (Švaj.) 7:29,69,
6. Magdalena Lobnigová (Rak.) 7:34,86

Dvojskif:
1. Magdalena Fularczyková-Kozlowská, Natalia Madajová (Poľ.) 7:40,10,
2. Victoria Thornleyová, Katherine Graingerová (V. Brit.) 7:41,05,
3. Donata Vištartaite, Milda Valčiukaite (Lit.) 7:43,76,
4. Aikaterini Nikolaidouová, Sofia Asoumanakiová (Gréc.) 7:48,62,
5. Héléne Lefebvreová, Elodie Raverová-Scaramozzinová (Fr.) 7:52,03,
6. Meghan O´Learyová, Ellen Tomeková (USA) 8:06,18

Párová štvorveslica:
1. Nemecko 6:49,39,
2. Holandsko 6:50,33,
3. Poľsko 6:50,86,
4. Ukrajina 6:56,09,
5. USA 6:57,67,
6. Čína 6:59,45

Dvojveslica bez kormidelníka:
1. Helen Gloverová, Heather Stanningová (V. Brit.) 7:18,29,
2. Genevieve Behrentová, Rebecca Scownová (N. Zél.) 7:19,53,
3. Hedvig Rasmussenová, Anne Andersenová (Dán.) 7:20,71,
4. Felice Muellerová, Grace Luczaková (USA) 7:24,77,
5. Lee-Ann Persseová, Kate Christowitzová (JAR) 7:28,50,
6. Anna Boadová-Peirová, Aina Cidová-Centellesová (Šp.) 7:35,22

Osemveslica s kormidelníkom:
1. USA 6:01,49,
2. Veľká Británia 6:03,98,
3. Rumunsko 6:04,10,
4. Nový Zéland 6:05,48,
5. Kanada 6:06,04,
6. Holandsko 6:08,37

Dvojskif ľahkých váh:
1. Ilse Paulisová, Maaike Headová (Hol.) 7:04,73,
2. Lindsay Jennerichová, Patricia Obeeová (Kan.) 7:05,88,
3. Chuang Wen-ji, Pchan Fej-chung (Čína) 7:06,49,
4. Sophie MacKenzieová, Julia Edwardová (N. Zél.) 7:10,61,
5. Kirsten McCannová, Ursula Groblerová (JAR) 7:11,26,
6. Claire Lambeová, Sinead Lynchová (Ír.) 7:13,09

STREĽBA

MUŽI

Rýchlopalné pištole:
1. Christian Reitz (Nem.) 34 b.
2. Jean Quiquampoix (Fr.) 30
3. Li Jüe-chung (Čína) 27
4. Čang Fu-šeng (Čína) 21
5. Leuris Pupo (Kub.) 18
6. Riccardo Mazzetti (Tal.) 10

Skeet:
1. Gabriele Rossetti (Tal.) 121 /k.o. rozstrel 12/ - semifinále 16, finále 16,
2. Marcus Svensson (Švéd.) 123 - semifinále 16, finále 15,
3. Abdullah Alrashidi (Kuvajt/nezávislý športovec) 123 - semifinále 14+4, o 3. miesto 16,
4. Mikola Milčev (Ukr.) 122 - semifinále 15, o 3. miesto 14,
5. Jesper Hansen (Dán.) 121 /k.o. rozstrel 12/ - semifinále 14+3,
6. Stefan Nilsson (Švéd.) 122 - semifinále 14+3,
7. Eric Delaunay 121 /k.o. rozstrel 11/,
8. Anthony Terras (obaja Fr.) 121 /k.o. rozstrel 3/ 

BASKETBAL

MUŽI

B-skupina: 
Argentína - Brazília 111:107 po dvojnásobnom predĺžení (28:19, 16:33, 23:20, 18:13 - 10:10, 16:12)

Tabuľka B-skupiny:
1. Argentína 4 3 1 368:336 7
2. Litva 3 3 0 252:229 6 - istý postup do štvrťfinále
3. Chorvátsko 3 2 1 234:236 5
4. Brazília 4 1 3 325:338 5
5. Španielsko 3 1 2 231:225 4
6. Nigéria 3 0 3 233:279 3

ŽENY

A-skupina:
Austrália - Bielorusko 74:66 (36:39)
Turecko - Brazília 79:76 pp (20:36)
Japonsko - Francúzsko 79:71 (40:32)

Konečná tabuľka:
1. Austrália 5 5 0 400:345 10
2. Francúzsko 5 3 2 344:343 8
3. Turecko 5 3 2 324:325 8
4. Japonsko 5 3 2 386:378 8
----------------------------------
5. Bielorusko 5 1 4 347:361 6
6. Brazília 5 0 5 335:384 5

FUTBAL

MUŽI

Štvrťfinále:
Portugalsko - Nemecko 0:4 (0:1)
Nigéria - Dánsko 2:0 (1:0)
Kórejská republika - Honduras 0:1 (0:0)
Brazília - Kolumbia 2:0 (1:0)

SKOKY NA TRAMPOLÍNE

MUŽI

Výsledky:
1. Uladžislau Gančarou (Biel.) 61,745 b.,
2. Tung Tung (Čína) 60,535,
3. Kao Lej (Čína) 60,175,
4. Ginga Munetomo (Jap.) 59,535,
5. Dmitrij Ušakov (Rus.) 59,525,
6. Masaki Ito (Jap.) 58,800,
7. Dylan Schmidt (N.Zéland) 57,140,
8. Andrej Judin (Rus.) 6,815

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA

ŽENY

Stíhacie preteky družstiev 4000 m:
1. Veľká Británia (Katie Archibaldová, Laura Trottová, Elinor Barkerová a Joanna Rowsell-Shandová) 4:10,236 min,
2. USA (Sarah Hammerová, Kelly Catlinová, Chloe Dygertová, Jennifer Valentová), 4:12,454,
3. Kanada (Allison Beveridgová, Jasmin Glaesserová, Kirsti Layová, Georgia Simmerlingová) 4:14,627,
4. Nový Zéland (Lauren Ellisová, Racquel Sheathová, Rushlee Buchananová, Jaime Nielsenová) 4:18,459,
5. Austrália (Georgia Bakerová, Annette Edmondsonová, Ashlee Ankudinoffová, Amy Cureová) 4:21,232,
6. Taliansko (Beatrice Bartelloniová, Tatiana Guderzová, Francesca Pattarová, Silvia Valsecchiová) 4:26,368

Keirin:
1. Elis Ligtleeová (Hol.),
2. Rebecca Jamesová (V. Brit.),
3. Anna Mearesová (Aus.),
4. Anastasia Vojnovová (Rus.),
5. Ľubov Basovová (Ukr.),
6. Kristina Vogelová (Nem.),
7. Lee Wai Sze (Hongkong),
8. Lee Hje-jin (Kór. rep.) 

BOX

MUŽI

Do 91 kg - semifinále:
Jevgenij Tiščenko (Rus.) - Rustam Tulaganov (Uzb.) 3:0,
Vasilij Levit (Kaz.) - Erislandy Savon (Kub.) 3:0

Do 69 kg - štvrťfinále: 
Mohammed Rabii (Mar.) - Steven Donnelly (Ír.) 2:1 
Šachram Gijasov (Uzb.) - Roniel Iglesias (Kuba) 3:0
Souleymane Diop Cissokho (Fr.) - Saylom Ardee (Thaj.) 3:0
Danijar Jeleusinov (Kaz.) - Gabriel Maestre (Ven.) 3:0 

ŠERM

ŽENY

Šabľa družstiev:
1. Rusko (Julia Gavrilovová, Sofia Veliká, Jana Jegorianová, Jekaterina Ďačenková),
2. Ukrajina (Alina Komaščuková, Oľga Charlanová, Olena Kravacká, Olena Voroninová),
3. USA (Dagmara Wozniaková, Mariel Zagunisová, Ibtihaj Muhammadová, Monica Aksamitová),
4. Taliansko,
5. Kórejská republika,
6. Poľsko,
7. Mexiko,
8. Francúzsko 

VZPIERANIE

MUŽI

Do 94 kg (trh+nadhod):

1. Sohrab Moradi (Irán) 403 kg (182+221)
2. Vadzim Straľcou (Biel.) 395 (175+220)
3. Aurimas Didžbalis (Lit.) 392 (177+215)
4. Sarat Sumpradit (Thaj.) 390 (177+213)
5. Ragab Abdalla (Egypt) 387 (174+213)
6. Dmitro Čmak (Ukr.) 387 (174+213)
7. Ali Hashemi (Irán) 383 (173+210)
8. Aliaksandr Bersanau (Biel.) 381 (173+208)

Program zápasov MS v hokeji 2017

MS v hokeji 2017

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Základné štandardy práce pre realitné kancelárie
  2. Čím všetkým som si prešla, aby som sa naučila po anglicky
  3. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished!
  4. Volkswagen Arteon je výkladná skriňa technológií
  5. Yeme chce byť výnimočný obchod aj vďaka výnimočným zamestnancom
  6. Lepšie bývať na vidieku, alebo v meste? Hľadali sme výhody
  7. Poznáte pôvod slovenských slov? Otestujte sa
  8. Hyundai H350 je dokonale spoľahlivým partnerom pre biznis
  9. Plavba po Karibiku na luxusnej lodi
  10. Študenti majú na získanie 30 € ešte 20 dní
  1. Čím všetkým som si prešla, aby som sa naučila po anglicky
  2. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished!
  3. Základné štandardy práce pre realitné kancelárie
  4. Takmer polovicu porúch šikmých striech spôsobujú zlé doplnky
  5. Lepšie bývať na vidieku, alebo v meste? Hľadali sme výhody
  6. Yeme chce byť výnimočný obchod aj vďaka výnimočným zamestnancom
  7. Ukončil si 1.stupeň vysokoškolského štúdia a chceš pokračovať?
  8. Poznáte pôvod slovenských slov? Otestujte sa
  9. Volkswagen Arteon je výkladná skriňa technológií
  10. Cambridge Business School, škola novej doby
  1. Poznáte pôvod slovenských slov? Otestujte sa 10 637
  2. Plavba po Karibiku na luxusnej lodi 8 187
  3. Desať obľúbených miest v Chorvátsku 7 576
  4. Domácnosť, ktorá šetrí sama? Aj u nás je to už realitou 7 390
  5. Viete, čo kupujete? Ako rozoznať kvalitný chlieb od nekvalitného 6 467
  6. Lepšie bývať na vidieku, alebo v meste? Hľadali sme výhody 6 403
  7. Študenti majú na získanie 30 € ešte 20 dní 5 377
  8. Hyundai H350 je dokonale spoľahlivým partnerom pre biznis 4 807
  9. Sendvičová drevostavba v kostýme drevenice 2 763
  10. Yeme chce byť výnimočný obchod aj vďaka výnimočným zamestnancom 2 706

Téma: OH Rio 2016: Prehľad výsledkov


Hlavné správy zo Sme.sk

SVET

Minúta po minúte: Výbuch na koncerte v Manchestri neprežilo 22 ľudí

Polícia potvrdila, že vo vstupnej hale sa odpálil samovražedný atentátnik.

KOMENTÁRE

Teror siahol na deti

Útok na štadión plný mladých ľudí jasne naznačuje, že pre teroristov neexistujú hranice.

DOMOV

Politický geograf: Veľa ľudí nevie, koho si proti Kotlebovi vybrať

Kotleba ťaží aj zo slabej informovanosti.

ŠPORT

Cígera odmietli aj Višňovský, Handzuš, Országh a Bača

To, že hráči z NHL neprišli na šampionát, berie ako podraz.

Neprehliadnite tiež

Česi strácajú na najlepších. Za posledných päť rokov sú úspešnejší aj Slováci

Kanaďania po triumfoch v rokoch 2015 a 2016 nezavŕšili zlatý hetrik. Prinášame štyri zaujímavosti zo šampionátu.

Reprezentant Hrnka zatiaľ bez klubu, v hre je aj Nitra

Rodák spod Zobora nad ponukou reprezentovať nerozmýšľal. Na MS vydal zo seba sto percent, hovorí.