Upozorňoval som, že dorazí iný Slovan, vraví tréner Trnavy

Brankár Slovana Ján Mucha zasahuje pri šanci Martina Mikoviča.
Brankár Slovana Ján Mucha zasahuje pri šanci Martina Mikoviča. (Autor: TASR)
Sportnet|26. aug 2016 o 15:52

Šláger Spartaka so Slovanom Bratislava sa skončil bez gólov. Doterajší líder súťaže z Podbrezovej zachraňoval remízu so Zlatými Moravcami až v nadstavenom čase.

TRNAVA. Sobotňajší zápas dvoch odvekých rivalov FC Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava sa skončil v rámci siedmeho kola najvyššej slovenskej futbalovej súťaže Fortuna ligy nerozhodne 0:0.

Takmer osemtisíc divákov v trnavskej City Arene videlo rušný a zaujímavý duel so šancami na oboch stranách. Gólu sa však napokon nedočkali.

V prvom polčase zrazil kapitána Spartaka Mikoviča v pokutovom území brankár hostí Mucha, ale penalta sa nepískala. V následnej dorážke neuspel Halilovič.

V drese domácich mohol skórovať Tambe, no svoju predchádzajúcu chybu odčinil stopér Slovana Saláta, ktorý pri jeho pokuse na čiare zakročil.

V drese Slovana sa v prvej polovici duelu nepresadili Priskin ani Soumah, ktorého veľkú príležitosť vyrazil brankár Spartaka Jakubech na žrď.

V 85. minúte nervózneho stretnutia videl z rúk arbitra Chmuru červenú kartu útočník Trnavy Tambe, na bezgólovom výsledku sa však už nič nezmenilo.

Fotogaléria zo zápasu Trnavy so Slovanom: fotogaléria

28.8.2016

Futbalisti Podbrezovej hrali doma s FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble iba nerozhodne 1:1, ale udržali si líderské postavenie v tabuľke Fortuna ligy.

Podbrezovčania po bezgólovom prvom polčase prehrávali od 88. minúty, keď sa presadil striedajúci legionár ViOn-u zo Stredoafrickej republiky Jesus Konnsimbal. Domáci brankár Martin Kuciak inkasoval v lige po 574 minútach.

Hráči ŽP Šport sa však nevzdali a v závere sa dočkali vyrovnávajúceho presného zásahu. Po zákroku na Viazanka ukázal hlavný arbiter Pavlík na biely bod a Argentínčan v domácom drese Pablo Podio bez problémov prekonal štyridsaťdvaročného veterána medzi žrďami Pavla Kováča.

Zlatým Moravciam patrí po sobote v neúplnej tabuľke desiate miesto.

Brankár Zlatých Moraviec Pavel Kováč chytá vo výskoku loptu do svojich rúk.
Brankár Zlatých Moraviec Pavel Kováč chytá vo výskoku loptu do svojich rúk. (Autor: TASR/AP)

FORTUNA LIGA 2016/2017 - 7. kolo:

Trnava - ŠK Slovan Bratislava 0:0

ŽK: 17. Mikovič, 39. E. Halilovič, 62. Jirka, 84. Godál - 17. Priskin, 21. V. Savičevič, 26. De Kamps, 30. Soumah, 45.+ F. Kubík, ČK: 85. Tambe (Trnava), rozhodovali: Chmura - Brendza, Chládek, 7637 divákov

Trnava: A. Jakubech - A. Kadlec, Greššák, Godál, Horník - I. Schranz (59. Jirka), Éder Araújo, A. Sloboda, Mikovič - E. Halilovič (77. L. Mihálik, 90.+ M. Košťál) - Tambe

Slovan Bratislava: J. Mucha - J. Kotula, Saláta, Sekulič, Ligeon - V. Savičevič (69. G. Scott), De Kamps - Schet, Soumah (89. F. Oršula), F. Kubík (61. De Sa) - Priskin

Hlasy trénerov:

Miroslav Karhan, tréner Trnavy: "Súperovi sme darovali prvý polčas. Pred stretnutím sme si hovorili, že pokiaľ chceme uspieť, musíme prejaviť odhodlanie, agresivitu a bojovnosť, čo v našej hre absentovalo. Našťastie, Slovan neskóroval ani zo stopercentných príležitostí. Podržal nás brankár Adam Jakubech. Po prestávke vybehol iný Spartak. Aj keď to stále nebolo ideálne, predviedli sme lepší pohyb a prácu s loptou. V druhom dejstve sme mali viac z hry. Duelu chýbali góly, lebo šance boli na oboch stranách. Upozorňoval som, že dorazí rozdielny Slovan. Jeho kvalita je zreteľná, nový tréner už stihol niečo zmeniť."

Ivan Vukomanovič, tréner Slovana: "Vedeli sme, že na nás čaká motivovaný súper, ktorý túži po víťazstve nad Slovanom. Chceli sme ukázať činnosti trénované v minulých dňoch. V prvom polčase sme si vypracovali šance, ktoré ak by sme premenili, zápas by sa možno otvoril. U niektorých mojich zverencov panovala nervozita, snažili sme sa to cez prestávku napraviť. Dopustili sme sa chýb v blízkosti pokutového územia a poskytli sme nimi možnosti Trnave. Nie som spokojný ani so žltými kartami za reči s rozhodcom. Gratulujem domácim a želám im všetko dobré do budúcnosti."

Ružomberok - Michalovce 4:0 (1:0)

Góly: 15. E. Daniel, 51. Sapara, 57. Martin Nagy, 81. J. Mareš

ŽK: 38. A. Leško, 63. Vajs (obaja Michalovce), rozhodovali: Prešinský - Hancko, Pozor, 1860 divákov

Ružomberok: Macík - P. Maslo, J. Maslo, D. Kružliak, Kolčák - Chrien (82. Lačný), Martin Nagy - E. Daniel, Sapara (74. Ďubek), Gál-Andrezly - J. Mareš (84. Faško)

Michalovce: P. Macej - Koscelník, Kristi Qose, Sipľak, Podhorin - T. Sedlák - Kunca (77. Kushta), I. Žofčák (62. Turík), A. Leško (61. Vajs), Mensah - Škutka

Norbert Hrnčár, tréner Ružomberka: "V prvom polčase sme v útočnej tretine ihriska ľahko strácali lopty, čím sme dávali hosťom priestor pre ofenzívu. Napokon sme jeden gól dali. V druhom polčase sme to rozbehali, okrem pekných gólov sme mali veľa dobrých šancí. Z víťazstva sa tešíme."

Anton Šoltis, tréner Michaloviec: "V týždni sme mali problémy. Vypadli nám traja hráči z obrannej formácie, jeden nastúpil so sebazaprením, no nejako sme to poskladali. Prvý polčas to nevyzeralo zle, hoci po individuálnej chybe nám Ružomberok dal gól. Mali sme aj šance, ale sme ich nedotiahli ku gólu. Zlomový moment bol druhý zásah domácich, ktorý nás položil a súper už potom ovládol zápas a mal i ďalšie príležitosti. Škoda, že za stavu 0:3 sme z nejakého protiútoku neskórovali, možno by sme stretnutie zdramatizovali. Domáci ale vyhrali zaslúžene a jednoznačne."

Podbrezová - Zlaté Moravce-Vráble 1:1 (0:0)

Góly: 90. Podio (z pok. kopu) - 88. Jesus Konnsimbal

ŽK: 85. P. Vajda, 90.+ Kostelný - 89. Válovčan, 90. Kapor, rozhodovali: Pavlík - Ferenc, Hrmo, 1654 divákov

Podbrezová: M. Kuciak - M. Turňa, Krivák, J. Kostelný, Djordjevič - P. Vajda, Podio - Viazanko, M. Kochan (85. K. Kuzma), Breznaník (72. J. Pančík) - P. Šafranko (59. Opoku Bernadina)

Zlaté Moravce: Pavel Kováč - Obročník, Ranko, Kapor, Pintér - Bariš - Boszorád (81. Karlík), T. Kostadinov, Guilavogui (61. Konnsimbal), Gešnábel (61. Válovčan) - Rejdovian

Peter Gergely, tréner ViOn-u: "My sme tri zápasy nedali gól, preto sme urobili nejaké zmeny v zostave. Jedna bola vynútená, vypadol nám Orávik. V prvom polčase sme hrali zle, bol to náš najhorší výkon v jesennej časti. Mužstvo však stále budujeme, hľadáme optimálne zloženie. Domáci si napriek tomu až také čisté šance nevypracovali. Naša obrana ustála centre do šestnástky. Druhý polčas bol z našej strany oveľa lepší a po prestriedaní sme boli lepším mužstvom. Skúsený tím však musí po góle tri minúty pred koncom dohrať zápas na víťazstvo. Remíza je vzhľadom na výkony v prvom a druhom polčase spravodlivá, no vzhľadom na priebeh duelu som s výsledkom nespokojný."

Marek Fabuľa, tréner Podbrezovej: "Vedeli sme, že nás čaká ťažký zápas s húževnatým súperom. To sa aj potvrdilo. V prvom polčase sme jasne dominovali. Mali sme šance, hlavne Kostelný mohol skórovať, ak by to Kováč nechytil na čiare. Prvé dejstvo bolo z našej strany v poriadku. Na druhý polčas sa na nás súper lepšie pripravil. Mali sme s jeho hrou problémy. Remíza je však v poriadku. Nie sme tím, ktorý bude pravidelne vyhrávať 3:0 či 4:0. Hráči išli na maximum, odviedli poctivú robotu, ale súper dokázal využívať každú chybu. Tímu nemôžem nič vyčítať."

Fortuna liga  2016/2017
27.08.2016 o 19:00
Trnava
0:0
(0:0, 0:0)
90+4 minúta
Ukončený
Slovan Bratislava
Prehľad
ŽK: 16. Mikovič (TRN), 27. Halilovič (TRN), 62. Jirka (TRN), 84. Godál (TRN) – 16. Priskin (SBA), 21. Savičevič (SBA), 26. de Kamps (SBA), 30. Soumah (SBA), 45+1. Kubík (SBA). ČK: 85. També (TRN). Rozhodca: Chmura – Brendza, Chládek. Diváci: 7637.
Prenos
Pekný zvyšok večera z Trnavy.
K spornej penalte:

Tréner Slovana: Je to veľmi ťažké povedať, lebo sme nevideli video. Bolo to rozhodnutie rozhodcu. Ale ešte raz hovorím, nevidel video.

Tréner Trnavy
Ešte som sa s tým nestretol. Mali sme streliť gól. Hráč to mal dvihnúť a dať gól. Ak bola penalta, mal písknuť.
Vukomanovič Ivan, tréner Slovana:
Vedeli sme, že budeme čeliť motivovanému súperovi, chceli sme ukázať niečo extra, čo sme si pripravili v posledných dňoch. Škoda, že sme šance nepremenili. Hráči boli pod veľkým stresom.
Urobili sme však aj chyby, čo môžem povedať po pár dňoch pri tíme. Dúfam, že sa všetko zlepší a uvidíme lepšie výkony. Netešia ma naše zbytočné žlté karty, budeme lepší ako tím, ako aj individuálne. Gratulujem súperovi k tomu zápasu ako aj divákom.

Karhan Miroslav, tréner Spartaka:
Súperovi sme darovali prvý polčas, hovorili sme si, že musíme byť agresívni. Našťastie súper neskóroval, po polčase sme si v kabíne niečo povedali a vybehol iný Spartak. Zlepšilo sa mnoho vecí. Zápasu chýbali góly, nás podržal Jakubech.
Hovoril som, že príde nový Slovan, nový tréner evidentne niečo zmenil.
Zápas to bol nadpriemerný, s množstvom súbojov a šancí. Obaja gólmani si zaslúžia pochvalu. Videli sme až deväť žltých a jednu červenú kartu. O malú chvíľu už sľúbená tlačovka.
Je koniec a body sa budú deliť. O malú chvíľu prinesieme vyjadrenia oboch trénerov na tlačovej konferencii.
90+4
Koniec zápasu.
90+2
changeKošťál prišiel za Mihálika.
90+1
Nadstavovať sa budú minimálne štyri minúty.
90+1
Roh pre Trnavu. Jedna z posledných šancí na zmenu skóre.
89
changeOršula nahradil Soumaha.
87
Schet sa dostal k strele, ale jeho zakončenie bolo z veľkej diaľky a nebolo presné.
86
Spartak iba s desiatimi proti Slovanu v záverečných minútach. Ešte sa bude na čo pozerať.
85
redCardTambe sa dopustil faulu zo zadu bez možnosti hrať loptu a zaslúžene vidí červenú kartu.
84
yellowCardZa faul vidí Godál v drese Trnavy.
83
Na druhej strane chyboval De Kamps a Mikovič musel iba centrovať pred Muchu. Ten si situáciu postrážil a loptu berie do bezpečia.
82
De Sa bol faulovaný. Priamy kop pre Slovan.
81
importantDnešné stretnutie sleduje 7637 divákov.
81
Soumah je ošetrovaný na ploche. Hra nepokračuje.
80
Eder utiekol po pravej strane a čakal s centrom až pokým to neskúsil na Jirku. Loptu berie Mucha a drží čisté konto.
79
Teraz si Trnavčania zavadzali pri zakončení na bránu Slovana. Tambe ani Sloboda nedokázali vystreliť a Slovan ide dopredu.
78
Nový hráč bol ihneď faulovaný, Trnava bude kopať priamy kop zo stredu ihriska.
77
changeHaliloviča nahradil Mihálik.
74
Do konca klasickej 90 minútovky ostáva asi štvrťhodinka. Tempo mierne kleslo, ale stále sa je na čo pozerať.
73
Halilovič bol pri lopte v súboji neskoro a zrejme ho to stálo zranenie. Po chvíli sa však zapojil do hry,
72
Sloboda to v strede pred šestnástkou urobil dobre, prebral a zakryl loptu, ale prihrávka na Jirku mu už nevyšla. Spartak sa musí brániť.
70
Nad štadiónom je obrovská dymová stopa. Domáci odpálil množstvo dymovníc.
69
Godál čisto a s prehľadom zobral loptu De Saaovi, navyše bol faulovaný.
68
changeVukan Savičevič dohral a je striedaný. Prišiel Scott.
67
Pri autovej čiare je ošetrovaný jeden z hostí. Zrejme Savičevič.
66
Tambe opäť zahral na pravej strane dobre a našiel Mikoviča. Ten zo stredu pred šestnástkou mieril iba do rukavíc Muchu.
65
Po pravej strane unikal Tambe, ale jeho center preletel celú šestnástku a nikoho v bielom nenašiel.
65
Horník je späť v hre a obe mužstvá pokračujú v plnom počte.
64
Práve je ošetrovaný jeden z hráčov a nehrá sa.
63
Trnava je skutočne v laufe. Teraz sa k strele dostal Godál, ale lopta mieri mimo brány Jána Muchu.
62
yellowCardJirka padol v šestnástke. Rozhodca píska a udelil mladému hráčovi za simulovanie žltú kartu.
61
changeDe Sa nahradil Kubíka.
60
Hodina hry je za nami. Sledujeme dobrý zápas s množstvom šancí, ale bez gólov. V druhej časti má viac z hry domáci celok.
59
Jirka sa hneď zapojil do bojov o loptu. Pekne zabojoval a drží Trnavu na polovici hostí.
58
changeJirka v prvom striedaní Trnavy vymenil Schranza.
56
Ligeon centroval z ľavej strany do šestnástky, ale Priskin sa dostal iba k slabej hlavičke, mieril presne do rukavíc pripraveného Jakubecha.
54
Slovan a jeho obrana rozohrala ďalšiu kombináciu, lopta sa razom ocitla pred šestnástkou Spartaka. Tam zabojoval Mikovič a loptu má v moci domáci gólman.
53
Priskin si nabiehal na rýchlu loptu, nevyhol sa ofsajdovej pasci v podaní Trnavy. Jakubech pošle loptu na svojich.
52
Schet faulovaný Horníkom. Priamy kop pre Slovan už z polovice Trnavy.
51
Svetlice v tábore domácich fanúšikov. Okrem iného aj transparent Belasí cirkusanti.
50
Priamy kop zahrá Halilovič po ošetrení Kubíka.
49
importantHalilovič s Tambem vybojovali loptu pred šestnástkou Slovana, Prvý menovaný si ju prehodil na pravú nohu, ale aj tak nedokázal skórovať. Strela bolo blokovaná.
49
Sloboda odhlavičkoval, loptu bude mať Spartak.
48
Roh pre Slovan. De Kamps centroval, jeho strela bola blokovaná.
47
Druhé dejstvo sa začalo. Ak uvidíme k dobrému výkonu aj góly bude to top zápas.
46
Začal sa druhý polčas.
Super polčas v podaní oboch tímov sa skončil. Spartak aj Slovan baví divákov. Góly sme však nevideli a druhý polčas sa začína asi o 20.02.
45+1
Prvý polčas sa skončil.
45+1
yellowCardKubík dostal mimo hry žltú kartu a zatlieskal rozhodcovi.
45
Nadstavovať sa bude minimálne jedna minúta.
44
Centre teraz lietali do šestnástky Slovana z oboch strán. Neuspel ani Schranz ani Halilovič. Obrana si dala pozor a ustrážila domácich útočníkov.
42
Séria rohov Trnavy pokračuje. Ani jeden z nich sa neujal, zásluhu na má skvelý Mucha.
41
Roh Haliloviča, lopta mieria do šestnástky, Mikovič sa dostal k dorážke, ale Mucha skvele blokoval.
40
Naozaj kvalitný prvý polčas. Obe mužstvá si vytvorili množstvo šancí. Gólmani dnes držia svoje tímy.
39
importantTeraz sme videli opäť superšancu Trnavy. Mikovič vletel do šestnástky, lopta sa od Muchu odrazila pred Haliloviča, ten ju prihral lepšie postavenému Tambemu a ten trafil iba do gólmana. Mucha bol ošetrovaný, ale zdá sa, že je v poriadku.
38
Soumahova nečakaná strela na Jakubecha. Ten ju chytil,ale až na dvakrát.
37
Jakubech si zakričal a prudko letiacu loptu v behu odkopol. Schet sa k nej nedostal a tak i naďalej platí, že gólman je dnes oporou Trnavy.
36
importantSólo pre Muchu si teraz strihol Godál, ktorý vybojoval loptu. Dostal sa aj k strele, ale Mucha bez problémov chytá.
35
Viaceré súboje pred šestnástkou hostí a napokon sa dostal k lopte Schranz. Skúsil strelu, ale mieril veľmi nepresne.
34
Priamy kop si teraz rozohrá aj Spartak, Slovan Trnavu ihneď napáda. Všetko sa začína opäť od Horníka.
33
Mucha pošle loptu do hry, Priskin prehral súboj o ňu s Godálom, padol, ale rozhodca faul nepíska.
32
Lopta letí vysoko nad bránu a skóre sa nemení. Spartak ide do útoku postupne cez obrancov.
31
Opäť faul v blízkosti šestnástky Trnavy. Priamy kop pre hostí.
30
yellowCardŽltú kartu vidí aj Soumah, zrejme za gesto smerom rozhodcovi, keď mu zatlieskal.
27
yellowCardSlovan teraz zatlačil Trnavu a Halilovič musel faulovať. Tesne vedľa šestnástky. Slovan bude mať dobrú výhodu priameho kopu.
26
yellowCardFaul na prenikajúceho Edera a De Kamps videl zaslúžene žltú kartu.
25
importantLigeon sa dostal k strele spoza šestnástky a preveril Jakubecha. Ten musel loptu vyškriabať na roh.
24
Šanca aj na druhej strane. Center zo stredu poľa na Edera, ale Brazílčan nedokázal hlavičkovať. Musel by mať viac centimetrov.
23
Jakubech a jeho ďalší zákrok. Strela naňho bola blokovaná, ale aj tak ju radšej zobral do rukavíc.
22
importantHalilovič si pekne postavil loptu a ešte krajšie ju zakrútil. Gól z toho nebol, ale Mucha sa musel hodiť.
21
yellowCardŽltú kartu vidí aj Savičevič.
20
Spartak útočí po ľavej strane a center Schranza blokoval posledný možný hráč Slovana.
19
Spartak prežil dva čisté góly, na druhej strane mohol skórovať. Viac šancí ako v iných zápasoch za 90 minút. A to nemáme za sebou ani 20 minút.
17
17
Jakubech opäť geniálne zachránil Trnavu! Loptu už všetci videli v bráne a mladý gólman ju ešte stihol rukou vytlačiť von. Tento zápas na grády hneď od úvodu.
16
yellowCardŽltú kartu vidí aj Mikovič. Duel sa nám vyostruje.
16
yellowCardPriskin vidí žltú kartu zrejme za reči.
13
importantTo čo sa deje v Trnave sa len tak nevidí. Mikovič obišiel hráča a v šestnástke ho fauloval Mucha. Rozhodca ukázal na výhodu. Výhodu v šestnástke!!! Halilovič gól nedal a hralo sa ďalej.
12
Nepresnosť zo stredu plochy teraz obrala Slovan o možnosť centrovať do šestnástky. Spartak sa po chvíli dostal do šance.
11
Godál si dal teraz pozor na prienik Kotulu. Odzbrojil ho, ale hostia majú loptu naďalej.
10
Desať minút za nami a Slovan mohol viesť. Jakubech bol proti a teraz má viac z hry Trnava. Priamy kop po faule v strede poľa. Spartak útočí.
9
importantHalilovič faulovaný pred prienikom do šestnástky. Žiadna žltá karta. Neuveriteľné! Faul zozadu a žiadna žltá karta. Priamy kop Trnava nevyužila a Slovan sa ubránil.
8
importantJakubech chytil čistý gól! Po centri z pravej strany sa dostal k strele Priskin a iba geniálny reflex Jakubecha ho obral o gól.
7
Kotula centroval z pravej strany na nabiehajúcich spoluhráčov, ale bližšie k lopte mal Greššák a zachránil.
6
Mikovič bojoval v strede poľa o loptu, De Kamps mu ju zobral a Spartak aj Slovan pokračujú v boji o stred ihriska.
5
Tambe v druhom bežeckom súboji, ale ani tentoraz sa k lopte nedostal.
4
Sloboda faulovaný, Trnava rýchlo rozohrala, ale Tambe sa k vysokej lopte nedostal.
4
Godál a po ňom Halilovič odkopli loptu do bezpečia a Spartak bude znova čeliť útoku hostí.
3
Akcia hostí z pravej strany a blokovaná strela Priskina a rohový kop pre Slovan.
2
Zopár fanúšikov z Bratislavy balí svoju zástavu a zrejme odchádzajú zo štadióna.
1
importantSlovan hrá v klasickej belasej farbe a Trnavčania v bielom. Derby sa začalo!
1
Stretnutie sa práve začalo.
-1
Zápas sa o malú chvíľu začne.
-33
Úvodné zostavy:

FC Spartak Trnava: Jakubech – Horník, Godál, Greššák, Kadlec – Araujo, Sloboda – Schranz, Halilovič, Mikovič (C) – També.
Náhradníci: Strapák – Čonka, Hladík, Jirka, Košťál, Oravec, Mihálik.

ŠK Slovan Bratislava: Mucha – Kotula, Saláta, Sekulić (C), Ligeon – Savičevič, de Kamps – Schet, Soumah, Kubík – Priskin.
Náhradníci: Krnáč – Oršula, Scott, Nascimento, Laczkó, Pinte, de Sa.

Rozhodca: Chmura – Brendza, Chládek.
Spartak Trnava privíta v 7. kole Fortuna ligy odvekého rivala z Bratislavy. Zápas proti Slovanu sa začína v sobotu 27. augusta o 19.00.

FC Spartak Trnava

Trnavčania v ostatnom ligovom zápase remizovali vonku s Myjavou 1:1, keď za Trnavu skóroval iba Anton Sloboda.

Pre Trnavu to bola už tretia ligová remíza v tejto sezóne.
Spartaku pred zápasom patrí v tabuľke šieste miesto so ziskom deviatich bodov za dve výhru, tri remízy a jednu prehru. Andeli majú vyrovnané skóre 8:6.

Trénerovi Karhanovi budú v nedeľu chýbať pre zranenie Čőgley, Deket a Paukner.

ŠK Slovan Bratislava

Bratislavčania po zlom úvode sezóny vymenili trénera, na horúcu stoličku zasadol Ivan Vukomanovič. Ten začal výhrou.

Slovan v ostatnom zápase získal tri body proti Žiline, keď skóroval Soumah. V priebežnej tabuľke sú Slovanisti za dve prehry a štyri výhry na treťom mieste. Skóre majú Bratislavčania tesne aktívne 10:9.

Slovanu bude v zápase chýbať Richard Lásik, ktorý prestúpil do Avellina, zranený je stále MIlan Rundič.

V minulej sezóne sa viac darilo Slovanu. Doma v dvoch zápasoch vyhrali 2:0 a 4:1. Zápas v Trnave sa skončil bezgólovou remízou 0:0.

Náš tip na tento zápas: 1:1.

Zápas ako pravé derby nemá favorita a kurz na výhru Trnavy je okolo 2,40, remíza sa dá tipovať za kurz 3,20 a na výhru hostí si môžete podať za kurz okolo 2,75.

Zápas rozhoduje ako hlavný arbiter Pavol Chmura, na čiarach mu budú pomáhať Ondrej Brendza a Peter Chládek.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 19:00.