Slovan prvýkrát bodoval u súpera, porazil favorizovaný Omsk

Slovan rozhodol gólom zo záveru zápasu.

Hokejisti Slovana získali v prvých šiestich zápasoch šesť bodov. Ich najbližší súper pätnásť.(Zdroj: TASR)
Neapol vs. Inter v talianskej Serii A naživo >>

OMSK. Slovan Bratislava získal v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) 2016/2017 prvé body na súperovom ľade. V nedeľu v Omsku si zverenci Miloša Řihu poradili s Avangardom tesne 4:3, keď viedli 2:0 aj 3:1.

Hostia sa v rozpätí necelých troch minút presadili dvakrát: najprv v 8. min otvoril skóre strelou z prvej obranca Luža, zakrátko Nedorost z krídla nahodil puk pred brankára a od korčule domáceho zadáka doputoval do siete - 0:2.

Domáci v úvode prostrednej tretiny znížili presilovkovým zásahom Burdasova, na ktorý však rýchlo odpovedal Vopelka a tretí raz prekonal českého brankára Furcha.

V polovici poslednej dvadsaťminútovky Burdasov svojím druhým gólom v dueli vykresal nádej na vyrovnanie, ktoré v čase 59:18 min aj zariadil Perežogin.

Z vyrovnávajúceho presného zásahu sa však Omsk netešil dlho, o 17 s Taffe predsa strhol víťazstvo na stranu "belasých". Slovan je s 9 bodmi na 10. priečke v Západnej konferencii, v utorok 13. septembra sa predstaví na ľade Sibiru Novosibirsk.

KHL 2016/2017
11. September 2016 o 13:00 | Omsk Arena, Omsk
Omsk Omsk
3:4
60' minúta
Koniec
Slovan Slovan
Stats
Góly a asistencie: 24. Burdasov (Kutejkin), 50. Burdasov, 60. Perežogin (Medvedev) – 8. Luža (Taffe), 11. Nedorost (Plastino, Švarný), 27. Vopelka (Taffe), 60. Taffe (Cheechoo). Rozhodca: Naumov, Sergejev – Raming, Šichanov. Diváci: 9.870.
Prenos
Slovan vyhráva na ľade favorita zápasu a berie pod Tatry všetky tri body. Domáci v tretej tretine vsietili kontaktný gól, vyvinuli tlak v pásme hostí a v závere zápasu sa im podarilo pri power play vyrovnať. Po vhadzovaní však akciu založili belasí a Taffe sa postaral o prvé víťazstvo Slovana na ľade súpera v novej edícii KHL. O dva dni hráme v Novosibirsku a s radostným konštatovaním po dnešnom víťazstve sa s vami lúči Vladimír Korduliak.
Koniec zápasu.
59:54 Pestuško vystrelil od pravého kruhu, Brust puk poslal na ochranné sklo, Slovan sa bráni akcii domácich, ktorí hrajú opäť power play bez brankára.
59:35 Oddychový čas hostí, tréner Říha udeľuje posledné pokyny štvorici, ktorá bude teraz bojovať na ľade.
59:35
59:35 Slovan Bratislava dal gól!
Slovan našiel rýchlu odpoveď na vyrovnávajúci gól domácich, Cheechoo zamestnal troch hráčov domácich, JEFF TAFFE si puk zobral na hokejku, nachystal na streľbu pred bránkoviskom a Furchovi ho poslal rovno pod brvno. Asistencia: Jonathan Cheechoo.
59:18
59:18 Avangard Omsk dal gól!
Furch odkorčuľoval na striedačku, puk domáci poslali pred bránkovisko hostí, nikto v bielom drese ho nedokázal upratať do bezpečia a tak ho ALEXANDER PEREŽOGIN špičkou hokejky poslal po ľade do rohu bránky. Asistencia: Jevgenij Medvedev.
59:02 Oddychový čas domácich, ktorí mobilizujú sily na záver tretej tretiny.
59:02 Lušnák dve minúty za seknutie, Zubov dve minúty za filmovanie.
58:06 Paršin puk usmernil na bránku hostí, Brust ho poslal do rohu klziska a drží nádej hostí na plný bodový zisk.
57:54 Perežogin hľadal z ľavej strany pred bránkou Burdasova, nenašiel ho, Slovan puk poslal mimo svoje pásmo.
57:05 Slovan dlho dlho drží puk na hokejkách v pásme domácich, Omsk ho nevie od puku odstaviť a čas do klaksónu sa blíži.
56:20 Pestuško z pravej strany spoza kruhu puk nahadzoval pred bránku, ten usmernil na Brusta Paršin, Barry v pokľaku puk dokázal schovať vo svojom výstroji.
55:50 Slovan opäť vyhodil puk von z pásma len za cenu zakázaného uvoľnenia, hra sa tak opäť vráti pred Brusta.
55:26 Spoza pravého kruhu švihom vystrelil Burdasov, minul bránku Brusta, Omsk má puk pod kontrolou v pásme belasých.
55:09 Lemťugov pálil z vrcholu pravého kruhu z jeho vnútornej strany, minul bránku Brusta, ktorý bol pripravený na zásah, ten puk bol však veľmi tesný.
54:39 Puk v lapačke Furcha, Slovan ho tak drží čo najďalej od svojej bránky a čas plynie.
54:22 Valský vystrelil z pravého kruhu, Furch bol v pokľaku, puk však minul jeho bránku, Omsk puk nemá pod kontrolou.
53:49 Omsk sa ponáhľal s pukom do pásma hostí, previnil sa proti pravidlám zakázaným uvoľnením.
53:29 Paršin doviezol puk do pásma, tam ho prenechal belasým, ktorí puk dostali do bezpečia mimo svoje obranné pásmo.
52:28 Cheechoo vystrelil z medzikružia po ľade, puk však minul bránku Furcha a Omsk pôjde do akcie.
51:18 Burdasov vystrelil z vrcholu ľavého kruhu, Brustovi zazvonila konštrukcia bránky, puk skončil na ľavej strane, odtiaľ pálil Perežogin, s jeho pukom si Brust poradil a vyrazil ho späť do hry.
50:25 Kulik nabil pred bránkovisko na palicu Michejevovi, ktorý puk usmernil na bránku hostí, Brust aj tento puk vyrazil späť do hry a tribúny ženú svojich vpred.
49:52
49:52 Avangard Omsk dal gól!
Omsk dostal Slovan pod súvislý tlak a motal defenzíve belasých hlavy, z pravého kruhu vystrelil ANTON BURDASOV a okolo ramena Brusta puk poslal pod brvno jeho bránky.
48:51 Pestuško poslal puk na bránku Slovana, Brust aj teraz dobre čítal hru a puk dokázal vyraziť späť do hry, Omsk dostal Slovan pod tlak.
48:25 Gustafsson puk z bránkovej čiary z pravej strany na náhodu poslal pred bránku, ten len preletel bránkoviskom a skončil na opačnej strane klziska.
47:40 Lušňák mal otvorený priestor na pravej strane a pekne švihom vystrelil z pravého kruhu, Furch išiel do pokľaku a puk schoval vo svojom náručí.
47:02
47:02 Paršin mohol vsietiť kontaktný gól, keď dostal puk na pravú stranu popred bránkovisko k bránkovisku, vystrelil z prvej, Brust puk poslal na ochrannú sieť.
46:56 Brust riskantne rozohral puk, belasí akciu pokazili a vyrobili zakázané uvoľnenie, hra sa tak sťahuje späť pred Brusta.
46:35 Trochu nepresností v tejto fáze hry a to na oboch stranách, Slovan to však rozhodne mrzieť nemusí.
46:00 Brust na konci akcie domácich, po reklamnej prestávke tak budeme vhadzovať v pásme belasých.
45:41 Slovan sa snažil držať puk v pásme domácich na svojich hokejkách čo najdlhšie, Omsk ho však od puku odstavil a pôjde do akcie.
43:57 Švarný poslal puk do pásma domácich a vyrobil zakázané uvoľnenie, predtým Brust likvidoval puk z hokejky Zubova, ktorý pálil od ľavého kruhu.
43:05 Medvedev pokazil akciu domácich chybnou prihrávkou a tak sa bude musieť po puk vrátiť späť za svoju bránku.
41:52 Ďaloga vystrelil po prechode modrou spoza kruhov spoza obrancu, Furch cez pravý betón puk vyrazil späť do hry a do akcie pôjdu domáci.
41:16 Cheechoo poslal puk na bránku Furcha, ktorý ho schoval pod svoje rukavice, aby upokojil hru na hracej ploche.
41:02 Domáci v plnom počte, Slovan počas svojej delenej presilovky ani raz neohrozil Furcha v bránke domácich.
40:43 Omsk vyhodil druhý puk v tretej tretine z pásma, Slovan počas presilovky súpera v pásme nezamkol.
40:01 Začala sa tretia tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 14:43.
V druhej tretine sme videli opäť dva góly, no tentokrát po jednom na každej strane. Najskôr domáci znížili, keď využili presilovú hru gólom Burdasova. Netrvalo dlho a Slovan opäť odskočil svojmu hostiteľovi na rozdiel dvoch gólov, keď Vopelka umne puk umiestnil do siete domácich. Uvidíme, aký scenár nám prichystajú aktéri v tretej tretine duelu.
40:00 Druhá tretina sa skončila.
39:38 Slovan nevie zamknúť súpera v pásme, Omsk vyhadzuje z pásma puk za pukom.
39:02 Paršin za podrazenie Brusta dostal dve minúty a Slovan dostal prvú presilovku v zápase.
38:59 Skalický pri signalizovanom vylúčení vystrelil od kruhov, Furch puk vyrazil späť do hry a arbitri hru prerušili.
37:49 Lemťugov vozil puk na hokejke v pásme belasých ako malé dieťa v kočíku, prekombinovali domáci svoju akciu, aj keď ju napokon Lemťugov zakončil strelou od modrej z jej stredu, bolo ta však príliš čitateľné a na Brusta to platiť nemohlo.
36:49 Medvedev vystrelil príklepom spoza kruhov, len to tak zazvonilo na Brustovom pravom betóne, keď Barry v rozkľaku puk poslal späť do hry a opäť podržal tím od Dunaja.
36:09 Vopelka preveril pozornosť Furcha, keď puk dostal pred bránkovisko z pravej strany, Furch puk smerujúci na jeho bránku pohotovo schoval do lapačky a pripísal si na konto pekný zákrok!
34:38
35:57 Gluchov vystrelil z pravého kruhu spoza obrancu, Brust poslal puk späť do hry na hokejky svojim spoluhráčom.
34:38 Medvedev poslal štipľavý puk z vrcholu ľavého kruhu svojim príklepom na bránku hostí, Brust ten puk dokázal zatočiť do svojej lapačky!
34:18 Chipchura vybojoval puk na modrej, založil akciu, nakorčuľoval s pukom až za kruh a vystrelil, ani Kyle sa do listiny strelcov teraz nezapíše.
32:55 Brust vyrazil vyrážačkou puk do hry po strele Burdasova, ktorý vystrelil z pravého kruhu, Omsk sa snaží hrať, Slovan však dobre bráni a čo nevyrieši defenzíva belasých, to vyrieši skúsený Barry Brust.
31:47 Lauta vystrelil z pravého kruhu, Brust mal odkrytý výhľad a puk vyrazil na druhú stranu klziska, Slovan dostal puk pod kontrolu a založil svoju útočnú akciu.
30:29 Michejev sa dostal k zakončeniu, keď vystrelil spred bránkoviska po tom, čo sa mu tam puk dostal z ľavej strany po súboji Ďalogu s Lemťugovom, Brust puk vyrazil späť do hry a zmenu skóre nepripustil.
29:59 Meszároš posunul puk do pásma vľavo na palicu Vopelkovi, ktorý vystrelil z ľavého kruhu, defenzíva domácich puk zblokovala na ochrannú sieť.
29:15 Medvedev vystrelil od modrej, puk minul bránku Brusta, Slovan dostal puk pod kontrolu a vyrazil do akcie.
29:08 Zubov vystrelil spoza kruhov a puk defenzíva hostí zblokovala do rohu klziska, následne Slovan chyboval pri zakladaní útoku a vyrobil zakázané uvoľnenie.
28:25 Slovan založil akciu po ľavej strane okolo mantinelu a vyslal strelu na bránku Furcha, puk bol zblokovaný a Omsk ho poslal mimo svoje obranné pásmo.
26:53
26:53 Slovan Bratislava dal gól!
Slovan odskakuje súperovi na dva góly, LUKÁŠ VOPELKA z pravého kruhu prestrelil Furcha v bránke domácich. Asistencia: Jeff Taffe.
26:23 Omsk nahodil puk do pásma súpera, nemal ho pod kontrolou, Slovan sa ho snažil poslať mimo svoje pásmo, pri mantineli ho však zaľahol Valský, arbitri hru prerušili.
25:25 Slovan bol pod tlakom a puk poslal von z pásma len za cenu zakázaného uvoľnenia, Omsk po góle pekne ožil.
23:35 Lušňák dostal pekný puk na pravú stranu a vystrelil, Furch stihol na bránkovej čiare spraviť rozkľak a puk pri ľavej žrdi zastavil, vyrazil ho späť k Lušňákovi, ktorý z otočky minul svoj cieľ.
23:05
23:05 Avangard Omsk dal gól!
Kutejkin vystrelil od modrej z jej stredu a puk oprel o brvno bránky Brusta. Puk sa odrazil na pravý kruh, odkiaľ vystrelil ANTON BURDASOV a puk poslal k vzdialenejšej žrdi Brustovej bránky. Gól domácich potvrdil aj videorozhodca zápasu. Asistencia: Andrej Kutejkin.
22:29 Avangard už zamkol hostí v pásme, strelu Medvedeva od modrej však Brust cez vyrážačku poslal späť do hry.
22:05 Avangard pokazil svoju útočnú akciu, vyrobil zakázané uvoľnenie a tak sa bude vhadzovať pred gólmanom domácich.
21:51 Ďaloga stratil puk v strednom pásme, aby následne fauloval a za podrazenie odišiel na trestnú lavicu.
21:04 Hostia v plnom počte, Slovan prežil aj druhé svoje oslabenie bez ujmy.
20:32 Nedorost dostal puk do pásma po ľavej strane a vystrelil od kruhu, Furch v pokľaku cez svoje betóny puk poslal späť do hry.
20:01 Začala sa druhá tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 13:53.
Prvá tretina v Omsku je minulosťou a v nej sme videli dva góly a na radosť fans pod Tatrami oba v bránke domácich, keď sa do listiny strelcov zapísali Luža a Nedorost, ktorý mal na palici aj tretí gól belasých, no zoči-voči Furchovi neuspel. Slovan to má dobre rozohrané a s favoritom zápasu hral otvorenú a vyrovnanú partiu.
20:00 Prvá tretina sa skončila.
19:25 Slovan poslal druhý puk von z pásma, Avangard sa musí ponáhľať pre puk, ak chce ešte niečo v tejto tretine vymyslieť.
19:04 Za podrazenie dostal dve minúty Pokorný a v závere prvej tretiny si presilovku zahrá opäť Avangard.
17:04
18:30 Avangard má puk na hokejkách vo svojom pásme, striedame počas hry, Slovan úspešne narúša jeho rozohrávku.
17:52 Michejev poslal v pásme prudký puk svojmu kolegovi, to sa nedalo spracovať, Avangard drží puk v pásme hostí v snahe vytvoriť si palebnú pozíciu.
17:04 Paršin diskutuje s hlavným rozhodcom, keď sa rútil na bránku hostí a preskočil Brusta, aby skončil v jeho bránke, neviem, čo sa sťažoval hlavnému rozhodcovi.
16:46 Zubov vo svojej individuálnej akcii neuspel, bol lakomý puk prihrať a tak to aj skončilo, keď puk poslal mimo priestor bránky hostí.
15:16
16:32 Lušňák dostal puk na pravú stranu do pásma domácich, Patrik nakorčuľoval s pukom za kruhy a švihom vystrelil, Furch puk dokázal schovať do svojej lapačky.
15:16 Nedorost mal na palici tretí gól hostí, keď mu Jeglič puk naservíroval medzi kruhy, Václav zoči-voči Furchovi neuspel a puk Furch vyrazil cez pravý betón späť do hry.
14:45 Zigo vystrelil z pravej strany pri bránkovisku, Furch puk poslal pred seba a v dorážke neuspel Kubalík, ktorý puk poslal tesne vedľa ľavej žrde Furchovej bránky.
13:05 Kutejkin poslal z pravej strany spoza kruhu príklepom puk na bránku hostí, Brust mal ideálny výhľad, puk schoval do lapačky a rozohral na hokejky svojim spoluhráčom.
12:07 Jeglič vyhral buly a puk na bránku domácich poslal Valský, Furch bol pozorný a puk poslal za svoju bránku, Slovan znepríjemňuje život domácim hokejistom.
12:02 Slovan hral s pukom v pásme domácich, strelu na bránku však teraz nevyslal, domáci puk poslali na svoju striedačku a po prerušení hry budeme vhadzovať pred Furchom.
11:23 Tretia lajna hostí založila útok, Skalický puk poslal po prechode modrou na bránku domácich, Furch ho zneškodnil a Slovan k svojej pohode pridal vhadzovanie v pásme svojho hostiteľa.
10:08
10:08 Slovan Bratislava dal gól!
Studená sprcha v Arene Omsk, Avangard skončil svoju akciu nahodeným pukom, Slovan založil rýchlu akciu, VÁCLAV NEDOROST puk od mantinelu z pravej strany nahadzoval pred bránkovisko a od korčule Ahnelöva puk skončil v sieti domácich. Asistencie: Nick Plastino a Ivan Švarný.
09:21 Avangard vyrobil akciu, no strelu na bránku neposlal, puk odrazený z ľavej strany pred bránkovisko Brust umne schoval pod rukavicu a skrumáž nedovolil.
08:55 Avangard s pukom v pásme hostí nič nevymyslel, Slovan mu puk zobral, založil akciu, ktorú však pokazil a vyrobil tak zakázané uvoľnenie.
08:20 Michejev nahodil puk na bránku hostí z ľavej strany od mantinelu od modrej, Brust puk v pokľaku zlikvidoval a tak domáci budú mať pásmo na vhadzovanie, vhadzujeme po Barryho pravici.
07:50
07:50 Slovan Bratislava dal gól!
Slovan kombinoval s pukom v pásme hostí, z pravej strany za kruhy ho poslal Taffe a PATRIK LUŽA príklepom prestrelil Furcha v bránke domácich. Asistencia: Jeff Taffe.
06:35 Paršin miešal puk, miešal, cez útočnú modrú však neprešiel, Slovan výborne bránil teraz svoje pásmo.
05:29 Domáci vyrobili vzruch na tribúnach, Lemťugov však neuspel, puk len preletel z pravej strany popred bránkovisko a otvorenú klietku hostí na druhú stranu klziska.
05:05 Kutejkin poslal puk na bránku hostí, keď Avangard dohrával presilovku v pásme hostí, Brust mal dobrý výhľad a puk zlikvidoval.
05:02 Hostia v plnom počte, Slovan svoje oslabenie prežil bez straty desiatky.
04:46 Domáci poslali puk na bránku hostí, bol však zblokovaný na ochrannú sieť, Slovan sa tak opäť ubránil.
04:25 Slovan zachytil puk v pásme a okolo mantinelu ho poslal až za bránku Furcha, získal tak cenné sekundy zo svojho oslabenia.
03:35 Po vyhodenom puku z pásma hostí sa už domáci nasťahovali do pásma Slovana a točia to pred Brustom, Zubov vystrelil spoza ľavého kruhu, Brust však zasahovať nemusel.
03:02 Zigo dostal dve minúty za seknutie a prvú presilovku v zápase si zahrá domáci klub.
02:37 Burdasov dostal prihrávku za kruhy zadovkou a švihom vystrelil, Brust natiahol lapačku, puk však minul jeho bránku a skončil na ochrannom skle.
02:22 Brust má puk pod kontrolou, keď domáci preverili reklamnou strelou jeho pozornosť, Avangard má pásmo na vhadzovanie.
01:46 Viedenský dostal puk pred bránku spoza klietky domácich, škoda, že nevystrelil, puk prihrával pred opustenú bránku, no spoluhráča v bielom drese nenašiel.
01:09 Meszároš vybojoval puk za bránkou hostí a poslal ho do stredného pásma, Slovan sa akcii domácich ubránil.
00:29 Slovan najskôr vybojoval puk v pásme domácich po chybnej rozohrávke Avangardu, vzápätí ho však stratil a do útoku pôjdu domáci.
00:01 Stretnutie sa práve začalo.
Oba tímy už máme na hracej ploche, hostia v bielych dresoch, domáci v modrých farbách. Vypočujeme si hymny oboch krajín a začíname.
Príjemné poludnie a dobrú chuť k obedu vám želám, v Omsk Arene prebieha úprava ľadu po skončenej rozcvičke a o štvrťhodinku už bude všetko prichystané k úvodnému buly dnešného duelu.
Úvodné zostavy:

Avangard Omsk:

Furch (Šilin) – Medvedev (C), Kutejkin, Gustafsson, Ahnelöv, Kulik, Vasilijev, Dervuk, Minejev – Burdasov, Roy, Perežogin – Paršin, Zubov, Pestuško – Fiščenko, Pjanov, Michejev – Lemťugov, Gluchov, Lauta

HC Slovan Bratislava:

Brust (Pogge) – Švarný, Plastino, Luža, Meszároš (C), Ďaloga, Pokorný, Rosandič, Bačík – Nedorost, Jeglič, Valský – Vopelka, Taffe, Cheechoo – Skalický, Viedenský, Lušňák – Chipchura, Zigo, Kubalík

Rozhodca:

Naumov, Sergejev – Raming, Šichanov.

HC Slovan HC Slovan má za sebou v novej sezóne šesť zápasov, tri na ihriskách súperov, tri na domácom ľade. Bilancia: dve víťazstvá a štyri prehry, v nedeľu sa krátko po obede predstaví na ľade Avangardu Omsk.

Klub Avangard vznikol v roku 1950. Hrával ruskú najvyššiu súťaž a v roku 2004 sa stal jej víťazom, aby v roku 2005 vyhral súťaž „Pohár európskych majstrov“. Od roku 2008 hráva klub nadnárodnú súťaž KHL. Mesto Omsk je druhým najväčším mestom na Sibíri s počtom viac ako 1.154.000 obyvateľov.

Od vzniku KHL Omsk nehráva v súťaži žiadne druhé husle. V šiestich ročníkoch sa vždy prebojoval do play-off súťaže a v konečnom účtovaní sa umiestnil postupne na 8., 12., a 5. mieste. Vo štvrtom ročníku hráči Avangardu obsadili krásne druhé miesto, keď vo finále nestačili na hráčov Dinama Moskva. V piatej sezóne obsadil Avangard opäť krásne 5. miesto. Až šiesta sezóna zatvorila hráčom brány play-off a tak Avangard zaknihoval celkové 20. miesto. Siedma sezóna sa opäť niesla v duchu play-off, Omsk v prvom kole vystavil stopku Barysu Astana, no v konferenčnom semifinále nestačil na AK Bars, ktorému podľahol v sérii 1:4 na zápasy. A v tej uplynulej Omsk vyhral základnú časť Východnej konferencie zo ziskom 106 bodov a na rad prišlo play-off. Najskôr to bol hladký postup v sérii 4:0 na zápasy s Nižnekamskom, no v konferenčnom semifinále Avangardu vystavili stopku hráči z Ufy, ktorí sériu dotiahli do víťazného konca pomerom 4:3. Omsk tak v konečnom účtovaní obsadil opäť krásne 5. miesto.

Kostru mužstva tvoria hráči z troch krajín. Dres obliekajú prevažne hráči z Ruskej federácie, doplnení dvomi hráčmi zo Švédska, jedného hráča z Kanady a jedného z Českej republiky – gólman Dominik Furch. Avangard hráva svoje domáce zápasy v hale s názvom Aréna-Omsk, ktorá má kapacitu 10.318 divákov. Hlavným trénerom mužstva je Fjodor Leonidovič Kanarejkin.

V aktuálnej tabuľke KHL zaznamenal Avangard zo 6 zápasov 15 bodov, Slovan odohral rovnaký počet zápasov a získal zatiaľ 6 bodov. V uplynulej sezóne sa súperi stretli dvakrát, v Bratislave v októbri zvíťazil Avangard po výsledku 3:0, v odvete v decembri na domácej pôde 5:3.

Srdečne Vás pozývam k sledovaniu ďalšieho zápasu KHL, Omsk Arena uvidí v akcii slovenského zástupcu v KHL a my vám aj z tohto zápasu krátkymi písanými vstupmi sprostredkujeme aktuálne dianie na ľadovej ploche.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 13:00.
Rozpis
Avangard Omsk
Zostavy :
Furch
Šilin
Medvedev
Kutejkin
Ahnelöv
Gustafsson
Vasilijev
Kulik
Minejev
Děrvuk
Perežogin
Roy
Burdasov
Pestuško
Paršin
Pjanov
Fiščenko
Lauta
Gluchov
Lemťugov
Zoradenie : Furch (Šilin) – Medvedev (C), Kutejkin, Gustafsson, Ahnelöv, Kulik, Vasilijev, Dervuk, Minejev – Burdasov, Roy, Perežogin – Paršin, Zubov, Pestuško – Fiščenko, Pjanov, Michejev – Lemťugov, Gluchov, Lauta
Lavička :
HC Slovan Bratislava
Zostavy :
Brust
Pogge
Plastino
Švarný
Meszároš
Luža
Pokorný
Ďaloga
Bačik
Rosandić
Valský
Jeglič
Nedorost
Cheechoo
Taffe
Vopelka
Lušňák
Viedenský
Skalický
Kubalík
Zigo
Chipchura
Zoradenie : Brust (Pogge) – Švarný, Plastino, Luža, Meszároš (C), Ďaloga, Pokorný, Rosandič, Bačík – Nedorost, Jeglič, Valský – Vopelka, Taffe, Cheechoo – Skalický, Viedenský, Lušňák – Chipchura, Zigo, Kubalík
Lavička :
Rozhodcovia
Naumov, Sergejev – Raming, Šichanov
Dnes najtipovanejšieNaj tipy 1 0 2 10 02 12
D.Kyjev - Marítimo1.275.8121.043.91.15
Mac.Tel Aviv - Altach1.624.055.61.162.351.26
Zenit St.Peterburg - Utrecht1.355.059.71.073.31.19
Midtjylland - Apollon Lim.1.83.854.41.232.051.28
Marseille - Domžale1.217141.034.651.11

Celkový kurz vybraných zápasov je 3.95

Za 11,73 € môžete hrať o 100 €

Zostaviť tiket

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


 1. Naučme sa správne dochucovať ryby
 2. Od septembra opäť po starom
 3. Mama taxi: Koľko najazdí rodič mesačne kvôli svojim deťom?
 4. ENERGOFÓRUM® 2017 spojí elektrinu a plyn pod jednu strechu
 5. 100 %-nú hypotéku môžete dostať aj na mestský apartmán
 6. Získajte prístup k zamknutým článkom už o niekoľko sekúnd
 7. Návod, ako si s kreditkou užijete dovolenku a ešte aj ušetríte
 8. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
 9. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
 10. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
 1. Naučme sa správne dochucovať ryby
 2. 10 vecí, ktoré môžete dostať od zdravotnej poisťovne zadarmo
 3. Úspech na Majstrovstvách sveta v Quadrathlone
 4. Mama taxi: Koľko najazdí rodič mesačne kvôli svojim deťom?
 5. Od septembra opäť po starom
 6. Máte doma retro kúsky spojené s pivom Šariš?
 7. ENERGOFÓRUM® 2017 spojí elektrinu a plyn pod jednu strechu
 8. 100 %-nú hypotéku môžete dostať aj na mestský apartmán
 9. Business Smartphones Connected to Public Wi-Fi Can Be in Danger
 10. Získajte prístup k zamknutým článkom už o niekoľko sekúnd
 1. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov 6 984
 2. Od septembra opäť po starom 5 944
 3. Získajte prístup k zamknutým článkom už o niekoľko sekúnd 4 711
 4. Mama taxi: Koľko najazdí rodič mesačne kvôli svojim deťom? 3 148
 5. Návod, ako si s kreditkou užijete dovolenku a ešte aj ušetríte 1 834
 6. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku 1 737
 7. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole 1 200
 8. Máte doma retro kúsky spojené s pivom Šariš? 1 129
 9. Ako sme jazdili v socializme 1 091
 10. Leto nekončí! 1 038

Téma: Slovan v KHL


Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Odchod z koalície? Názory sú pol na pol, hovorí poslanec SNS

Fico ustúpil Dankovi a vláda v stredu nerokovala. Mandát premiéra do Salzburgu ministri nakoniec odsúhlasili na diaľku, Fico neprišiel na ohlásenú tlačovú besedu.

KOMENTÁRE

Fico môže stratiť viac než Danko

V prípade vabanku môže Smer stratiť viac než SNS. Už teraz má preň kauza nepríjemné dôsledky.

KOMENTÁRE

Podomový šmejd s jadrom Únie

Žiadna „super EÚ“ s jedným pevným jadrom sa nechystá.

Neprehliadnite tiež

V Liverpoole padlo šesť gólov, Stoch a Greguš v Lige majstrov končia

Súhrn výsledkov stredajších stretnutí štvrtého predkola Ligy majstrov 2017/2018.