Pánik strelil premiérový gól v príprave a prispel k triumfu Chicaga

Richard Pánik (v strede) bojuje o miesto v zostave Chicaga Blackhawks.
Richard Pánik (v strede) bojuje o miesto v zostave Chicaga Blackhawks. (Autor: TASR/AP)
TASR|5. okt 2016 o 07:10

Slovenský útočník dostal prihrávku a trafil presne do horného rohu bránky. Blackhawks vyhrali 6:1.

NEW YORK. Slovenský hokejista Richard Pánik prispel v prípravnom dueli pred štartom zámorskej NHL gólom k vysokému víťazstvu Chicaga nad Detroitom 6:1.

V 24. minúte strelou do horného rohu bránky Jimmyho Howarda zvýšil na 3:0.

New York Rangers v zostave so slovenským útočníkom Marekom Hrivíkom prehrali na ľade New Yorku Islanders 2:3 po predĺžení.

Boston so Zdenom Chárom podľahol Montrealu 3:4.

Zo Slovákov v noci bodoval len Richard Pánik. Strelil gól.

NHL - prípravné zápasy, utorok:

Boston - Montreal 3:4

/Zdeno Chára (Boston) nebodoval/

Buffalo - Carolina 2:0

Dallas - Florida 2:1 pp a sn

Paul Thompson z Floridy Panthers skóruje do siete brankára Dallasu Stars Anttiho Niemiho. (Autor: TASR)

NY Islanders - NY Rangers 3:2 pp

/Marek Hrivík (Rangers) odohral 9:26 min, nebodoval/

Nashville - Columbus 2:3 pp

Colorado - Minnesota 2:0

Chicago - Detroit 6:1

/Richard Pánik (Chicago) odohral 14:08 min, vyslal jednu strelu na bránu súpera, strelil jeden gól, pripísal si jeden plusový bod a dve trestné minúty/

Edmonton - Anaheim 2:1

Ottawa - Toronto 3:2 pp

Domov»Hokej»NHL»Pánik strelil premiérový gól v príprave a prispel k triumfu Chicaga