Slovan zdolal Ladu Togliatti, hoci už prehrával o dva góly

Cieľom Slovana v tejto sezóne je postup do play-off.

Slovan vyhral v Jekaterinburgu.(Zdroj: TASR)
Zájazd na AC MILAN - AS RÍM za skvelú cenu 125€ >>

BRATISLAVA. Hokejisti Slovana Bratislava zakončili trojzápasovú domácu šnúru v KHL víťazstvom.

Po prvej tretine piatkového duelu síce prehrávali s Ladou Togliatti 0:2, no vďaka zlepšenému výkonu a vysokej efektivite v presilovkách napokon triumfovali 3:2. Všetky góly zaznamenali práve v početnej prevahe.

Zverenci Miloša Říhu sa pred reprezentačnou prestávkou vydajú na trojzápasový trip.

Najskôr majú na programe dvoch elitných súperov zo Západnej konferencie - budúci utorok o 18.30 nastúpia proti SKA Petrohrad, vo štvrtok na ľade CSKA Moskva.

Vonkajšiu sériu zakončia v sobotu 29. októbra o 16.00 v Čerepovci.

Hlas po zápase:

Miloš Říha, tréner Slovana: "Zaspali sme začiatok stretnutia, dostali sme hlúpe góly a poznamenalo nás to. Museli sme siahnuť na mužstvo, čo sa deje každý zápas. Podarilo sa nám to otočiť v presilovkách a za to sme radi. Stále však nie som s množstvom vecí spokojný."

Václav Nedorost, útočník Slovana: "Hrozný začiatok. Možno sme nezačali zle po hernej stránke, ale urobili sme veľkú hrúbku a dostali gól. Trošku nás to zrazilo dole. Celkovo bola prvá tretina z našej strany hrozná. Od druhej nastúpil na ľad iný tím, vynútili sme si presilovky a konečne nám to padlo. V kabíne dusno nebolo, ale museli sme si vydiskutovať niekoľko vecí. Mysleli sme si, že Lade dáme dva góly a bude po zápase, ale v tejto lige nehrá zlý súper. Tri body boli pre nás veľmi dôležité, som rád, že sme ich vybojovali."

Artis Abols, tréner Lady: "Čo mám povedať k zápasu? Začnem tým, že Slovensko miluje hokej, atmosféra v Bratislave je vždy skvelá, ale prehrať tu je nepríjemné. V našej hre boli svetlé momenty, no Slovan bol určite lepší. Mali sme veľa vylúčených hráčov. Na konci sme výhodu presiloviek dostali aj my, ale vôbec nám nevyšli. Chýbali nám hráči, ktorí by to v rozhodujúcich momentoch vzali na seba."

Online prenos:

KHL 2016/2017
21. October 2016 o 19:00 | Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava
Slovan Slovan
3:2
60' minúta
Koniec
Togliatti Togliatti
Stats
Góly a asistencie: 22. Plastino (Nedorost), 29. Plastino (Jeglič, Ďaloga), 47. Chipchura (Taffe, Cheechoo) – 8. Rybin (Zernov, Achmetov), 15. V. Strelcov (Strelcov, Bočarov). Rozhodca: Beľajev, Sidorenko – Sivov, Šeľanin. Diváci: 9.729.
Prenos
Je dobojované, Slovan napokon otočil nepriaznivý stav a tromi gólmi v presilovkách otočil zápas. Najlepšími hráčmi zápasu vyhlásení: Kristaps Sotnieks a Nick Plastino. Slovan tak za tri góly zapíše do tabuľky tri body, ktoré po skončení tradičnej víťaznej ďakovačky páni rolbári zahladia do bratislavského rodného ľadu. Pomer striel medzi žrde 34:24, Slovan čaká trip, po ňom repre pauza, opäť trip vonku a najbližšie sa vidíme tu v aréne 15.11., keď budeme hostiť Jokerit Helsinki. Peknú víťaznú noc a pekný víkend z Bratislavy všetkým fans želá Vladimír Korduliak.
Koniec zápasu.
59:38 Belousov svojim príklepom puk poslal na ochranné sklo, Lada melie teraz Slovan v pásme pred Brustom.
59:00 Ježov na striedačke, hostia hrajú power play, delovku spoza kruhov Brust vyrazil, strelu Filatova z ľavého kruhu poslal na ochrannú sieť.
58:45 Skalický dostal dve minúty za faul kolenom, presilová hra pre Ladu v závere tretej tretiny.
58:28 Ďaloga v individuálnej akcii vystrelil z pravého kruhu, jeho strela nemala patričnú razanciu, Ježov puk poslal späť do hry.
57:48 Festival zahodených šancí, z medzikružia švihom vystrelil Šenfeld, puk poslal ponad bránku na ochranné sklo.
55:54 Alexander Strelcov pekne vystrelil spoza kruhov z ich vrcholov, Brust puk vyrazil späť do hry a opäť Barry podržal domácich.
54:54 Lada sa snaží dostať Slovan pod tlak, Petráš teraz poslal puk von z pásma a zbavil domácich tlaku.
54:13 Alexander Strelcov nabil z ľavej strany na podnos Vasilijovi Strelcovovi, ktorý efektne vystrelil, Brust vytiahol krásny zákrok a puk schoval do lapačky.
53:20 Domáci v plnom počte, Slovan svoje oslabenie prežil, aj keď Brustova hokejka bola v tvári hráča súpera, arbitri to nepostrehli.
52:04 Belousov spálil tutovku ako hrom, Brust chyboval v rozohrávke, Belousov strieľal z vnútornej strany ľavého kruhu, Barry sa hodil do bránkoviska a puk stihol poslať na ochrannú sieť!
51:20 Starosta hákoval, tak to videli hlavní, už je vonku a Lada bude hrať presilovku. Tomáš dostal k svojmu trestu ešte panenku za nešportové správanie.
50:43 Šenfeld bol v pásme skôr ako puk, čiarový správne píska hosťom zakázané uvoľnenie.
50:05 Obrovská skrumáž pred bránkou Lady, Ježov puk nemal pod rukavicami, hostia to však zvládli bez ujmy.
49:28 Domáci v plnom počte, Lada počas presilovej hry veľa toho zo svojho umenia neukázala.
49:02 Plastino poslal vpred Jegliča, ktorý z ľavého kruhu chcel puk poslať pred bránku, bek hostí ho zlobkoval a Lada sa tak ubránila.
48:28 Lada kombinovala s pukom v pásme domácich, Slovan poslal von z pásma druhý puk pri svojom oslabení.
47:28 Starosta dostal dve minúty za držanie, presilová hra pre Ladu je tu.
46:50
46:50 Slovan Bratislava dal gól!
Slovan využíva ďalšiu svoju presilovú hru, prihrávku z pravej strany pred bránkovisko dostal KYLE CHIPCHURA, ktorý puk poslal do bránky hostí. Asistencie: Jeff Taffe a Jonathan Cheechoo.
46:34 Za držanie dostal dve minúty Gurkin, Slovan zasa dostal výhodu početnej hry o jedného muža.
45:56 Cheechoo nakorčuľoval s pukom spoza bránky na pravú stranu k bránkovisku, vystrelil z otočky, Ježov vytesnil priestor pri ľavej žrdi a puk poslal späť do hry.
44:42 Rosandič z ľavej strany od mantinelu puk nahodil na bránku hostí, Ježov ho pohotovo schoval do svojej lapačky.
43:48 Taffe dorážal spred bránkového priestoru, Ježov bol v pokľaku a s pukom si poradil, poslal ho za svoju bránku.
43:05 Hostia prechod cez útočnú modrú nezvládli podľa predstáv a čiarový im tak akciu musel zastaviť pre ofsajd.
41:32 Slovan hral s pukom na hokejkách v pásme hostí, výhodnú palebnú pozíciu si však nevypracoval.
40:10 Nahodený puk na bránku Ježov prikryl pod rukavicu, začali sme dobre.
40:01 Začala sa tretia tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 20:54.
V druhej tretine sme videli opäť dva góly do rovnakej bránky, len teraz ju hájil Ježov a tak sa domácim podarilo vyrovnať. Plastino najskôr exportnou delovkou využil za tri sekundy presilovku, aby potom svoj druhý gól pridal pri hre piatich proti trom. Ten ešte arbitri pozerali cez videozáznam a napokon gól uznali. Hostia dokázali potrápiť domácich zakrátko, Brust to však s defenzívou zvládol a keď ani Slovan svoje šance nevyužil, do tretej periódy ideme od začiatku. Pomer striel medzi žrde poľa kocky 25:16.
40:00 Druhá tretina sa skončila.
39:50 Plastino vystrelil švihom od modrej z jej stredu, Ježov cez vyrážačku puk poslal na pravú stranu k mantinelu.
39:47 Kostromitin vyhodil puk von z pásma cez všetky čiary, zakázané uvoľnenie a pôjdeme do šatne.
39:27 Puk pod rukavicami Brusta, ktorý nedovolil skrumáž pred svojou bránkou, už aby sme boli v šatni.
39:21 Domáci v plnom počte, Slovan svoje oslabenie ubránil, hostia dohrávajú akciu s pukom v pásme domácich.
38:12 Skrumáž pri ľavej žrdi Brustovej klietky, domáci to napokon zvládli bez ujmy a zakrátko puk vyhodili von z pásma.
38:00 Strela hostí bola zblokovaná domácimi na ochrannú sieť, Lada má pásmo, na ľad sme poslali čerstvé sily.
37:35 Puk za bránkou Ježova, Slovan od úvodu oslabovky puk dostal mimo svoje obranné pásmo.
37:21 Sekerka v podaní Ďalogu a výhodu presilovej hry dostala teraz Lada.
36:25 Slovan vyhral buly a puk posunul na modrú, tam sa do puku oprel Starosta, Ježov šiel do pokľaku a aj tento puk schoval niekde vo svojom výstroji.
36:21 Petráš po prechode modrou vystrelil, Zernov jeho puk zblokoval na ochrannú sieť, vhadzujeme po pravici Ježova.
35:25 Opatrnosť sadla na hokejky oboch mužstiev, publikum tu tiež zmĺklo a kotol skanduje verše ako v materskej škôlke.
34:31 Cheechoo od pravého kruhu nahodil puk na bránku hostí, Ježov ho zachytil hokejkou a pre istotou schoval pod rukavicu.
33:04 Skalický korčuľoval za pukom po pravej strane, obišiel beka hostí a vystrelil po prechode pravým kruhom, Ježov puk poslal na ochrannú sieť.
32:16 Slovan puk vyhodil von z pásma, upokojil hru, aj keď striedať nemôže pre zakázané uvoľnenie.
31:10 Výborná práca Nedorosta, vyhral buly v strednom kruhu, s pukom nakorčuľoval cez modrú a vystrelil spoza pravého kruhu, Ježov puk zrazil pred seba a prikryl pod rukavice.
30:13 Mám pocit že Belousov teraz na dvakrát z ľavej strany posielal puk na Brusta od kruhov, Barry oba puky poslal späť do hry.
28:24 Hostia v plnom počte, Slovan hru päť na tri pretavil vo vyrovnávajúci gól.
28:06
28:06 Slovan Bratislava dal gól!
Enormný tlak domácich slávi úspech, Ježov bol ako na strelnici, Ďaloga vystrelil spoza kruhov, minul bránku, puk sa odrazil od zadného mantinelu, Jeglič ho posunul za kruh a z ľavého kruhu strieľal NICK PLASTINO, ktorý puk dostal do siete hostí. Asistencie: Žiga Jeglič a Marek Ďaloga. Gól domácich si hlavní pozreli z videozáznamu a gól napokon platí, hostia reklamovali postavenie hráča v bránkovisku.
27:35 Opäť sa strelou prezentoval z toho istého miesta Kundrátek, Ježov vytiahol rovnaký zákrok. Predtým pálil Kundrátek z rovnakej pozície, Ježov puk vyrazil vľavo a ešte ho stihol pred dorážkou Taffeho upratať k mantinelu.
26:55 Slovan melie Ladu v pásme, akciu zakončil peknou strelou príklepom spoza ľavého kruhu Kundrátek, Ježov v pokľaku puk dokázal zneškodniť.
26:24 Koriagin a Sotnieks dostali po dve minúty, nedovolené bránenie a podrazenie, Slovan bude hrať presilovku päť na tri.
25:56 Zigo s pukom nakorčuľoval zo stredného pásma za kruhy, vystrelil švihom, puk zblokoval hráč hostí do rohu klziska.
24:33 Jeglič od kruhu poslal puk na modrú, Ďaloga s ním nakorčuľoval na kruh a vystrelil švihom, Ježov cez svoju hruď puk poslal späť do hry, Slovan drží hostí v pásme.
23:57 Lada pohrozila domácim, Slovan chyboval v rozohrávke, hostia našťastie omyl domácich nepotrestali, belasí puk vyhodili von z pásma aj za cenu zakázaného uvoľnenia.
22:03 Valský z pravej strany pri bránkovisku posielal puk na Ježova, minul však teraz priestor jeho bránky.
21:19
21:19 Slovan Bratislava dal gól!
Exportne rýchlo využitá presilovka, puk po buly dostal na modrú NICK PLASTINO, ktorý spoza ľavého kruhu prestrelil všetko, čo mu v ceste stálo. Asistencia: Václav Nedorost.
21:16 Seknutie Jegliča v podaní Malenkicha, ktorý dostal dve minúty, Slovan má možnosť vsietiť kontaktný gól.
20:15 Lada poslala puk von z pásma po chybnej rozohrávke a samozrejme, zakázané uvoľnenie, sťahujeme sa pred Ježova.
20:01 Začala sa druhá tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 19:58.
Prvá tretina duelu je za nami, hostia sa ujali vedenia pomerne lacným gólom a tým šťastnejším gólom odskočili belasým na rozdiel dvoch gólov. Slovan bol aktívnejším tímom, Lada efektívnejším. Pomer striel medzi tri žrde po prvej tretine 14:8, tak nám to ukazuje réžia na svetelnej kocke. Slovan bude musieť v druhej tretine zvoliť na hru súpera veru iný recept.
20:00 Prvá tretina sa skončila.
19:51 Filatov vystrelil z pravej strany a opečiatkoval konštrukciu bránky domácich, ešte že to takto dopadlo.
19:01 Obe mužstvá s plným počtom hráčov, Slovan sa postaral o vzruch na tribúnach, Ďaloga však prihrávku pred bránkovisko nedostal.
18:35 Achmetov vystrelil z ľavého kruhu, Brust poľahky puk poslal k mantinelu a je to Slovan, kto sa s pukom derie vpred.
18:16 Kundrátek zaviezol puk do pásma po ľavej strane a len ho nahodil pred bránku, Ježov ho v rozkľaku zachytil na pravý betón a pohotovo schoval pod lapačku.
17:15 Švarného puk bol zblokovaný, následne z pravej strany sa ho snažil do kuchyne doviesť Valský, Ježov puk poslal späť do hry a hostia ho dostali von z pásma.
17:01 Cheechoo dve minúty za seknutie, Sotnieks dve minúty za hrubosť. Hráme štyria proti štyrom.
17:01 Chipchura puk poslal z pravej strany z ostrého uhla do bránkoviska, Ježov so schoval a domáci sa snažili o skrumáž, až vyporovokovali šarvátku.
14:19
14:19 Togliatti dáva gól!
Gól z kategórie tých šťastných, z pravej strany hostia poslali puk pred bránku a brzdiaci VASILIJ STRELCOV v bránkovisku korčuľou puk zblokoval za Brustov chrbát. Asistencia: Alexander Strelcov a Stanislav Bočarov.
13:25 Slovan pokazil prechod do útoku a vyrobil zakázané uvoľnenie, vhadzovať sa bude pred Brustom.
13:16 Ivanov z otočky z vnútornej strany ľavého kruhu minul bránku domácich, následne Filatov puk poslal na Brusta, ktorý ho musel prikryť a Lada bude mať teraz výhodu pozície na vhadzovanie.
11:56 Starosta vystrelil od modrej z pravej strany, jeho puk zblokoval hráč hostí a Lada dostala puk aspoň do stredného pásma.
11:44 Ježov zaparkoval nahadzovaný puk zo stredného pásma niekde vo svojich betónoch, sám nevedel kde a tak museli arbitri hru prerušiť, Slovan má pásmo na vhadzovanie.
10:55 Filatov nepríjemne vystrelil z ľavého kruhu, Brust cez masku puk zrazil pred seba a domáci puk následne dostali pod svoju kontrolu.
09:49 Hostia v plnom počte, domácim sa prvá presilová hra v zápase veru nevydarila.
08:35 Taffeho príklep z pravého kruhu skončil na ochrannom skle a puk opustil sám pásmo hostí.
07:49 Krosček v podaní Vasilja Strelcova a presilovku si zahrá Slovan.
07:40 Vopelka potiahol puk vpred po pravej strane a efektne zakončil po prechode kruhom, Ježov puk vyrazil pred seba a po malej skrumáži to napokon zvládol bez ujmy.
07:06
07:06 Togliatti dáva gól!
MAXIM RYBIN na pravom kruhu vyzvŕtal Švarného, spred bránkoviska poslal puk po ľade a pomedzi betóny do bránky domácich. Asistencie: Denis Zernov a Rafael Achmetov.
06:48 Ďaloga stratil puk v strednom pásma, do pásma belasých s ním nakorčuľoval Belousov, ktorý minul bránku Brusta.
05:44 Hostia vyrobili akciu tic tac, Aronson sa na medzikruží k zakončeniu nedostal, bol dobre pokrytý defenzívou domácich.
05:18 Peknou strelou švihom sa od modrej teraz prezentoval Ďaloga, puk letiaci nad ľadom Ježov schoval do svojej lapačky.
04:27 Po rozohrávke Taffeho hostia puk poslali na tribúnu, vhadzujeme v centrálnom kruhu.
03:50 Opäť v akcii Ježov, ktorý pri pravej žŕdke schoval pod rukavicu puk odrazený od kĺbka hráčov.
03:42 Lada pokazila svoju útočnú akciu a vyprodukovala zakázané uvoľnenie, vhadzujeme po ľavej ruke Ježova.
02:58 Alexander Strelcov nahodil od modrej puk na bránku, Barry ho vyrazil späť do hry, následne z pravej strany zakončoval pri bránkovisku Filatov, jeho puk minul priestor domácej klietky.
02:05 Valský golfovým úderom od modrej poslal puk na bránku hostí, minul ju však, vpred pôjde Lada.
00:49 Hlavný píska domácim postavenie útočiaceho hráča v bránkovisku, hru prerušil a vykázal ju do stredného pásma.
00:36 Prvá akcia domácich, Nedorost poslal puk z ľavej strany pred bránkovisko, nikto v modrom sa k zakončeniu nedostal, puk schoval pod svoju rukavicu Ježov.
00:01 Stretnutie sa práve začalo.
Na ľadovej ploche už máme tím hostí, počkáme si na domácich, vypočujeme si hymny oboch krajín a všetko bude prichystané k úvodnému buly zápasu.
Príjemný podvečer vám želám z arény Ondreja Nepelu z Bratislavy, rozkurčuľovanie prebieha v plnom prúde, domáci v modrých dresoch v bránke s Brustom, hostia zvolili biele farby a v bránke bude rovnako výborný Ježov.
Úvodné zostavy:

HC Slovan Bratislava:

Brust (Pogge) – Kundrátek, Starosta, Meszároš (C), Ďaloga, Švarný (A), Plastino, Bačík, Pokorný –Nedorost, Taffe (A), Jeglič – M. Hlinka, Chipchura, Cheechoo – Valský, Zigo, Petráš – Vopelka, Lušňák, Šiška

Lada Togliatti:

Ježov (Masaļskis) – Sotnieks (A), Koriagin, Malenkich (C), A. Boľšakov, Kostromitin, Aronson, Gurkin – Belousov (A), V. Komarov, Šenfeld – Filatov, Ivanov, Bumagin – Rybin, Zernov, Achmetov – Bočarov, V. Strelcov, A. Strelcov

Rozhodca:

Beľajev, Sidorenko – Sivov, Šeľanin.
HC Slovan sa po úspešnom tripe na západe Ruskej federácie predstaví trikrát pred domácim publikom, prvý zo zápasov v pondelok večer nezvládol, keď v Aréne Ondreja Nepelu podľahol hráčom Neftechimik Nižnekamsk po nevýraznom výkone v pomere 2:5. V tom druhom, v stredu večer, zohral najlepší zápas sezóny pred vlastným obecenstvom a s lídrom Východnej konferencie a ašpirantom na zisk Gagarinovho pohára, AK Bars Kazaň zvíťazil 2:1 gólom v závere predĺženia. V piatok sa nám predstaví Lada Togliatti, s týmto súperom belasí v ostatných troch zápasoch pustili perie, nastal čas vrátiť pôžičku.

Lada Togliatti – načrime do histórie klubu. Klub Lada Togliatti vznikol v roku 1976 pod názvom Torpedo, ktoré niesol až do roku 1989. V histórii ruských najvyšších súťaží klub zaknihoval 2 majstrovské tituly v rokoch 1994 a 1996, štyrikrát obsadil druhé miesto a dvakrát sa mu ušla „bronzová“ medaila. Na medzinárodnej scéne zaznamenal úspechy v podobe víťazstva Pohára Európskych majstrov v roku 1997 a v roku 2006 vyhral aj Interkontinentálny pohár.

Klub účinkoval v KHL od jej vzniku, hneď v prvom ročníku hráči v play-off obsadili konečné pekné 13. miesto, keď v prvom kole play-off nestačili na CSKA Moskva a po sérii 2:3 na zápasy sa s play-off rozlúčili. V druhom ročníku to výkonmi na play-off nestačilo a Lada obsadila v konečnom účtovaní 22. miesto. Pre nedostatok finančných prostriedkov a problémy s halou, keď jej kapacita 2.900 divákov nepostačovala kritériám stanoveným v pravidlách súťaže KHL, musel klub svoje účinkovanie v nadnárodnej súťaži prerušiť. Späť do kolotoča sa vrátil až v siedmej sezóne a v súťaži obsadil celkové 24. miesto. V tej ostatnej to bolo tiež bez play-off s 26. priečkou pelotónu KHL.

V súčasnosti modro-bielo-červený dres klubu obliekajú najmä hráči z Ruskej federácie, dvaja hráči majú pas Lotyšska a zastúpenie má aj USA. Svoje domáce zápasy hráva klub v Ľadovom paláci „Lada-Aréna“ s kapacitou 6.000 divákov. Hlavným trénerom mužstva je Artis Abols z Lotyšska.

V aktuálnej tabuľke KHL zaznamenala Lada Togliatti z 21 zápasov 29 bodov, Slovan odohral rovnaký počet zápasov a v tabuľke má o 3 body menej ako jeho súper. V aktuálnej sezóne sa belasí predstavili v Togliatti na konci augusta a z ľadu odchádzali so sklonenými hlavami po výsledku 2:5.

Najproduktívnejším hráčom v tíme domácich je Jeff Taffe so 14 kanadskými bodmi (6+8), na druhej priečke Jonathan Cheechoo s 13 kanadskými bodmi (5+8). V tíme hostí je na čele kanadského bodovania 17 bodový Nikita Filatov (7+10), na druhej priečke s 15 kanadskými bodmi Anton Šenfeld (4+11). Gólman domácich Barry Brust disponuje k dnešnému dňu v aktuálnej sezóne 91,1% úspešnosťou zásahov s priemerom 2,76 gólov na zápas, Justin Pogge s 88,9% úspešnosťou drží priemer 3,35 gólov na zápas. Na druhej strane Iľja Ježov s 92,1% úspešnosťou zásahov pri priemere 2,42 gólov na zápas, Edgars Masaļskis86,8% úspešnosť zásahov s priemerom 3,86 gólov na zápas.

Srdečne Vás pozývam k sledovaniu ďalšieho zápasu KHL, Aréna Ondreja Nepelu privíta klub Lada Togliatti a my vám aj z tohto zápasu krátkymi písanými vstupmi sprostredkujeme aktuálne dianie na bratislavskej ľadovej ploche.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 19:00.
Rozpis
HC Slovan Bratislava
Zostavy :
Brust
Pogge
Starosta
Kundrátek
Meszároš (C)
Ďaloga
Švarný
Plastino
Rosandić
Pokorný
Nedorost
Jeglič
Taffe
Cheechoo
Chipchura
Hlinka
Zigo
Valský
Petráš
Vopelka
Skalický
Lušňák
Zoradenie : Brust (Pogge) – Kundrátek, Starosta, Meszároš (C), Ďaloga, Švarný (A), Plastino, Bačík, Pokorný –Nedorost, Taffe (A), Jeglič – M. Hlinka, Chipchura, Cheechoo – Valský, Zigo, Petráš – Vopelka, Lušňák, Šiška
Lavička :
Lada Togliatti
Zostavy :
Ježov
Masalskis
Sotnieks
Koriagin
Bolšakov
Malenkich (C)
Kostromitin
Aronson
Gurkin
Belousov
Šenfeld
Komarov
Filatov
Ivanov
Bumagin
Achmetov
Rybin
Zernov
Strelcov
Strelcov
Bočarov
Zoradenie : Ježov (Masaļskis) – Sotnieks (A), Koriagin, Malenkich (C), Boľšakov, Kostromitin, Aronson, Gurkin – Belousov (A), V. Komarov, Šenfeld – Filatov, Ivanov, Bumagin – Rybin, Zernov, Achmetov – Bočarov, V. Strelcov, A. Strelcov
Lavička :
Rozhodcovia
Beľajev, Sidorenko – Sivov, Šeľanin

Dnes najtipovanejšieNaj tipy 1 0 2 10 02 12
Atl.Madrid - FC Sevilla1.613.96.11.142.381.27
West Ham - Tottenham5.941.612.381.151.26
AS Roma - Udinese1.276.4111.064.051.14
Leipzig - Eint.Frankfurt1.723.85.11.182.181.29
Everton - Bournemouth1.73.885.31.172.241.29

Celkový kurz vybraných zápasov je 3.95

Za 11,73 € môžete hrať o 100 €

Zostaviť tiket

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


 1. Kedy sa refinancovanie oplatí?
 2. Rastie nám pokrivená generácia?
 3. Intímna hygiena – celoročná záležitosť
 4. Zanzibar je plný lákadiel na dokonalú exotickú dovolenku
 5. Pivovar Šariš podporí cestovný ruch v Prešovskom kraji
 6. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj?
 7. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba
 8. FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky
 9. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať
 10. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci
 1. Detské zúbky sú veda
 2. Štartujú jesenné módne dni v Poluse
 3. Zanzibar je plný lákadiel na dokonalú exotickú dovolenku
 4. Rastie nám pokrivená generácia?
 5. Intímna hygiena – celoročná záležitosť
 6. Pivovar Šariš podporí cestovný ruch v Prešovskom kraji
 7. AAA AUTO za päť rokov predalo 320 tisíc vozidiel
 8. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba
 9. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj?
 10. FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky
 1. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj? 21 243
 2. Rastie nám pokrivená generácia? 8 826
 3. Zanzibar je plný lákadiel na dokonalú exotickú dovolenku 7 791
 4. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať 5 577
 5. Kedy sa refinancovanie oplatí? 1 924
 6. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba 1 895
 7. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci 1 768
 8. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty? 1 578
 9. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty 1 571
 10. Intímna hygiena – celoročná záležitosť 1 489

Téma: Hokej


Článok je zaradený aj do ďalších tém Hokej v Trenčíne, Slovan v KHL, Online prenosy, Hokej

Hlavné správy zo Sme.sk

KOMENTÁRE

Vracajú sa deväťdesiate roky a prečo sa Danko drží ruskej letky

Akcia proti Kiskovi je porovnateľná len s únosom mladého Kováča.

DOMOV

Šéf protikorupčného úradu Kovařík: Politikov treba vyšetrovať citlivo

Policajti pri citlivých kauzách nemôžu zisťovať všetko, musia brať ohľad aj na česť politika, tvrdí Ficov šéf boja proti korupcii Peter Kovařík.

PRIMÁR

Keď mejkap podráždi. Problémy, ktoré vyvoláva kozmetika

Vyberte si kozmetiku, ktorá nepoškodí pleť.

Neprehliadnite tiež

Velez-Zuzulová má operáciu za sebou: Hotovo, mám nové koleno

Vďaka modernej operácii by mala stáť na lyžiach o dva mesiace.

Nórsky divák nevedel, že Sagana na Tour de France vylúčili

Mnoho vlajok, hluk i emócie. Ľudia v Nórsku si majstrovstvá sveta v cyklistike užívajú.

Trenčín nedal šancu vicemajstrovi, Nové Zámky šokovali majstra

Pozrite si súhrn piatkových výsledkov zápasov slovenskej Tipsport ligy.