Martin Škrtel v službách Fenerbahce.
Martin Škrtel v službách Fenerbahce. (Autor: TASR/AP)
SITA|29. dec 2016 o 21:25

Ich mužstvo vyhralo hladko 6:0.

ANKARA. Fenerbahce Istanbul vo štvrtok na vlastnom trávniku zvíťazil nad tímom Menemen Belediye hladko 6:0 v zápase 4. kola druhej fázy Tureckého pohára vo futbale.

Za domácich sa strelecky presadili dvaja Slováci - v 41. minúte Martin Škrtel po rohovom kope Miroslava Stocha a následnej skrumáži zblízka dokopol loptu do siete.

V 84. minúte dal výsledku konečnú podobu samotný Stoch, ktorý zaznamenal v tejto sezóne v drese Fenerbahce už piaty presný zásah. Doterajšie štyri strelil v Európskej lige.

Turecký pohár - štvrtkové výsledky:

Genclerbirligi - Amedspor 6:0

Sanliurfaspor - Osmanlispor 0:3

Bursaspor - Aydinspor 1:1

Kizilcabölükspor Denizli - Trabzonspor 1:1
/obranca Ján Ďurica odohral celý zápas, stredopoliar Matúš Bero (obaja Trabzonspor) nefiguruje v zápise o stretnutí/

Fenerbahce Istanbul - Menemen Belediye 6:0
/obranca Martin Škrtel hral do 77. minúty a v 41. minúte strelil gól, stredopoliar Miroslav Stoch (obaja Fenerbahce) odohral celý zápas a v 84. minúte skóroval/

Gól Martina Škrtela:

Gól Miroslava Stocha:

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Presadili sa obaja. Škrtel i Stoch strelili gól pri výhre Fenerbahce v Tureckom pohári