Dážď, hmla a triumf domácich. Pozrite sa, ako vyzeralo Winter Classic 2017

Za bránou bojujú o puk Kevin Shattenkirk (vpravo) zo St. Louis a Dennis Rasmussen z Chicaga. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|2. jan 2017 o 22:40

St. Louis Blues zdolalo Chicago Blackhawks 4:1. V drese hostí nastúpil Richard Pánik, Marián Hossa pre zranenie nehral.

BRATISLAVA. Dlho to vyzeralo na veľkú drámu. Po dvoch tretinách svietil na tabuli nerozhodný stav 1:1. Lenže v záverečnej desaťminútovke domáci zabrali.

Hokejisti St. Louis Blues troma gólmi otočili výsledok a v zápase pod otvoreným nebom s označením Winter Classic 2017 zdolali na bejzbalovom Busch Stadium Chicago Blackhawks presvedčivo 4:1.

V drese hostí odohral niečo viac ako desať minút útočník Richard Pánik, ale do streleckej listiny sa nezapísal a nebodoval. Marián Hossa pre zranenie nenastúpil.

Hrdinom stretnutia sa stal domáci Vladimir Tarasenko, ktorý v tretej tretine v priebehu šesťdesiatich dvoch sekúnd strelil dva góly svojho tímu.

Na fotografiách agentúry AP si môžete pozrieť, ako to v St. Louis vyzeralo.

Winter Classic (St. Louis - Chicago): fotogaléria

2.1.2017

Domov»Hokej»NHL»Dážď, hmla a triumf domácich. Pozrite sa, ako vyzeralo Winter Classic 2017