Dážď, hmla a triumf domácich. Pozrite sa, ako vyzeralo Winter Classic 2017

St. Louis Blues zdolalo Chicago Blackhawks 4:1. V drese hostí nastúpil Richard Pánik, Marián Hossa pre zranenie nehral.

Za bránou bojujú o puk Kevin Shattenkirk (vpravo) zo St. Louis a Dennis Rasmussen z Chicaga. (Zdroj: TASR/AP)
REAL MADRID vs BORUSSIA DORTMUND na 4 dni tu >>

BRATISLAVA. Dlho to vyzeralo na veľkú drámu. Po dvoch tretinách svietil na tabuli nerozhodný stav 1:1. Lenže v záverečnej desaťminútovke domáci zabrali.

Hokejisti St. Louis Blues troma gólmi otočili výsledok a v zápase pod otvoreným nebom s označením Winter Classic 2017 zdolali na bejzbalovom Busch Stadium Chicago Blackhawks presvedčivo 4:1.

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: St. Louis otočilo výsledok zápasu a ovládlo Winter Classic, Pánik nebodoval

V drese hostí odohral niečo viac ako desať minút útočník Richard Pánik, ale do streleckej listiny sa nezapísal a nebodoval. Marián Hossa pre zranenie nenastúpil.

Hrdinom stretnutia sa stal domáci Vladimir Tarasenko, ktorý v tretej tretine v priebehu šesťdesiatich dvoch sekúnd strelil dva góly svojho tímu.

Na fotografiách agentúry AP si môžete pozrieť, ako to v St. Louis vyzeralo.

Peter Sagan: Superstar made in Slovakia

Začínal na sestrinom bicykli, dnes zarába šesť miliónov ročne. Príbeh najlepšieho cyklistu planéty.

Začínal na sestrinom bicykli, dnes zarába šesť miliónov ročne.

Minúta po minúte: Choďte a voľte, vyzval nemecký prezident