Dážď, hmla a triumf domácich. Pozrite sa, ako vyzeralo Winter Classic 2017

St. Louis Blues zdolalo Chicago Blackhawks 4:1. V drese hostí nastúpil Richard Pánik, Marián Hossa pre zranenie nehral.

Za bránou bojujú o puk Kevin Shattenkirk (vpravo) zo St. Louis a Dennis Rasmussen z Chicaga. (Zdroj: TASR/AP)

BRATISLAVA. Dlho to vyzeralo na veľkú drámu. Po dvoch tretinách svietil na tabuli nerozhodný stav 1:1. Lenže v záverečnej desaťminútovke domáci zabrali.

Hokejisti St. Louis Blues troma gólmi otočili výsledok a v zápase pod otvoreným nebom s označením Winter Classic 2017 zdolali na bejzbalovom Busch Stadium Chicago Blackhawks presvedčivo 4:1.

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: St. Louis otočilo výsledok zápasu a ovládlo Winter Classic, Pánik nebodoval

V drese hostí odohral niečo viac ako desať minút útočník Richard Pánik, ale do streleckej listiny sa nezapísal a nebodoval. Marián Hossa pre zranenie nenastúpil.

Hrdinom stretnutia sa stal domáci Vladimir Tarasenko, ktorý v tretej tretine v priebehu šesťdesiatich dvoch sekúnd strelil dva góly svojho tímu.

Na fotografiách agentúry AP si môžete pozrieť, ako to v St. Louis vyzeralo.

Keď už sa dostanete do štádia hladomoru, je príliš neskoro

OSN po šiestich rokoch znovu vyhlásila hladomor. Okrem Juhosudáncov môže byť v ohrození až dvadsať miliónov ľudí.

Mnohí mlčia, on nie. Služba vlasti z neho spravila lovca ľudí

Tóth tvrdí, že si z vojenčiny priniesol domov traumu.

Land Rover z Nitry budú rozvážať Nemci, Cargo neuspelo

Štátny prepravca rokuje s Deutsche Bahn Cargo.

ONLINE: Monako opäť vyhráva, Falcao dal gól krásnym lobom

Anglický klub je miernym favoritom, hoci na rozdiel od Monaka svoju skupinu nevyhral.

Z nuly až do výberu na Tour de France. Čech je prekvapením

Pred rokom jazdil na horskom bicykli a pripravoval sa na olympiádu. Teraz však Ondřej Cink súperí s najlepšími cestnými cyklistami. Šéfov svojho tímu tak prekvapil, že ho zaradili do nominácie na Tour de France.

Tréner Juventusu sa pohádal s Bonuccim a vyradil ho z kádra

Obranca tak bude stredajší duel Ligy majstrov na pôde FC Porto sledovať iba z tribúny.