FC Turín si neudržal dvojgólový náskok a remizoval s AC Miláno

Iago Falque (vpravo) z AC Turín bojuje o loptu s hráčom AC Miláno Giacomom Bonaventurom. (Autor: TASR/AP)
SITA|16. jan 2017 o 22:56

Juraj Kucka prišiel v hosťujúcom drese na trávnik v 74. minúte.

RÍM. Futbalisti AC Miláno si odniesli z trávnika FC Turín bod za remízu 2:2 v pondelňajšom stretnutí dvadsiateho kola talianskej Serie A.

V zápase rozdielnych polčasov viedi domáci po góloch Andreu Belottiho a Marca Benassiho už v 26. minúte 2:0. Po zmene strán rovnako v rozpätí piatich minút hostia vyrovnali gólmi Andreu Bertolacciho a Carlosa Baccu z pokutového kopu.

Slovenský reprezentant Juraj Kucka (AC Miláno) sa na trávniku objavil v 74. minúte, keď vystriedal Andreu Bertolacciho.