Lawrence strelil štyri góly, Trenčín vyhral v príprave nad Libercom

Zľava: Robert Tambe z FC Spartak Trnava a Jeffrey Ket z AS Trenčín v zápase 19. kola Fortuna ligy medzi FC Spartak Trnava a AS Trenčín. (Autor: SITA/Ivan Kopčáni)
Sportnet|21. jan 2017 o 13:27

Prípravné zápasy pred jarnou časťou Fortuna ligy odohrajú aj ďalšie tímy.

LIBEREC. Futbalisti úradujúceho slovenského majstra AS Trenčín vyhrali v sobotňajšom prípravnom zápase nad českým prvoligistom Slovan Liberec 5:2.

Štyrmi gólmi sa prezentoval Angličan James Alexander Lawrence, pričom v druhom polčase v rozpätí 8 minút zaznamenal čistý hetrik.

Výsledky sobotňajších prípravných stretnutí účastníkov najvyššej slovenskej futbalovej súťaže Fortuna ligy 2016/2017:

Slovan Liberec - AS Trenčín 2:5 (2:1)

Góly: 40. a 41. Kubyškin - 23., 75., 77. a 83. (prvý a tretí z 11 m) Lawrence, 47. Adekunle

ŠKF Sereď (II. liga) - FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble 1:3 (1:1)

FK Senica - Slezský FC Opava (ČR-II. liga) 2:1 (2:1)

Góly: 21. Mráz, 25. Kosorin - 19. Hrabina

1. FC Tatran Prešov - MFK Tatran Liptovský Mikuláš 1:1 (1:0)

MFK Karviná - MFK Ružomberok 0:0

ŽP Šport Podbrezová - FK Pohronie 3:0 (3:0)

Góly: 32. a 36. Mikuš, 5. Polievka

Ferencváros Budapešť - MFK Zemplín Michalovce 0:1 (0:0)

Gól: 82. Regáli

DAC Dunajská Streda - Karpaty Ľvov 1:1 (1:1)

Góly: 10. Vida - 20. Kszonz

Domov»Futbalnet»Lawrence strelil štyri góly, Trenčín vyhral v príprave nad Libercom