Barcelona zvíťazila v prvom semifinále pohára nad Atleticom Madrid

Futbalisti FC Barcelona zvíťazili v úvodnom zápase semifinále španielskeho Kráľovského pohára na pôde veľkého rivala Atletica Madrid 2:1. (Autor: TASR/AP)
TASR|1. feb 2017 o 23:18

V druhom semifinále proti sebe nastúpia Celta Vigo a Deportivo Alaves.

Výsledok semifinále španielskeho Kráľovského pohára:

Atletico Madrid - FC Barcelona 1:2 (0:2)

Góly: 59. Griezmann - 7. Suarez, 33. Messi

MADRID. Futbalisti FC Barcelona zvíťazili v úvodnom zápase semifinále španielskeho Kráľovského pohára na pôde veľkého rivala Atletica Madrid 2:1.

Odveta je na programe v utorok 7. februára na štadióne Nou Camp.

Barcelone vyšiel prvý polčas, ktorý vyhrali 2:0 po góloch Luisa Suareza v 7. a Lionela Messiho v 33. minúte.

Domácim sa podarilo korigovať zásluhou Antoine Griezmanna v 59. minúte, ale vyrovnať už nedokázali.

V druhom semifinále proti sebe nastúpia Celta Vigo a Deportivo Alaves. Úvodný duel je na programe vo štvrtok o 21. hodine.

Domov»Futbal»Španielsko»Barcelona zvíťazila v prvom semifinále pohára nad Atleticom Madrid