Slovan vypadol z boja o play off, od Víťazu dostal šesť gólov

Zverencov trénera Miloša Říhu čakajú do konca základnej časti už iba dva zápasy.

(Zdroj: SITA)

Hokejisti Slovana Bratislava definitívne prišli o šancu na postup do play off KHL. Rozhodnutie padlo v piatok, keď v domácom zápase prehrali s priamym konkurentom v boji o vyraďovačku Viťazom Podolsk vysoko 1:6.

Prečítajte si tiež: Obaja súperi Slovana dokázali vyhrať

"Belasí" odohrajú v základnej časti už len dva duely a nemajú šancu dobehnúť momentálne ôsmy Jokerit Helsinki, ktorý má na konte 88 bodov, čo je o osem viac ako má desiaty Slovan.

Zverenci trénera Miloša Říhu odohrajú do konca základnej časti už len dva zápasy - oba doma s Medveščakom Záhreb, ktorý už taktiež nemôže postúpiť do vyraďovačky. Duely sa uskutočnia 14. a 15. februára, oba od 19.00 h.

Slovan sa tak počas svojho päťročného pôsobenia v KHL prebojoval do play off len dvakrát. V sezónach 2012/13 i 2015/16 vypadol v prvom kole, keď prehral s Dinamom Moskva, respektíve CSKA Moskva v oboch prípadoch 0:4 na zápasy.

KHL 2016/2017
3. February 2017 o 19:00 | Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava
Slovan Slovan
1:6
60' minúta
Koniec
Viťaz Viťaz
Stats
Góly a asistencie: 11. Lušňák (Skalický) – 4. Kopejkin (M. Aaltonen, Kempe), 23. Jacenko (Švec-Rogovoj), 36. Jacenko (Švec-Rogovoj, Gimajev), 44. Afinogenov (Makejev), 46. Pankov (Švec-Rogovoj), 50. Kempe (M. Aaltonen, Horák). Rozhodca: Ansons (LOT), Hofman – Palej, Sivov. Diváci: 10.055.
Prenos
Viťaz dnes víťazí v Bratislave a do tabuľky si zapíše veľmi cenné tri body. Viete, že Viťaz vo svojom účinkovaní v KHL ani raz neokúsil chuť play-off? V histórii tohto mladého moskovského klubu tak tomu môže byť po prvýkrát a my mu to želáme z celého srdca. Najlepšími hráčmi zápasu vyhlásení: Ivan Jacenko a Pavol Skalický. Podolsk opúšťa ľad za potlesku a rovnako tak sa pred reprezentačnou prestávkou rozlúčili diváci s hráčmi belasých. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 12:8, celkom 30:29. Hosťom želám šťastný let do Záhrebu a všetkým ostatným dobrú noc, z Arény Ondreja Nepelu sa s vami lúči Vladimír Korduliak.
Koniec zápasu.
59:45 Hra je prerušená a vhadzovať budeme akoby symbolicky v centrálnom kruhu. Halou znie mohutné Slovan, Slovan...
59:18 Standing ovation pre oba tímy, Podolsk asi takéto chvíle na klziskách súperov nezažíva.
58:39 Nikulin z ľavého kruhu minul bránku domácich, za stáleho potlesku dohrávame dnešné stretnutie.
56:45 Vypredaná aréna sa baví hokejom a aj za stavu 1:6 tu máme mexickú vlnu.
55:51 Petráš vystrelil príklepom z ľavého kruhu, Saprykin puk poslal za svoju bránku, Slovan bojuje o puk v pásme hostí.
55:14 Slovan vyrobil zakázané uvoľnenie, hra sa presťahuje pred Brusta, vhadzujeme po pravici Barryho.
54:59 Švec-Rogovoj chcel zakončiť spoza bránky z pravej strany, nepodarilo sa mu to, Brust si tam ten priestor postrážil a puk zlikvidoval.
52:03 Cheechoo vystrelil od modrej spoza hráča hostí, Saprykin puk letiaci nad ľadom schoval vo svojej lapačke.
51:10 Slovan sa previnil na modrej ofsajdom, čiarový hru prerušil a nariadil vhadzovanie v strednom pásme.
50:52 Saprykin likviduje puk pod svojimi rukavicami a Podolsk pokojne kráča za víťazstvom.
49:46
49:46 Viťaz Moskovská oblasť dáva gól!
Aaltonen vystrelil švihom spoza pravého kruhu, na jeho vnútornej strane puk do siete domácich zblokoval MARIO KEMPE. Asistencie: Miro Aaltonen a Roman Horák.
49:05 Hostia v plnom počte a s pukom na paliciach v pásme domácich.
48:59 Brust trikrát v akcii, keď likvidoval puky z hokejok súpera, teraz sa situácia v bránkovisku posudzuje videorozhodcom duelu a po malých technických problémoch už budeme aj my pokračovať v komentovaní. Hlavný po konzultácii rozpažil.
48:27 Nikulin priviezol puk po ľade až pod rukavicu Brusta, Barry puk musel prikryť, pásmo pre Podolsk.
47:55 Cheechoo dostal dve minúty za držanie, sily na ľadovej ploche sa nám vyrovnajú.
47:05 Krosček v podaní Gimajeva, presilovú hru si zahrá teraz Slovan.
45:13
45:13 Viťaz Moskovská oblasť dáva gól!
Krásna akcia hostí, prečíslenie dva na jeden, Švec-Rogovoj z pravej strany poslal puk na ľavý kruh a ALEXANDER PANKOV z prvej zakončil. Asistencia: Arťom Švec-Rogovoj.
45:13 Švec-Rogovoj sa oprel do puku na pravom kruhu, príklepom však puk poslal len na ochranné sklo.
44:21 Slovan sa previnil proti pravidlám ofsajdom, vhadzovať tak budeme v strednom pásme.
43:24
43:24 Viťaz Moskovská oblasť dáva gól!
Afinogenov sa oprel do puku od modrej, jeden z hráčov vo fialovom drese ten puk ešte nadvihol a tak je autorom gólu MAXIM AFINOGENOV. Asistencia: Alexej Makejev.
42:43 Opatrný úvod tretiny, Viťaz teraz poslal puk von cez všetky čiary na zakázané uvoľnenie.
40:01 Začala sa tretia tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 20:49.
V druhej tretine sme videli dva góly, no oba do siete domácich a Viťaz tak odskočil belasým na dva góly. Slovan si vypracoval tiež pekné šance na úspech, no nepremenil ani jednu a na hru hostí bolo radosť pozerať, s ľahkosťou na puku a zrýchlením vyrábali pekné kombinačné akcie a majú tak nakročené za tromi dôležitými bodmi. Pomer striel medzi žrde v druhej tretine 7:11.
40:00 Druhá tretina sa skončila.
39:44 Kundrátkov strelecký pokus od modrej zblokovali hráči pred bránkoviskom na ochranné sklo, Saprykin bol v tejto chvíli bez práce.
38:39 Túto pasáž zápasu bez strely do priestoru tej ktorej bránky ukončili belasí, ktorí sa previnili proti pravidlám zakázaným uvoľnením.
36:45 Aby toho nebolo málo, Slovan teraz vyrobil zakázané uvoľnenie, sťahujeme sa pred Brusta.
36:30 Slovan sa chybnou prihrávkou sám pripravil o pásmo, Brust bude rozohrávať akciu svojho klubu.
35:24
35:24 Viťaz Moskovská oblasť dáva gól!
Puk poslali hostia z rohu klziska na ľavý kruh, tam spoza Skalického vystrelil švihom IVAN JACENKO a puk skončil pod ľavou spojnicou Brustovej bránky. Asistencie: Arťom Švec-Rogovoj a Sergej Gimajev.
34:45 Hostia v plnom počte, Slovan sa o vyrovnanie počas tejto presilovky veru nepostaral.
34:31 Z pravej strany poslali domáci puk na bránku hostí, Saprykin priestor pri ľavej žrdi pokryl a puk schoval vo svojom výstroji.
34:18 Slovan síce kombinoval s pukom v pásme hostí, tí mu puk vypichli aspoň do stredného pásma.
33:28 Starosta poslal puk z pravého kruhu po ľade, hostia ho vytesnili na ochrannú sieť, hra je prerušená.
32:45 Semionov dostal dve minúty za nedovolené bránenie, Slovan bude hrať presilovú hru.
30:25 Halama, Petráš a Cheechoo to teraz rozbalili v pásme hostí, Saprykin dva puky poslal mimo svoje bránkovisko, malá skrumáž pred bránkou strelu na Saprykina nepriniesla.
29:43 Krásna kombinácia hostí, puk po prihrávkach na jeden dotyk dostal medzi kruhy Nikulin, ktorý vystrelil švihom, Brust Alexandra v pokľaku vychytal!
28:31 Bačík od modrej z ľavej strany puk na hodil na bránku, Saprykin ho v pokľaku vyrazil pred seba, nikto vo fialovom tam však na dorážku nebol.
26:20 Kundrátek vystrelil od modrej z pravej strany, jeden z hráčov vo fialovom drese puk na kruhu zblokoval na ľad, Saprykin ho v pokľaku dokázal zneškodniť, Petráš sa už k dorážke nedostal. Na tom kruhu zrejme operoval sám Samuel Petráš.
24:38 Zakázané uvoľnenie belasých, hra sa tak opäť vráti pred bránku Brusta.
23:49 Musatov vystrelil z pravého kruhu spoza obrancu hostí, Saprykin puk zrazil za svoju bránku, belasí s pukom v pásme hostí.
23:19 Brust hasil situáciu v bránkovisku, pravým betónom v rozkľaku puk vyrazil pred seba, Jakuceňa si puk na dorážku spracovať nedokázal.
22:53 Príklepom od modrej z jej stredu vystrelil Jeřábek, Brust puk efektne schoval vo svojej lapačke.
22:29
22:29 Viťaz Moskovská oblasť dáva gól!
Brust zle rozohral puk, zachytil ho na ľavej strane Švec-Rogovoj, ktorý ho poslal na pravý kruh a IVAN JACENKO puk poslal do prázdnej bránky belasých. Asistencia: Arťom Švec-Rogovoj.
21:19 Puk opäť v moci Brusta, ktorý zlikvidoval strelu hostí z pravého kruhu, predtým Kempe na ľavej strane nedokázal puk usmerniť do odkrytej bránky belasých.
20:40 Afinogenov vystrelil švihom spoza pravého kruhu, Brust puk zneškodnil a pohotovo rozohral na hokejky svojim spoluhráčom.
20:01 Začala sa druhá tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 19:58.
Prvá tretine priniesla hokej ako remeň, spočiatku tomu nič nenasvedčovalo, no potom prišiel blesk z čistého neba a rýchly gól hostí, ktorý vniesol tempo na ľadovú plochu. Hrali sme ostro, mali sme aj šesť vylúčení, no o vyrovnanie sa postaral po peknej prihrávke Skalického Lušňák, Slovan tak využil svoju presilovku. Všetko je otvorené a tak si počkáme, aký scenár nám predstaví druhá pasáž duelu. Pomer striel medzi žrde v tej prvej 11:10.
20:00 Prvá tretina sa skončila.
19:54 Belasí poslal puk na bránku z ľavej strany od modrej, puk skončil na ochrannej sieti, vhadzujeme po pravici Saprykina.
18:45 Domáci v plnom počte, Podolsk dohráva akciu v pásme belasých.
17:53 Hostia vyrobili útok a dostali sa do prečíslenia, Afinogenov na pravej strane už zakončiť nemohol, Brust v rozkľaku posunul bránku, ešteže to nie je za dve minúty.
17:29 Pri pravej žrdi puk pod rukavicu schoval Brust, upokojil tak hru na ľadovej ploche.
17:05 Horák dostal puk do nájazdu medzi kruhy, vystrelil z vnútornej strany ľavého kruhu, Brust puk zrazil pred seba, prikryl a následne celkom zbytočne rozohral, na hokejkách ho majú hostia.
16:45 Plastino dostal dve minúty za hákovanie, Slovan tak opäť bude hrať v oslabení.
16:37 Vyglazov vystrelil z ostrého uhla z ľavej strany, Brust puk poslal za svoju bránku, Podolsk však je pri puku.
15:35 Domáci v plnom počte, Podolsk ani v tejto presilovke toho veľa neukázal, Slovan výborne bránil svoje obranné pásmo.
15:26 Aaltonen si skáckajúci puk chystal pred bránkoviskom k zakončeniu, Brust golfovým úderom puk poslal do bezpečia.
14:41 Afinogenov vystrelil švihom od modrej, Brust v pokľaku puk schoval bezpečne vo svojom náručí.
14:03 Slovan poslal puk von cez všetky čiary, emócie pracujú na tribúnach.
13:35 Švarný dostal dve minúty za zovretie puku, Ivan ukazoval hlavnému, že puk mu skončil v rukavici, hlavný bol neoblomný, presilovka pre hostí.
13:24 Plastino potiahol puk vpred po pravej strane okolo mantinelu, vystrelil spoza kruhu, Saprykin puk v pokľaku schoval vo svojom výstroji.
13:02 Domáci v plnom počte, Slovan bravúrne svoje oslabenie ubránil.
12:56 Brust schoval puk pri ľavej žrdi pod rukavicu, prihral potom puk rukou svojmu kolegovi, Slovan vyhodil puk von z pásma, hlavný to však videl a hru správne prerušil.
12:15 Slovan poslal ďalší puk von cez všetky čiary, Podolsk belasých v pásme ešte nezamkol, až na pár sekúnd po vyhratom buly v úvode.
11:54 Puk za bránkou Saprykina, skoro minúta z oslabenia preč.
11:02 Plastino dostal za podrazenie dve minúty, presilovku si zahrá teraz Podolsk.
10:47
10:47 Slovan Bratislava dal gól!
Bleskurýchle využitá presilovka, z pravej strany puk pred bránku nahodil Skalický a PATRIK LUŠŇÁK puk poslal do siete hostí. Asistencia: Pavol Skalický.
10:16 Príliš veľa hráčov na ľade v bielo-červených dresoch, presilovka pre Slovan.
09:21 Hostia v plnom počte, Slovan bol lepší pri hre štyroch proti štyrom, krátka presilovka už nebola to pravé orechové.
08:29 Domáci v plnom počte a Slovan bude pokračovať v hre svojou presilovkou.
08:03 Starosta vystrelil švihom od modrej z jej stredu, Saprykin natiahol svoju lapačku a schoval v nej puk z hokejky kapitána belasých.
07:34 Chipchura z medzikružia nevystrelil, prešiel s pukom poza bránku a naservíroval ho medzi kruhy, odtiaľ pálil Švarný, Saprykin v pokľaku puk vyrazil späť do hry!
07:21 Podrazenie Chipchuru a na trestnú usadá Kempe, sily na ľadovej ploche sa nám vyrovnajú.
07:16 Podolsk vyrobil ofsajd a čiarový mu akciu musel zastaviť.
06:59 Taffe s Cheechoom vyrobili akciu, z nej však nezapršalo, hostia brejkovali, Jeglič bol posledným, kto sa dotkol puku, ktorý skončil na tribúne.
05:29
06:29 Narušenie číselnej zostavy na ľade alebo tiež príliš veľa hráčov na ľade belasých, trest pre hráčsku lavičku odsedí Vopelka.
05:29 Šťastný potiahol puk vpred, za modrou ho prenechal Starostovi, ktorý pálil príklepom, Saprykin puk vyrazil pred seba, Slovan ešte motal hosťom hlavy, puk po strele Skalického z ľavej strany sa pýtal do siete, Saprykin aj tento puk vyrazil späť do hry.
04:12 Od vlastnej bránkovej čiary Viťaz puk nahodil na bránku domácich, nepríjemný skáckajúci puk Brust musel riešiť.
03:24
03:24 Viťaz Moskovská oblasť dáva gól!
Kempe vyhral buly, puk poslal na bránku Aaltonen a ALEXEJ KOPEJKIN pri ľavej žrdi Brustovej klietky puk poslal do siete. Asistencie: Miro Aaltonen a Mario Kempe.
03:19 Zakázané uvoľnenie domácich, zatiaľ sme videli len jeden puk smerujúci na bránku.
02:30 Švec-Rogovoj potiahol puk vpred po pravej strane a len ho nahodil na bránku domácich, Brust puk cez vyrážačku poslal späť do hry. Vidíme opatrný úvod duelu.
00:01 Stretnutie sa práve začalo.
Na ľadovej ploche už máme oba tímy, vypočujeme si hymny oboch krajín a všetko bude pripravené k úvodnému buly zápasu.
Fialové dresy dnes Slovan obliekol tak ako každý rok o takomto čase, aj HC Slovan pomáha neziskovej organizácii "Deťom s rakovinou".
Príjemný dobrý večer z Bratislavy vám želám, v Aréne Ondreja Nepelu prebieha rozkorčuľovanie oboch tímov, hostia v bránke s Igorom Saprykinom v bielo-červenej kombinácii farieb, Slovan dnes s Barrym Brustom vo fialových farbách.
Úvodné zostavy:

HC Slovan Bratislava:

Brust (Pogge) – Bačík, Kundrátek, Plastino, Švarný (A), Starosta (C), Rosandič, Pätoprstý, Luža – M. Hlinka, Taffe (A), Cheechoo – Musatov, Jeglič, Chipchura – Skalický, Lušňák, Šťastný – Vopelka, Halama, Petráš

Viťaz Moskovská oblasť:

Saprykin (Todykov) – I. Golovkov, Al. Semionov (C), Katičev, Jeřábek, Lukin, Gimajev, Voronkov, Džiošvili – A. Makejev, A. Nikulin, Afinogenov (A) – A. Kopejkin (A), Aaltonen, Kempe – Vyglazov, Horák, Černov – Pankov, Jacenko, Švec-Rogovoj

Rozhodca:

Ansons (LOT), Hofman – Palej, Sivov.
HC Slovan čaká po 21 hodinách ďalší z náročných súperov, v šesťbodovom zápase si belasí zmerajú sily v priamom súboji o play-off s tímom Viťaz Podolsk.

Víťaz Podolsk je pomerne mladé hokejové mužstvo. Jeho vznik môžeme datovať do roku 1996. Vtedy vznikol klub s názvom Víťaz v meste Podolsk. V roku 2004 sa klub presťahoval z mesta Podolsk trochu južnejšie, do Čechova. Obe mestá sú súčasťou Moskovskej oblasti, južnejšie od hlavného mesta Moskva. V lete však klub Víťaz Čechov ohlásil návrat do mesta Podolsk, kde bude túto sezónu hrávať svoje domáce zápasy.

Klub účinkuje v KHL od jej vzniku v roku 2008, no nezaznamenal vo svojej histórii žiadne veľké úspechy. V KHL skončil postupne v celkovom hodnotení klubov na 23., 23., 21., 23., 22., 24. , 20., a v poslednej sezóne na 24. mieste. Hokejisti klubu sú však preslávení svojou agresívnou hrou do tela, dve sezóny späť vedenie klubu vyhlásilo, že už upustia od tvrdej agresívnej hry a skutočne tomu aj tak bolo. Hokejisti Víťaz Čechov inkasovali najviac trestných minút v celej KHL. Najškandalóznejší v histórii ľadového hokeja bol zápas Čechov – Omsk, ktorý sa odohral deviateho januára 2010. Skončil po hromadných bitkách už v čase 3:39, s vylúčeniami 19:18, počtom trestných minút 421:419.

Červeno-biely dres klubu obliekajú okrem domácich hráčov z Ruskej federácie aj dvaja hráči z Fínska, rovnako dvaja z Českej republiky – Roman Horák a Jakub Jeřábek, no a zastúpenie má aj Švédsko. Viťaz hráva svoje domáce zápasy v Ľadovom paláci Viťaz, ktorý má kapacitu 5.500 divákov. Hlavným trénerom mužstva je Valerij Gennadievič Belov.

V aktuálnej tabuľke KHL zaznamenal Viťaz z 54 zápasov 86 bodov, Slovan odohral o tri zápasy viac a do tabuľky Západnej konferencie zapísal 80 bodov. V aktuálnej sezóne sa kluby stretli v Moskve v októbri minulého roka, Slovan prehral na ľade súpera tesne 2:3, Taffe nepremenil v zápase trestné strieľanie.

Najproduktívnejším hráčom v tíme domácich je Jeff Taffe so 41 kanadskými bodmi (18+23), na druhej priečke Jonathan Cheechoo s 39 kanadskými bodmi (14+25). V tíme hostí je na čele kanadského bodovania 46 bodový Maxim Afinogenov (19+27), na druhej priečke dvaja 45 bodový Alexej Kopejkin (19+26). Gólman domácich Barry Brust disponuje k dnešnému dňu v aktuálnej sezóne 92,1% úspešnosťou zásahov s priemerom 2,30 gólov na zápas, Justin Pogge s 90,5% úspešnosťou drží priemer 2,98 gólov na zápas. Na druhej strane Harri Säteri s 92,8% úspešnosťou zásahov pri priemere 2,50 gólov na zápas, Igor Saprykin92,4% úspešnosť zásahov s priemerom 2,55 gólov na zápas.

Srdečne Vás pozývam k sledovaniu ďalšieho zápasu KHL, Aréna Ondreja Nepelu privíta klub Viťaz Podolsk a my vám aj z tohto zápasu krátkymi písanými vstupmi sprostredkujeme aktuálne dianie na bratislavskej ľadovej ploche.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 19:00.
Rozpis
HC Slovan Bratislava
Zostavy :
Brust
Pogge
Bačík
Kundrátek
Plastino
Švarný
Rosandić
Starosta
Luža
Pätoprstý
Cheechoo
Taffe
Hlinka
Jeglič
Chipchura
Musatov
Skalický
Lušňák
Šťastný
Vopelka
Petráš
Halama
Zoradenie : Brust (Pogge) – Bačík, Kundrátek, Plastino, Švarný (A), Starosta (C), Rosandič, Pätoprstý, Luža – M. Hlinka, Taffe (A), Cheechoo – Musatov, Jeglič, Chipchura – Skalický, Lušňák, Šťastný – Vopelka, Halama, Petráš
Lavička :
Viťaz Moskovská oblasť
Zostavy :
Saprykin
Todykov
Golovkov
Semionov
Katičev
Jeřábek
Lukin
Gimajev
Voronkov
Afinogenov
Nikulin
Makejev
Kopejkin
Kempe
Aaltonen
Vyglazov
Horák
Černov
Švec-Rogovoj
Jacenko
Džiošvili
Pankov
Zoradenie : Saprykin (Todykov) – I. Golovkov, Al. Semionov (C), Katičev, Jeřábek, Lukin, Gimajev, Voronkov, Džiošvili – A. Makejev, A. Nikulin, Afinogenov (A) – A. Kopejkin (A), Aaltonen, Kempe – Vyglazov, Horák, Černov – Pankov, Jacenko, Švec-Rogovoj
Lavička :
Rozhodcovia
Ansons (LOT), Hofman – Palej, Sivov

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

 1. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí
 2. S kreditkou začína pohodová dovolenka už na letisku
 3. Zmrzlina v Mekáči má u nás kratšiu záruku ako v Rakúsku. Prečo?
 4. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť
 5. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
 6. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie
 7. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice?
 8. O asistovanej reprodukcii sa šíri množstvo zavádzajúcich tvrdení
 9. Pivovar Šariš rozdá tisíce eur, o časti peňazí rozhodnú ľudia
 10. Volkswagen Golf GTI TCR naživo na Slovakia Ringu!
 1. S kreditkou začína pohodová dovolenka už na letisku
 2. Zmrzlina v Mekáči má u nás kratšiu záruku ako v Rakúsku. Prečo?
 3. Dubravské Čerešne majú sladké prekvapenie pre najrýchlejších!
 4. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
 5. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť
 6. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí
 7. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice?
 8. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie
 9. Salón architektov A0 – Coneco 2018
 10. Záhradný nábytok: aký materiál je najlepší?
 1. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne 19 855
 2. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí 15 055
 3. Zmrzlina v Mekáči má u nás kratšiu záruku ako v Rakúsku. Prečo? 11 770
 4. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie 10 796
 5. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice? 8 430
 6. Ulovte si last minute dovolenku so zľavou do 70% 5 978
 7. O asistovanej reprodukcii sa šíri množstvo zavádzajúcich tvrdení 4 596
 8. Pivovar Šariš rozdá tisíce eur, o časti peňazí rozhodnú ľudia 3 604
 9. Iná tvár Mexika: Nocovanie s Indiánmi, dobrodružstvo v džungli 2 499
 10. Volkswagen Golf GTI TCR naživo na Slovakia Ringu! 2 225

Téma: Hokej


Článok je zaradený aj do ďalších tém Hokej v Trenčíne, Slovan v KHL, Online prenosy

Hlavné správy zo Sme.sk

Podcast Dobré ráno

Dobré ráno: Kto bude udeľovať Ficove štátne vyznamenania

Nové štátne ceny chce udeľovať vláda.

Stĺpček Jakuba Fila

Vatry zvrchovanosti, Svätopluk. Prečo nie august 1968?

Že si komunisti nevšimli november ´89, sa stalo smutnosmiešnou glosou ich sveta.

KULTÚRA

Vraždu Kuciaka nemali chuť spracúvať. Ukázalo sa, že je čas

Joj chystá tretie pokračovanie seriálu Za sklom.

Neprehliadnite tiež

Chorvátsky novinár pre SME: Nie som šťastný z futbalového úspechu

Tréner Zlatko Dalič premrhal možnosť zmeniť veci.

Sagan sa v cieli pýtal: A kto dnes vyhral?

Prvý deň v Alpách nepriniesol žiadne zmeny.

Merckx či Induraín. Takých ako Sagan je v histórii málo

Martin Belás tvrdí, že Peter Sagan je anomáliou.

Na francúzsku reprezentáciu útočia rasistické hoaxy

Iba traja členovia mužstva sa nenarodili vo Francúzsku.