Slovan vypadol z boja o play off, od Víťazu dostal šesť gólov

Zverencov trénera Miloša Říhu čakajú do konca základnej časti už iba dva zápasy.

(Zdroj: SITA)
Zájazd na Hamšíkov Neapol proti Lipsku za 290€ >>

Hokejisti Slovana Bratislava definitívne prišli o šancu na postup do play off KHL. Rozhodnutie padlo v piatok, keď v domácom zápase prehrali s priamym konkurentom v boji o vyraďovačku Viťazom Podolsk vysoko 1:6.

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: Obaja súperi Slovana dokázali vyhrať

"Belasí" odohrajú v základnej časti už len dva duely a nemajú šancu dobehnúť momentálne ôsmy Jokerit Helsinki, ktorý má na konte 88 bodov, čo je o osem viac ako má desiaty Slovan.

Zverenci trénera Miloša Říhu odohrajú do konca základnej časti už len dva zápasy - oba doma s Medveščakom Záhreb, ktorý už taktiež nemôže postúpiť do vyraďovačky. Duely sa uskutočnia 14. a 15. februára, oba od 19.00 h.

Slovan sa tak počas svojho päťročného pôsobenia v KHL prebojoval do play off len dvakrát. V sezónach 2012/13 i 2015/16 vypadol v prvom kole, keď prehral s Dinamom Moskva, respektíve CSKA Moskva v oboch prípadoch 0:4 na zápasy.

Stav si vo Fortune za 30 EUR úplne bez rizika! >>
KHL 2016/2017
3. February 2017 o 19:00 | Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava
Slovan Slovan
1:6
60' minúta
Koniec
Viťaz Viťaz
Stats
Góly a asistencie: 11. Lušňák (Skalický) – 4. Kopejkin (M. Aaltonen, Kempe), 23. Jacenko (Švec-Rogovoj), 36. Jacenko (Švec-Rogovoj, Gimajev), 44. Afinogenov (Makejev), 46. Pankov (Švec-Rogovoj), 50. Kempe (M. Aaltonen, Horák). Rozhodca: Ansons (LOT), Hofman – Palej, Sivov. Diváci: 10.055.
Prenos
Viťaz dnes víťazí v Bratislave a do tabuľky si zapíše veľmi cenné tri body. Viete, že Viťaz vo svojom účinkovaní v KHL ani raz neokúsil chuť play-off? V histórii tohto mladého moskovského klubu tak tomu môže byť po prvýkrát a my mu to želáme z celého srdca. Najlepšími hráčmi zápasu vyhlásení: Ivan Jacenko a Pavol Skalický. Podolsk opúšťa ľad za potlesku a rovnako tak sa pred reprezentačnou prestávkou rozlúčili diváci s hráčmi belasých. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 12:8, celkom 30:29. Hosťom želám šťastný let do Záhrebu a všetkým ostatným dobrú noc, z Arény Ondreja Nepelu sa s vami lúči Vladimír Korduliak.
Koniec zápasu.
59:45 Hra je prerušená a vhadzovať budeme akoby symbolicky v centrálnom kruhu. Halou znie mohutné Slovan, Slovan...
59:18 Standing ovation pre oba tímy, Podolsk asi takéto chvíle na klziskách súperov nezažíva.
58:39 Nikulin z ľavého kruhu minul bránku domácich, za stáleho potlesku dohrávame dnešné stretnutie.
56:45 Vypredaná aréna sa baví hokejom a aj za stavu 1:6 tu máme mexickú vlnu.
55:51 Petráš vystrelil príklepom z ľavého kruhu, Saprykin puk poslal za svoju bránku, Slovan bojuje o puk v pásme hostí.
55:14 Slovan vyrobil zakázané uvoľnenie, hra sa presťahuje pred Brusta, vhadzujeme po pravici Barryho.
54:59 Švec-Rogovoj chcel zakončiť spoza bránky z pravej strany, nepodarilo sa mu to, Brust si tam ten priestor postrážil a puk zlikvidoval.
52:03 Cheechoo vystrelil od modrej spoza hráča hostí, Saprykin puk letiaci nad ľadom schoval vo svojej lapačke.
51:10 Slovan sa previnil na modrej ofsajdom, čiarový hru prerušil a nariadil vhadzovanie v strednom pásme.
50:52 Saprykin likviduje puk pod svojimi rukavicami a Podolsk pokojne kráča za víťazstvom.
49:46
49:46 Viťaz Moskovská oblasť dáva gól!
Aaltonen vystrelil švihom spoza pravého kruhu, na jeho vnútornej strane puk do siete domácich zblokoval MARIO KEMPE. Asistencie: Miro Aaltonen a Roman Horák.
49:05 Hostia v plnom počte a s pukom na paliciach v pásme domácich.
48:59 Brust trikrát v akcii, keď likvidoval puky z hokejok súpera, teraz sa situácia v bránkovisku posudzuje videorozhodcom duelu a po malých technických problémoch už budeme aj my pokračovať v komentovaní. Hlavný po konzultácii rozpažil.
48:27 Nikulin priviezol puk po ľade až pod rukavicu Brusta, Barry puk musel prikryť, pásmo pre Podolsk.
47:55 Cheechoo dostal dve minúty za držanie, sily na ľadovej ploche sa nám vyrovnajú.
47:05 Krosček v podaní Gimajeva, presilovú hru si zahrá teraz Slovan.
45:13
45:13 Viťaz Moskovská oblasť dáva gól!
Krásna akcia hostí, prečíslenie dva na jeden, Švec-Rogovoj z pravej strany poslal puk na ľavý kruh a ALEXANDER PANKOV z prvej zakončil. Asistencia: Arťom Švec-Rogovoj.
45:13 Švec-Rogovoj sa oprel do puku na pravom kruhu, príklepom však puk poslal len na ochranné sklo.
44:21 Slovan sa previnil proti pravidlám ofsajdom, vhadzovať tak budeme v strednom pásme.
43:24
43:24 Viťaz Moskovská oblasť dáva gól!
Afinogenov sa oprel do puku od modrej, jeden z hráčov vo fialovom drese ten puk ešte nadvihol a tak je autorom gólu MAXIM AFINOGENOV. Asistencia: Alexej Makejev.
42:43 Opatrný úvod tretiny, Viťaz teraz poslal puk von cez všetky čiary na zakázané uvoľnenie.
40:01 Začala sa tretia tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 20:49.
V druhej tretine sme videli dva góly, no oba do siete domácich a Viťaz tak odskočil belasým na dva góly. Slovan si vypracoval tiež pekné šance na úspech, no nepremenil ani jednu a na hru hostí bolo radosť pozerať, s ľahkosťou na puku a zrýchlením vyrábali pekné kombinačné akcie a majú tak nakročené za tromi dôležitými bodmi. Pomer striel medzi žrde v druhej tretine 7:11.
40:00 Druhá tretina sa skončila.
39:44 Kundrátkov strelecký pokus od modrej zblokovali hráči pred bránkoviskom na ochranné sklo, Saprykin bol v tejto chvíli bez práce.
38:39 Túto pasáž zápasu bez strely do priestoru tej ktorej bránky ukončili belasí, ktorí sa previnili proti pravidlám zakázaným uvoľnením.
36:45 Aby toho nebolo málo, Slovan teraz vyrobil zakázané uvoľnenie, sťahujeme sa pred Brusta.
36:30 Slovan sa chybnou prihrávkou sám pripravil o pásmo, Brust bude rozohrávať akciu svojho klubu.
35:24
35:24 Viťaz Moskovská oblasť dáva gól!
Puk poslali hostia z rohu klziska na ľavý kruh, tam spoza Skalického vystrelil švihom IVAN JACENKO a puk skončil pod ľavou spojnicou Brustovej bránky. Asistencie: Arťom Švec-Rogovoj a Sergej Gimajev.
34:45 Hostia v plnom počte, Slovan sa o vyrovnanie počas tejto presilovky veru nepostaral.
34:31 Z pravej strany poslali domáci puk na bránku hostí, Saprykin priestor pri ľavej žrdi pokryl a puk schoval vo svojom výstroji.
34:18 Slovan síce kombinoval s pukom v pásme hostí, tí mu puk vypichli aspoň do stredného pásma.
33:28 Starosta poslal puk z pravého kruhu po ľade, hostia ho vytesnili na ochrannú sieť, hra je prerušená.
32:45 Semionov dostal dve minúty za nedovolené bránenie, Slovan bude hrať presilovú hru.
30:25 Halama, Petráš a Cheechoo to teraz rozbalili v pásme hostí, Saprykin dva puky poslal mimo svoje bránkovisko, malá skrumáž pred bránkou strelu na Saprykina nepriniesla.
29:43 Krásna kombinácia hostí, puk po prihrávkach na jeden dotyk dostal medzi kruhy Nikulin, ktorý vystrelil švihom, Brust Alexandra v pokľaku vychytal!
28:31 Bačík od modrej z ľavej strany puk na hodil na bránku, Saprykin ho v pokľaku vyrazil pred seba, nikto vo fialovom tam však na dorážku nebol.
26:20 Kundrátek vystrelil od modrej z pravej strany, jeden z hráčov vo fialovom drese puk na kruhu zblokoval na ľad, Saprykin ho v pokľaku dokázal zneškodniť, Petráš sa už k dorážke nedostal. Na tom kruhu zrejme operoval sám Samuel Petráš.
24:38 Zakázané uvoľnenie belasých, hra sa tak opäť vráti pred bránku Brusta.
23:49 Musatov vystrelil z pravého kruhu spoza obrancu hostí, Saprykin puk zrazil za svoju bránku, belasí s pukom v pásme hostí.
23:19 Brust hasil situáciu v bránkovisku, pravým betónom v rozkľaku puk vyrazil pred seba, Jakuceňa si puk na dorážku spracovať nedokázal.
22:53 Príklepom od modrej z jej stredu vystrelil Jeřábek, Brust puk efektne schoval vo svojej lapačke.
22:29
22:29 Viťaz Moskovská oblasť dáva gól!
Brust zle rozohral puk, zachytil ho na ľavej strane Švec-Rogovoj, ktorý ho poslal na pravý kruh a IVAN JACENKO puk poslal do prázdnej bránky belasých. Asistencia: Arťom Švec-Rogovoj.
21:19 Puk opäť v moci Brusta, ktorý zlikvidoval strelu hostí z pravého kruhu, predtým Kempe na ľavej strane nedokázal puk usmerniť do odkrytej bránky belasých.
20:40 Afinogenov vystrelil švihom spoza pravého kruhu, Brust puk zneškodnil a pohotovo rozohral na hokejky svojim spoluhráčom.
20:01 Začala sa druhá tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 19:58.
Prvá tretine priniesla hokej ako remeň, spočiatku tomu nič nenasvedčovalo, no potom prišiel blesk z čistého neba a rýchly gól hostí, ktorý vniesol tempo na ľadovú plochu. Hrali sme ostro, mali sme aj šesť vylúčení, no o vyrovnanie sa postaral po peknej prihrávke Skalického Lušňák, Slovan tak využil svoju presilovku. Všetko je otvorené a tak si počkáme, aký scenár nám predstaví druhá pasáž duelu. Pomer striel medzi žrde v tej prvej 11:10.
20:00 Prvá tretina sa skončila.
19:54 Belasí poslal puk na bránku z ľavej strany od modrej, puk skončil na ochrannej sieti, vhadzujeme po pravici Saprykina.
18:45 Domáci v plnom počte, Podolsk dohráva akciu v pásme belasých.
17:53 Hostia vyrobili útok a dostali sa do prečíslenia, Afinogenov na pravej strane už zakončiť nemohol, Brust v rozkľaku posunul bránku, ešteže to nie je za dve minúty.
17:29 Pri pravej žrdi puk pod rukavicu schoval Brust, upokojil tak hru na ľadovej ploche.
17:05 Horák dostal puk do nájazdu medzi kruhy, vystrelil z vnútornej strany ľavého kruhu, Brust puk zrazil pred seba, prikryl a následne celkom zbytočne rozohral, na hokejkách ho majú hostia.
16:45 Plastino dostal dve minúty za hákovanie, Slovan tak opäť bude hrať v oslabení.
16:37 Vyglazov vystrelil z ostrého uhla z ľavej strany, Brust puk poslal za svoju bránku, Podolsk však je pri puku.
15:35 Domáci v plnom počte, Podolsk ani v tejto presilovke toho veľa neukázal, Slovan výborne bránil svoje obranné pásmo.
15:26 Aaltonen si skáckajúci puk chystal pred bránkoviskom k zakončeniu, Brust golfovým úderom puk poslal do bezpečia.
14:41 Afinogenov vystrelil švihom od modrej, Brust v pokľaku puk schoval bezpečne vo svojom náručí.
14:03 Slovan poslal puk von cez všetky čiary, emócie pracujú na tribúnach.
13:35 Švarný dostal dve minúty za zovretie puku, Ivan ukazoval hlavnému, že puk mu skončil v rukavici, hlavný bol neoblomný, presilovka pre hostí.
13:24 Plastino potiahol puk vpred po pravej strane okolo mantinelu, vystrelil spoza kruhu, Saprykin puk v pokľaku schoval vo svojom výstroji.
13:02 Domáci v plnom počte, Slovan bravúrne svoje oslabenie ubránil.
12:56 Brust schoval puk pri ľavej žrdi pod rukavicu, prihral potom puk rukou svojmu kolegovi, Slovan vyhodil puk von z pásma, hlavný to však videl a hru správne prerušil.
12:15 Slovan poslal ďalší puk von cez všetky čiary, Podolsk belasých v pásme ešte nezamkol, až na pár sekúnd po vyhratom buly v úvode.
11:54 Puk za bránkou Saprykina, skoro minúta z oslabenia preč.
11:02 Plastino dostal za podrazenie dve minúty, presilovku si zahrá teraz Podolsk.
10:47
10:47 Slovan Bratislava dal gól!
Bleskurýchle využitá presilovka, z pravej strany puk pred bránku nahodil Skalický a PATRIK LUŠŇÁK puk poslal do siete hostí. Asistencia: Pavol Skalický.
10:16 Príliš veľa hráčov na ľade v bielo-červených dresoch, presilovka pre Slovan.
09:21 Hostia v plnom počte, Slovan bol lepší pri hre štyroch proti štyrom, krátka presilovka už nebola to pravé orechové.
08:29 Domáci v plnom počte a Slovan bude pokračovať v hre svojou presilovkou.
08:03 Starosta vystrelil švihom od modrej z jej stredu, Saprykin natiahol svoju lapačku a schoval v nej puk z hokejky kapitána belasých.
07:34 Chipchura z medzikružia nevystrelil, prešiel s pukom poza bránku a naservíroval ho medzi kruhy, odtiaľ pálil Švarný, Saprykin v pokľaku puk vyrazil späť do hry!
07:21 Podrazenie Chipchuru a na trestnú usadá Kempe, sily na ľadovej ploche sa nám vyrovnajú.
07:16 Podolsk vyrobil ofsajd a čiarový mu akciu musel zastaviť.
06:59 Taffe s Cheechoom vyrobili akciu, z nej však nezapršalo, hostia brejkovali, Jeglič bol posledným, kto sa dotkol puku, ktorý skončil na tribúne.
05:29
06:29 Narušenie číselnej zostavy na ľade alebo tiež príliš veľa hráčov na ľade belasých, trest pre hráčsku lavičku odsedí Vopelka.
05:29 Šťastný potiahol puk vpred, za modrou ho prenechal Starostovi, ktorý pálil príklepom, Saprykin puk vyrazil pred seba, Slovan ešte motal hosťom hlavy, puk po strele Skalického z ľavej strany sa pýtal do siete, Saprykin aj tento puk vyrazil späť do hry.
04:12 Od vlastnej bránkovej čiary Viťaz puk nahodil na bránku domácich, nepríjemný skáckajúci puk Brust musel riešiť.
03:24
03:24 Viťaz Moskovská oblasť dáva gól!
Kempe vyhral buly, puk poslal na bránku Aaltonen a ALEXEJ KOPEJKIN pri ľavej žrdi Brustovej klietky puk poslal do siete. Asistencie: Miro Aaltonen a Mario Kempe.
03:19 Zakázané uvoľnenie domácich, zatiaľ sme videli len jeden puk smerujúci na bránku.
02:30 Švec-Rogovoj potiahol puk vpred po pravej strane a len ho nahodil na bránku domácich, Brust puk cez vyrážačku poslal späť do hry. Vidíme opatrný úvod duelu.
00:01 Stretnutie sa práve začalo.
Na ľadovej ploche už máme oba tímy, vypočujeme si hymny oboch krajín a všetko bude pripravené k úvodnému buly zápasu.
Fialové dresy dnes Slovan obliekol tak ako každý rok o takomto čase, aj HC Slovan pomáha neziskovej organizácii "Deťom s rakovinou".
Príjemný dobrý večer z Bratislavy vám želám, v Aréne Ondreja Nepelu prebieha rozkorčuľovanie oboch tímov, hostia v bránke s Igorom Saprykinom v bielo-červenej kombinácii farieb, Slovan dnes s Barrym Brustom vo fialových farbách.
Úvodné zostavy:

HC Slovan Bratislava:

Brust (Pogge) – Bačík, Kundrátek, Plastino, Švarný (A), Starosta (C), Rosandič, Pätoprstý, Luža – M. Hlinka, Taffe (A), Cheechoo – Musatov, Jeglič, Chipchura – Skalický, Lušňák, Šťastný – Vopelka, Halama, Petráš

Viťaz Moskovská oblasť:

Saprykin (Todykov) – I. Golovkov, Al. Semionov (C), Katičev, Jeřábek, Lukin, Gimajev, Voronkov, Džiošvili – A. Makejev, A. Nikulin, Afinogenov (A) – A. Kopejkin (A), Aaltonen, Kempe – Vyglazov, Horák, Černov – Pankov, Jacenko, Švec-Rogovoj

Rozhodca:

Ansons (LOT), Hofman – Palej, Sivov.
HC Slovan čaká po 21 hodinách ďalší z náročných súperov, v šesťbodovom zápase si belasí zmerajú sily v priamom súboji o play-off s tímom Viťaz Podolsk.

Víťaz Podolsk je pomerne mladé hokejové mužstvo. Jeho vznik môžeme datovať do roku 1996. Vtedy vznikol klub s názvom Víťaz v meste Podolsk. V roku 2004 sa klub presťahoval z mesta Podolsk trochu južnejšie, do Čechova. Obe mestá sú súčasťou Moskovskej oblasti, južnejšie od hlavného mesta Moskva. V lete však klub Víťaz Čechov ohlásil návrat do mesta Podolsk, kde bude túto sezónu hrávať svoje domáce zápasy.

Klub účinkuje v KHL od jej vzniku v roku 2008, no nezaznamenal vo svojej histórii žiadne veľké úspechy. V KHL skončil postupne v celkovom hodnotení klubov na 23., 23., 21., 23., 22., 24. , 20., a v poslednej sezóne na 24. mieste. Hokejisti klubu sú však preslávení svojou agresívnou hrou do tela, dve sezóny späť vedenie klubu vyhlásilo, že už upustia od tvrdej agresívnej hry a skutočne tomu aj tak bolo. Hokejisti Víťaz Čechov inkasovali najviac trestných minút v celej KHL. Najškandalóznejší v histórii ľadového hokeja bol zápas Čechov – Omsk, ktorý sa odohral deviateho januára 2010. Skončil po hromadných bitkách už v čase 3:39, s vylúčeniami 19:18, počtom trestných minút 421:419.

Červeno-biely dres klubu obliekajú okrem domácich hráčov z Ruskej federácie aj dvaja hráči z Fínska, rovnako dvaja z Českej republiky – Roman Horák a Jakub Jeřábek, no a zastúpenie má aj Švédsko. Viťaz hráva svoje domáce zápasy v Ľadovom paláci Viťaz, ktorý má kapacitu 5.500 divákov. Hlavným trénerom mužstva je Valerij Gennadievič Belov.

V aktuálnej tabuľke KHL zaznamenal Viťaz z 54 zápasov 86 bodov, Slovan odohral o tri zápasy viac a do tabuľky Západnej konferencie zapísal 80 bodov. V aktuálnej sezóne sa kluby stretli v Moskve v októbri minulého roka, Slovan prehral na ľade súpera tesne 2:3, Taffe nepremenil v zápase trestné strieľanie.

Najproduktívnejším hráčom v tíme domácich je Jeff Taffe so 41 kanadskými bodmi (18+23), na druhej priečke Jonathan Cheechoo s 39 kanadskými bodmi (14+25). V tíme hostí je na čele kanadského bodovania 46 bodový Maxim Afinogenov (19+27), na druhej priečke dvaja 45 bodový Alexej Kopejkin (19+26). Gólman domácich Barry Brust disponuje k dnešnému dňu v aktuálnej sezóne 92,1% úspešnosťou zásahov s priemerom 2,30 gólov na zápas, Justin Pogge s 90,5% úspešnosťou drží priemer 2,98 gólov na zápas. Na druhej strane Harri Säteri s 92,8% úspešnosťou zásahov pri priemere 2,50 gólov na zápas, Igor Saprykin92,4% úspešnosť zásahov s priemerom 2,55 gólov na zápas.

Srdečne Vás pozývam k sledovaniu ďalšieho zápasu KHL, Aréna Ondreja Nepelu privíta klub Viťaz Podolsk a my vám aj z tohto zápasu krátkymi písanými vstupmi sprostredkujeme aktuálne dianie na bratislavskej ľadovej ploche.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 19:00.
Rozpis
HC Slovan Bratislava
Zostavy :
Brust
Pogge
Bačík
Kundrátek
Plastino
Švarný
Rosandić
Starosta
Luža
Pätoprstý
Cheechoo
Taffe
Hlinka
Jeglič
Chipchura
Musatov
Skalický
Lušňák
Šťastný
Vopelka
Petráš
Halama
Zoradenie : Brust (Pogge) – Bačík, Kundrátek, Plastino, Švarný (A), Starosta (C), Rosandič, Pätoprstý, Luža – M. Hlinka, Taffe (A), Cheechoo – Musatov, Jeglič, Chipchura – Skalický, Lušňák, Šťastný – Vopelka, Halama, Petráš
Lavička :
Viťaz Moskovská oblasť
Zostavy :
Saprykin
Todykov
Golovkov
Semionov
Katičev
Jeřábek
Lukin
Gimajev
Voronkov
Afinogenov
Nikulin
Makejev
Kopejkin
Kempe
Aaltonen
Vyglazov
Horák
Černov
Švec-Rogovoj
Jacenko
Džiošvili
Pankov
Zoradenie : Saprykin (Todykov) – I. Golovkov, Al. Semionov (C), Katičev, Jeřábek, Lukin, Gimajev, Voronkov, Džiošvili – A. Makejev, A. Nikulin, Afinogenov (A) – A. Kopejkin (A), Aaltonen, Kempe – Vyglazov, Horák, Černov – Pankov, Jacenko, Švec-Rogovoj
Lavička :
Rozhodcovia
Ansons (LOT), Hofman – Palej, Sivov

Dnes najtipovanejšie 1 0 2 10 02 12
Columbus - Dallas2.623.782.461.551.491.27
N.Jersey - Washington2.713.752.41.571.461.27
NY Islanders - Boston2.833.92.261.641.431.26
Philadelphia - Toronto2.593.82.481.541.51.27
Edmund K. - Basilashvili N.1.254.15

Celkový kurz vybraných zápasov je 3.95

Za 11,73 € môžete hrať o 100 €

Zostaviť tiket

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


 1. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy
 2. Toto tajomstvo vrcholoví športovci dlho skrývali
 3. Slovensko má pralesy, púšť aj kameňopád. Už ste ich videli?
 4. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných
 5. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy
 6. Dlhopisy 7,25 % p.a. majú najvýhodnejšiu nákupnú cenu v roku
 7. Zelené Grunty vám ponúknu viac, ako očakávate
 8. Kam do tepla v januári?
 9. First moment Turecko: využite zľavy na špičkové hotely
 10. Konzultácia so svetovými odborníkmi dokáže zachrániť život
 1. Slovensko má pralesy, púšť aj kameňopád. Už ste ich videli?
 2. Toto tajomstvo vrcholoví športovci dlho skrývali
 3. Vlani sme si vyberali z vyše pol milióna inzerovaných áut
 4. V centre našej pozornosti sú zákazníci. Už 50 rokov
 5. Začiatok roka patrí dani z nehnuteľností
 6. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných
 7. Tipy pre atraktívne poprsie po dojčení. Plastike povedzte nie
 8. Stanovisko spoločnosti Advokátska kancelária JUDr. Radomír Bžán
 9. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy
 10. Iba dnes: Narodeninové predplatné SME.sk za 25 eur
 1. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných 6 287
 2. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy 5 115
 3. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy 3 853
 4. Slovensko má pralesy, púšť aj kameňopád. Už ste ich videli? 2 943
 5. Toto tajomstvo vrcholoví športovci dlho skrývali 2 575
 6. Kam do tepla v januári? 2 568
 7. First moment Turecko: využite zľavy na špičkové hotely 2 312
 8. Dlhopisy 7,25 % p.a. majú najvýhodnejšiu nákupnú cenu v roku 2 215
 9. Iba dnes: Narodeninové predplatné SME.sk za 25 eur 1 949
 10. Demänovku mieša iba jeden človek. Ako si strážia receptúru? 1 618

Téma: Hokej


Hlavné správy zo Sme.sk

ŠPORT

Šatan a ďalší majú najobjektívnejší subjektívny názor, tvrdí Valábik

Bývalý hokejista Boris Valábik hodnotí nomináciu hokejovej reprezentácie na olympiádu.

EKONOMIKA

Majú živnostníci právo na dovolenku? Ako rozhodol európsky súd

Nie je živnostník ako živnostník.

Neprehliadnite tiež

Šatan a ďalší majú najobjektívnejší subjektívny názor, tvrdí Valábik

Bývalý hokejista Boris Valábik hodnotí nomináciu hokejovej reprezentácie na olympiádu.

Najdrahší stojí toľko, čo nemocnica. Čo rozhoduje o cene futbalistov?

Je to ako s nehnuteľnosťami. Ceny najlepších futbalistov určuje trh a kvalita.

Paradox? Sklamaná Kuzminová je bližšie k postu líderky

Napriek zbabraným rýchlostným pretekom môže Anastasia Kuzminová už v sobotu opäť získať dres líderky Svetového pohára.

Štěpánek volal najskôr Vajdovi: Maroša vysoko uznávam

Bývalého českého tenistu si za trénera Novaka Djokoviča vyžiadal slávny Andre Agassi.

Miloš Gallo sa stal najlepším strelcom na Slovensku

Hráč FK Štítnik KT dal za sezónu 55 gólov.