Martin na turnaji v Ekvádore podľahol víťazovi predchádzajúcich dvoch ročníkov

Slovenský tenista Andrej Martin prehral za 113 minút 6:3, 2:6, 4:6 s rovnako nenasadeným Víctorom Estrellom-Burgosom z Dominikánskej republiky v stredajšom zápase 1. kola dvojhry na turnaji ATP World Tour 250 Ecuador Open v ekvádorskom Quite. (Autor: SITA)
SITA|8. feb 2017 o 20:29

Slovenský tenista Andrej Martin sa ešte predstaví v 1. kole štvorhry po boku Rakúšana Geralda Melzera.

QUITO. Slovenský tenista Andrej Martin prehral za 113 minút 6:3, 2:6, 4:6 s rovnako nenasadeným Víctorom Estrellom-Burgosom z Dominikánskej republiky v stredajšom zápase 1. kola dvojhry na turnaji ATP World Tour 250 Ecuador Open v ekvádorskom Quite.

Zdolaný bol posledným akceptovaným aktérom nad čiarou, postupujúci na treťom ročníku tohto podujatia v značne špecifickom prostredí má šancu zavŕšiť čistý hetrik celkových triumfov.

Dvadsaťsedemročný Bratislavčan Martin, 145. v singlovom renkingu, sa nerevanšoval 36-ročnému veteránovi Estrellovi-Burgosovi (156.) za prehru 5:7, 1:6, ktorú vlani inkasoval v osemfinále práve v tomto dejisku.

V stredu sa ešte predstaví v 1. kole štvorhry po boku Rakúšana Geralda Melzera

Dvojhra - 1. kolo:

Víctor Estrella-Burgos (Dom. rep.) - Andrej Martin (SR) 3:6, 6:2, 6:4 za 113 minút

Domov»Tenis»Martin na turnaji v Ekvádore podľahol víťazovi predchádzajúcich dvoch ročníkov