Slovan štyrikrát prišiel o vedenie, napokon vyhral po predĺžení

Hráči Slovana Bratislava obsadia v konferencii desiate miesto.

Hokejisti Slovana už s určitosťou obsadia v konferencii desiate miesto.(Zdroj: SITA)

BRATISLAVA. Hráči HC Slovan Bratislava zvíťazili 5:4 po predĺžení nad hokejistami Medveščaku Záhreb v utorkovom stretnutí Kontinentálnej ligy (KHL). V zápise ako domáci tím figuroval Medveščak Záhreb, no zápas sa hral v Bratislave.

Chorvátsky tím nemal k dispozícii arénu, pôvodne sa mal duel konať 17. februára v Záhrebe.

Zverenci trénera Miloša Říhu v stretnutí štyrikrát viedli, no súperovi sa zakaždým podarilo vyrovnať. Duel sa musel predlžovať a druhý bod pre Bratislavčanov zariadil obranca Tomáš Kundrátek.

Prečítajte si tiež: Avtomobilist porazil Novokuzneck, dal mu sedem gólov

Slovan má po 59 stretnutiach v KHL 2016/2017 na svojom konte 82 bodov (skóre 137:161) a v tabuľke Západnej konferencie je na 10. mieste. Piatu sezónu v KHL uzavrie Slovan bez postupu do play-off v stredu 15. februára o 19.00 h domácim duelom opäť proti Medveščaku Záhreb.

Online prenos:

KHL 2016/2017
14. February 2017 o 19:00 | Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava
Záhreb Záhreb
4:5
61' minúta
Koniec
Slovan Slovan
Stats
Góly a asistencie: 10. Arkalov (Kozák), 29. A. Giroux (Miličić, Katic), 44. Arkalov (Janković, Zanoški), 60. Mahbod (Glumac, D. Smith) – 9. M. Hlinka (Skalický, Starosta), 13. Chipchura (Sersen, Kundrátek), 30. Jeglič (Plastino, Šťastný), 57. Musatov (Šťastný, Plastino), 61. Kundrátek (Taffe). Rozhodca: Bondar, Oskirko – Majtak, Pronskich. Diváci: 6.814.
Prenos
Slovan napokon víťazí v zápase gólom v predĺžení. Najlepšími hráčmi zápasu vyhlásení: v tíme hostí Michal Sersen, v tíme domácich Iľja Arkalov. Záhreb aj s nie kompletnými tromi päťkami predsa len dokázal zápas poslať do predĺženia a vybojoval do tabuľky aspoň jeden bod. Brust si po dnešnom excese zajtra veru nezahrá, v Aréne Ondreja Nepelu si pozrieme už len tradičnú ďakovačku, aj keď boli dnes belasí vedení ako tím hostí. Dobrú noc z Bratislavy priaznivcom hokeja želá Vladimír Korduliak.
Koniec zápasu.
60:51 Slovan Bratislava dal gól!
Slovan vyrobil brejkovú akciu, Pogge rozohral akciu, puk Taffe poslal do stredného pásma a TOMÁŠ KUNDRÁTEK ušiel do brejku, aby z ľavého kruhu švihom okolo lapačky Gajdučenka puk poslal do siete. Asistencia: Jeff Taffe.
60:44 Z pravej strany pri bránkovisku zakončil Mahbod, Pogge ho vychytal do lapačky a rozohral akciu belasých.
60:01 Začalo sa predĺženie.
V tretej tretine sa nám tu diali veci, Medveščak vždy dokázal na gól hostí nájsť odpoveď a tak si dnes diváci pozrú v Aréne Ondreja Nepelu minimálne predĺženie. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 13:17.
60:00 Tretia tretina sa skončila.
59:49 Taffe z ľavej strany poslal puk do bránkoviska Záhrebu, Medveščak ho však okamžite poslal k mantinelu.
59:01 Medveščak Záhreb dal gól!
Záhreb hral s pukom vo svojom pásme, no vyrobil akciu, puk dostal na modrú SAMSON MAHBOD a korčuľoval na Poggeho, v páde na ľad dokázal spred bránkového priestoru puk ponad lapačku poslať do siete hostí. Asistencie: Michael Glumac a Derek Smith.
58:05 Gajdučenko na striedačke, Záhreb hrá power play bez gólmana.
57:46 Gajdučenko v akcii, keď likviduje puk belasých z ľavej strany.
57:16 Skrumáž pred bránkou belasých, ja som tam opäť videl faul hostí a to niekoľkonásobný, no osobný trest v trvaní desiatich minút dostal Brust. Potom ďakoval poklepávaním hokejky rozhodcom, tí ho vylúčili do konca zápasu, Barry zhodil masku a hokejku a poslal ju nahnevane do stredného pásma. Trochu viac objektivity v zápase by neuškodilo.
56:44 Slovan Bratislava dal gól!
Slovan dohrával akciu v pásme domácich, Šťastný poslal z pravého kruhu puk na ľavý a IGOR MUSATOV pohotovo zakončil do odkrytej bránky Záhrebu. Asistencie: Andrej Šťastný a Nick Plastino.
56:36 Domáci v plnom počte, Slovan presilovku nevyužil.
56:01 Ďalší puk až za bránkovou čiarou hostí, Medveščak bráni svoje oslabenie na výbornú.
55:33 Záhreb poslal puk von z pásma cez všetky čiary, Slovan bude musieť po puk až k Brustovi.
54:36 Opäť došlo k striedaniu brankárov, medzi žrde sa tak vrátil Barry Brust.
54:36 Tak tento krosček už arbitri posúdili ako faul, dve minúty pre Katica.
53:03 V bránke belasých došlo k striedaniu brankárov, Brust na striedačke, neviem, či má niečo s výstrojom, alebo Barry vykorčuľoval k striedačke a musel tak nútene striedať.
51:53 Švarný vystrelil z ľavého kruhu, Gajdučenko puk poslal na ochranné sklo cez svoje betóny, hlavný videl puk v maske a na nevôľu publika hru prerušil.
51:03 Cheechoo vystrelil z pravého kruhu, Gajdučenko puk cez betóny oblúčikom poslal nad svoju bránku, defenzíva Záhrebu situáciu napokon vyriešila.
50:39 Starosta poslal z ľavej strany puk do bránkoviska, pred Hlinkom ho však dokázal pohotovo schovať pod svoje telo Gajdučenko a zo šance Slovana napokon nič nebolo.
49:14 Na druhej strane sa veru v tretej tretine nenudí Brust, ktorý likviduje puk z hokejky súpera na svojej hrudi.
48:59 Cheechoo vystrelil spoza beka domácich z pravého kruhu, Gajdučenko puk vyrazil späť do hry.
48:13 Taffe od modrej z ľavej strany nahodil puk na bránku súpera, Gajdučenko ho schoval v lapačke, Slovan má pásmo na vhadzovanie.
47:13 Puk v moci Gajdučenka, keď belasí poslali puk presne medzi tri žrde, skóre sa ani teraz meniť nebude.
47:04 Z pravého kruhu vystrelil Mahbod, minul bránku hostí, Slovan akoby po inkasovanom góle stratil koncentráciu na ľadovej ploche.
45:56 Lessio z pravej strany od mantinelu spoza kruhu našiel medzi kruhmi Kozáka, Lukáš vložil do trajektórie puku hokejku, reflex Brusta zabránil vedeniu domácich, Barry teraz veru podržal belasých, keď puk vyrazil späť do hry.
45:18 V šanci sa na ľavej strane pred bránkoviskom ocitol Mahbod, jeho bekhendovému zakončeniu chýbala razancia, Brust puk zlikvidoval na svojej hrudi.
45:01 Jedno z ojedinelých zakázaných uvoľnení v zápase, ak nie vôbec prvé, previnil sa Medveščak.
43:39 Medveščak Záhreb dal gól!
Janković vystrelil spoza kruhu, Brust dostal puk do masky a nemohol pokračovať v hre, no pred bránkou stojaci IĽJA ARKALOV puk pomedzi betóny Barryho poslal do bránky a arbitri napriek protestom Brusta a belasých gól uznali. Asistencie: Ivan Janković a Tomislav Zanoški.
43:34 Taffe chcel zakončiť spoza bránky, Gajdučenko mu puk vypichol a do brejku sa dostali Giroux a Lessio, Giroux poslal puk z ľavej strany na pravý, Lessio už len mohol zasunúť do opustenej bránky, nepodarilo sa mu to, Brust ho v ľahu vychytal.
42:28 Rosandič potiahol puk vpred po pravej strane, zakončil od kruhu, Gajdučenko puk poslal za svoju bránku.
41:17 Šťastný krásnym príklepom od ľavého kruhu preveril pozornosť Gajdučenka, Sergej puk letiaci nad ľadom schoval vo svojej lapačke!
40:52 Chipchura poslal z ľavého kruhu puk na modrú, Sersen vypálil príklepom, trafil masku Gajdučenka, hlavný hru prerušil.
40:21 Taffemu ušiel puk z hokejky a belasí hneď v úvode tretiny vyprodukovali ofsajd.
40:01 Začala sa tretia tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 20:44.
V druhej tretine sme videli prevahu hráčov v bielych dresoch, ktorí režírovali hru a vypracovali si rad výborných streleckých príležitostí, no ujala sa len jedna, keď úspešne zakončil Jeglič. Medveščak vyrobil akciu a keďže Brust nemal puk pod kontrolou a defenzíva belasých mu nepomohla, puk z bránkovej čiary poslal do siete Giroux. Oba tímy hrali aj presilovku päť na tri, Záhreb omnoho dlhšie ako jeho súper, gól sme však nevideli. Pomer striel medzi žrde v druhej tretine 9:7.
40:00 Druhá tretina sa skončila.
39:47 Cheechoo vystrelil z otočky z pravého kruhu, puk však poslal na zadný mantinel za bránkou Gajdučenka.
38:58 Hostia v plnom počte, už aj Starosta sa vrátil na ľad pomôcť svojim spoluhráčom.
38:34 Plastino už naskočil na ľad, Slovan so štyrmi hráčmi na ľade.
38:04 Giroux mal príležitosť na vyrovnanie, z pravého kruhu však nedokázal puk poslať do odkrytej bránky belasých, puk skončil na ochrannom skle.
37:13 Brejk hostí, Cheechoo ušiel s pukom po ľavej strane, poslal však ťažký puk na pravú stranu pred bránkovisko, Taffe už puk efektne trafiť nedokázal.
36:58 Oddychový čas domácich, ktorí volia taktiku na presilovku s výhodou dvoch mužov v poli.
36:58 Za držanie dostal dve minúty Starosta, Slovan pôjde do trojky.
36:34 Za hákovanie dostal dve minúty Plastino a presilovku si zahrá teraz Medveščak.
36:34 Zanoški potiahol puk vpred, vystrelil z ľavého kruhu, Brust puk zneškodnil a budeme vylučovať.
35:08 Domáci v plnom počte, Slovan gólovú poistku počas presilovky nepridal.
34:36 Hráč Záhrebu nehral s pukom, držal ho pod korčuľou na vonkajšom oblúku bránky Záhrebu, vzápätí dostal tvrdý krosček Hlinka, arbitri to všetko posúdili ako dovolené.
33:46 Musatov dostal puk na vnútornú stranu ľavého kruhu, Igor pekne švihom vystrelil, svojho krajana v bránke Záhrebu však neprekonal, Gajdučenko puk cez lapačku vyrazil späť do hry.
33:37 Medveščak so štyrmi hráčmi na ľadovej ploche.
33:08 Päť hráčov Záhrebu na ľade, trest dostane hráčska lavička, Záhreb pôjde do trojky, Slovan má k dispozícii 29 sekundovú výhodu o dvoch hráčov v poli.
32:47 Šťastný vystrelil od modrej z jej stredu, Gajdučenko puk vyrazil späť do hry a Záhreb puk poslal von z pásma.
32:07 Zanoški zachytil rozohrávku súpera, puk vyviezol až do pásma Slovana, tam ho však už belasí odzbrojili.
31:37 Smith odkorčuľoval na lavicu hanby, menší trest dve minúty za úmyselné vyhodenie puku.
30:00 Slovan Bratislava dal gól!
Krásna akcia belasých, ako z hokejovej učebnice, Plastino z pravého kruhu poslal puk na ľavú stranu k bránkovisku a ŽIGA JEGLIČ z ostrého uhla trafil odkrytú časť bránky Záhrebu. Asistencie: Nick Plastino a Andrej Šťastný.
28:59 Medveščak Záhreb dal gól!
Nedáš? Dostaneš! Z ľavej strany puk do bránkoviska belasých poslal ALEXANDRE GIROUX, brust mal puk pri pravej korčuli, nemal ho pod kontrolou a Alexandre puk doklepol za bránkovú čiaru. Asistencie: Matija Miličić a Mark Katic.
28:14 Chipchura našiel diagonálou z ľavej strany na pravom kruhu Cheechooa, Jonathan vystrelil, diváci už kričali gól, no puk skončil na bočnej sieti bránky Záhrebu.
27:21 Šiška vystrelil švihom z ľavého kruhu, puk však poslal len na ochranné sklo, Slovan drží taktovku hry pevne vo svojich rukách a Brust je stále bez práce.
25:19 Musatov vystrelil spoza kruhov po ľade, Gajdučenko poslal puk späť do hry, Slovan bol pri puku, Musatov následne pálil z ľavého kruhu, Gajdučenko opäť puk vyrazil späť do hry a akciu belasých ukončil strelou z ľavej strany spoza kruhu Šťastný, Gajdučenko puk v pokľaku schoval vo svojom výstroji.
23:24 Petráš poslal do akcie presným pukom Vopelku, ktorý po prechode modrou pálil z vnútornej strany pravého kruhu, no puk poslal za bránku Záhrebu.
22:54 Puk po teči hráča v bielom drese skončil na tribúne, vhadzujeme v centrálnom kruhu.
21:58 Starosta nahodil puk na bránku z ľavej strany spoza kruhu, Gajdučenko puk vyrazil pred seba, Vopelka v dorážke netrafil odkrytú časť bránky domácich.
21:00 Janković vystrelil z ľavého kruhu, vyprášil pravý betón Brusta, ktorý v rozkľaku puk poslal späť do hry a pritom posunul svoju bránku, hra je prerušená.
20:34 Čiarový zastavil akciu belasým pre ofsajd, zrejme bol Taffe v pásme skôr ako Chipchura s pukom na palici.
20:01 Začala sa druhá tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 19:54.
V prvej tretine sme videli hokej s miernou prevahou hráčov v bielych dresoch, ktorí využitím presilovky otvorili skóre zápasu. Záhreb však onedlho vyrovnal po šťastnom nahodení puku do bránkoviska a jeho odrazom od korčule brániaceho hráča za bránkovú čiaru. Potom sa peknou strelou prezentoval Chipchura a stanovil tak skóre prvej časti hry. Pomer striel medzi žrde v prvej tretine 12:6.
20:00 Prvá tretina sa skončila.
19:30 Slovan opäť prekombinoval svoju akciu, Šťastný zadovkou našiel Jegliča, Žiga namiesto strely volil prihrávku a zo šance belasých tak zišlo.
17:39 Hlinka preveril pozornosť Gajdučenka z ľavej strany od kruhu, Sergej puk v pokľaku kryje vo svojom náručí.
17:17 Starosta sa oprel do puku na ľavej strane a od modrej príklepom poslal puk na bránku Záhrebu, Gajdučenko v pokľaku puk schoval medzi svoje betóny.
16:30 Slovan prekombinoval svoju akciu v pásme súpera, Lessio ťahal puk vpred po pravej strane, na kruhu ho odzbrojil Plastino a Slovan pôjde do akcie.
15:05 Kundrátek stratil na obrannej modrej puk, Mahbod nakorčuľoval na ľavý kruh a vystrelil, Brust puk vyrazil a vzápätí zlikvidoval aj dorážku Mahboda z ostrého uhla.
14:30 Slovan sa previnil proti pravidlám ofsajdom, vhadzujeme pri útočnej modrej domácich.
14:08 Rosandič vystrelil švihom z vrcholu pravého kruhu, Gajdučenko mal odkrytý výhľad a puk schoval vo svojej lapačke.
13:20 Arkalov nahodil od modrej puk na Brusta, Barry ho bezpečne chytil do lapačky a položil na ľad, no rozohrať ho už nestihol, Arkalov bol príliš blízko.
12:01 Slovan Bratislava dal gól!
Výborne to urobil KYLE CHIPCHURA, ktorý vystrelil z ľavého kruhu švihom a puk poslal k vzdialenejšej žrdi pod spojnicu bránky Záhrebu. Asistencie: Michal Sersen a Tomáš Kundrátek.
11:44 Lessio puk ťahal na hokejke vpred, za modrou ho belasí odzbrojili a pôjdu do akcie.
10:33 Arkalov dostal dve minúty za podrazenie, Slovan bude hrať presilovku.
10:29 Plastino dostal puk od Švarného na pravú stranu, potiahol ho na kruh a príklepom vystrelil, Gajdučenko v pokľaku puk schoval do náručia.
09:07 Medveščak Záhreb dal gól!
Záhreb našiel na gól belasých rýchlu odpoveď, IĽJA ARKALOV sa predral s pukom na hokejke po pravej strane, z bránkovej čiary z otočky poslal puk do bránkoviska a od korčule Rosandiča sa puk dostal za chrbát Brusta. Asistencia: Lukáš Kozák.
08:49 Slovan Bratislava dal gól!
Skalický poslal z pravého kruhu diagonálu na ľavý kruh, kde stál nikým nestrážený MICHAL HLINKA, ktorý puk poslal do odkrytej časti bránky Záhrebu. Asistencie: Pavol Skalický a Tomáš Starosta.
08:30 Hrali sme teraz trochu slabšiu pasáž zápasu, puk lietal z pásma do pásma, no potom sa belasí usadili v pásme Záhrebu, Medveščak však zahral s vysokou hokejkou, vhadzujeme pred Gajdučenkom.
06:25 Sersen dostal krížnu prihrávku na pravý kruh, vystrelil z prvej príklepom, puk poslal na vonkajší oblúk bránky domácich, vzápätí sa k dorážke dostal Vopelka, Gajdučenko puk poslal na druhú stranu klziska.
04:24 Gajdučenka v bránke Záhrebu vyskúšali Musatov z ľavej strany spred bránkoviska a potom Šťastný spoza kruhov, zmena skóre sa neudiala, puk skončil na ochrannom skle a v druhom prípade na ochrannej sieti, vždy po zásahu Gajdučenka.
03:53 Arkalov vystrelil švihom z pravého kruhu, Brust pri ľavej žrdi puk v pokľaku schoval vo svojom výstroji.
03:42 Sersen pálil od modrej z jej stredu, puk zblokovali hráči domácich ešte pred bránkoviskom.
02:51 Domáci poslali puk na bránku hostí zo stredného pásma, Brust puk vyrazil pred seba a defenzíva belasých puk dostala pod svoju kontrolu.
01:38 Medveščak sa snažil dostať sa cez obrannú modrú hostí, čiarový postrehol ofsajd a hru prerušil.
01:15 Arkalov potiahol puk do pásma belasých po ľavej strane, jeho prihrávka pred bránku však oči nemala, hráči v bielych dresoch pri puku.
00:25 Kundrátek vystrelil spoza kruhov, minul bránku Záhrebu a puk oprel o ochranné sklo.
00:01 Stretnutie sa práve začalo.
Dobrý večer z Arény Ondreja Nepelu z Bratislavy, dnes sa tím belasých stretne v zápase KHL s Medveščakom, ktorý je písaný ako domáci tím a pre zápas zvolil domáce modré farby dresov. Slovan na domácom ľade písaný ako hosťujúci tím nastúpi na duel v bielych farbách.
Úvodné zostavy:

KHL Medveščak Záhreb:

Gajdučenko (Tomljenović) – Katic, Larkin, Smith, Glumac (C), Kozák – Lessio, Perkovich, Giroux (A) – Zanoški, Arkalov, Janković – Miličić, Mahbod, Smolec

HC Slovan Bratislava:

Brust (Pogge) – Sersen (C), Kundrátek, Plastino, Švarný (A), Starosta, Bačík, Pätoprstý, Rosandič – Chipchura, Taffe (A), Cheechoo – Musatov, Jeglič, Šťastný – Skalický, Lušňák, M. Hlinka – Vopelka, Šiška, Petráš

Rozhodca:

Bondar, Oskirko – Majtak, Pronskich.
Základná časť KHL sa blíži k svojmu záveru. Zverencov Miloša Říhu čakajú posledné dva zápasy, dva zápasy s rovnakým súperom – KHL Medveščak Záhreb a dva zápasy, po dohode oboch klubov, pred domácim publikom belasých, v modernej Aréne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Záhreb je hlavným mestom Chorvátska, v meste sídli vláda, parlament aj arcibiskupstvo. Leží na rieke Sáva južne od pohoria Medvednica a sčíta 793.000 obyvateľov. Vznikol spojením troch osád Kaptol, Gradec a Donji Grad a vznik datuje do 16. storočia. Záhreb je významným dopravným uzlom medzi Jadranským morom a strednou Európou.

Hokejový tím KHL Medveščak Záhreb datuje vznik klubu do roku 1961. Vo svojej histórii sa stal trikrát majstrom ligy SFRJ, Socialistickej Federatívnej Republiky Juhoslávia, alebo ak chcete, tak len Juhoslávie. A to v nedávnej minulosti, v rokoch 1989, 1990 a 1991. Štyrikrát vyhral aj hokejový pohár SFRJ, v rokoch 1988 až 1990. V samostatnej ére Chorvátska hráči Záhrebu 17 x oslavovali titul majstra krajiny, nepretržite v rokoch 1995 až 2013, s výnimkou dvoch sezón, v rokoch 1996 a 2008. Medveščak vstúpil do KHL v roku 2013 a hneď bolo z toho play-off, Lev Praha však zvíťazil v sérii 4:0 na zápasy a Medveščak zaknihoval 13. priečku. O rok neskôr to bolo bez účasti v play-off a v konečnom účtovaní 23. miesto. V uplynulej sezóne to bolo o čosi lepšie, bez účasti v play-off a v konečnom účtovaní 20. miesto.

Modro-biely dres KHL Medveščak Záhreb obliekajú ôsmi domáci hráči. Káder je vytvorený okrem spomínanej osmičky piatimi hráčmi z Kanady, traja hráči z Ruskej federácie, po jednom hráčovi majú zastúpenie Taliansko a Slovenská republika – Lukáš Kozák. Hlavným trénerom mužstva je Connor Cameron z Kanady. Medveščak hráva domáce zápasy v Dome Sportova, ktorý má kapacitu 6.700 divákov.

V aktuálnej tabuľke KHL zaznamenal Medveščak z 58 zápasov 68 bodov, Slovan odohral rovnaký počet zápasov a získal doposiaľ 80 bodov. Súperi sa v aktuálnej sezóne stretli už v dvoch zápasoch, v Bratislave zvíťazil Slovan po výsledku 3:2, avšak až po samostatných nájazdoch, druhý zápas v Záhrebe vyznel pre Medveščak, ktorý zdolal belasých hladko 6:0.

Srdečne Vás pozývam k sledovaniu ďalšieho zápasu KHL, Aréna Ondreja Nepelu privíta klub Medveščak Záhreb a my vám aj z tohto zápasu krátkymi písanými vstupmi sprostredkujeme aktuálne dianie na bratislavskej ľadovej ploche.
Vedenie nadnárodnej Kontinentálnej hokejovej ligy na základe žiadosti Medveščaku Záhreb a po vzájomnej dohode zainteresovaných strán rozhodlo o prenose miesta a dátumu zápasu číslo 858 medzi Medveščakom Záhreb – HC SLOVAN Bratislava zo dňa 17. februára v Záhrebe na deň 14. februára o 19:00 h v Bratislave.

Organizátorom preneseného zápasu v súlade s príslušnými reglementmi KHL bude HC SLOVAN Bratislava, avšak v danom stretnutí bude oficialne vedený ako domáci klub Medveščak Záhreb, so všetkým, čo z toho vyplýva.

zdroj: HC Slovan Bratislava
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 19:00.
Rozpis
KHL Medveščak Záhreb
Zostavy :
Gajdučenko
Tomljenović
Katic
Larkin
Smith
Glumac (C)
Kozák
Lessio
Perkovich
Giroux
Zanoški
Arkalov
Janković
Miličić
Mahbod
Smolec
Zoradenie : Gajdučenko (Tomljenović) – Katic, Larkin, Smith, Glumac (C), Kozák – Lessio, Perkovich, Giroux (A) – Zanoški, Arkalov, Janković – Miličić, Mahbod, Smolec
Lavička :
HC Slovan Bratislava
Zostavy :
Brust
Pogge
Kundrátek
Sersen (C)
Švarný
Plastino
Bačík
Starosta
Rosandić
Pätoprstý
Cheechoo
Taffe
Chipchura
Šťastný
Jeglič
Musatov
Hlinka
Lušňák
Skalický
Petráš
Šiška
Vopelka
Zoradenie : Brust (54. Pogge) – Sersen (C), Kundrátek, Plastino, Švarný (A), Starosta, Bačík, Pätoprstý, Rosandič – Chipchura, Taffe (A), Cheechoo – Musatov, Jeglič, Šťastný – Skalický, Lušňák, M. Hlinka – Vopelka, Šiška, Petráš
Lavička :
Rozhodcovia
Bondar, Oskirko – Majtak, Pronskich

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

 1. Špeciálna príloha: Krížovky na leto
 2. Šesť dôvodov, prečo sa oplatí cestovať do Ruska
 3. S kreditkou začína pohodová dovolenka už na letisku
 4. Zmrzlina v Mekáči má u nás kratšiu záruku ako v Rakúsku. Prečo?
 5. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
 6. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť
 7. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie
 8. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice?
 9. O asistovanej reprodukcii sa šíri množstvo zavádzajúcich tvrdení
 10. Pivovar Šariš rozdá tisíce eur, o časti peňazí rozhodnú ľudia
 1. Šesť dôvodov, prečo sa oplatí cestovať do Ruska
 2. Špeciálna príloha: Krížovky na leto
 3. Najpredávanejšou jazdenkou v tuzemsku bola Škoda Octavia
 4. Gopass-dovolenka, ktorá sa oplatí
 5. OMV robí dovolenku pre vodičov oddychom
 6. OMV robí dovolenku pre vodičov oddychom
 7. S kreditkou začína pohodová dovolenka už na letisku
 8. Zmrzlina v Mekáči má u nás kratšiu záruku ako v Rakúsku. Prečo?
 9. Dubravské Čerešne majú sladké prekvapenie pre najrýchlejších!
 10. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
 1. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne 34 954
 2. Zmrzlina v Mekáči má u nás kratšiu záruku ako v Rakúsku. Prečo? 23 240
 3. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí 16 686
 4. Šesť dôvodov, prečo sa oplatí cestovať do Ruska 15 031
 5. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie 9 839
 6. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť 5 352
 7. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice? 5 099
 8. O asistovanej reprodukcii sa šíri množstvo zavádzajúcich tvrdení 3 515
 9. Špeciálna príloha: Krížovky na leto 2 786
 10. Pivovar Šariš rozdá tisíce eur, o časti peňazí rozhodnú ľudia 2 680

Téma: Hokej


Článok je zaradený aj do ďalších tém Hokej v Trenčíne, Slovan v KHL, Online prenosy

Hlavné správy zo Sme.sk

PLUS

Prísne tajné. Ako sa zrodila najhoršia zbraň v dejinách

Ako sa vznikla najhoršia zbraň ľudstva.

SVET

Únia zatvára hranice. Opúšťa tým myšlienky Schengenu

Z núdzových opatrení sa stávajú dlhodobé.

ŠPORT

Sagan skončil v štrnástej etape štvrtý, po skvelom závere vyhral Fraile

Opäť zvýšil náskok v bodovacej súťaži.

Stĺpček Osmelené

Od mladosti mám problém s alkoholom a neviem si pomôcť

Som abstinent, aj keď nemusím.

Neprehliadnite tiež

ONLINE: Cyklistov čaká pred dňom voľna ďalšia kopcovitá etapa

Prenos budete môcť sledovať online s nami.

TOUR DE FRANCE 2018

Tri stúpania, jedno prvej kategórie. Čo čaká Sagana na Tour v nedeľu?

Pozrite si profil 15. etapy Tour de France 2018.

Čacho bude šéftrénerom mládežníkov a asistentom Šatana

Naďalej zostáva hlavným trénerom reprezentácie do 18 rokov.

Majstrovi nevyšiel vstup do sezóny, po vlastnom góle prehral v Senici

V 40. minúte si strelil gól do vlastnej siete Matúš Čonka.