Roger Federer navštívil Prahu a zahral si tenis na Vltave

Švajčiar si zahral tenis s českým hráčom Tomášom Berdychom na kurte postavenom priamo na hladine Vltavy pod Karlovým mostom.

PRAHA. Roger Federer a Tomáš Berdych robili propagáciu tenisovému turnaju Laverov pohár, na ktorom šesť najlepších európskych tenistov vyzve zvyšok sveta.

Dejiskom turnaja bude v septembri 2017 Praha. Kapitánmi na premiérovej edícii budú Švéd Björn Borg (Európa) a Američan John McEnroe (zvyšok sveta).

Štart už prisľúbili práve Federer či Španiel Rafael Nadal, zhodne bývalí lídri svetového rebríčka. Druhé vydanie sa v roku 2018 uskutoční v USA.

Za projektom je agentúra Team 8 okolo Tonyho Godsicka, Federerovho agenta.

Téma: Tenis