Gyömbér debutoval v základnej zostave Tereku, jeho tím prehral

Norbert Gyömbér (vpravo) v reprezentačnom drese. (Autor: TASR/AP)
SITA|20. feb 2017 o 15:42

Slovenský futbalista je v Rusku na hosťovaní z AS Rím.

FAGAGNA. Slovenský futbalový reprezentant Norbert Gyömbér v nedeľu premiérovo nastúpil v základnej zostave v drese ruského Tereku Groznyj.

Tím jeho nového zamestnávateľa v prípravnom stretnutí v talianskej Fagagne prehral 0:1 s mužstvom slovinského klubu ND Gorica.

Jediný gól duelu strelil v 86. minúte Mark Gulič, Slovinci po štvrťhodine hry nepremenili pokutový kop. Gyömbér odohral celý zápas.

Dvadsaťštyriročný defenzívny univerzál debutoval za Terek vo štvrtkovom prípravnom súboji proti Udinese Calcio, nastúpil v 61. minúte.

Takto privítali Gyömbér v ruskom klube:

Ani v tomto zápase ruský zástupca neuspel (2:4). Terek v rámci sústredenia na Apeninskom polostrove odohrá ešte jeden prípravný súboj - v stredu o 12.00 hodine nastúpi proti Vicenze, účastníkovi talianskej Serie B.

Kmeňový hráč AS Rím Gyömbér je v Tereku na hosťovaní do konca sezóny, počas jesene dočasne pôsobil v Delfine Pescara.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Gyömbér debutoval v základnej zostave Tereku, jeho tím prehral