Hrali proti Arsenalu a náhradný brankár šiel cez polčas na pivo

Sutton, tím z piatej ligy, si v pondelok užíval zápas osemfinále anglického FA Cupu proti slávnemu Arsenalu Londýn. (Autor: TASR/AP)
Pavol Spál|21. feb 2017 o 08:21

Fanúšikovia sledovali zápas aj na stromoch. Sutton, klub z piatej ligy, potrápil v osemfinále FA Cupu slávny Arsenal.

BRATISLAVA. Má štyridsaťpäť rokov a aj dres XXL mu je malý. Náhradný brankár Wayne Shaw pred zápasom vysával umelý trávnik.

Cez polčas si odskočil z lavičky do baru, vraj na pivo. Stotridsaťkilový brankár bez jedla dlho nevydržal a v druhom polčase ho kamery zachytili, ako sa napchával sendvičom či koláčom.

Na štadióne malého klubu Sutton United chýba časomer, takže sa museli hráči spoliehať na informácie od rozhodcu či divákov. Lístky sa na čiernom trhu predávali v prepočte za 666 eur.

V závere musela zasahovať polícia. Takto hral Arsenal proti Suttonu: fotogaléria

21.2.2017

Diváci na stromoch

Amatérsky klub z piatej ligy si v pondelok užíval zápas osemfinále anglického FA Cupu proti slávnemu Arsenalu Londýn. Napriek prehre 0:2 zanechal dobrý dojem a ľudí navyše pobavil.

Štadión pre päťtisíc divákov, na ktorom je iba 765 miest na sedenie, bol dávno vypredaný. Niektorí fanúšikovia tak sledovali zápas