Adam Nemec.
Adam Nemec. (Autor: TASR)
SITA|5. mar 2017 o 22:07

Slovenský reprezentant však okrem gólov dostáva často aj žlté karty.

BUKUREŠŤ. Slovenský futbalový reprezentant Adam Nemec v službách Dinama Bukurešť dosiahol v nedeľu svoj ôsmy presný zásah v aktuálnej sezóne najvyššej rumunskej dlhodobej súťaže.

Tridsaťjedenročný útočník strelil v 34. minúte víťazný gól svojho tímu pri triumfe 2:0 na pôde CS Pandurii Targu Jiu v rámci 26. kola rumunskej ligy.

Na gól rodáka z Banskej Bystrice v 85. minúte nadviazal stredopoliar Dan Nicolae Nistor a uzavrel skóre duelu.

Nemec, ktorý bol na trávniku do 86. minúty, má v aktuálnej sezóne na konte aj šesť žltých kariet. Dinamo Bukurešť figuruje so 41 bodmi na piatom mieste tabuľky. Na čele je Viitorul Konstanca (51 b.).

Rumunsko - 26. kolo:

CS Pandurii Targu Jiu - Dinamo Bukurešť 0:2

/útočník Adam Nemec (Dinamo Bukurešť) hral do 86. minúty a v 34. minúte strelil víťazný gól/

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Nemcovi sa v Rumunsku darí, strelil už svoj ôsmy gól a rozhodol o výhre svojho tímu