Bakoš strelil jediný gól zápasu a rozhodol o výhre Plzne

(Autor: Facebook)
SITA|15. mar 2017 o 19:53

Jubilejný dvojstý zápas v najvyššej českej súťaži absolvoval brankár Matúš Kozáčik. A vychytal čisté konto.

PRAHA. Jubilejný 200. zápas slovenského brankára Matúša Kozáčika v najvyššej českej futbalovej súťaži bol zároveň víťazný a k tomu s čistým kontom.

Viktoria Plzeň triumfovala v stredajšej dohrávke 16. kola na ihrisku Bohemians 1905 Praha tesne 1:0. Gól strelil v ôsmej minúte Kozáčikov krajan Marek Bakoš.

Viktoria figuruje na druhom mieste v tabuľke o bod za Slaviou Praha. Futbalisti Bohemiansu sú na dvanástej priečke súťaže.

ČESKO - dohrávka 16. kola:

Bohemians 1905 Praha - Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)

Gól: 8. MAREK BAKOŠ

/Brankár Matúš Kozáčik a Patrik Hrošovský odohrali celý duel, Marek Bakoš hral do 87. minúty, v 8. minúte dal gól, Martin Chrien hral od 68. minúty, Jakub Hromada (všetci Plzeň) nefiguruje v zápise o stretnutí/