Na Camp Nou padlo šesť gólov, Barcelona zdolala Valenciu

Lionel Messi strelil do siete Valencie dva góly.
Lionel Messi strelil do siete Valencie dva góly. (Autor: TASR/AP)
SITA|19. mar 2017 o 18:47

Katalánci znížili stratu na vedúci Real Madrid na dva body, ten však má ešte k dobru dohrávku vo Vigu.

MADRID. Atlético Madrid doma zvíťazilo nad FC Sevilla 3:1 v nedeľňajšom stretnutí dvadsiateho ôsmeho kola španielskej futbalovej La Ligy.

Skóre otvoril v prvom polčase Diego Godín. Druhý a napokon víťazný gól strelil po zmene strán Antoine Griezmann. Poistku pridal Koke - 3:0. Hostia dokázali iba skorigovať, keď sa v závere duelu presadil striedajúci Joaquín Correa.

Atlético okupuje v ligovej tabuľke štvrté miesto. Jeho nedeľňajší súper je s dvojbodovým odstupom tretí.

Vo večernom súboji zvíťazila Barcelona nad Valenciou 4:2 a znížila stratu na vedúci Real Madrid na dva body. Real má však k dobru dohrávku vo Vigu.

Valencia dohrávala od 44. minúty bez strelca úvodného gólu Eliaquima Mangalu, ktorý videl červenú kartu za faul na Luisa Suáreza v šestnástke.

Lionel Messi z nariadenej penalty zabezpečil Barcelone vedenie.

Hostia ešte pred odchodom do šatne bleskovo vyrovnali na 2:2 zásluhou El Haddadiho, ale v druhom polčase inkasovali ďalšie dva góly.

Luis Suárez sa pokúša o akrobatické zakončenie v zápase proti Valencii.
Luis Suárez sa pokúša o akrobatické zakončenie v zápase proti Valencii. (Autor: SITA/AP)

19.3.2017

Deportivo La Coruňa - Celta Vigo 0:1 (0:0)
Gól: 74. Aspas

FC Barcelona - Valencia 4:2 (2:2)
Góly: 35. L. Suárez, 45. a 52. Messi (prvý z pok. kopu), 89. André Gomes - 29. Mangala, 45.+ El Haddadi, ČK: 44. Mangala (Valencia)

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Na Camp Nou padlo šesť gólov, Barcelona zdolala Valenciu