Medlová obsadila v konečnom poradí disciplíny slopestyle 38. miesto

Slovenská snoubordistka Klaudia Medlová obsadila na podujatí Svetového pohára tretie miesto v disciplíne Big Air 7. januára 2017 v Moskve. (Autor: TASR)
TASR|25. mar 2017 o 19:14

Záverečné preteky v Špindlerovom Mlyne vyhrali Chris Corning a Zoi Sadowská Synnottová.

ŠPINDLEROV MLYN. Američan Chris Corning a Novozélanďanka Zoi Sadowská Synnottová sa stali víťazmi záverečných pretekov Svetového pohára v snoubordingu v disciplíne slopestyle, ktoré sa konali v sobotu v Špindlerovom Mlyne.

Jediný slovenský zástupca Samuel Jaroš nepostúpil v českom lyžiarskom stredisku z piatkovej kvalifikácie, v ktorej obsadil 40. priečku.

V konečnej klasifikácii disciplíny sa z prvenstiev radovali Američan Redmond Gerard a jeho krajanka Jamie Andersonová. V celkovom poradí troch disciplín (U-rampa, Big Air a slopestyle) triumfovali Kanaďan Mark McMorris a Rakúšanka Anna Gasserová.

Slovenská reprezentantka Klaudia Medlová obsadila v slopestyle 38. priečku (450 bodov). V celkovom hodnotení seriálu aj vinou zdravotných problémov, ktoré ju trápia v novom roku, klesla až do druhej desiatky na trinástu priečku.