Hráči AC Miláno nečakane zaváhali, body stratili s posledným tímom tabuľky

Juraj Kucka (vpravo) si kryje loptu pred Jeanom-Christophom Bahebeckom z Pescary. (Autor: TASR/AP)
TASR|2. apr 2017 o 14:35

Slovenský reprezentant Juraj Kucka začal v drese AC iba na lavičke náhradníkov. Do zápasu zasiahol v 76. minúte.

RÍM. Futbalisti AC Miláno prekvapujúco nezískali všetky tri body v nedeľňajšom stretnutí tridsiateho kola najvyššej talianskej súťaže.

S poslednou Pescarou iba remizovali 1:1.

Gól po malej domov

Vývoj duelu ovplyvnila dvanásta minúta, kedy stopér Milánčanov Gabriel Paletta prihral pod tlakom malú domov brankárovi Gianluigimu Donnarummovi.

Ten loptu nedokázal spracovať a tá skončila v jeho bránke.

Ešte do prestávky vyrovnal stredopoliar AC Miláno Mario Pašalič.

Futbalisti AC Miláno na ihrisku dominovali a vypracovali si niekoľko gólových šancí, no ani jednu z nich nepremenili. Slovák Juraj Kucka za AC začal duel na striedačke, na trávnik vybehol v 76. minúte.

Atalanta deklasovala Janov

Atalanta Bergamo rozdrvila domáci FC Janov 5:0. Hetrikom sa prezentoval kapitán bergamského mužstva Alejandro Gómez.

Pri demolácii FC Janov sa strelecky presadili aj Andrea Conti a Mattia Caldara.

Domácich oslabil v šesťdesiatej minúte stretnutia Mauricio Pinilla, ktorý predčasne opustil hraciu plochu po druhej žltej karte.

Serie A - 30. kolo:

FC Janov - Atalanta Bergamo 0:5 (0:2)
Góly: 32., 63. a 83. Alejandro Gómez (prvý z pok. kopu), 25. Conti, 76. Caldara
ČK: 60. Pinilla (FC Janov) po 2. ŽK

Fiorentina - Bologna 1:0 (0:0)
Gól: 51. Babacar

Futbalisti Fiorentiny si poradili s Bolognou. Pozrite si niekoľko fotografií zo zápasu: fotogaléria