Hlásateľ pri jeho góle zachrípol. Zaslúžili sme si viac, tvrdil Hamšík

Marek Hamšík.
Marek Hamšík. (Autor: TASR/AP)
Pavol Spál|3. apr 2017 o 01:20

Marek Hamšík strelil najdrahšiemu brankárovi všetkých čias už sedem gólov.

BRATISLAVA. Hlásateľ na kultovom štadióne San Paolo v Neapole pri oslavách jeho gólu tak euforicky kričal, že v momente zachrípol. Skvelá akustika v aréne zážitok ešte umocňovala. „Veľký kapitán, Marechiaro, Hamšík,“ opakoval niekoľkokrát.

„Marek Hamšík bol hlavným hrdinom zápasu, najlepší hráč na ihrisku. Bol to ďalší večer, ktorý patril kapitánovi,“ písal server corrieredellosport.it.

Neapol a Juventus sa v šlágri kola rozišli s remízou. Pozrite si, ako vyzeral ich zápas: fotogaléria

3.4.2017

Futbalisti SSC Neapol remizovali v ťaháku nedeľňajšieho programu 30. kola talianskej Serie A s lídrom súťaže Juventusom Turín 1:1.

„Škoda. Zaslúžili sme si viac ako remízu,“ vravel po zápase Hamšík pre talianske médiá.

Juventus vyhrával od siedmej minúty, keď skóroval Sami Khedira. V 60. minúte zachránil remízu práve Hamšík, ktorý si vymenil loptu s Mertensom a elegantne skóroval.

Bol to jedenásty gól kapitána Neapola v tejto sezóne talianskej ligy, na ďalších osem prihral.

Hamšík bol v zápase veľmi aktívny. Bol tradične hlavným tvorcom hry SSC a mal niekoľko nebezpečných streleckých pokusov.

Juventus sa bránil

„Juventus sa väčšinu zápasu bránil, veľmi sa bál otvoriť hru. Je to pre nás pocta, že sme taký veľký tím dostali pod tlak. Mali sme na to, aby sme ich zdolali,“ tvrdil Hamšík.

Domov»Futbal»Taliansko»Hlásateľ pri jeho góle zachrípol. Zaslúžili sme si viac, tvrdil Hamšík