Morata zariadil hetrikom výhru Realu Madrid, vďaka Messimu uspela aj Barcelona

Hráči Realu Madrid sa radujú po jednom z gólov.
Hráči Realu Madrid sa radujú po jednom z gólov. (Autor: TASR/AP)
TASR|5. apr 2017 o 21:42

Madridský klub ostal na čele tabuľky.

MADRID. Futbalisti FC Barcelona zvíťazili v dueli tridsiateho kola španielskej La ligy nad FC Sevilla 3:0. O svojom triumfe rozhodli už v prvom polčase, keď sa dvoma gólmi a asistenciou v priebehu ôsmich minút prezentoval Lionel Messi.

Skóre stretnutia otvoril po prihrávke Messiho v 25. minúte Luis Suarez akrobatickými nožničkami chrbtom k bránke.

Messi opäť žiaril a Barcelona zdolala Sevillu: fotogaléria

6.4.2017

Už o tri minúty neskôr zakončil Messi pohotovo kombináciu domácich vnútri šestnástky a ten istý hráč v 33. minúte volejom poslal do siete odrazenú loptu.

Barcelona naďalej stráca dva body na vedúci Real Madrid, ktorý vďaka hetriku Alvara Moratu triumfoval vo večernom súboji na pôde Leganes 4:2. Madridský klub má ešte k dobru dohrávku na ihrisku Celty Vigo.

40. Ramirez

Domov»Futbal»Španielsko»Morata zariadil hetrikom výhru Realu Madrid, vďaka Messimu uspela aj Barcelona