Mak sedel pri prehre svojho tímu na lavičke, Ďuriš a Gyömbér hrali proti sebe

Róbert Mak.
Róbert Mak. (Autor: Facebook - Róbert Mak)
TASR|16. apr 2017 o 14:27

V mikrosúboji slovenských futbalistov uspel Michal Ďuriš.

MOSKVA. Futbalisti Orenburgu zvíťazili v dôležitom súboji o záchranu v 23. kole ruskej ligy doma nad Terekom Groznyj 2:1.

Nedeľňajší zápas bol aj konfrontáciou dvoch slovenských reprezentantov, v drese domácich odohral útočník Michal Ďuriš 89. minút a dostal žltú kartu, v drese hostí absolvoval celý duel obranca Norbert Gyömbér.

V šlágri kola vyhral prvý Spartak Moskva doma nad tretím Zenitom Petrohrad 2:1 a urobil dôležitý krok k zisku titulu.

Na čele tabuľky má 10-bodový náskok pred CSKA Moskva, tretí Zenit zaostáva o jedenásť bodov. V drese hostí absolvoval duel na lavičke náhradníkov slovenský reprezentant Róbert Mak.

Rusko - 23. kolo:

FC Orenburg - Terek Groznyj 2:1
/za domácich hral Michal Ďuriš do 89. minúty a dostal žltú kartu, za hostí Norbert Gyömbér absolvoval celý zápas/

Ural - Tomsk 1:0

Arsenal Tula - Lokomotiv Moskva 0:3

Spartak Moskva - Zenit Petrohrad 2:1
/za hostí Róbert Mak nezasiahol do duelu, sedel na lavičke náhradníkov/

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Mak sedel pri prehre svojho tímu na lavičke, Ďuriš a Gyömbér hrali proti sebe