Sportnet|12. máj 2017 o 20:10

Nemci prehrali s Dánskom 2:3.

A-skupina:

Dánsko - Nemecko 3:2 pp (2:2, 0:0, 0:0 - 1:0)

Góly: 17. Storm (Kristensen, Jakobsen), 17. Poulsen (Christensen), 62. Regin (Ehlers, Dahm) - 9. Reimer (Ehliz, D. Seidenberg), 10. Macek (Y. Seidenberg, Kahun)

Rozhodovali: Hribik (ČR.), Linde (Švéd.) - Lazarev (Rus.), Lhotský (ČR.), vylúčení: 4:5 na 2 min., presilovky a oslabenia: 0:0, 18 629 divákov.

Dánsko: Dahm - N. Jensen, J. Jensen, M. Lauridsen, Kristensen, Lassen, O. Lauridsen, Brugisser - Madsen, Regin, Ehlers - Hardt, Jakobsen, Storm - Christensen, Green, Poulsen - Bau, Aagaard, Russell - Meyer

Nemecko: Aus den Birken - D. Seidenberg, Müller, Reul, Ehrhoff, Abeltshauser, Hördler, Krueger - Ehliz, Tiffels, Reimer - Y. Seidenberg, Kahun, Macek - Plachta, Schütz, Gogulla - Kink, Fauser, Wolf.

KOLÍN NAD RÝNOM. Hokejisti Dánska zaznamenali na MS v Kolíne druhé víťazstvo, keď v piatkovom zápase A-skupiny zdolali Nemecko 3:2 po predĺžení.

Najvýraznejší podiel na výhre severanov mal brankár Sebastian Dahm.

Víťazný gól Dánov strelil v 62. minúte Peter Regin.

Najbližší duel odohrajú Nemci v sobotu o 20.15 proti Taliansku, Dáni nastúpia o deň neskôr v rovnakom čase v severskom derby proti Švédsku.

Hlasy po zápase (Sport 1):

Christian Ehrhoff, kapitán Nemecka: "Prvých pätnásť minút sme hrali dobre, potom sme poľavili. Vyhrávali sme 2:0, napriek tomu sme nezvíťazili. Za takéhoto stavu musíme hrať inak. Vytvorili sme si niekoľko šancí, v ktorých sme mohli rozhodnúť, ale súperov brankár nám to nedovolil."

Peter Regin, útočník Dánska: "V predĺžení nás Nemci zatlačili, minútu a pol nám nedali puk. Ale potom sa k nemu dostal Ehlers, ktorý patrí medzi najrýchlejších korčuliarov na svete a dostali sme sa do prečíslenia. Dostal som skvelú prihrávku, nemal som problém zakončiť."

Online prenos MS v hokeji 2017: Dánsko - Nemecko

Majstrovstvá sveta Skupina A 2016/2017
12.05.2017 o 20:15
Dánsko
3:2
(2:2, 0:0, 0:0, 1:0)
62' minúta
Nemecko
Góly a asistencie: 17. Storm (Kristensen, Jakobsen), 17. Poulsen (Christensen), 62. Regin (Ehlers, Jakobsen) – 9. Reimer (Ehliz, D. Seidenberg), 10. Macek (Y. Seidenberg, Kahun). Rozhodca: Hribik (CZE), Linde (SWE) – Lazarev (RUS), Lhotský (CZE).
Dánsko a Nemecko sa postarali o výborný hokejový večer v Kolíne. Hneď v prvej tretine sme videli štyri góly, keď si domáci výber vypracoval dvojgólový náskok po strelách Patricka Reimera a Brooksa Maceka. Dáni však odpovedali presnými zásahmi Frederika Storma s Mortenom Poulsenom a potom sa dlho čakalo na rozhodnutie. To prišlo až v predĺžení, keď presne namieril Peter Regin.
Strely na bránu: 29 – 29.
Najlepší hráči zápasu: Morten Poulsen (Dánsko) – Dennis Seidenberg.
61:40

61:40
goalDánsko dalo gól! Sebastian Dahm predviedol fantastický zákrok proti tutovke Dennisa Seidenberga, ktorého vychytal vyrážačkou a potom sa jeho tím dostal do brejku. Nikolaj Ehlers našiel PETRA REGINA, ktorý poslal puk pomedzi betóny Aus den Birkena do siete. Asistencie: Nikolaj Ehlers, Julian Jakobsen.
60:40
Úvod je opatrný. Zatiaľ sú pri puku Nemci, ktorí ho svojmu súperovi vôbec nepožičali.
60:01
Začalo sa predĺženie.
Strely na bránu: 28 – 28.
Nemci jasne ovládli tretiu tretinu a prestrieľali svojho súpera. Mali viacero jasných gólových šancí, ale Dánov podržal výborný Sebastian Dahm a posunul duel do predĺženia.
60:00
Tretia tretina sa skončila.
59:59
Dáni priľahli puk po vhadzovaní pred vlastnou bránou, z čoho vznikla roztržka medzi Oliverom Lauridsenom a Davidom Wolfom. Obaja dostali dve trestné minúty za hrubosť.
59:55

59:55
importantMohlo byť definitívne rozhodnuté. Patrick Reimer sa ocitol v obrovskej šanci pred bránou, ale poslal puk priamo do lapačky Sebastiana Dahma. Nasleduje oddychový čas Nemecka.
59:18
Yannic Seidenberg vypálil príklepom z ľavého krídla. Dáni jeho pokus zblokovali na ochrannú sieť.
58:06
importantĎalšia príležitosť nemeckého tímu. David Wolf dostal ideálnu prihrávku na ľavé krídlo, kde bol osamotený. Trafil však len blokujúceho Dána.
57:53
Hra bola prerušená pre prihrávku rukou. Do konca riadneho hracieho času zostávajú posledné dve minúty.
57:10
Nemci mohli rozhodnúť. Po strele Tiffelsa z pravého krídla Dahmovi vypadol puk v bránkovisku. Dorážali viacerí domáci reprezentanti, ale nedokázali napnúť sieť.
56:52
Danny Aus den Birken daroval Dánom vhadzovanie v útočnom pásme, keď prikryl puk po slabom nahodení zo stredného pásma.
56:24
Dáni mohli z ničoho nič udrieť. Na modrej čiare zostal úplne voľný Markus Lauridsen, ale jeho delovku zlikvidoval Danny Aus den Birken.
55:58
Nemecký tím nevyužil ponúknutú príležitosť. V presilovke sa len na chvíľu usadil pred dánskou bránou a Dahma prakticky neohrozil.
54:43
Dánski hokejisti dokázali dvakrát po sebe vyhodiť puk cez všetky čiary. Nemci nevedia získať útočné pásmo.
53:58
Nemci zatlačili svojho súpera a získali presilovku. Nicholas Jensen dostal dve trestné minúty za sekanie.
53:20
importantĎalšia tutovka nemeckého tímu. Philip Gogulla našiel na pravom kruhu úplne voľného Gerrita Fausera, ktorý mal pred sebou poloprázdnu bránu. Sebastian Dahm vytiahol ďalší ukážkový zákrok.
52:32
importantNemci mohli ísť do vedenia. Gerrit Fauser vybojoval puk na pravom kruhu, švihom nepríjemne vystrelil, ale Sebastian Dahm bol na mieste.
52:07
Nemcom nevyšiel prechod cez stredné pásmo, takže z toho vznikol ofsajd. Nasleduje reklamná prestávka.
51:15
Patrick Reimer prešiel po pravej strane a skúsil vystreliť z ostrého uhla. Sebastian Dahm bol pripravený na správnom mieste.
50:01
Yasin Ehliz unikol po pravom krídle, ale potom mu ušiel puk. Následne ho získal späť a preveril Dahmovu pozornosť.
49:43
Dánom presilovka vôbec nevyšla. Začali dobrou strelou Lauridsena, ale potom už nedokázali ohroziť nemeckú bránu.
47:58
Markus Lauridsen kvalitne vypálil od modrej čiary a posielal puk presne do ľavého horného rohu brány. Danny Aus den Birken zasiahol vyrážačkou.
47:43
Nemci postupne preberali kontrolu nad zápasom, ale teraz ponúkajú Dánom presilovku. Dve minúty za sekanie dostal kapitán domácej reprezentácie Christian Ehrhoff.
46:30
importantObrovská šanca Nemcov. Dennis Seidenberg nahodil puk od modrej čiary a ten sa odrazil priamo na hokejku Gerrita Fausera, ktorého vychytal pohotový Sebastian Dahm.
45:10
LANXESS Arena je dnes vypredaná. Nemeckí reprezentanti prilákali do hľadiska viac ako osemnásťtisíc divákov.
44:55
Frederik Tiffels bol v dobrej pozícii na ľavom krídle, ale trochu zbytočne si ju ešte vylepšoval a dánsky obranca ho zablokoval.
44:27
importantTlak domáceho výberu pokračoval ďalej. Spred brány nebezpečne zakončoval Matthias Plachta, ktorého pokus putoval iba pár centimetrov vedľa.
43:50
Nemecký tím sa usadil v útočnom pásme na dlhšiu dobu, ale vyprodukoval iba nepresné nahodenie Denisa Reula od modrej čiary.
42:47
Nemci boli v podobnej situácii aj proti Slovensku, keď bol po dvoch tretinách vyrovnaný stav. Vtedy dospel duel až do predĺženia.
42:05
Zatiaľ je to obojstranne opatrné. Ani jeden tím nechce urobiť zbytočnú chybu a darovať súperovi gól.
40:37
Nikolaj Ehlers poslal puk pred bránu, kde ho jemne tečoval Frederik Storm. Danny Aus den Birken mal šťastie, že mieril tesne vedľa.
40:01
Začala sa tretia tretina.
Strely na bránu: 24 – 16.
Prostredná časť hry priniesla obojstranne zaujímavý hokej. Nemci nevyužili dve dobre zahrané presilovky po sebe, v ktorých mali viacero príležitostí. Potom nasledovali početné výhody dánskeho výberu, ktoré sa takisto neskončili gólom. Preto je stav stále vyrovnaný.
40:00
Druhá tretina sa skončila.
39:20
Oliver Lauridsen vypálil príklepom od modrej čiary. Danny Aus den Birken puk dobre videl a vyrazil ho do rohu.
38:43
Dáni nedokázali nič vytvoriť v útočnom pásme napriek tomu, že tam strávili takmer minútu.
37:26
Matthias Plachta zbytočne ťahal puk popred vlastnú bránu a napokon ho takmer obral napádajúci Nikolaj Ehlers.
37:00
Hra už dlho nebola prerušená. Oba tímy hrajú ofenzívne, chcú streliť gól, ktorý by ich dostal do vedenia, a tak diváci musia byť spokojní.
35:37
Denis Reul je takisto späť v hre. Nemci ubránili dlhú presilovku súpera o dvoch hráčov a Dánov ani nepustili do gólovej šance.
34:54
Nemci prežili najhoršie, pretože Frederik Tiffels sa vrátil späť na ľadovú plochu. Stále však hrajú v oslabení.
34:30
Gerrit Fauser odviedol výbornú prácu, keď vyviedol puk až za dánsku bránu a odišiel striedať.
34:03
Nikolaj Ehlers prihrával pred bránu spoluhráčovi, ale Nemci zrazili puk na ochrannú sieť a prerušili hru.
33:37
Nemci sa dostávajú do problémov. Denis Reul inkasoval dve trestné minúty za sekanie. Dáni budú mať výhodu presilovky piatich proti trom.
32:54
Nikolaj Ehlers prenikol okolo Frederika Tiffelsa a ten ho musel zastaviť iba za cenu faulu. Dve minúty za hákovanie.
31:58
Domáca reprezentácia pohrdla druhou presilovkovou šancou po sebe. Nemci nehrali v početnej výhode zle, ale opäť nedali gól.
31:30
Nemci prišli o výhodu útočného pásma a potom sa zbytočne ponáhľali s rozohrávkou. Puk putoval cez všetky čiary na zakázané uvoľnenie.
30:50
Sebastian Dahm vôbec nič nevidel. Christian Ehrhoff vypálil od modrej čiary a dánsky brankár len dúfal, že puk netrafí bránu.
29:58
Je tu ďalšia presilová hra pre nemecký tím. Na trestnú lavicu odišiel Mikkel Aagaard za podrazenie.
29:19
Nemci odohrali výbornú prvú polovicu presilovky, počas ktorej mali tlak aj gólové šance. Po vystriedaní sa im už nedarilo.
28:14
importantĎalšia veľká možnosť Nemcov. Puk sa odrazil od zadného mantinelu pred bránu, kde stál Marcus Kink. Dopadol však podobne ako Macek a nedokázal skórovať.
27:40
importantBrooks Macek zahodil obrovskú šancu. Nemeckému útočníkovi sa puk odrazil pred prázdnu bránu, ale skákal a nedokázal ho ideálne trafiť.
27:19
Vylúčenie na dánskej strane. Julian Jakobsen dostal dve trestné minúty za hákovanie.
27:00
importantVeľká príležitosť nemeckého tímu. David Wolf prešiel z pravého krídla až medzi kruhy, odkiaľ švihom minul bránu.
26:13
Nikolaj Ehlers vošiel do útočného pásma, našiel v druhej vlne pripraveného Markusa Lauridsena, ale jeho delovka minula bránu.
25:21
Mathias Bau Hansen posielal prudkú prihrávku pred nemeckú bránu, kde však nemal žiadneho spoluhráča.
24:30
Patrick Reimer obkrúžil bránu, našiel na vrchole kruhu voľného Yasina Ehliza, no jeho pohotovú strelu chytil Sebastian Dahm.
24:01
Nemci zaútočili v trojici proti dvom Dánom. Brooks Macek našiel na ľavom krídle Yannica Seidenberga, ale jeho strela bola zblokovaná.
23:29
Danny Aus den Birken mal prácu po nepríjemnej strele dánskeho hráča. Nemecký brankár však puk nevyrazil a schoval ho v náručí.
23:10
Matthias Plachta dostal tvrdý hit na modrej čiare, po ktorom odletel od súpera. Rozhodcovia však nevideli faul.
22:30
Felix Schütz takmer využil odraz puku na to, aby sa dostal do šance. Na poslednú chvíľu pred ním zasiahol Oliver Lauridsen.
21:44
Dáni pokračujú v aktívnej hre a domáci výber dostávajú naďalej pod tlak. Fanúšikovia Nemecka sú zaskočení a ticho sedia.
21:14
Frederik Storm prihrával naslepo spoza brány pred ňu, kde mal voľných spoluhráčov. Nemci však puk zachytili.
20:32
Nemcom padla prestávka určite vhod, pretože v závere prvej časti hry boli pod tlakom súpera. Teraz to môžu zmeniť.
20:01
Začala sa druhá tretina.
Strely na bránu: 15 – 10.
Úvodné dejstvo súboja medzi Dánskom a Nemeckom prinieslo zaujímavý hokej. Domáci výber mal lepší vstup do zápasu a rýchlo viedol o dva góly, keď sa presadili Patrick Reimer a Brooks Macek. Dáni však neboli bez šancí a tlačili sa do brány. Ich snaha vyvrcholila dvoma presnými zásahmi, o ktoré sa postarali Frederik Storm a Morten Poulsen.
20:00
Prvá tretina sa skončila.
19:32
Dáni sú v posledných sekundách aktívnejší, ale tentoraz svoj pobyt v útočnom pásme nedokázali premeniť na gólovú príležitosť.
18:17
importantVeľká šanca dánskeho tímu. Danny Aus den Birken opäť neudržal strelu, a tak mohol zblízka dorážať čerstvý nemecký majster s Mníchovom Mads Christensen. Svojho klubového spoluhráča však neprekonal.
17:53
Frank Hördler sa ocitol na ofenzívnom výlete, ale v útočnom pásme trochu váhal a napokon len nepresne vystrelil.
17:28
Na tribúnach ožili aj dánski fanúšikovia, ktorí to nemajú do Nemecka ďaleko a rozhodli sa prísť podporiť svoj národný tím.
16:34

16:34
goalDánsko dalo gól! Domáci výber zostal zaskočený a rýchlo inkasoval druhýkrát. Bola to podobná situácia ako pred chvíľou, no tentoraz prišla strela z pravej strany, ktorú Aus den Birken vyrazil k nekrytému MORTENOVI POULSENOVI a ten nemohol zaváhať. Asistencia: Mads Christensen.
16:09

16:09
goalDánsko dalo gól! Je znížené. Strelu od modrej čiary dokázal Danny Aus den Birken zneškodniť, ale puk mu vypadol priamo k voľnému FREDERIKOVI STORMOVI, ktorý ho poslal do odkrytej siete. Nemci reklamovali, že nohou, ale videorozhodca to odmietol. Asistencie: Emil Kristensen, Julian Jakobsen.
15:03
importantNemci mohli udrieť z rýchleho protiútoku. Yasin Ehliz poslal puk na Patricka Reimera a ten ešte našiel úplne voľného Frederika Tiffelsa, ktorý zblízka nedokázal zakončiť.
14:47
Dáni majú momentálne viac z hry a chcú reagovať na nepriaznivý vývoj zápasu. Stále však zlyhávajú vo finálnej fáze.
14:14
Dennis Seidenberg využil priestor na ľavej strane, potiahol si puk cez modrú čiaru, ale príklepom neohrozil Sebastiana Dahma.
13:11
Nemci zvládli dvojminútové oslabenie. V prvej polovici sa len bránili, ale potom už eliminovali presilovkové kombinácie súpera.
11:50
Dáni si vytvorili tlak a držia domácich hokejistov pred bránou. Frederik Storm mohol zakončovať zblízka, ale nedokázal si úspešne spracovať puk.
11:11
Dáni dostávajú výhodu presilovej hry. Na trestnú lavicu si odišiel sadnúť Denis Reul za krosček.
10:47
Zatiaľ je rozhodujúca efektivita. Dáni majú takisto dostatok streleckých pokusov, dostávajú sa pred bránu, ale nedokážu skórovať.
10:26
Nemci sa dostali pod menší tlak, a tak radšej zvolili vyhodenie puku cez všetky čiary. Bolo z toho zakázané uvoľnenie.
09:43

09:43
goalNemecko dalo gól! Domáci fanúšikovia sú opäť na nohách a tlieskajú. Yannic Seidenberg potiahol puk po pravom krídle, poslal ho pred bránu, kde smeroval BROOKS MACEK a zblízka skóroval. Asistencie: Yannic Seidenberg, Dominik Kahun.
09:08
importantMorten Madsen zahodil tutovku. Dánsky útočník zostal sám pred bránou a dostal presnú prihrávku. Na prvýkrát puk nezasiahol, ale potom skúsil bekhendové zakončenie, ktorým tesne minul cieľ.
08:26

08:26
goalNemecko dalo gól! Domácemu výberu zafungovala norimberská spolupráca. Yasin Ehliz vypálil od modrej čiary, Sebastian Dahm neudržal puk vo svojej moci, a tak ho dopravil do siete PATRICK REIMER. Asistencie: Yasin Ehliz, Dennis Seidenberg.
07:56
Nemci dlho váhali za vlastnou bránou a čakali na všetkých hráčov, aby vystriedali. Ich snaha bola následne rýchlo zastavená.
06:45
Nikolaj Ehlers nahadzoval puk na nemeckú bránu, ale jeho pokus nebol vôbec presný a spoluhráči sa k teču nedostali.
06:02
Moritz Müller opustil striedačku a zamieril do útrob štadióna. Uvidíme, či je na vine zranenie alebo iba technický problém.
06:02
Dánom nevyšiel prechod do útočného pásma. V situácii dvoch proti dvom vošli do ofsajdu a nasleduje reklamná prestávka.
05:45
Philip Gogulla je späť na ľadovej ploche. Oba tímy hrajú v plnom počte a presilovky nepriniesli žiaden zaujímavý moment.
05:00
Hráči dlho bojovali o puk pri mantineli. Napokon ho získali nemeckí reprezentanti a oslobodili sa vyhodením cez všetky čiary.
04:36
Dáni získali útočné pásmo a majú k dispozícii skrátenú presilovku, pretože Nicholas Jensen naskočil späť do hry.
03:45
Philip Gogulla chcel získať puk v útočnom pásme, ale sekol po hokejke jedného z Dánov a odchádza na trestnú lavicu.
03:03
David Wolf sa natlačil do bránkoviska, kde aktívne dorážal. Nedokázal však prepasírovať puk cez pripraveného Sebastiana Dahma.
02:36
Vylúčenie v dánskom tíme. Nicholas Jensen dostal dve trestní minúty za nedovolené bránenie.
02:32
Gerrit Fauser sa ocitol v dobrej pozícii na pravom kruhu, ale dlho váhal so zakončením a nakoniec ho Dáni zblokovali.
01:52
Hra je prerušená. Nemci nedokázali prejsť cez modrú čiaru, pretože puk odskočil až do hľadiska.
01:14
Zápasy Nemecka sa hrajú tradične vo výbornej atmosfére. Hala je vypredaná do posledného miesta a diváci od začiatku aktívne povzbudzujú.
00:54
Christian Ehrhoff sa oprel do puku od modrej čiary. Jeho príklep však smeroval vysoko nad bránu.
00:25
importantNemci mali ihneď obrovskú šancu po zlej rozohrávke Dánska. Jesper B. Jensen prihral rovno na hokejku Ehliza, ktorý našiel pred bránou postaveného Frederika Tiffelsa. Jeho bekhend z tesnej blízkosti zastavil Dahm s pomocou spoluhráčov.
00:01
Nemci včera potvrdili príchod útočníka Leona Draisaitla, ale ten priletí do dejiska svetového šampionátu až zajtra. Ak všetko pôjde podľa predpokladov, mohol by naskočiť už do súboja s Talianskom.
Zápas s Dánskom je pre nemecký tím mimoriadne dôležitý v boji o postup do štvrťfinále. Domáci výber si nesmie dovoliť zaváhanie a bude chcieť zabodovať naplno. Hľadisko LANXESS Areny by malo byť zaplnené.

Dánsko: Dahm (Sørensen) – J. Jensen, N. Jensen, M. Lauridsen, Kristensen, O. Lauridsen, Lassen, Bruggisser – Ehlers, Madsen (A), Regin (A) – Storm, Jakobsen, Hardt – Christensen, Green (C), Poulsen – Aagaard, Bau Hansen, Russell – Meyer.

Nemecko: Aus den Birken (Greiss) – Reul, Ehrhoff (C), D. Seidenberg (A), Müller, Abeltshauser, Hördler, Krueger – Macek, Y. Seidenberg, Kahun – Reimer, Ehliz, Tiffels – Plachta, Schütz, Gogulla – Kink (A), Fauser, Wolf.
Vítame vás pri sledovaní on-line prenosu priamo z dejiska MS v hokeji 2017. Domáce Nemecko absolvuje dôležitý zápas v boji o postup do štvrťfinále proti Dánsku.

Dánsko odohralo na turnaji štyri zápasy, v ktorých získalo len dva body. Reprezentanti najmenšej škandinávskej krajiny začali turnaj proti Lotyšsku, s ktorým prehrali 0:3. Následne narazili na favorizovaný výber USA a podľahli mu vysoko 2:7. Dáni dokázali triumfovať až na tretí pokus, keď porazili Slovensko 4:3 po samostatných nájazdoch. Po dvoch tretinách vyhrávali dokonca o tri góly, no potom o svoj náskok prišli a museli absolvovať nevyspytateľný rozstrel. Víťaznú náladu si však neudržali, pretože včera nestačili podľa očakávania na Rusov. Georg Sørensen síce podal výborný výkon, ale v druhej tretine inkasoval trikrát v priebehu sedemdesiatich sekúnd a jeho tím prehral 0:3. Dánsky výber sa však nemusí báť vypadnutia, pretože o rok privíta svetový šampionát, a tak môže zvyšné stretnutia odohrať bez tlaku na výsledky.

Nemecko malo mimoriadne náročné rozlosovanie v úvode majstrovstiev sveta, pretože si postupne zmeralo sily s troma papierovo najsilnejšími tímami v základnej skupine. V úvodnom vystúpení prekvapilo víťazstvom 2:1 proti Američanom, ale v ďalších dvoch dueloch ostalo bez bodu. So Švédskom prehralo jasne 2:7 a s Ruskom taktiež rozdielom triedy 3:6. Domáca reprezentácia však zvládla dôležitý duel proti Slovákom, s ktorými prehrávala v polovici zápasu o dva góly. Skóre napokon dokázala otočiť a získala dva body za víťazstvo 3:2 po samostatných nájazdoch. Teraz ju čakajú súboje proti tímom, s ktorými potrebuje bodovať. Dnes narazí na Dánsko a potom vyzve ešte Talianov a Lotyšov.

Dánsko a Nemecko hrali proti sebe naposledy predvlani v prípravnom období, keď si oba tímy rozdelili po jednom víťazstve. Na pôde svetového šampionátu sa stretli ešte v roku 2012. Nemci vtedy triumfovali tesne 2:1.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 20:15.