Tottenham naďalej bojuje o titul, Arsenalu pomohol k výhre vlastný gól majstra

Harry Kane oslavuje gól svojho spoluhráča s jedným z fanúšikov.
Harry Kane oslavuje gól svojho spoluhráča s jedným z fanúšikov. (Autor: TASR/AP)
TASR|26. apr 2017 o 23:33

Hráči Tottenhamu strácajú na lídra štyri body.

LONDÝN. Futbalisti Tottenhamu naďalej zostali v hre o titul v anglickej Premier League. V stredajšej dohrávke 28. kola triumfovali v londýnskom derby na ihrisku Crystal Palace 1:0 a na vedúcu FC Chelsea strácajú aj po strede štyri body.

Jediný gól stretnutia zaznamenal v 78. minúte dánsky legionár Christian Eriksen.

Objímali ich fanúšikovia. Pozrite si, ako sa hráči Tottenhamu radovali z víťazného gólu: fotogaléria

26.4.2017

Darilo sa aj ďalšiemu londýnskemu klubu. Arsenal vyhral nad úradujúcim šampiónom Leicestrom 1:0 a v tabuľke sa vrátil na šieste miesto.

Domácim k výhre pomohol nemecký stopér City Robert Huth, ktorý si v 86. minúte strelil vlastný gól.

Premier League - 28. kolo:

FC Arsenal - Leicester City 1:0 (0:0)
Gól:
86. Huth (vlastný)

FC Middlesbrough - AFC Sunderland 1:0 (1:0)
Gól:
8. De Roon

Crystal Palace - Tottenham Hotspur 0:1 (0:0)
Gól:
78. Eriksen

Domov»Futbal»Anglicko»Tottenham naďalej bojuje o titul, Arsenalu pomohol k výhre vlastný gól majstra