Weiss gólom posunul Al-Gharafu do štvrťfinále pohára

(Autor: Twitter)
SITA|28. apr 2017 o 13:45

Slovenský krídelník otvoril skóre strelou z priameho kopu.

DAUHA. Slovenský futbalový reprezentant Vladimír Weiss mladší prispel víťazným gólom k postupu katarského klubu Al-Gharafa do štvrťfinále tamojšej pohárovej súťaže Emir Cup.

Hráči Al-Gharafy vo štvrtkovom zápase 3. kola zvíťazili 2:0 nad druholigovým mužstvom Al-Mesaimeer, 27-ročný slovenský krídelník otvoril skóre v 36. minúte, premenil pokutový kop.

V 17. minúte dostal žltú kartu. Al-Gharafa si 3. mája v súboji o postup medzi elitné kvarteto zmeria sily s tímom Al-Rayyan. Obhajcom prvenstva v Emir Cupe je 15-násobný šampión tejto súťaže Al-Sadd.

Weissova Al-Gharafa obsadila v ligovej súťaži Qatar Stars League konečnú 5. priečku, bratislavský rodák k tomu prispel aj desiatimi gólmi, šesť bolo z pokutového kopu.