Slováci nestačili ani na Nemecko. Pozrite si, ako vyzeral zápas

Na snímke pohľad do haly pred zápasom medzi Slovenskom a Nemeckom.
Na snímke pohľad do haly pred zápasom medzi Slovenskom a Nemeckom. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|10. máj 2017 o 22:55

Nemci porazili Slovákov po samostatných nájazdoch.

BRATISLAVA. Slovenskí hokejisti prehrali na MS v hokeji 2017 tretí zápas v sérii. Domácim Nemcom podľahli 2:3 po samostatných nájazdoch.

Po prvej tretine pritom viedli zverenci Zdena Cígera 2:0 po góloch Matouška a Hudáčka, no Nemci dokázali vyrovnať v druhej tretine v priebehu 27 sekúnd.

Po bezgólovom predĺžení rozhodol Dominik Kahun hneď prvým premeneným samostatným nájazdom. Slováci sa v rozstrele nepresadili ani raz, rovnako ako sa im to nepodarilo ani deň predtým v súboji s Dánskom.

Na fotografiách TASR si môžete pozrieť, ako zápas vyzeral.

Na Slovákov teraz čakajú dva dni voľna, po ktorých v sobotu 13. mája 2017 o 20:15 vyzvú prvého z trojice veľkých favoritov skupiny - Rusko.

Slovensko nestačilo ani na Nemecko, keď prehralo po nájazdoch. Pozrite si, ako vyzeral zápas: fotogaléria

11.5.2017

Domov»Hokej»Reprezentácie»Slováci nestačili ani na Nemecko. Pozrite si, ako vyzeral zápas