Dajme góly človeku, ako len človek človeku. Pozrite si najlepšie zábery zo zápasov Slovákov

Slovenskí hokejisti na šampionáte neohúrili, v riadnom hracom čase nevyhrali ani raz.

14. máj 2017. Martin Gernát sa teší po strelení gólu na 1:2 v zápase medzi Slovenskom a USA. (Zdroj: TASR)
Atlético vs. Kodaň na novom Wanda Metropolitano >>

KOLÍN NAD RÝNOM. Zápasom roka bol pre nich duel, v ktorom ani nehrali. Slovenskí hokejoví reprezentanti dosiahli na prebiehajúcich MS v hokeji 2017 najhoršie umiestnenie od roku 1996, kedy sa dostali do elity - obsadili štrnáste miesto.

Stačilo pritom, aby Taliani vo svojom poslednom vystúpení na šampionáte zdolali Dánov (napokon prehrali 0:2) a Slováci by z elity vypadli. Budúci rok im ale záchranárske práce nehrozia, keďže ako usporiadatelia MS 2019 nemôžu vypadnúť.

Slováci v siedmich stretnutiach nevyhrali ani raz v riadnom hracom čase. Jedinú výhru si pripísali proti Talianom, ktorých zdolali po predĺžení. Bod získali aj v dueloch proti Dánsku a Nemecku, v ktorých podľahli súperom po samostatných nájazdoch. S Lotyšmi, Rusmi, Američanmi a Švédmi prehrali po 60. minútach.

Pozrite si na fotografiách agentúry TASR najzaujímavejšie fotografie zo zápasov slovenských reprezentantov.

Téma: Sme v obrazoch

Mayová prehrala dôležité hlasovanie o brexite

Proti návrhu zákona sa vzbúrili poslanci Konzervatívnej strany.

TECH

Na Jupiteri sa deje čosi zvláštne, Veľká červená škvrna sa zmenšuje

Vedci pracujú na trojrozmernom modeli najznámejšej búrky.

Laššáková: Kiskov výber ma prekvapil, nečakala som to

Poslankyňa Smeru tvrdí, že Maďarič na sneme hovoril čiastočne aj z jej srdca.

KHL sa napokon ešte nerozhodla, či pustí hráčov na ZOH do Pjongčangu

Mediálny odbor súťaže vysvetlil, že stanovisko bolo zverejnené omylom.

Gáboríka čaká veľký deň. Vážim si, že som sa dostal tak ďaleko, vraví

Slovenský hokejista odohrá svoj tisíci zápas v NHL a stále verí, že získa aj medailu s reprezentáciou.

V KHL skončia tri kluby, doplatia na špeciálne kritériá

V nadnárodnej lige sa po vzore zámorskej NHL chcú vydať aj cestou platových stropov.

Pre Cígera bol nepotrebný. Ramsayho budeme poslúchať, tvrdí

Skúsený obranca Ivan Baranka sa vracia do reprezentácie a chce zabojovať o olympiádu.