Mladí Slováci vstúpili úspešne do turnaja v Číne, zdolali Irán

(Autor: Facebook)
TASR|17. máj 2017 o 21:03

Hráčov Slovenska do 18 rokov v rámci turnaja Panda Cup čakajú ešte súboje s Maďarskom a domácou Čínou.

Panda Cup 2017:

Slovensko "18" - Irán "18" 3:2 (1:1)

Góly: 40. Kraľovič, 52. Grešák, 68. Vician (z 11 m) - 15. a 49. Ghaderi

Zostava slovenskej reprezentácie do 18 rokov: Valach - Ducár (46. Kružliak), Špiriak, Vaško (82. Kudlička), Madleňák - Filinský, Kozlovský - Kráľovič (73. Chobot), Vician, Grešák (73. Guláš) - Špyrka (37. Rymarenko)

Maďarsko 18 - Čína 18 4:1

1.Maďarsko11004:13 b
2.Slovensko11003:23 b
3.Irán10012:30 b
4.Čína10011:40 b

ČENGDU. Slovenskí futbalisti do 18 rokov úspešne vstúpili do medzinárodného turnaja Panda Cup v Číne. V stredajšom stretnutí v Čengdu zdolali hráči pod vedením trénera Milana Malatinského rovesníkov z Iránu 3:2.

Ich ďalším súperom bude v piatok 19. mája o 17.05 SELČ tím Maďarska. V nedeľu 21. mája o 15.00 SELČ ich čaká domáca Čína.

Hlas po zápase:

Milan Malatinský, tréner SR 18: "Tešíme sa z víťazstva nad silným súperom a z dobrého vstupu do turnaja. V úvodných 25 minútach bolo v našej hre veľa nepresností, viazla kombinácia a vyrobili sme viaceré chyby v defenzíve.

Po prestávke sa tempo hry zvýšilo, skvalitnila sa naša organizácia hry v defenzíve i v ofenzíve. Pozitívom sú tri strelené góly a fakt, že hoci sme dvakrát prehrávali, dokázali sme otočiť výsledok v náš prospech.

O dva dni nás čaká náročný duel s Maďarskom, ktoré vysoko zvíťazilo nad Čínou, takže sa potrebujeme dobre pripraviť."

Domov»Futbal»Reprezentácie»Mladí Slováci vstúpili úspešne do turnaja v Číne, zdolali Irán